Wywiad z Blacharą

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Blacharstwo, blacharyzm - pogląd oraz nurt filozoficzny, zapoczątkowany w 2016 przez Artura Dunajewskiego. Nazwa "blacharstwo" pochodzi od słowa "blachara", które na przestrzeni lat straciło swoje oryginalne znaczenie. Blacharstwo zakłada odrzucenie ogólnie przyjętych norm społecznych, akceptację i dumę z postaw bądź zachowań powszechnie pogardzanych przez opinię publiczną (pochodzenie ze wsi, bieda etc) oraz zacieranie granic pomiędzy pięknem a kiczem. Podcast "Wywiad z Blacharą" to komentarz na temat rzeczywistości oraz obecnych wydarzeń z blacharskiej perspektywy.
Data dodania: 2020-05-15 23:27:36
Data aktualizacji: 2020-05-26 23:20:09
Audycji w katalogu: 7
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 9 godz. temu
Roomba w Koloseum
Blachary rozmawiają o seksie z demonami, podróżach w czasie i odkryciach NASA. TW: pod koniec odcinka pojawił się temat przemocy seksualnej oraz pedofilii. 
pobierz 52.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 dni temu
#hot16challenge2
Blachary robią #hot16challenge2, rozmawiają o festiwalach, wspominają konwenty i rok 2012.
pobierz 46.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 dni temu
ARTUŚ I ALEX #HOT16CHALLENGE 2
Link do zbiórki: [link] Nominujemy wszystkie Blachary, które mają ochotę zrobić #hot16challenge2. Zachęcamy do podjęcia rękawicy, jak i wpłacania oraz udostępniania zbiórki. Każda złotówka się liczy. Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge ” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Całą akcję można śledzić na stronie [link] .
pobierz 1.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 14 dni temu
Reclaiming dzbana
Blachary zapowiadają dwie części zlotu blachar, reclaimują dzbana, dyskutują o dissach i ustawkach.
pobierz 54.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
Pieśń blachar
Blachary rozmawiają o najgorszym zakończeniu w historii, zespole Aspergera, blacharskiej linii kosmetycznej oraz o dialektach.
pobierz 39.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
Moralność fanfika
Blachary rozmawiają o maturach, wymysłach ludzi z dostępem do darmowych programów do animacji oraz o moralności fanfiction.
pobierz 45.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Piękno w tandecie
Blachary wyjaśniają definicję blacharstwa, przedstawiają się i opowiadają nieco o Met Gali.
pobierz 42.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek