Mistrzowie Konfiguratorów

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast januszowy z miłości do motoryzacji. Skrajnie różne opinie, przekleństwa i testy pojazdów, o ile ktoś nam powierzy cokolwiek droższego niż chińskie ledy. Będziemy publikować dopóki się śmiertelnie nie pokłócimy się o to, czyja konfiguracja samochodu jest lepsza.
Data dodania: 2020-05-15 23:25:19
Data aktualizacji: 2021-01-17 03:20:15
Audycji w katalogu: 6
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 6 miesięcy temu
005 Ściganie luki VATowskiej, amerykański sen o Fordzie Bronco i polski elektryk
Ford Bronco, Ford Bronco i Ford Bronco - o tych samochodach rozmawiamy w tym odcinku. W sumie to jeden samochód, ale mówimy (bardziej Grzegorz mówi) o tym nowym cudzie off roadu. Zastanawiamy się też, kiedy skarbówka nie zapanuje nad zamówionym hot hatche'ami, którymi z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie Audi S3.
pobierz 45.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
004 Kijanki jak ropuchy, parady LPG i kto jest wybitnym narkomanem?
Cennik nowej Kii Sorento był impulsem, żeby powrócić po covidowej przerwie. Po powrocie rozkminiamy mniej i bardziej poważnie sytuację kierowców autobusów w Warszawie, nowości offroadowe (o Bronco w następnym odcinku, bo się nie zgraliśmy terminowo z Fordem), zaangażowanie BMW w sprawy światopoglądowe i wiele pomniejszych aspektów.
pobierz 56.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
003 Odcinek miał być krótki jak zasięg elektryków. Nie wyszło
Psy szczekają (serio!), Mistrzowie Konfiguratorów jadą dalej. Odcinek zdominowały potężne silniki... elektryczne i jeszcze potężniejsze... hybrydy. Nie zabrakło też czegoś, co lubią prawdziwe petrolheady, czyli... 2.0 TSI w Cuprze Leonie. Aż się sami zaśmialiśmy. Ale byśmy też nie pogardzili.
pobierz 74.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
002 Gdy Octavia jest droższa od Audi A4
Z pewnym niedowierzaniem przyjęliśmy kwotę, za jaką Grzegorz skonfigurował nową Skodę Octavię. Znaleźliśmy w tej cenie kilka rozsądniejszych samochodów.  W tle: Pure Rock n Roll by Alexander Nakarada | [link]  Music promoted by [link]  Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)  https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/
pobierz 25.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
001 Samochody, których nie zobaczymy w Genewie
Nagraliśmy ten odcinek w połowie lutego. A potem koronawirus zamknął targi. Do tego trochę elektromobilności i drogich autostradach.
pobierz 33.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
000 Kim jesteśmy?
W zerowym odcinku podcastu na dobry początek chcielibyśmy powiedzieć, po co nam ten podcast. 
pobierz 3.3 MB odcinki RSS iTunes www
miodek