Recenzje seriali

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Rozmawiamy o serialach naszym zdaniem ważnych, takich które wciągają, zastanawiają, prowokują do dyskusji. Zapraszamy i zachęcamy do słuchania :)
Data dodania: 2020-05-12 22:47:53
Data aktualizacji: 2020-05-26 19:05:03
Audycji w katalogu: 6
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 3 miesiące temu
NARCOS MEKSYK SEZON 2 - recenzja Kino w tubce#224
Drugi sezon Narcos Meksyk – naszym zdaniem, na razie przynajmniej, „jedzie na opinii”
pobierz 8.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
WATAHA - recenzja po trzecim sezonie - Kino w tubce
Ile jest takich polskich seriali jak Wataha, gdzie możemy się zastanawiać (i mamy ku temu podstawy), czy drugi sezon był lepszy od pierwszego, czy może to trzeci sezon jest najlepszy? Właśnie jesteśmy po trzecim sezonie i wróciliśmy w nim na polsko-ukraińską granicę, do oddziału Straży Granicznej i do problemów nadgranicznych, tym razem związanych z przemytem i handlem ludźmi. Oprócz dotychczasowych bohaterów, mamy nowe postacie i takie, które dotąd były w cieniu, a teraz mają okazję wyjść na pierwszy plan. Podziwiając świetne zdjęcia, słuchając w tle dorównującej im muzyki aż chciałoby się rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady ;) Zapraszamy na recenzję trzeciego sezonu :)
pobierz 9.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
DRAKULA - Nieumarła legenda - recenzja Kino w tubce
Stary, dobry Drakula powraca, a za jego wskrzeszenie wzięli się twórcy serialu Sherlock: Mark Gatiss i Steven Moffat. Ciekawa interpretacja, nowatorskie i odważne spojrzenie na Drakulę i oryginalny tekst, ale i horror w starym dobrym stylu. W uwodzicielskiego, ale i okrutnego hrabiego wciela się Claes Bang, duński aktor, który zagrał główną, jakże odmienną od tej, rolę w The Square. Mamy tu wszystko, co powinno się znaleźć w tego typu opowieści, choć czasami jest tego aż nadto co może nieco popsuć odbiór. Więcej nie zdradzamy i zapraszamy do naszej recenzji :)
pobierz 10.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
THE CROWN sezon 3 - jest jeszcze lepiej - recenzja Kino w tubce
The Crown: trzeci sezon utytułowanego i wielokrotnie nagradzanego serialu o koronie brytyjskiej za czasów Królowej Elżbiety II. Czy nadal utrzymuje wysoki poziom? Jak udała się zmiana odtwórców głównych ról? Czy może jest jeszcze lepiej niż w poprzednich sezonach? O tym rozmawiamy w naszej recenzji, na którą serdecznie zapraszamy
pobierz 11.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
NIEWIARYGODNE - recenzja serialu
Niewiarygodne - serial Netflixa oparty na faktach, nakręcony na podstawie reportażu nagrodzonego nagrodą Pulitzera o poszukiwaniach seryjnego gwałciciela. Dobry, psychologiczny, wielowarstwowy, często rzeczywiście... niewiarygodny. Zapraszamy do wysłuchania naszej krótkiej recenzji.
pobierz 7.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
MINDHUNTER sezon 2 - jest jeszcze lepiej - recenzja Kino w tubce#197
Jeżeli podobał Wam się pierwszy sezon Mindhunter, to drugi Was nie powinien zawieść. Serial powolny, nieśpieszny, bez epatowania okrucieństwem z ekranu, a jednocześnie dozujący skrajne napięcie. Warto uważnie oglądać, a może i kilkukrotnie, żeby zobaczyć jakimi sztuczkami, jakimi sposobami twórcy powodują, że nie można, ani na chwilę, przestać oglądać ten serial. Zapraszamy na naszą krótką recenzję.
pobierz 7.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek