Wywiad z Blacharą

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Blacharstwo, blacharyzm - pogląd oraz nurt filozoficzny, zapoczątkowany w 2016 przez Artura Dunajewskiego. Nazwa "blacharstwo" pochodzi od słowa "blachara", które na przestrzeni lat straciło swoje oryginalne znaczenie. Blacharstwo zakłada odrzucenie ogólnie przyjętych norm społecznych, akceptację i dumę z postaw bądź zachowań powszechnie pogardzanych przez opinię publiczną (pochodzenie ze wsi, bieda etc) oraz zacieranie granic pomiędzy pięknem a kiczem. Podcast "Wywiad z Blacharą" to komentarz na temat rzeczywistości oraz obecnych wydarzeń z blacharskiej perspektywy.
Data dodania: 2020-05-15 23:27:36
Data aktualizacji: 2021-01-26 05:30:55
Audycji w katalogu: 8
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 8 miesięcy temu
ACAB
Blachary wyjaśniają, dlaczego ACAB, wyrażają poparcie dla protestów w Minneapolis i szkalują Reddita. SPROSTOWANIE: Tak, przestępczość spadła, gdy policja poszła strajkować. Oto badanie . Jeśli zaś chodzi o przemoc stosowaną przez policjantów, to jak się okazuje, nie ma zbyt wiele dobrych źródeł, które by to zbadały. Kilka z badań omówiono tutaj . Pojawia się tam m.in słynne badanie Johnsona, które wskazuje właśnie na 40%. Link do zaufanych zbiórek oraz innych materiałów. A gdy nie masz pieniędzy , warto pooglądać streamy.
pobierz 65.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Roomba w Koloseum
Blachary rozmawiają o seksie z demonami, podróżach w czasie i odkryciach NASA. TW: pod koniec odcinka pojawił się temat przemocy seksualnej oraz pedofilii. 
pobierz 52.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
#hot16challenge2
Blachary robią #hot16challenge2, rozmawiają o festiwalach, wspominają konwenty i rok 2012.
pobierz 46.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
ARTUŚ I ALEX #HOT16CHALLENGE 2
Link do zbiórki: [link] Nominujemy wszystkie Blachary, które mają ochotę zrobić #hot16challenge2. Zachęcamy do podjęcia rękawicy, jak i wpłacania oraz udostępniania zbiórki. Każda złotówka się liczy. Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge ” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Całą akcję można śledzić na stronie [link] .
pobierz 1.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Reclaiming dzbana
Blachary zapowiadają dwie części zlotu blachar, reclaimują dzbana, dyskutują o dissach i ustawkach.
pobierz 54.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Pieśń blachar
Blachary rozmawiają o najgorszym zakończeniu w historii, zespole Aspergera, blacharskiej linii kosmetycznej oraz o dialektach.
pobierz 39.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Moralność fanfika
Blachary rozmawiają o maturach, wymysłach ludzi z dostępem do darmowych programów do animacji oraz o moralności fanfiction.
pobierz 45.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Piękno w tandecie
Blachary wyjaśniają definicję blacharstwa, przedstawiają się i opowiadają nieco o Met Gali.
pobierz 42.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek