Podróże Muzyczne

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Od 2011 roku Podróżuję w poszukiwaniu koncertowych i festiwalowych emocji! O koncertowych przygodach, muzycznych odkryciach, aktualnych propozycjach wydawniczych i wydarzeniach piszę na blogu Podróże Muzyczne. Teraz część relacji, wspomnień, aktualnych komentarzy na temat branży muzycznej przedstawiam w formie podcastowej! Miłego odsłuchu i Podróżujmy Muzycznie Razem!
Data dodania: 2020-05-15 23:27:43
Data aktualizacji: 2021-01-23 10:00:06
Audycji w katalogu: 7
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 4 miesiące temu
PM relacjonują: Stach Bukowski, Ralph Kaminski, Młodzi Alternatywni (Lor, Vincent, Dora), Król, Leski, Renata Przemyk!
Przed Wami zbiór relacji z moich koncertowych podróży, które miały miejsce w  sierpniu! Opowiadam o wrażeniach z koncertów: Stacha Bukowskiego w Toruniu; Ralpha Kaminskiego w Krakowie; Dory, Vincenta, Lor w Gdańsku (Młodzi Alternatywni); Króla w Poznaniu; Leskiego i Renaty Przemyk w Chełmnie! A to nie koniec! Ukryłem jeszcze mały bonus!  Uwaga! Ta relacja pojawia się w hybrydowej wersji! Możecie ją albo posłuchać w formie tego podcastu, albo tradycyjnie przeczytać na blogu pod adresem [link] ! Na blogu oczywiście dodatkowo uzupełniające treść zdjęcia i nagrania! Zachęcam do odwiedzin!
pobierz 34.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
PM wspominają festiwalowe lato 2013: Open'er Festival i Coke Live Music Festival!
Festiwalowe  lato 2020 zostało odwołane, więc korzystam po raz kolejny z  Koncertowego Wehikułu Czasu w poszukiwaniu emocji, które towarzyszyły mi  latem 2013 roku! To był wyjątkowy czas! Pierwsze poważne festiwalowe  podróże, w tym przede wszystkim moja pierwsza wizyta na Open'er Festival ! A na  deser wakacji – zabawa na Coke Live Music Festival ! Ponad godzina i  trzydzieści minut wspomnień z naprawdę wielu niesamowitych koncertów i  przygód!
pobierz 84.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
PM wspominają: Orange Warsaw Festival 2012!
Wsiadam po raz kolejny w Koncertowy Wehikuł Czasu i przenoszę się do roku 2012! Przed Wami opowieści związane z pierwszym dniem Orange Warsaw Festival 2012, podczas którego wystąpili: Linkin Park, Garbage, De La Soul i Fisze Emade Tworzywo! 
pobierz 28.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
PM wspominają: Orange Warsaw Festival 2011!
Przerwa od koncertów i festiwali to dobry moment na przywołanie wspomnień z wielu moich Podróży Muzycznych, które w pamięci okryły się nieco kurzem! Na początek ta pierwsza, przełomowa, ta od której wszystko się rozpoczęło! Pierwszy dzień Orange Warsaw Festival 2011 ! Poznajcie genezę tej wyprawy oraz krótkie relacje z koncertów My Chemical Romance , Skunk Anansie oraz Moby'ego ! Startujemy z Koncertowym Wehikułem Czasu!
pobierz 24.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
PM komentują: Koronawirus vs. Świat Muzyczny
W tym podcaście szukam odpowiedzi na trzy pytania:  Jak z perspektywy fana muzyki umilać sobie czas spędzany w domu w związku z pandemią koronawirusa? Jak wspomagać w tym trudnym czasie branżę muzyczną? Jaki los czeka najbliższe trasy koncertowe i festiwale muzyczne?  
pobierz 26.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
PM wspominają: Colours Of Ostrava 2019
Obszerne wspomnienia z festiwalu Colours Of Ostrava 2019!
pobierz 58.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
PM wspominają: Open'er Festival 2019!
Podróże Muzyczne wspominają: Open'er Festival 2019!
pobierz 62.8 MB odcinki RSS iTunes www
miodek