Wasza Wysokość

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast Wasza Wysokość to rozmowy o wspinaniu i innych sportach górskich. O treningu, zawodach, problemach i trudnościach psychicznych, a także o życiu z pasją. Zapraszam!
Data dodania: 2020-06-18 17:50:48
Data aktualizacji: 2021-03-06 08:35:05
Audycji w katalogu: 15
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad rok temu
Daria Brylova - Wasza Wysokość Podcast #017
Daria Brylova, jedna z najlepiej wspinających się sportowo dziewczyn w  Polsce opowiada w wywiadzie m.in. o początkach swoich treningów na  Ukrainie, przeprowadzce do Krakowa, czy jak zmieniło się jej podejście  do życia i wspinania.
pobierz 76.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Łukasz Dudek - Wasza Wysokość Podcast #016
Łukasz Dudek, czołowy polski wspinacz, w wywiadzie opowiada o swojej  karierze. Od samych początków, przez kolejne stopnie trudności i  przejście pierwszego 9a, po dzisiejsze wyczyny w górach. A wszystko to z  dużym poczuciem humoru i ubarwione licznym anegdotami.
pobierz 119.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Ania Rozmus o przygotowaniu motorycznym - Wasza Wysokość Podcast #015
Rozmowa z Anną Rozmus - fizjoterapeutką i trenerką personalną specjalizującą się w przygotowaniu motorycznym wspinaczy. Dowiecie się z niej czym jest przygotowanie motoryczne, co daje i jak wygląda w praktyce. 
pobierz 63.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Magda Nowak o Arabii - Wasza Wysokość Podcast #013
Magda Nowak, instruktorka prowadząca ścianę wspinaczkową w Abu Zabi (ZEA), opowiada o swoim życiu i pracy w krajach arabskich. O różnicach kulturowych, ale i o potencjale wspinaczkowym. O stereotypach i swoim zachwycie regionem.
pobierz 118.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Ola Stańczak o antypodach - Wasza Wysokość Podcast #012
Ola Stańczak opowiada o swoich podróżach i życiu w różnych krajach. Także o tym dlaczego osiadła ostatecznie w Australii. Poznacie emigrację wspinaczkową z perspektywy "technicznej", czyli wizy, mieszkanie, praca. Jak i emocjonalnej z jej blaskami i cieniami. No i dowiecie się jak wygląda wspinanie na drugiej półkuli. 
pobierz 78.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Piotr Szmyt i Marcin Wernik o Hardej - Wasza Wysokość Podcast #011
Piotr Szmyt i Marcin Wernik opowiadają o kulisach ultra triathlonu który organizują w Tatrach pod nazwą HardaSuka Ultimate Triathlon Challange. 5 km pływania, 225 km roweru i 55 km biegu. Jeśli chcecie dowiedzieć się skąd pomysł, dokąd zmierza impreza i jak to wygląda od strony organizatora to zapraszam do wysłuchania! 
pobierz 57.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Piotrek Białas i Staś Kieniewicz o strachu - Wasza Wysokość Podcast #010
Piotrek Białas i Staś Kieniewicz, instruktorzy wspinania i psychologowie opowiadają strachach i lękach z którymi zmagamy się w czasie wspinania. Dowiecie się skąd się biorą i poznacie patenty na radzenie sobie z nimi.
pobierz 88.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Olga Niemiec o wyborach - Wasza Wysokość Podcast #009
Krakowska wspinaczka i route-setter'ka Olga Niemiec opowiada o wychowywaniu się we wspinającej się rodzinie, startach w snowboardowej Kadrze Narodowej i dorosłym życiu - na które złożyła się decyzja o zajęciu się wspinaniem zawodowo i zostaniu matką.
pobierz 126.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Wojtek Michalski o rodzinie i wspinaniu - Podcast Wasza Wysokość #008
Wojtek Michalski, instruktor i ojciec wielu dzieci, opowiada o tym jak łączyć pasję z życiem rodzinnym. A także o dylematach i wyborach przed którymi stawia ono wspinacza
pobierz 70.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Kuba Jodłowski i Marcin Bończa-Tomaszewski o rozwoju i zmienianiu się - Wasza Wysokość Podcast #007
Marcin Bończa-Tomaszewski (założyciel Sztuki Żywienia) i Kuba Jodłowski (jeden z czołowych polskich bouderowców) opowiadają o relacji trener-zawodnik, rozwoju sportowca i zmienianiu swoich nawyków. 
pobierz 88.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Magda Gromadzka i Miłka Niezgoda o kobietach w sporcie - Wasza Wysokość Podcast #006
Magda Gromadzka i Miłka Niezgoda opowiadają o byciu kobietą we wspinaniu i szerzej w sporcie. Rozmawialiśmy o kwestii równouprawnienia w środowisku wspinaczkowym, dylematach , wątpliwościach i przede wszystkim radościach związanych z aktywnością fizyczną.
pobierz 58.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Marcin Wernik o ryzyku i strachu - Wasza Wysokość Podcast #005
Marcin Wernik opowiada o wspinania bez asekuracji, ryzyku i strachu, odpowiedzialności z tym związanej i motywacji do przełamywania własnych granic.
pobierz 45.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Staś Kieniewicz o miłości do wspinania - Wasza Wysokość podcast #004
Stanisław Kieniewicz opowiada swoim powrocie do wspinania i zmianie pracy, która umożliwiła mu całkowite oddanie się pasji. [link] [link] [link]
pobierz 57.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Mechanior o wspinaniu - podcast Wasza Wysokość #003
Andrzej Mecherzyński-Wiktor opowiada o swoich startach w Pucharze Świata, byciu zawodnikiem i kondycji wspinania sportowego w Polsce. [link] [link] [link]
pobierz 66.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Bartek Jarosiewicz o podstawach treningu wspinaczkowego - Wasza Wysokość podcast#002
Bartek Jarosiewicz, absolwent AWF,  Trener II klasy i Instruktor Wspinaczki Sportowej opowiada o podstawach treningu wspinaczkowego. Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę albo wspinacie się już jakiś czas i chcecie przeskoczyć na następny poziom - zapraszam do słuchania! [link] [link] [link]
pobierz 70.7 MB odcinki RSS iTunes www
miodek