Foodcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: To będzie podcast o jedzeniu. Foodcast. Apetyczne rozmowy dla każdego. Kuchnia dla normalnych ludzi. Zdarza nam się zgłodnieć oglądając zdjęcia jedzenia. Nie wykluczam, że słuchając moich opowieści też będziecie robić się głodni… i nie będę za to przepraszać. Przeciwnie - mam na to ogromną ochotę! Chciałabym, żeby foodcast - podcast o jedzeniu był przestrzenią, gdzie wydarzą się dwie sprawy - po pierwsze, będziecie nabierali ochotę na przepyszne, samodzielnie przygotowywane, zdrowe i celebrowane jedzenie. Po drugie, wiedzą obalimy parę kulinarnych mitów albo wspólnie dowiemy się czegoś nowego, czegoś praktycznego i pożytecznego w codziennym gotowaniu. Mam też marzenie, by podcasty kulinarne rozwijały się w ogóle, podobnie jak podcasty biznesowe, finansowe, polityczne, lifestylowe i inne… Jedzenie jest dla ludzkości tak ważne, że zasługuje na najlepsze podcasty kulinarne i gastronomiczne.
Data dodania: 2020-06-21 22:14:12
Data aktualizacji: 2020-07-11 02:25:10
Audycji w katalogu: 11
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 19 godz. temu
#10 - JAK PIĆ WIĘCEJ WODY?
Czy picie wody to obciach? Czy woda odchudza? W dzisiejszym odcinku o tym, jakie są praktyczne sposoby na to, by zwiększyć ilość wody, jaką wypijamy w ciągu dnia. Przy dźwiękach latającej muchy opowiem też o pomysłach na wodę smakową, zdradzę przepis na najlepszą lemoniadę i powiem, dlaczego na piciu wody warto oszczędzać! Zapraszam!
pobierz 59.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 dni temu
#09 - JAK ZROBIĆ NAJLEPSZE GOFRY?
pobierz 61.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 14 dni temu
#08 - BZDETY ŚNIADANIOWE
Bardzo osobisty odcinek z tylko kilkoma ulubionymi pomysłami na śniadanie. Trochę o mitach wokół śniadania o tym, dlaczego śniadania nie jada się w łóżku i co zrobić, żeby mieć na jedzenie śniadań więcej czasu.
pobierz 59.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
#07 - NA CZYM NIE OSZCZĘDZAM?
Na co jestem w stanie wydać każdą ilość pieniędzy? Kiedy się zapominam i nie liczę kasy, na co nie wydaję, bo nie muszę? Czy warto oszczędzać na warzywach lub owocach? Podzielę się także moim sposobem na robienie zapasów. Zapraszam na kolejny odcinek pierwszego polskiego foodcastu!
pobierz 84.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 29 dni temu
#06 - O TYM, JAK NIE SPIEPRZYĆ SOLI
Naprawdę kilka słów o soli! Czy jest zdrowa czy jednak nie? W czym nam pomaga i jak umiejętnie się nią posługiwać? Trochę o tym, czy przesolone danie można uratować i co przesądza o tym, czy ziemniaki są już wystarczająco słone... zapraszam na odcinek o tym, jak nie spieprzyć solenia potraw.
pobierz 67.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#05 - CO MOŻNA WŁOŻYĆ DO PIEROGA?
Czy pierogi to polska potrawa narodowa? Kto wymyślił pierogi a kto przoduje w liczbie ich rodzajów? Czy do pierogów pasuje dynia? Jakie są najlepsze dodatki do pierogów i po co komu serwować pierogi z sosem.
pobierz 40.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#04 - CZYM JEST UMAMI?
Krótka opowieść o tym jak odkryto umami i gdzie znajdziemy je w codziennej diecie. Jakie są źródła umami w innych krajach a jakie w Polsce? Dlaczego nie wszystkim smakują marchewki i czy upodobanie smaku to jest coś, z czym się rodzimy a dokładniej, to wysysamy to z mlekiem matki...
pobierz 26.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#03 - JAK PRZECHOWYWAĆ OWOCE I WARZYWA?
Czy czekanie na truskawki ma sens, czy lepiej jeść je wtedy kiedy najdzie nas ochota? Czy pomarańcze najlepsze są z lodówki i co warto schować za sałatą? Gdzie trzymać pomidory, żeby smakowały jak pomidory? O tym w kilku zdaniach w odcinku o przechowywaniu. Zapraszam!
pobierz 40.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#02 - POMYSŁY NA PRZEKĄSKI
Co podjadać? Czy w podjadaniu jest coś złego i czy krojenie marchewki ma wpływ na to, jak ona nam smakuje? Zapraszam!
pobierz 50.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#01- JAK ZNALEŹĆ CZAS NA GOTOWANIE W DOMU?
O tym czy prawdą jest, że bycie w domu oznacza dużo czasu na gotowanie i czy gotowanie wcześnie rano jest dla każdego.
pobierz 39.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Intro
pobierz 1.1 MB odcinki RSS iTunes www
miodek