Do Grecji

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: doGrecji.pl to miejsce, w którym Wasza pasja i miłość do Grecji będzie mogła rozkwitnąć jeszcze bardziej niż dotychczas.
Data dodania: 2020-05-12 19:40:08
Data aktualizacji: 2020-05-27 03:40:01
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 3 dni temu
do Grecji z Izą (Greckie Podróże)
Tym razem wybierzemy się do Grecji z Izą, która planowanie wyjazdów na własną rękę ma opanowane do perfekcji. Dowiecie się na co zwrócić uwagę podczas układania planu wyjazdu. Warto przed włączeniem wyposażyć się w kartkę i długopis bo będzie co notować.
pobierz 115.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 dni temu
do Grecji z Beatą (blog Greckie Opowieści Betaki)
Cześć, Z tego podkastu dowiesz się dlaczego warto dobrze przemyśleć stały pobyt w Grecji, czy mentalnie Grecja i Grecy zmienili się na przestrzeni ostatnich 30 lat oraz jaki jest sekret tego, że greckie wino tak wspaniale smakuje.
pobierz 98.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 17 dni temu
do Grecji z Zuzanną z Zakynthos
Zuza z Zakynthos potrafi przepięknie opowiadać o wyspie na której znalazła się... Dowiecie się jak :) Poznamy niezwykłe historie oraz ciekawostki o Zakynthos z ust jej wieloletniej mieszkanki.
pobierz 30.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
do Grecji z Asią z Vlog Kreta
Z tego odcinka dowiesz się dlaczego warto wspierać greków poprzez wynajem miejsc noclegowych czy zakup prawdziwego greckiego rękodzieła, dowiesz co warto zobaczyć na Krecie oraz dlaczego tak ważne jest, żebyśmy dbali o środowisko w miejscu, w którym znaleźliśmy się na wakacjach.
pobierz 51.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek