Strefa Komfortu

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Witajcie w mojej Strefie Komfortu. Miejscu, w którym opowiadam o moich obserwacjach i przemyśleniach na tematy wszelakie: ludzie, społeczeństwo, sztuka, relacje... Może wpadniesz posłuchać? :)
Data dodania: 2020-07-20 17:43:56
Data aktualizacji: 2021-01-23 18:15:05
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 8 miesięcy temu
Porażka
Porażka! Ale ze mnie ofiara! Nigdy mi nic nie wychodzi! Zdarza Ci się czasem tak zakrzyknąć? Dziś opowiadam o porażce i o tym, jak można sobie z nią radzić. W sposób nieunikniony, znów narzekam na to i owo, ale i tak nadal uważam, że wciąż może być dobrze.
pobierz 18.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Chaos
Żalę się, że kwarantanna wywołuje u mnie nadmierną retrospekcję, opowiadam o szkole muzycznej, o psychoterapii, o tym co by było gdyby i o tym, co robię siedząc w domu. #przeszłość #gdybanie #psychoterapia #strefakomfortu #szkołamuzyczna #socialdistancing
pobierz 23.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Nikt nie jest doskonały
Dziś opowiadam o pułapkach perfekcjonizmu i o tym, że bez odpoczynku nie ma kołaczy. Zapraszam do strefy komfortu! B-) #strefakomfortu #podcast #dbanieosiebie #czytelnictwo #hobby #rozwoj
pobierz 19.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
O książce, której nie przeczytałam - czyli czasy się zmieniają (i całe szczęście!)
W moim debiutanckim podcaście opowiadam o książce, której nie przeczytałam i o włoskiej operze na temat polskiego społeczeństwa, która bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Wybaczcie wszelkie techniczne niedoróbki, zamierzam nad nimi popracować :)
pobierz 20.9 MB odcinki RSS iTunes www
miodek