Pogawędki

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Witajcie i zapraszam Was do słuchania Pogawędek! W Pogawędkach gawędzimy o zdrowiu psychicznym i o tym, jak o nie dbać - na co dzień i od święta. :)
Data dodania: 2020-06-18 17:46:22
Data aktualizacji: 2020-07-11 06:45:12
Audycji w katalogu: 8
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 6 miesięcy temu
Siostrzeństwo oraz relacje damsko-damskie
Kochani! Z dumą przedstawiam Wam pierwszy odcinek roku 2020. Mówię o temacie ważnym i modnym: siostrzeństwie :) Ten odcinek jest dedykowany bardziej dziewczynom niż chłopakom, za co szczerze przepraszam! Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Pamiętajcie, że możecie mnie znaleźć na Istagramie: pogawędki_marysi. Uściski!
pobierz 54.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Jak napisać postanowienia noworoczne tak, aby mogły się ziścić?
Kochani! Dzisiaj przychodzę do Was z odcinkiem na temat postanowień noworocznych i mam Wam dużo wiedzy do przekazania! :) Posłuchajcie mojego podcastu i dowiedzcie się, jak zaplanować swój Nowy Rok na miarę rekina biznesu... albo przynajmniej bardzo dobrze zorganizowanej osoby. Jeżeli potrzebujecie pomocy przy formułowaniu swoich postanowień, to chętnie dam Wam OKR'owe wskazówki: znajdziecie mnie tu: [email] albo na Instagramie jako pogawędki_marysi. Tutaj obiecane materiały (wszystko, co może Wam się przydać w uczeniu się na temat OKR'ów): 1. [link] 2. [link] 3. [link] 4. [link] 5. [link]
pobierz 68.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Terapia: oczekiwania a rzeczywistość
Cześć, kochani! Dzisiaj przychodzę do Was z odcinkiem smutno-świąteczno-edukacyjnym, nagrywanym w pozycji horyzontalnej. Będziemy omawiać wszystko i nic, ale główie to, jak wygląda terapia i jakie zazwyczaj mamy od niej oczekiwania - oraz czy te oczekiwania mają szansę ziścić się w rzeczywistości. Miłego słuchania!
pobierz 44.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Co nas stresuje: subiektywny przewodnik
Cześć, słuchacze i słuchaczki! Dzisiaj o tym, jak się zrelaksować na opak czyli co nas (cóż, w tym przypadku mnie, ale może i was) stresuje. Pogawędki o dziewięciu sposobach samosabotażu i utrudniania sobie życia, zapraszam i mam nadzieję, że odcinek Wam się spodoba!
pobierz 31.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Pięć sposobów na stres
W dzisiejszych pogawędkach rozmawiamy o tym, jak poradzić sobie ze stresem i jakie są sprawdzone sposoby na poczucie się lepiej. Mam nadzieję, że sposoba Wam się ten odcinek! Miłego oglądania!
pobierz 27.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Wewnętrzny krytyk
Dzisiaj odcinek o wewnętrznym krytyku, który nic nie robi, tylko siedzi i krytykuje. Będziemy rozmawiać o różnych rodzajach krytyków oraz o tym, co i jak oni zazwyczaj krytykują. Pogawędzimy też sobie na temat tego, jak takiego krytyka obłaskawić i zagrać mu na nosie. Do usłyszenia!
pobierz 34.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Dobre samopoczucie
Halo, halo! Jak się macie? Dzisiaj rozmawiam(y) o podstawach tego, jak dbać o swoje dobre samopoczucie. Odcinek trochę o banałach, trochę o spaniu i jedzeniu. Na zdrowie!
pobierz 28.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Pilot
Witajcie! Tutaj odcinek-pilot pogawędek (bardzo krótki i treściwy). W tym odcinku mówię Wam szybkie "Cześć" oraz zapowiadam, o czym będziemy rozmawiać. Spoiler alert: o naszym zdrowiu psychicznym i o tym, jak o nie dbać :) Zapraszam Was do słuchania!
pobierz 4.3 MB odcinki RSS iTunes www
miodek