Pogawędki

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Witajcie i zapraszam Was do słuchania Pogawędek! W Pogawędkach gawędzimy o zdrowiu psychicznym i o tym, jak o nie dbać - na co dzień i od święta. :)
Data dodania: 2020-06-18 17:46:22
Data aktualizacji: 2021-03-04 02:35:04
Audycji w katalogu: 8
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad rok temu
Siostrzeństwo oraz relacje damsko-damskie
Kochani! Z dumą przedstawiam Wam pierwszy odcinek roku 2020. Mówię o temacie ważnym i modnym: siostrzeństwie :) Ten odcinek jest dedykowany bardziej dziewczynom niż chłopakom, za co szczerze przepraszam! Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Pamiętajcie, że możecie mnie znaleźć na Istagramie: pogawędki_marysi. Uściski!
pobierz 54.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jak napisać postanowienia noworoczne tak, aby mogły się ziścić?
Kochani! Dzisiaj przychodzę do Was z odcinkiem na temat postanowień noworocznych i mam Wam dużo wiedzy do przekazania! :) Posłuchajcie mojego podcastu i dowiedzcie się, jak zaplanować swój Nowy Rok na miarę rekina biznesu... albo przynajmniej bardzo dobrze zorganizowanej osoby. Jeżeli potrzebujecie pomocy przy formułowaniu swoich postanowień, to chętnie dam Wam OKR'owe wskazówki: znajdziecie mnie tu: [email] albo na Instagramie jako pogawędki_marysi. Tutaj obiecane materiały (wszystko, co może Wam się przydać w uczeniu się na temat OKR'ów): 1. [link] 2. [link] 3. [link] 4. [link] 5. [link]
pobierz 68.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Terapia: oczekiwania a rzeczywistość
Cześć, kochani! Dzisiaj przychodzę do Was z odcinkiem smutno-świąteczno-edukacyjnym, nagrywanym w pozycji horyzontalnej. Będziemy omawiać wszystko i nic, ale główie to, jak wygląda terapia i jakie zazwyczaj mamy od niej oczekiwania - oraz czy te oczekiwania mają szansę ziścić się w rzeczywistości. Miłego słuchania!
pobierz 44.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Co nas stresuje: subiektywny przewodnik
Cześć, słuchacze i słuchaczki! Dzisiaj o tym, jak się zrelaksować na opak czyli co nas (cóż, w tym przypadku mnie, ale może i was) stresuje. Pogawędki o dziewięciu sposobach samosabotażu i utrudniania sobie życia, zapraszam i mam nadzieję, że odcinek Wam się spodoba!
pobierz 31.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Pięć sposobów na stres
W dzisiejszych pogawędkach rozmawiamy o tym, jak poradzić sobie ze stresem i jakie są sprawdzone sposoby na poczucie się lepiej. Mam nadzieję, że sposoba Wam się ten odcinek! Miłego oglądania!
pobierz 27.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Wewnętrzny krytyk
Dzisiaj odcinek o wewnętrznym krytyku, który nic nie robi, tylko siedzi i krytykuje. Będziemy rozmawiać o różnych rodzajach krytyków oraz o tym, co i jak oni zazwyczaj krytykują. Pogawędzimy też sobie na temat tego, jak takiego krytyka obłaskawić i zagrać mu na nosie. Do usłyszenia!
pobierz 34.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Dobre samopoczucie
Halo, halo! Jak się macie? Dzisiaj rozmawiam(y) o podstawach tego, jak dbać o swoje dobre samopoczucie. Odcinek trochę o banałach, trochę o spaniu i jedzeniu. Na zdrowie!
pobierz 28.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Pilot
Witajcie! Tutaj odcinek-pilot pogawędek (bardzo krótki i treściwy). W tym odcinku mówię Wam szybkie "Cześć" oraz zapowiadam, o czym będziemy rozmawiać. Spoiler alert: o naszym zdrowiu psychicznym i o tym, jak o nie dbać :) Zapraszam Was do słuchania!
pobierz 4.3 MB odcinki RSS iTunes www
miodek