Psychodietetyk Bartosz Janiszewski

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Psychologia odchudzania, psychodietetyka, dietetyka
Data dodania: 2020-06-18 17:52:46
Data aktualizacji: 2020-09-17 17:35:07
Audycji w katalogu: 12
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 9 miesięcy temu
Jak wygląda życie na Islandii? gość Piotr Okręglicki
Dzisiejszym gościem podcastu jest Piotr Okręglicki - podcaster znany pod nazwą Po prostu Piotr. Piotrk to przesympatyczny gość, który opowiada o swoim pobycie na Islandii wraz żoną i córeczką. Jak wygląda życie na Islandii? Skąd pomysł na przeprowadzkę do nowego miejsca? Czy łatwo jest odnaleźć się w całkowicie nowej scenerii? Czy trudno było nauczyć się języka islandzkiego? To i wiele innych pytań padło w dzisiejszej audycji; jesteś ciekaw odpowiedzi? Zachęcam do odsłuchu!
pobierz 40.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Dlaczego zamieszkaliśmy razem po 3 miesiącach znajomości?
Szaleństwo co? A może duża oszczędność czasu? :)
pobierz 26.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Jak zacząć pić więcej wody?
Odchudzanie, otyłość, nadwaga i tak wpisujemy frazy szukając odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania Czy zastanawiałeś się nad tym czy to faktycznie tylko i wyłącznie niezdrowe odżywianie jest prowodyrem Twoich problemów z nadwagą? Przed Tobą podcast numer 9, w którym opowiadam o nawodnieniu.
pobierz 11.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Potraktuj DZIEŃ KOBIET jako Twoje wyzwanie
Dlaczego musimy celebrować piękno i dobro kobiet tylko raz w roku?   Chciałbym zachęcić Cię dziś do pewnej refleksji związanej z dniem 8 marca - do spojrzenia na swoje życie z innej perspektywy - docenienia się i pokochania. Zapraszam Cię na jeden z najważniejszych dla mnie podcastów - podcastu numer 8.
pobierz 6.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Krótkie przemyślenia dotyczące bycie na diecie podczas grypy :)
Odchudzanie, otyłość, nadwaga i tak wpisujemy frazy szukając odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania Czy zastanawiałeś się nad tym czy to faktycznie tylko i wyłącznie niezdrowe odżywianie jest prowodyrem Twoich problemów z nadwagą? Przed Tobą podcast numer 8, w którym chciałbym opowiedzieć Ci w jak luźny sposób można traktować bycie na diecie!
pobierz 8.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Dlaczego musisz jeść słodycze na diecie?
Odchudzanie, otyłość, nadwaga i tak wpisujemy frazy szukając odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania Czy zastanawiałeś się nad tym czy to faktycznie tylko i wyłącznie niezdrowe odżywianie jest prowodyrem Twoich problemów z nadwagą? Przed Tobą podcast numer 7,w którym pragnę wyjaśnić Ci, że warto jeść na diecie WSZYSTKO. Wybaczcie katar :)
pobierz 7.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Dlaczego nie warto być na diecie?
Odchudzanie, otyłość, nadwaga i tak wpisujemy frazy szukając odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania Czy zastanawiałeś się nad tym czy to faktycznie tylko i wyłącznie niezdrowe odżywianie jest prowodyrem Twoich problemów z nadwagą? Przed Tobą podcast numer 6 , w którym mówię dlaczego nie warto przechodzić na dietę.
pobierz 11.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Wiara w siebie - Twoja karta przetargowa.
Odchudzanie, otyłość, nadwaga i tak wpisujemy frazy szukając odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania Czy zastanawiałeś się nad tym czy to faktycznie tylko i wyłącznie niezdrowe odżywianie jest prowodyrem Twoich problemów z nadwagą? Przed Tobą podcast numer, w którym przedstawiam mój sposób na zwiększenie pewności siebie.  W czym mogę Ci pomóc?   www.bartoszjaniszewski.pl
pobierz 28.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Dlaczego powinieneś jeśc domowe jedzenie na diecie?
Odchudzanie, otyłość, nadwaga i tak wpisujemy frazy szukając odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania Czy zastanawiałeś się nad tym czy to faktycznie tylko i wyłącznie niezdrowe odżywianie jest prowodyrem Twoich problemów z nadwagą? To podcast numer 4, w którym opowiem Ci dlaczego warto jeść domowe jedzenie
pobierz 21.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Co bym zrobił gdybym przytył ponownie 20 kilogramów?
Odchudzanie, otyłość, nadwaga i tak wpisujemy frazy szukając odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania Czy zastanawiałeś się nad tym czy to faktycznie tylko i wyłącznie niezdrowe odżywianie jest prowodyrem Twoich problemów z nadwagą? Przed Tobą podcast numer 3 w którym odpowiadam - Co bym zrobił gdybym przytył ponownie 20 kilogramów?
pobierz 22.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
3 pułapki, które powodują, że tyjesz!
Odchudzanie, otyłość, nadwaga i tak wpisujemy frazy szukając odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania Czy zastanawiałeś się nad tym czy to faktycznie tylko i wyłącznie niezdrowe odżywianie jest prowodyrem Twoich problemów z nadwagą? Przed Tobą podcast z 3 pułapkami, które blokują Cię przed zrzuceniem nadprogramowych kilogramów. #Dieta jest tylko elementem układanki.
pobierz 12.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Wyeliminuj jedną rzecz - schudnij na zawsze.
Czy dieta faktycznie ma kluczowe znaczenie przy odchudzaniu? Czy może to tylko pewien element całej układanki? 
pobierz 10.2 MB odcinki RSS iTunes www
miodek