Tutorial

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: TUTORIAL - to program, w którym posłuchacie o grach, w języku zrozumiałym dla niewtajemniczonych. Jeśli męczą Was recenzje gier, w których słuchacie o ilości klatek na sekundę, a nikt nie mówi po prostu czy to "fajne" to u nas znajdziecie odpowiedź!
Data dodania: 2020-05-15 23:28:05
Data aktualizacji: 2020-09-20 05:55:08
Audycji w katalogu: 33
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 7 dni temu
NBA2k21 - recenzja
Można wiele poczytać o najnowszej odsłonie gry z serii NBA2k... ale jeśli chcecie posłuchać czegoś od strony kogoś kto spędza z tą grą wiele godzin to cóż... zachęcamy!
pobierz 4.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 dni temu
Xbox nowej generacji! (Xbox Series S i X)
Wiemy już nieco więcej no i w końcu znamy cenę! Playstation czekamy na wasz ruch!
pobierz 6.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 dni temu
Ubisoft Forward – remasterowo / remakowe dywagacje!
Wszystko zaczęło się od konferencji Ubisoft Forward... niestety nasza rozmowa zeszła na tematy remaków oraz remasterów...
pobierz 8.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 14 dni temu
Nowy początek CD-Action
CD-Action to czasopismo którego nikomu nie trzeba przedstawiać. 24 lata istnienia nie oznaczają że można spocząć na laurach. Przed CD-Action nowe rozdanie... ale więcej opowiedzą Lidia Ukleja i Kamil Górecki. Rozmawiał Kamil Michałowski
pobierz 32.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 dni temu
High Score: Złota era gier
Serial dokumentalny poświęcony historii klasycznych gier wideo. Sprawdźcie sami!
pobierz 2.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
Playstation odkrywa karty!
PlayStation pokazało szczegółowa prezentacja DualSense, kontrolera przeznaczonego dla konsoli nowej generacji, PlayStation 5. Nie mogliśmy nie poruszyć tego tematu!
pobierz 8.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
Fall Guys: Ultimate Knockout
100 wesołych kolorowych ludzików biorących udział w abstrakcyjnym teleturnieju! To jeszcze was nie zachęca? Posłuchajcie o grze, która w przeciągu kilku dni stała się hitem!
pobierz 6.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
Hyper Scape - pierwsze nowości!
W zeszłym tygodniu rozprawialiśmy o nowym battle royalu od Ubisoft-u który wdarł się na scenę gamingową. Rozprawialiśmy o tym, w jaką stronę może podążać Hyper Scape... ale nie spodziewaliśmy się, że sprawy potoczą się tak szybko!
pobierz 8.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Mateusz Kwiecień - dubbing w grach komputerowych
Battlefield V, FIFA 19 czy Call of Duty: Modern Warfare. Wszędzie tam mogliście usłyszeć głos Mateusza. Ale jeśli mieliście już okazję zagrać w Ghost of Tsushima to znacie już jego głos doskonale! Wcielił się tam w rolę Jina Sakaia. Z resztą posłuchajcie sami! Naszym gościem był Mateusz Kwiecień!
pobierz 15.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Recenzja - Hyper Scape
Hyper Scape to miejska, dynamiczna gra battle royale free-to-play, tworzona przez Ubisoft Montreal. Akcja gry toczy się w wirtualnym mieście Neo-Arcadia, gdzie nawet stu graczy może walczyć o tytuł mistrza Hyper Scape. Posłuchajcie naszych przemyśleń o tym jak wygląda ten tytuł teraz... i co może stać się w przyszłości!
pobierz 15.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Mateusz "Gucio1846" Kapusta
Mateusz "Gucio1846" Kapusta to gość mocno wkręcony w jednoślady... z resztą zarówno o tych wirtualnych jak i tych na prawdziwym torze opowie wam sam!
pobierz 6.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Prawo w grach - Rafal Kłoczko - CD PROJEKT RED
Jeśli zastanawiacie się jak wygląda praca prawnika to "Tutorial" zaspokoi waszą ciekawość! Naszym gościem jest Rafał Kłoczko z CD PROJEKT RED!
pobierz 77.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Recenzja - Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima to Sandbox stworzony przez studio Sucker Punch. Przenosimy się w nim na tytułową japońską wyspę Tsushima, gdzie jako XIII-wieczny samuraj toczy walkę z mongolskim najeźdźcą, by pomścić śmierć przyjaciół i uratować ojczyznę.
pobierz 31.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Michał Mango - ESE Entertainment x Porsche Esports Sprint Challenge Poland
Simracing to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin esportu, od ponad 2 lat wspierana jest przez Międzynarodową Federację Samochodową (FIA). Porsche Esports Sprint Challenge Poland to oficjalne Mistrzostwa Polski w Digital Motorsporcie. Kierowcy rywalizują w wirtualnych samochodach Porsche Cayman GT4 Clubsport. Impreza widnieje w oficjalnym kalendarzu Polskiego Związku Motorowego. Jest to świetna okazja do spotkania z człowiekiem który wie wszystko o Simracingu, naszym gościem był Michał Mango z ESE Entertainment!
pobierz 35.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
11 bit studios, Ubisoft forward 2020, Ghost of Tsushima
Dziś zabierzemy was z naszym gościem do 11 Bit Studios! Pogadamy o tym jak robi się gry oraz o tym jak gra staje się lekturą! Obgadamy konferencję Ubisoftu oraz sprawdzimy jak ma się Ghost of Tsushima!
pobierz 67.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Praca testera gier, Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści, znamy cenę konsol nowej generacji?
Kolejny Tutorial to rozmowa z człowiekiem który przez lata zajmował się testowaniem gier. Od EA do Activision... Jak tak na prawdę wygląda praca testera? Wszystko wyjaśni się w naszej rozmowie. Dodatkowo omawiamy Wojnę Krwi: Wiedźmińskie opowieści, rozmawiamy o nowym pudełku gier do PS5 oraz przewidywaniach cen konsol nowej generacji na podstawie pewnego sklepu internetowego.
pobierz 70.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
E-Liga, Hyper Scape, 'Fallout' jako serial.
Kolejny raz w Tutorialu spotykamy się z osobami które chcą zatrząść światem gamingu. Rozmawiamy o PES-ie i projekcie E-ligi w którym mają mierzyć się profesjonalne kluby sportowe! Prezentujemy pierwsze wrażenia z Hyper Scapa, oraz gadamy o cenach gier na konsole nowej generacji.
pobierz 28.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Raport - "Gaming po roku 2020", Cyberpunk 2077, The Last of Us Part II
W kolejnym odcinku Tutorialu sprawdzamy szalenie ciekawy raport przygotowany przez firmę 4CF: "Gaming po roku 2020". Z naszym gościem Maćkiem Jagaciakiem będziemy dyskutować o tym, jakie rozwiązania mogę pojawić się w najbliższych latach w branży gamingowej! Chcecie być z nami w kontakcie? Wpadacie na naszego Facebooka: [link]
pobierz 37.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Maciej 'Sawik' Sawicki, EA Play 2020, "This War of Mine" jako lektura.
Kolejny odcinek "Tutorialu" to przede wszystkim spotkanie z Maćkiem 'Sawikiem' Sawickim, człowiekiem, który na rynku gamingowym działa od prawie 20lat. Współzałożyciel Devils One oraz człowiek związany z Misją esport. Rozmawiamy o prowadzeniu organizacji e-sportowej, zawodnikach, streamerach i wszystkim, czego byście się nie spodziewali. Sprawdzimy też co działo się na EA Play 2020 oraz powiemy o pierwszej grze, która trafiła do kanonu lektur szkolnych "This War of Mine".
pobierz 28.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
VNM i DJ Hubson, PS5, Call of Duty sezon 4
Kolejny odcinek pełnoprawnego Tutorialu! Dziś naszymi gośćmi są VNM i DJ Hubson. Dlaczego Fani VNM-a powinni zagrać w Final Fantasy i co rodzice Dj Hubsona sprzedali, żeby kupić mu pierwszą konsolę? To wszystko wyjaśni się dziś! Oczywiście omawiamy sprawy związane z PlayStation 5, a także zaglądamy do 4 sezony Call of Duty! Zapraszają Kamil Michałowski i Marcin Osiadacz!
pobierz 104.1 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek