Nocowanie u Pięknej

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Super, że przyszłaś! Zabieraj kocyk, kakałko i coś do schrupania. Mam Ci tyyyle do powiedzenia... Pogaduchy czas zacząć!
Data dodania: 2020-06-18 17:51:51
Data aktualizacji: 2021-01-27 08:45:02
Audycji w katalogu: 9
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad miesiąc temu
Jak to z tymi studiami filmowymi w Londynie?
A gdyby na zaliczenie semestru można było narysować storyboard do filmu który napisałaś? TO BY BYŁ SZTOSSS. Pozwólcie tylko, że dodam iż to jest moje zaliczenie moi Piękni. Jeśli brak kolokwiów Was nie zachęcił do przesłuchania tego podcastu, to jedynie mój głos może to zrobić hahah. Na wstępie dodam iż ten odcinek jest dość długi!   Z wielką radością przedstawiam Wam mój podcast poświęcony w całości moim studiom.  Aż wstyd się przyznać, że tyle czasu podcastu nie było! Miałam kilka podejść do z nagrywaniem ale coś mnie blokowało. Z wielką radością przedstawiam Wam mój podcast poświęcony w całości moim studiom. 
pobierz 18.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Narodziny Gwiazdy part 3
Imię. Wraz z rozpoczęciem swojego życia dostajesz imię, które towarzyszy Ci każdego dnia. Jednak czy można narodzić się ponownie? Nie mam na myśli po śmierci, ale ponowne narodziny W TYM SAMYM ŻYCIU? Mam 20 lat i przeżywam już swoje TRZECIE ODRODZENIE. Marysia. Marzysława. Maria. Rozpoczynam swoją życiową wędrówkę ponownie, zapraszam Cię abyś była/był jego częścią. A teraz zaczynajmy te pogaduchy!
pobierz 7.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Tureckie Marzenia
Od bezrobocia do tureckich seriali w 14 minut. O tym sobie pogadamy...
pobierz 7.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Dwadzieścia lat w 20kg
Halo halo! To ostatnie przemyślenia które uwieczniłam przed wyjazdem do Anglii. Pogadamy o niekończącym się sprzątaniu, listach miłosnych i podgryzaniu stópek... zaczynajmy!!
pobierz 6.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Wyjazdowe wzloty i upadki
Dawno się nie widzieliśmy! Mój wyjazd poprzedza zdecydowana trampolina emocjonalna. W końcu udało mi się stworzyć portfolio i spełniam swoje marzenia! Jak to w życiu nie zawsze jest kolorowo ale... wciskaj plej i lecimy!
pobierz 7.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Pościel z Hannah Montana
Nie ma spania! Dzisiaj opowiem Ci o malowaniu ścian, pościeli z Hannah Montana i wymarzonych studiach... nie ma na co czekać! Zaczynajmy to nocowanie!
pobierz 5.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Narodzinowy misz masz
Jak na prawdziwym nocowaniu tematy będą się przeplatały co chwila! Począwszy od niezwykłych narodzin po podróż z dziewczyną, która na autostradzie grzebała w swojej stopie...? bleee . Po więcej włącz start!! Czekam na ciebie!
pobierz 31.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Seria Niefortunnych Imprez
Tez tak masz, ze przeszłabyś się na imprezkę? Kiedy pomyśle o tych niezapomnianych spotkaniach to aż chce się wspominać... mówiłam Ci o tym jak usnęłam w klubie? Nie? To świetnie się składa! To było tak...
pobierz 37.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Złota klatka
Cieszę się, że przyszłaś na nasze pierwsze, wspólne nocowanie! Mam Ci tyle do powiedzenia. Przede wszystkim wyjaśnić, dlaczego NIE CHCE żeby kwarantanna się skończyła. Nie ma na co czekać. Pogaduchy czas zacząć!
pobierz 5.3 MB odcinki RSS iTunes www
miodek