Mistrzowie Konfiguratorów

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast januszowy z miłości do motoryzacji. Skrajnie różne opinie, przekleństwa i testy pojazdów, o ile ktoś nam powierzy cokolwiek droższego niż chińskie ledy. Będziemy publikować dopóki się śmiertelnie nie pokłócimy się o to, czyja konfiguracja samochodu jest lepsza.
Data dodania: 2020-05-15 23:25:19
Data aktualizacji: 2020-10-22 05:05:08
Audycji w katalogu: 6
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 3 miesiące temu
005 Ściganie luki VATowskiej, amerykański sen o Fordzie Bronco i polski elektryk
Ford Bronco, Ford Bronco i Ford Bronco - o tych samochodach rozmawiamy w tym odcinku. W sumie to jeden samochód, ale mówimy (bardziej Grzegorz mówi) o tym nowym cudzie off roadu. Zastanawiamy się też, kiedy skarbówka nie zapanuje nad zamówionym hot hatche'ami, którymi z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie Audi S3.
pobierz 45.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
004 Kijanki jak ropuchy, parady LPG i kto jest wybitnym narkomanem?
Cennik nowej Kii Sorento był impulsem, żeby powrócić po covidowej przerwie. Po powrocie rozkminiamy mniej i bardziej poważnie sytuację kierowców autobusów w Warszawie, nowości offroadowe (o Bronco w następnym odcinku, bo się nie zgraliśmy terminowo z Fordem), zaangażowanie BMW w sprawy światopoglądowe i wiele pomniejszych aspektów.
pobierz 56.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
003 Odcinek miał być krótki jak zasięg elektryków. Nie wyszło
Psy szczekają (serio!), Mistrzowie Konfiguratorów jadą dalej. Odcinek zdominowały potężne silniki... elektryczne i jeszcze potężniejsze... hybrydy. Nie zabrakło też czegoś, co lubią prawdziwe petrolheady, czyli... 2.0 TSI w Cuprze Leonie. Aż się sami zaśmialiśmy. Ale byśmy też nie pogardzili.
pobierz 74.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
002 Gdy Octavia jest droższa od Audi A4
Z pewnym niedowierzaniem przyjęliśmy kwotę, za jaką Grzegorz skonfigurował nową Skodę Octavię. Znaleźliśmy w tej cenie kilka rozsądniejszych samochodów.  W tle: Pure Rock n Roll by Alexander Nakarada | [link]  Music promoted by [link]  Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)  https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/
pobierz 25.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
001 Samochody, których nie zobaczymy w Genewie
Nagraliśmy ten odcinek w połowie lutego. A potem koronawirus zamknął targi. Do tego trochę elektromobilności i drogich autostradach.
pobierz 33.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
000 Kim jesteśmy?
W zerowym odcinku podcastu na dobry początek chcielibyśmy powiedzieć, po co nam ten podcast. 
pobierz 3.3 MB odcinki RSS iTunes www
miodek