OOBE świadomość poprzez sny

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast Parapsychologiczny, traktujący o tematyce podróży poza ciałem, technik, doświadczeń oraz innych zagadnień parapsychologicznych bezpośrednio i pośrednio wiążących się z tym zagadnieniem.
Data dodania: 2020-05-14 09:53:54
Data aktualizacji: 2021-01-22 20:30:05
Audycji w katalogu: 36
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 4 dni temu
TECHNKI ZAPMIĘTYWANIA I ODZYSKIWANIA DOŚWIADCZEŃ OOBE CZ III | #35 OOBE ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #35 TECHNKI ZAPMIĘTYWANIA I ODZYSKIWANIA DOŚWIADCZEŃ OOBE CZ III SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak Facebook [link] Grupa Facebook: [link] WYŚLIJ BEZPIECZNIE I ANONIMOWO SWOJĄ RELACJĘ ALBO ZADAJ PYTANIE POPRZEZ FORMULARZ GOOGLE, RELACJA UKAŻE SIĘ W PLANOWANYCH ODCINKACH PODCASTU, PYTANIE ZOSTANIE W FORMIE ANONIMOWEJ OPUBLIKOWANE NA GRUPIE PODCASTU NA FACEBOOK. PONIŻEJ ZANAJDUJE SIĘ LINK DO FORMULARZA GOOGLE: [link]   Zapraszam !
pobierz 36.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
TECHNKI ZAPMIĘTYWANIA I REJESTROWANIA DOŚWIADCZEŃ OOBE CZ II | #34 OOBE ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #34 TECHNKI ZAPMIĘTYWANIA I REJESTROWANIA DOŚWIADCZEŃ OOBE CZ II SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak Facebook [link] Grupa Facebook: [link] WYŚLIJ BEZPIECZNIE I ANONIMOWO SWOJĄ RELACJĘ ALBO ZADAJ PYTANIE POPRZEZ FORMULARZ GOOGLE, RELACJA UKAŻE SIĘ W PLANOWANYCH ODCINKACH PODCASTU, PYTANIE ZOSTANIE W FORMIE ANONIMOWEJ OPUBLIKOWANE NA GRUPIE PODCASTU NA FACEBOOK. PONIŻEJ ZANAJDUJE SIĘ LINK DO FORMULARZA GOOGLE: [link]   Zapraszam !
pobierz 45.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
PAMIĘĆ OOBE ROZSZCZEPIENIE UMYSŁU AWARIA PAMIĘCI OOBE CYBERPUNK 2077 CZ I | #33 ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #33 PAMIĘĆ OOBE ROZSZCZEPIENIE UMYSŁU AWARIA PAMIĘCI OOBE CYBERPUNK 2077 CZ I  SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak Facebook [link] Grupa Facebook: [link] WYŚLIJ BEZPIECZNIE I ANONIMOWO SWOJĄ RELACJĘ ALBO ZADAJ PYTANIE POPRZEZ FORMULARZ GOOGLE, RELACJA UKAŻE SIĘ W PLANOWANYCH ODCINKACH PODCASTU, PYTANIE ZOSTANIE W FORMIE ANONIMOWEJ OPUBLIKOWANE NA GRUPIE PODCASTU NA FACEBOOK. PONIŻEJ ZANAJDUJE SIĘ LINK DO FORMULARZA GOOGLE: [link]   Zapraszam !
pobierz 41.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
TYPOWE PROBLEMY Z PROJEKCJĄ OOBE: ŚLINA WZROK cd SEX PRZED I PO DEZORIENTACJA PO PRZEBUDZENIU | #32 ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #32 TYPOWE PROBLEMY Z PROJEKCJĄ OOBE: ŚLINA WZROK cd SEX PRZED I PO DEZORIENTACJA PO PRZEBUDZENIU  SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak Facebook [link] Grupa Facebook: [link] WYŚLIJ BEZPIECZNIE I ANONIMOWO SWOJĄ RELACJĘ ALBO ZADAJ PYTANIE POPRZEZ FORMULARZ GOOGLE, RELACJA UKAŻE SIĘ W PLANOWANYCH ODCINKACH PODCASTU, PYTANIE ZOSTANIE W FORMIE ANONIMOWEJ OPUBLIKOWANE NA GRUPIE PODCASTU NA FACEBOOK. PONIŻEJ ZANAJDUJE SIĘ LINK DO FORMULARZA GOOGLE: [link]   Zapraszam !
pobierz 34.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
TYPOWE PROBLEMY Z PROJEKCJĄ OOBE: FAZY KSIĘŻYCA WZROK STRONY ŚWIATA BÓL I SKURCZ UTKNIĘCIE BIŻUTERIA | #31 ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #31 TYPOWE PROBLEMY Z PROJEKCJĄ OOBE: FAZY KSIĘŻYCA WZROK STRONY ŚWIATA BÓL I SKURCZ UTKNIĘCIE BIŻUTERIA  SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak Facebook [link] Grupa Facebook: [link] WYŚLIJ BEZPIECZNIE I ANONIMOWO SWOJĄ RELACJĘ ALBO ZADAJ PYTANIE POPRZEZ FORMULARZ GOOGLE, RELACJA UKAŻE SIĘ W PLANOWANYCH ODCINKACH PODCASTU, PYTANIE ZOSTANIE W FORMIE ANONIMOWEJ OPUBLIKOWANE NA GRUPIE PODCASTU NA FACEBOOK. PONIŻEJ ZANAJDUJE SIĘ LINK DO FORMULARZA GOOGLE: [link]   Zapraszam !
pobierz 37.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
TYPOWE PROBLEMY Z PROJEKCJĄ OOBE: BEZDECH SENNY UCISK ENERGIA TUŁOWIA PAJĘCZYNY I WSPINACZKA | #30 ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #30 TYPOWE PROBLEMY Z PROJEKCJĄ OOBE: BEZDECH SENNY UCISK ENERGIA TUŁOWIA PAJĘCZYNY I WSPINACZKA SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak Facebook [link] Grupa Facebook: [link] WYŚLIJ BEZPIECZNIE I ANONIMOWO SWOJĄ RELACJĘ ALBO ZADAJ PYTANIE POPRZEZ FORMULARZ GOOGLE, RELACJA UKAŻE SIĘ W PLANOWANYCH ODCINKACH PODCASTU, PYTANIE ZOSTANIE W FORMIE ANONIMOWEJ OPUBLIKOWANE NA GRUPIE PODCASTU NA FACEBOOK. PONIŻEJ ZANAJDUJE SIĘ LINK DO FORMULARZA GOOGLE: [link]   Zapraszam !
pobierz 41.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
NIE KAŻDY WYCHODZI TAK SAMO... | #29 ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #29 NIE KAŻDY WYCHODZI TAK SAMO... SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak Facebook [link] Grupa Facebook: [link] WYŚLIJ BEZPIECZNIE I ANONIMOWO SWOJĄ RELACJĘ ALBO ZADAJ PYTANIE POPRZEZ FORMULARZ GOOGLE, RELACJA UKAŻE SIĘ W PLANOWANYCH ODCINKACH PODCASTU, PYTANIE ZOSTANIE W FORMIE ANONIMOWEJ OPUBLIKOWANE NA GRUPIE PODCASTU NA FACEBOOK. PONIŻEJ ZANAJDUJE SIĘ LINK DO FORMULARZA GOOGLE: [link]   Zapraszam !
pobierz 41.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JAK WYJŚĆ Z CIAŁA Z R. BRUCE SPOTKANIA ODWIEDZINY POMOC BUDZIK KONTAKT ZE ZMARŁYMI SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA CZ V | #28 ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #28 JAK WYJŚĆ Z CIAŁA Z R. BRUCE SPOTKANIA ODWIEDZINY POMOC BUDZIK KONTAKT ZE ZMARŁYMISZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA CZ V SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak Facebook [link] Grupa Facebook: [link] WYŚLIJ BEZPIECZNIE I ANONIMOWO SWOJĄ RELACJĘ ALBO ZADAJ PYTANIE POPRZEZ FORMULARZ GOOGLE, RELACJA UKAŻE SIĘ W PLANOWANYCH ODCINKACH PODCASTU, PYTANIE ZOSTANIE W FORMIE ANONIMOWEJ OPUBLIKOWANE NA GRUPIE PODCASTU NA FACEBOOK. PONIŻEJ ZANAJDUJE SIĘ LINK DO FORMULARZA GOOGLE: [link]   Zapraszam !
pobierz 27.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JAK WYJŚĆ Z CIAŁA Z R. BRUCE KONTROLOWANA DWUOSOBOWA PROJEKCJA ALTERNATYWNE TECHNIKI WYJŚCIA SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA CZ IV | #27 ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #27 JAK WYJŚĆ Z CIAŁA Z R. BRUCE KONTROLOWANA DWUOSOBOWA PROJEKCJA ALTERNATYWNE TECHNIKI WYJŚCIA SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA CZ IV SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak Facebook [link] Grupa Facebook: [link] WYŚLIJ BEZPIECZNIE I ANONIMOWO SWOJĄ RELACJĘ ALBO ZADAJ PYTANIE POPRZEZ FORMULARZ GOOGLE, RELACJA UKAŻE SIĘ W PLANOWANYCH ODCINKACH PODCASTU, PYTANIE ZOSTANIE W FORMIE ANONIMOWEJ OPUBLIKOWANE NA GRUPIE PODCASTU NA FACEBOOK. PONIŻEJ ZANAJDUJE SIĘ LINK DO FORMULARZA GOOGLE: [link]   Zapraszam !
pobierz 62.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
JAK WYJŚĆ Z CIAŁA Z R. BRUCE TECHNNIKA LINY SEKWENCJE WYJŚCIA SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA CZ III | #26 ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #26 JAK WYJŚĆ Z CIAŁA Z ROBERTEM BRUCE TECHNNIKA LINY SEKWENCJE WYJŚCIA SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA CZ III SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak Facebook [link] Grupa Facebook: [link] WYŚLIJ BEZPIECZNIE I ANONIMOWO SWOJĄ RELACJĘ ALBO ZADAJ PYTANIE POPRZEZ FORMULARZ GOOGLE, RELACJA UKAŻE SIĘ W PLANOWANYCH ODCINKACH PODCASTU, PYTANIE ZOSTANIE W FORMIE ANONIMOWEJ OPUBLIKOWANE NA GRUPIE PODCASTU NA FACEBOOK. PONIŻEJ ZANAJDUJE SIĘ LINK DO FORMULARZA GOOGLE: [link]   Zapraszam !
pobierz 60.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
JAK WYJŚĆ Z CIAŁA Z ROBERTEM BRUCE SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA CZ II | #25 ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #25 JAK WYJŚĆ Z CIAŁA Z ROBERTEM BRUCE SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA CZ II  SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak Facebook [link] Grupa Facebook: [link] WYŚLIJ BEZPIECZNIE I ANONIMOWO SWOJĄ RELACJĘ ALBO ZADAJ PYTANIE POPRZEZ FORMULARZ GOOGLE, RELACJA UKAŻE SIĘ W PLANOWANYCH ODCINKACH PODCASTU, PYTANIE ZOSTANIE W FORMIE ANONIMOWEJ OPUBLIKOWANE NA GRUPIE PODCASTU NA FACEBOOK. PONIŻEJ ZANAJDUJE SIĘ LINK DO FORMULARZA GOOGLE: [link]   Zapraszam !
pobierz 40.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
JAK WYJŚĆ Z CIAŁA Z ROBERTEM BRUCE SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA CZ I | #24 ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #24 JAK WYJŚĆ Z CIAŁA Z ROBERTEM BRUCE SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA CZ I  SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak Facebook [link] Grupa Facebook: [link] WYŚLIJ BEZPIECZNIE I ANONIMOWO SWOJĄ RELACJĘ ALBO ZADAJ PYTANIE POPRZEZ FORMULARZ GOOGLE, RELACJA UKAŻE SIĘ W PLANOWANYCH ODCINKACH PODCASTU, PYTANIE ZOSTANIE W FORMIE ANONIMOWEJ OPUBLIKOWANE NA GRUPIE PODCASTU NA FACEBOOK. PONIŻEJ ZANAJDUJE SIĘ LINK DO FORMULARZA GOOGLE: [link]   Zapraszam !
pobierz 57.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
WIBRACJE OOBE JAK JE WYWOŁAĆ? CO ROBIĆ GDY SIĘ POJAWIĄ? ĆWICZENIA, PYTANIA I ODPOWIEDZI | #23 ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #23 WIBRACJE OOBE JAK JE WYWOŁAĆ? CO ROBIĆ GDY SIĘ POJAWIĄ? ĆWICZENIA, PYTANIA I ODPOWIEDZI KIEROWANE DO ROBERTA PETERSONA. SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak Facebook [link] Grupa Facebook: [link] WYŚLIJ BEZPIECZNIE I ANONIMOWO SWOJĄ RELACJĘ ALBO ZADAJ PYTANIE POPRZEZ FORMULARZ GOOGLE, RELACJA UKAŻE SIĘ W PLANOWANYCH ODCINKACH PODCASTU, PYTANIE ZOSTANIE W FORMIE ANONIMOWEJ OPUBLIKOWANE NA GRUPIE PODCASTU NA FACEBOOK. PONIŻEJ ZANAJDUJE SIĘ LINK DO FORMULARZA GOOGLE: [link]   Zapraszam !
pobierz 64.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
PAMIĘĆ KINESTETYCZNA TWÓJ OSOBISTY KLUCZ DO OOBE | #22 ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #22 PAMIĘĆ KINESTETYCZNA TWÓJ OSOBISTY KLUCZ DO OOBE SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak Facebook [link] Grupa Facebook: [link] WYŚLIJ BEZPIECZNIE I ANONIMOWO SWOJĄ RELACJĘ ALBO ZADAJ PYTANIE POPRZEZ FORMULARZ GOOGLE, RELACJA UKAŻE SIĘ W PLANOWANYCH ODCINKACH PODCASTU, PYTANIE ZOSTANIE W FORMIE ANONIMOWEJ OPUBLIKOWANE NA GRUPIE PODCASTU NA FACEBOOK. PONIŻEJ ZANAJDUJE SIĘ LINK DO FORMULARZA GOOGLE: [link]   Zapraszam !
pobierz 33.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
PAMIĘĆ KINESTETYCZNA TWÓJ OSOBISTY KLUCZ DO OOBE | #22 ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #22 PAMIĘĆ KINESTETYCZNA TWÓJ OSOBISTY KLUCZ DO OOBE SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak
pobierz 33.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
JAK WYJŚĆ Z CIAŁA INSTRUKCJA KROK PO KROKU WEDŁUG ROBERTA PETERSONA | #21 ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #21 JAK WYJŚĆ Z CIAŁA INSTRUKCJA KROK PO KROKU WEDŁUG ROBERTA PETERSONA SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak
pobierz 51.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
TECHNIKI WYJŚCIA Z CIAŁA WEDŁUG ROBERTA PETERSONA CZ VI | #20 UTKNIĘCIE, CIEMNOŚĆ, BÓL ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #20 TECHNIKI WYJŚCIA Z CIAŁA WEDŁUG ROBERTA PETERSONA CZ VI UTKNIĘCIE, CIEMNOŚĆ, BÓL  SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak
pobierz 51.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
TECHNIKI WYJŚCIA Z CIAŁA WEDŁUG ROBERTA PETERSONA CZ V | #19 UZDRAWIANIE ASTRALNE, ZMIANA NASTAWIENIA ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #19 TECHNIKI WYJŚCIA Z CIAŁA WEDŁUG ROBERTA PETERSONA CZ V UZDRAWIANIE ASTRALNE, ZMIANA NASTAWIENIA  SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak
pobierz 50.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
TECHNIKI WYJŚCIA Z CIAŁA WEDŁUG ROBERTA PETERSONA CZ IV | #18 SREBRNY SZNUR, POMOC Z ZEWNĄTRZ OOBE ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #18 TECHNIKI WYJŚCIA Z CIAŁA WEDŁUG ROBERTA PETERSONA CZ IV SREBRNY SZNUR, POMOC Z ZEWNĄTRZ SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak
pobierz 59.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
TECHNIKI WYJŚCIA Z CIAŁA WEDŁUG ROBERTA PETERSONA CZ III | #17 OOBE ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ SNY
ODCINEK #17 TECHNIKI WYJŚCIA Z CIAŁA WEDŁUG ROBERTA PETERSONA CZ III SUBSKRYBUJ! KANAŁ PODCASTU, BO WARTO BYĆ NA BIEŻĄCO! Nowy odcinek w każdy poniedziałek. Zapraszam! e-mail: [email] Autor: Marcin Kuchniak
pobierz 55.7 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek