Do Grecji

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: doGrecji.pl to miejsce, w którym Wasza pasja i miłość do Grecji będzie mogła rozkwitnąć jeszcze bardziej niż dotychczas.
Data dodania: 2020-05-12 19:40:08
Data aktualizacji: 2021-03-09 04:30:06
Audycji w katalogu: 8
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 9 miesięcy temu
do Grecji z Pawłem z Samos
W tym podkaście moim gościem jest Paweł, który mieszka na Samos od 23 lat. Od prawie 20 lat w greckiej rodzinie, bo jego żoną jest Greczynka, co jest fenomenem na wyspie Samos. Paweł opowiada o wyspie, jej mieszkańcach, obala mit dotyczący uchodźców oraz smakowitym miodem i winem samoskim zachęca do przybycia na tę wyspę.
pobierz 106.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
do Grecji z Martą (Specjalistka od wakacji)
Marta pracuje w branży turystycznej od kilkunastu lat. Podpowiada nam w jaki sposób wyszukiwać dobre oferty z biur podróży, na co zwrócić uwagę oraz czego się wystrzegać. Jak na tacy dostajemy wskazówki dotyczące hoteli, ich rodzajów, wyżywienia oraz tematu bardzo kontrowersyjnego czyli hotelowych gwiazdek.
pobierz 136.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
do Grecji z Eweliną (Helios Tours Peloponez)
Ewelina zabierze nas na Peloponez. Na tym półwyspie nie da się nudzić. Obfituje w atrakcje każdej kategorii jaką możecie sobie zażyczyć. Plaże na Peloponezie to jedne z najdłuższych i najczystszych w Grecji. Ciągnące się kilometrami pasy piasku są idealne nie tylko do plażowania, ale też na spacery. Na Peloponezie znajdziecie pod dostatkiem zabytków i historycznych miejsc. Ewelina postara się w Was zaszczepić chęć poznania tego wspaniałego miejsca.
pobierz 141.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
do Grecji z Anią (Przewodnik po Korfu)
Ania jest przewodnikiem i mieszkanką Korfu z dwudziestoletnim doświadczeniem. Każda historia opowiedziana przez Anię to barwna opowieść o Korfu, dzięki której możemy poczuć się jakbyśmy byli na tej pięknej wyspie. Zresztą posłuchajcie sami. :)
pobierz 133.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
do Grecji z Izą (Greckie Podróże)
Tym razem wybierzemy się do Grecji z Izą, która planowanie wyjazdów na własną rękę ma opanowane do perfekcji. Dowiecie się na co zwrócić uwagę podczas układania planu wyjazdu. Warto przed włączeniem wyposażyć się w kartkę i długopis bo będzie co notować.
pobierz 115.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
do Grecji z Beatą (blog Greckie Opowieści Betaki)
Cześć, Z tego podkastu dowiesz się dlaczego warto dobrze przemyśleć stały pobyt w Grecji, czy mentalnie Grecja i Grecy zmienili się na przestrzeni ostatnich 30 lat oraz jaki jest sekret tego, że greckie wino tak wspaniale smakuje.
pobierz 98.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
do Grecji z Zuzanną z Zakynthos
Zuza z Zakynthos potrafi przepięknie opowiadać o wyspie na której znalazła się... Dowiecie się jak :) Poznamy niezwykłe historie oraz ciekawostki o Zakynthos z ust jej wieloletniej mieszkanki.
pobierz 30.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
do Grecji z Asią z Vlog Kreta
Z tego odcinka dowiesz się dlaczego warto wspierać greków poprzez wynajem miejsc noclegowych czy zakup prawdziwego greckiego rękodzieła, dowiesz co warto zobaczyć na Krecie oraz dlaczego tak ważne jest, żebyśmy dbali o środowisko w miejscu, w którym znaleźliśmy się na wakacjach.
pobierz 51.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek