Pysko.tk

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: dyskusje, retro, Amiga, Atari, mikrokomputery, komputery
Data dodania: 2020-06-18 17:53:54
Data aktualizacji: 2021-03-06 08:40:01
Audycji w katalogu: 17
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 5 miesięcy temu
Rozmowa z roBOOTem
Rozmowa z roBOOTem
pobierz 2.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Luźne Gatki – After Śpiewany, z muzyką polecany.
Pogawędka jakości "Wolna Europa" jak to ujął jeden ze słuchaczy, ale całkowicie sprowokowany przez pewną znaną z czatu słuchaczkę. Nie mogłem się powstrzymać by sobie trochę ponucić - zawsze lepiej niż przy goleniu ;) . Kto nie zniesie, niech nie słucha ...
pobierz 41.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Czy Etam założy kanał ?
Czy Etam założy kanał ?
pobierz 49.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Krwią i Moczem przez NFZ
O kolejce do morfologii i historiach z tym związanych.
pobierz 22.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
After po Nocnym Marku tak zupełnie na luzie
Ponocnomarkowy afterek jak już sobie Krawiec wyszedł.
pobierz 38.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
AFTERY Zalanie Kuchni Bez Zemba Na Przedzie
Wrześniowe potyczki z trudnym męskim okresem... zalana kuchnia w pionie i złamany zajęczy siekacz na na przedzie, zasiały niemały zamęt. Początkowo reagowałem bardzo emocjonalnie - wręcz wkurwem... przysłowiowym. Jednak moje tezy w starciu z obecną "Alternetyw 4" rzeczywistością szybko sprowadziły mnie na ziemię - tak, nie mam już złudzeń (tak, jesteśmy "gorsi" w eu), tu nikt za nic w instytucjach nie odpowiada. Suma summarum najlepiej w całym zamieszaniu spisał się ubezpieczyciel, choć uzyskanie należytego - godnego do szkód odszkodowania jest w zasadzie mrzonką... Z kolei uzyskanie należnej z urzędu jak na siekacza zapisano usługi z państwowej służby - prowadzi wprost do prywatnej przychodni, gdzie zapłata z kolei będzie sowita. Nie chce mi się nawet o tym rozpisywać. Zapraszam do dyskusji POD... Postaram się też zyskując doświadczenie przy okazji w czasie nagrań owych zrobić kiedyś epilogową dyskusję do owych zajść. Wnioski jednak nasuwają się same.. w żadnym innym kraju na zachód od naszych granic, takie k.... coś.... ^&^%&^I%   tu się domyślcie. (Z nagrania jak i filmu usunąłem większość złożonych wiązanek inwektyw - bo to i nie ma sensu...). Grunt zachować spokój i świadomość gdzie my jesteśmy i wykorzystać to co się da wykorzystać (nie ukrywam nauczyłem się w tych sytuacjach paru rzeczy: 1. lepiej nie być zalewanym - to nie warte tej kasy; 2. To gówniana sprawa w każdym aspekcie i rozciągłości). Oburzonych językiem jakiego czasem używam przepraszam, ale to wszystko w emocjach.
pobierz 301.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Zróbmy Sami Sobie Dobrze - Sobotnie Trzaski Mikrofonowe
Afterowe pogadanki o różnych tematach.
pobierz 244.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Od Monologu, Przez Dialog, Do Forum Dyskuryjnego
Hmm... wchodząc na tzw. antenę i rozglądając się z wysokości jej szczytu wokół, myślałem, że nikt nie dołączy bo w polu widzenia nie było ludziów radia. Tymczasem wbrew przewidywaniom i ku zaskoczeniu nudny monolog zamienił się powoli i niespodziewanie w dywagację nad śmiałym projektem znanego radiowego Kolegi, który jak wieść niesie (a przynajmniej wieszczą przybyli na antenę) podjął całkiem ciekawe z mojego punktu widzenia wyzwanie związane z tzw. i modnym ostatnio krałndfaułding’iem (nie umiem tego napisać wybaczcie). O ile część forumowiczów powątpiewa o tyle ja przyjmuję postawę neutralna... zobaczymy, na pewno jest ciekawe, czy projekt się powiedzie - choć częściowo. W pierwszej prezentowanej części niespodziewanie dyskusja się rozpoczęła... nagrało się dość kiepsko , ale zapodaję jako reklamę części z tzw. strefy premium (cokolwiek to oznacza). Ja w każdym razie 3mam kciuki jak za każdą obywatelską inicjatywę. Stawiam też porywającą tezę iż radia powstają przez fuzje , a nie podziały (przez te drugie powstają bowiem vlogi, blogi i podcasty - czego już nie dodałem).
pobierz 18.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Trudne Sprawy w Dziwnych Czasach
Obgadujemy dość niepoprawnie naszą nieco wariacką rzeczywistość szukając i przestrzegając przed zagrożeniami wynikającymi z rozwydrzenia ludzi w obecnej rzeczywistości i interpolujemu zagrożenia jakie mogą się pojawić w związku z powszechną degręgoladą i w połaczeniu z problemami wspólczesnego jakże dziwacznego świata... Tylko dla ludzi odbierającymi treści z dużym dystansem i umiejętnościa swobodnej refleksji, nie zrażonych czasem ostrym językiem.
pobierz 98.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
After nie przed, nie po tylko zamiast - weekly speaking marathon
After nie przed, nie po tylko zamiast - weekly speaking marathon - czyli luźne pogadanki, co nawet nie pamiętam co się improwizowało, dla lubiących takie spontaniczne tematy. 
pobierz 62.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
AFTER - Dzienny Wojtek - Czy to już jest patostrim?
Uroda to rzecz względna.... Czy przystojniak, czy nie z naszego radiowego kolegi Max'a trudno jednoznacznie rozstrzygnąć. Podobnie jak trudno rozstrzygnąć, czy TO JEST JUŻ PATOSTREAM...
pobierz 34.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
AFTER - nie przed, nie po, ale zamiast... zastępowy... czyli - kiedy dźwig ci światłem w okno w nocy napierdala...
Walka z bezmyślnością przy pomocy paragrafów... Ale i tak będę twierdził, że w żadnym innym kraju takie rzeczy jak u nas byłyby niemożliwe.
pobierz 31.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
W marcu jak w garncu
W marcu jak w garncu
pobierz 177.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Dzienny Wojtek Bonus Zip
Dzienny Wojtek Bonus Zip
pobierz 33.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
After nie przed, nie po tylko zamiast
After nie przed, nie po tylko zamiast
pobierz 65.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Retro Amiga, Atari i mikrokomputery oraz inne zabawki z dawnych lat PRL
Zabawki z dawnych lat
pobierz 74.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Takie tam o retro
Takie tam o retro
pobierz 35.7 MB odcinki RSS iTunes www
miodek