Tutorial

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: TUTORIAL - to program, w którym posłuchacie o grach, w języku zrozumiałym dla niewtajemniczonych. Jeśli męczą Was recenzje gier, w których słuchacie o ilości klatek na sekundę, a nikt nie mówi po prostu czy to "fajne" to u nas znajdziecie odpowiedź!
Data dodania: 2020-05-15 23:28:05
Data aktualizacji: 2021-03-08 07:40:05
Audycji w katalogu: 69
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 8 dni temu
CoD Warzone - sezon 2
CoD Warzone - sezon 2 Nowy sezon w jednej z naszych ulubionych gier roku 2020. Pomyśleć że to już rok... Rok biegamy z karabinem po magicznym Verdańsku do którego kilka dni temu przybił tajemniczy okręt!
pobierz 7.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 dni temu
Weź poczytaj! Gadamy o książkach o tematyce gamingowej.
Weź poczytaj! Nie samymi grami żyje gracz. Można też poczytać nieco więcej o historii gier, ich powstawaniu czy świecie w jakim kręcą się osoby odpowiedzialne za wirtualną rozrywkę.
pobierz 9.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 dni temu
PlayStation State of Play
PlayStation State of Play Mieliśmy zobaczyć na co warto czekać w 2021 roku... wyszło? Sami posłuchajcie
pobierz 11.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
BlizzConlin 2021
BlizzConlin 2021 Diablo, Diablo i WoW! Cóż więcej potrzeba?
pobierz 8.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
Apple Arcade
Apple Arcade Nigdy nie sądziłem, że do tego dojdzie... ale muszę to przyznać gry mobilne są coraz lepsze i coraz bardziej wciągające!
pobierz 5.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
W co gramy! I CoD Warzone - sezon 2 I Watch Dogs: Legion I Bugsnax I
W co gramy! I CoD Warzone - sezon 2 I Watch Dogs: Legion I Bugsnax I Ciężko rozmawiać o nowościach gdy trwa sezon ogórkowy... ale jest co nadrabiać!
pobierz 13.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 dni temu
Control: Ultimate Edition
Control: Ultimate Edition Inwazją sił nie z tego świata, walka zdolnościami specjalnymi i pistolet, którego wcześniej nie widzieliście (tak to możliwe). Do tego wszystko to osadzone w klimacie starego dobrego science fiction którego nie powstydziłby się sam Steven Spielberg... może być lepiej? Chyba nie!
pobierz 9.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 dni temu
Spider-Man: Miles Morales
Spider-Man: Miles Morales Obiecujemy że to ostatni raz kiedy mówimy o PS5... ale powiemy też o Spider-Man: Miles Morales! I chyba warto wysłuchać naszych małych "ale" co do tego tytułu.
pobierz 10.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 29 dni temu
Odkrywamy tajemnice PlayStation5!
Odkrywamy tajemnice PlayStation5! Po spędzeniu ponad tygodnia z PlayStation5 na użytek własny mogę powiedzieć więcej o tym jak to wszystko śmiga. Przeprowadziłem też dla was badania sprawdzające jakie są odczucia "graczy" w temacie nowego sprzętu do Sony.
pobierz 33.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 29 dni temu
Immortals Fenyx Rising
Immortals Fenyx Rising Muszę przyznać, że dawno tak dobrze się nie bawiłem przed konsolą, ale zdaję sobie sprawę, że ten tytuł to love or hate. Przygodowa gra akcji z otwartym światem, opracowana przez twórców Assasin’s Creed Oddyssey ze studia Ubisoft. Immortals: Fenyx Rising rozgrywa się w realiach mitologii greckiej, do której gra odwołuje się praktycznie przez cały czas.
pobierz 23.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 29 dni temu
Destruction AllStars
Destruction AllStars Destruction AllStars to samochodowa gra akcji. W czasie gry bierzmy udział w ekstremalnych zawodach, których celem jest zniszczenie pojazdów należących do przeciwników.
pobierz 12.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Dorwałem PlayStation5! - pierwsze przemyślenia
Mamy PlayStation5! 70 dni! Tyle ich właśnie minęło od premiery do czasu kiedy nowa konsola od Sony trafiła w moje ręce. Oczywiście wszystko to na świeżo, aczkolwiek opowiadam rozmawiamy o pierwszych wrażeniach z obcowania z PlayStation 5.
pobierz 29.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Subiektywne growe podsumowanie roku 2020
Subiektywne growe podsumowanie roku 2020 Wzięliśmy na tapet nasze ulubione tytuły minionego roku. Jak zwykle bez spiny, po prostu gadamy o grach w które grało nam się najlepiej :)
pobierz 28.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Unikatowy słownik gamingowy polskiego języka migowego
Unikatowy słownik gamingowy polskiego języka migowego Walcząc z wykluczeniem cyfrowym w esporcie, agencja gamingowa Fantasyexpo we współpracy z Fundacją Akademia Młodych Głuchych oraz Sevenet S.A. stworzyła gamingowy słownik esportowy, a Polska Liga Esportowa przeprowadziła pierwszą w historii transmisję CS:GO tłumaczoną na język migowy. Posłuchajcie rozmowy z Bartoszem Wilczkiem - Head of esports, Fantasyexpo oraz Adamem Gilem - Head of esports Polska Liga Esportowa!
pobierz 20.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Kobiety stanowią 47% graczy w Polsce
Kobiety stanowią 47% graczy w Polsce Według autorskich badań IQS realizowanych pod nazwą Game Story w Polsce jest 17 milionów graczy w grupie wiekowej 9-55 lat. Niemal połowę z nich, bo 47%, stanowią kobiety. Oznacza to, że na wszystkich platformach w Polsce mamy już około 8 milionów graczek.
pobierz 22.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Cyberpunk 2077 - pre-recenzja
Cyberpunk 2077 Ciężko mówić że będzie to recenzja samej gry. Raczej postanowiliśmy opowiedzieć o tym dla kogo w tym momencie jest Cyberpunk a kto jeszcze powinien się wstrzymać z jego zakupem. Rozkminiają Kamil Michałowski i Robert Malinowski.
pobierz 20.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Muzyka w Cyberpunk 2077
Muzyka w Cyberpunk 2077 Posłuchaj jak brzmi Night City! Naszym gościem jest P.T Adamczyk - kompozytor muzyki do gry!
pobierz 52.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
World of Warcraft: Shadowlands
World of Warcraft: Shadowlands Po kilku latach przestoju wróciłem do WOWa! Czy Warto wracać? A może warto zagrać po raz pierwszy? Na te pytania odpowiadamy w Tutorialu!
pobierz 9.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Fifa21 - pogadajmy na chłodno!
Fifa21 na chłodno! Od czasu startu nowej FIFY21 minęło już trochę czasu... przyszedł czas na podsumowanie. Czy będzie ono słodkie czy raczej gorzkie? Przekonajcie się sami.
pobierz 14.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
PlayStation 5
PlayStation 5 W zeszłym tygodniu razem z Pawłem sprawdzaliśmy możliwości konsoli nowej generacji od Microsoftu. Dziś przyszedł czas na sprawdzenie tego, co do zaoferowania ma nam Sony... a tak się składa, że Paweł wyrwał jeden egzemplarz ze sklepu na premierę. Posłuchajcie sami!
pobierz 37.0 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek