Kobiecym okiem

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Cześć, witam Cię miejscu, które stworzyłam specjalnie dla Kobiet. Nazywam się Sylwia Ryś, jestem trenerką personalną, studentką fizjoterapii, a na co dzień pracuję z Kobietami pomagając im zmienić swoje życie na zdrowsze. W tym podcaście znajdziesz garść informacji związanych z szeroko pojętym zdrowym stylem życia, aktywnością fizyczną, rozwojem osobistym oraz poznasz inne Kobiety, od których warto czerpać inspirację. Zatem jeśli chcesz posłuchać o zdrowym stylu życia bez spiny, dowiedzieć się,jak być fit i nie zwariować – weź kubek kawy i zapraszam!
Data dodania: 2020-05-15 12:59:54
Data aktualizacji: 2021-01-21 17:30:05
Audycji w katalogu: 3
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 8 miesięcy temu
#3 Błędy, które utrudniają osiągnięcie celu i zdrowy styl życia
W tym odcinku opowiadam o 3 błędach, które najczęściej obserwuję u Kobiet rozpoczynający zdrowy tryb życia. Błędy te często utrudniają dążenie do celu, często powodują zniechęcenie i frustrację...a przecież można inaczej. Poza błędami, podrzucam proste rozwiązania, które mam nadzieję, pomogą zmienić Twoje nastawienie.
pobierz 7.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#2 Trening w domu – jak ćwiczyć i czego potrzebujesz?
Pytania o to, jaki sprzęt kupić do domowych treningów dostaję bardzo często, tym bardziej teraz w czasie kwarantanny. Pojawiło się też ono ostatnio na mojej grupie na Facebooku #trenujzrysiem więc postanowiłam stworzyć o tym odcinek, do którego będę mogła odsyłać. W odcinku opowiadam również, jak wygląda moja obecna aktywność i jak z treningów na siłowni przeniosłam się do salonu ;) Z tego odcinka dowiesz się: - czy na pewno potrzebujesz dodatkowego sprzętu, żeby ćwiczyć w domu; - co może Ci się przydać ćwicząc w domu; - jak stworzyć domową siłownię bez wydawania miliona monet; - jak ćwiczyć, żeby mieć lepsze efekty; - jak dobierać obciążenie; - jak przełamać niechęć do aktywności w domu; - czy treningi na YT to dobry wybór? * Link do bloga, wpis o wymówkach: [link] * grupa na Facebooku: [link]
pobierz 15.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#1 Kim jestem, o czym i dla kogo będzie ten podcast?
Cześć, witam Cię w pierwszym odcinku mojego podcastu. Dowiesz się z niego, kim jestem i czym zajmuje się na co dzień. Opowiem, czego możesz się spodziewać w tej audycji oraz czego w niej nie znajdziesz. ;)
pobierz 2.1 MB odcinki RSS iTunes www
miodek