Refleksyjnie o sporcie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Tomasz Lorek i Krystian Sobierajski, dziennikarze Polsat Sport, usiedli na przeciwko siebie i zaczęli rozmawiać o sporcie. Ich największe pasje to żużel, tenis i F1. W podkaście nie zabraknie ciekawostek, których nie znajdziecie w internecie. Refleksji, wniosków, domysłów i nieoficjalnych informacji ze świata sportu. Refleksyjnie o sporcie, to podkast tworzony przez dziennikarzy, którzy chcą dzielić się swoją pasją nie tylko na antenach największych stacji telewizyjnych.
Data dodania: 2020-05-28 22:00:16
Data aktualizacji: 2021-03-04 16:00:10
Audycji w katalogu: 10
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 8 miesięcy temu
Żużel - Craig Cummings - z wielkiego świata i najwyższych technologii do żużla.
Craig Cummings - bohater dzisiejszego odcinka. Rozmawiamy o tym jak genialny mechanik poszedł pod prąd i z wielkiego świata motoryzacji i technologii poszedł w stronę Speedway.  Zapraszamy Krystian Sobierajski i Tomasz Lorek
pobierz 12.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Tenis - Novak Đoković, Adria Tour - najgorętszy temat ostatnich dni.
W ostatnich dniach Novak stał się jednym z największych antybohaterów. W tym odcinku chcielibyśmy porozmawiać o tym jakie jest drugie dno tego kryzysu. Adria Tour miał mieć konkretne przesłanie, jakie? Porozmawiajmy i tym inaczej niż kreują to zagraniczne media.  Zapraszamy do słuchania. Krystian Sobierajski i Tomasz Lorek
pobierz 14.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
F1 - Alessandro „Alex” Zanardi - osobowość, pechowiec, siłacz.
W tym odcinku rozmawiamy na temat Boskiego Alessandro. Człowieka, który jest uosobieniem pecha i absolutnym gigantem siły woli. Posłuchajcie jak o nim rozmawiamy. Krystian Sobierajski i Tomasz Lorek
pobierz 10.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Żużel - Jason Crump
Refleksyjnie o sporcie - żużel. Jason Phillip Crump australijski żużlowiec. Wielokrotny mistrz świata: trzykrotnie indywidualnie, trzykrotnie drużynowo oraz raz indywidualnie jako junior. Zawodnik ten jest czwartym co do skuteczności obcokrajowcem w historii w rozgrywkach w najwyższej lidze polskiej sezonu zasadniczego.  W tym odcinku on właśnie będzie naszym głównym bohaterem.  Zapraszamy do słuchania. Krystian Sobierajski i Tomasz Lorek.
pobierz 10.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Tenis - Davis Cup - cykl który jest niezwykle kochany przez wielu kibiców.
Refleksyjnie o sporcie - Tenis. W tym odcinku Davis Cup. Cykl, który jest niesamowity, kochany i niedoceniany jednocześnie. Porozmawiamy i nim, pospieramy się troszkę i przybliżymy go. Zapraszamy do słuchania. Krystian Sobierajski i Masz Lorek.
pobierz 8.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
F1 - Ferrari i Sebastian Vettel
Refleksyjnie o sporcie - F1. W tym odcinku temat przewodni to Ferrari i Sebastian Vettel. F1 bez Ferrari nie istnieje, tak mawiają niektórzy ludzie związani z tym sportem. Jednak to jest także trudna lekcja dla wielu zawodników. Dziś historia którą żyje cały świat F1 - Sebastian Vettel.  Zapraszamy do słuchania. Krystian Sobierajski i Tomasz Lorek.
pobierz 10.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Refleksyjnie o sporcie - wprowadzenie do serii.
Krystian Sobierajski - Polsat Sport. Tomasz Lorek - Polsat Sport. Kochają to co nie jest widoczne dla kamer. Będą rozmawiać o sporcie ludzkim językiem. Będzie trochę psychologii, refleksji i dużej ilości wiadomości zakulisowych. Główne tematy to F1, Tenis i Żużel.  Zapraszamy do zapoznania się z naszym pomysłem na opowiadanie o sporcie. Refleksyjnie o sporcie - czas start.
pobierz 3.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Kulisy F1 - czasy zmierzchłe.
Krystian Sobierajski i Tomasz Lorek - kłaniamy się. Dziś opowiemy o kulisach F1. Dawne czasy, jak to było i jak to odbieraliśmy. Zaczynamy od 2007 roku.  Zapraszamy do słuchania.
pobierz 12.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Aktualna sytuacja w polskim i europejskim speedway'u.
Krystian Sobierajski i Tomasz Lorek - dzień dobry. Tym razem czarny sport. Sport kluczowy dla wielu polskich i europejskich miast. Aktualna sytuacja. Co z nim będzie, jak to będzie i kiedy to będzie. Trochę naszych dywagacji, przewidywań, informacji. Zapraszamy do słuchania. 
pobierz 12.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Novak Đoković - wyjątkowa postać w tenisie.
Krystian Sobierajski i Tomasz Lorek - dzień dobry. W tym odcinku skupimy się na pomnikowej wręcz postaci dla całych Bałkanów. Novak Đoković. Kim jest, jaki jest i dlaczego taki jest. A także o tym, jak go odbierają, z cym się boryka i jak to znosi.  Zapraszamy do słuchania.
pobierz 9.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek