Dom Słowa

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Data dodania: 2020-07-30 20:53:24
Data aktualizacji: 2020-08-03 19:20:02
Audycji w katalogu: 11
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 dni temu
Wykup z niewoli obrazem zbawienia
Ostatnio z łaski Boga uczestniczyłem w akcie wykupienia z niewoli dwóch pakistańskich rodzin. Wydarzenia te ukazały mi obraz Bożego zbawienia. Artykuł Wykup z niewoli obrazem zbawienia pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 37.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 dni temu
Chcę być jak Eleazar
Tytułowy Eleazar to postać, która ostatnio zwróciła moją uwagę. Był on jednym z trzech najlepszych żołnierzy Dawida. W czym jest on dla mnie przykładem? Artykuł Chcę być jak Eleazar pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 25.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Bądźmy jak Abigail
Abigail to jedna z moich ulubionych postaci biblijnych i chociaż nie czytamy o niej zbyt wiele, to jednak ma ona nam, żyjącym dzisiaj chrześcijanom, coś ważnego do powiedzenia. Artykuł Bądźmy jak Abigail pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 32.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Krótka relacja oraz podsumowanie miesiąca kwietnia
Krótka relacja wideo z pomocy udzielonej w kwietniu 2020 roku. Chwała Bogu! Artykuł Krótka relacja oraz podsumowanie miesiąca kwietnia pochodzi z serwisu Dom Słowa .

pobierz 60.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Dzieci, młodzieńcy, ojcowie
"Dzieci, młodzieńcy i ojcowie" to swego rodzaju świadectwo. Spojrzenie wstecz na drogę rozwoju, którą przebyłem w życiu z Bogiem. Artykuł Dzieci, młodzieńcy, ojcowie pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 61.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Sprawozdanie z pomocy, kwiecień 2020
9 maja 2020 Relacja z pomocy żywnościowej dla chrześcijan z Fajsalabadu Działalność misyjna W kwietniu 2020 roku napisała do mnie siostra Razia. Prosiła o wsparcie, gdyż zarówno jej rodzina jak … Sprawozdanie z pomocy, kwiecień 2020 Otwórz Artykuł Sprawozdanie z pomocy, kwiecień 2020 pochodzi z serwisu Dom Słowa .

pobierz 8.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Relacja z pomocy. Pakistan, cegielnia 24.04.2020
Relacja z pomocy zorganizowanej dla pakistańskich chrześcijan żyjących i pracujących niewolniczo w cegielni. Artykuł Relacja z pomocy. Pakistan, cegielnia 24.04.2020 pochodzi z serwisu Dom Słowa .

pobierz 172.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Relacja z pomocy 22 kwiecień 2020
Krótki materiał wideo przedstawiający relację z pomocy udzielonej chrześcijanom w Pakistanie. Artykuł Relacja z pomocy 22 kwiecień 2020 pochodzi z serwisu Dom Słowa .

pobierz 375.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Rozważanie o Achanie
Problemy w chrześcijańskim życiu osobistym, rodzinnym i w służbie. Zniechęcenie, zamęt, zamieszanie. Takie objawy mogą świadczyć o obecności i działalności Achana. Artykuł Rozważanie o Achanie pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 51.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Czy oddaliśmy Bogu wszystko
Jakiś czas temu pewna siostra w Panu Jezusie zapytała mnie w mailu czy zrobiłem już nagranie na temat finansów. Artykuł Czy oddaliśmy Bogu wszystko pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 45.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Bój, bieg, wiara
"Dobry bój bojowałem, biegu dokonałem, wiarę zachowałem" Takimi słowami Apostoł Paweł podsumował swoje chrześcijańskie życie. A ja, czy mógłbym powiedzieć tak samo? Artykuł Bój, bieg, wiara pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 25.8 MB odcinki RSS iTunes www
miodek