Dom Słowa

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Data dodania: 2020-07-30 20:53:24
Data aktualizacji: 2020-10-26 14:40:08
Audycji w katalogu: 94
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 dni temu
Pomoc ofiarom powodzi w Khushab, Pakistan
Relacja z pomocy ofiarom powodzi w Khushab w Pakistanie. Artykuł Pomoc ofiarom powodzi w Khushab, Pakistan pochodzi z serwisu Dom Słowa .

pobierz 1.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 dni temu
Czy jesteś z nimi Panie?
Wskazówka, przestroga i nauka dla wszystkich, którzy chcą odnieść sukces. Rozważanie oparte o epizod z życia króla judzkiego Amasjasza ( 2 Kron. 25, 5 - 13 ) Artykuł Czy jesteś z nimi Panie? pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 48.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 dni temu
Wypowiedzi Pana Jezusa. Część trzecia. Upamiętajcie się i pójdźcie za mną
"Upamiętajcie się i pójdźcie za mną" to trzecia część podkastów z cyklu Wypowiedzi Pana Jezusa. Artykuł Wypowiedzi Pana Jezusa. Część trzecia. Upamiętajcie się i pójdźcie za mną pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 42.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Wypowiedzi Pana Jezusa. Część druga. Napisano
"Wypowiedzi Pana Jezusa" to seria skupiona bezpośrdnio na tym co mówił nasz Zbawiciel. "Napisano" to jej druga część. Słowo to jest wspólnym mianownikiem trzech odpowiedzi, którymi Pan Jezus dał odpór szatanowi podczas kuszenia na pustyni. Artykuł Wypowiedzi Pana Jezusa. Część druga. Napisano pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 47.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Wypowiedzi Pana Jezusa. Pierwsza: Ustąp teraz
"Ustąp teraz" to pierwsza wypowiedź Pana Jezusa, jaką znajdziemy w Nowym Testamencie czytając go od początku, czyli od Ewangelii Mateusza. Co ma nam do powiedzenia? Artykuł Wypowiedzi Pana Jezusa. Pierwsza: Ustąp teraz pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 37.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Wykup z niewoli obrazem zbawienia
Ostatnio z łaski Boga uczestniczyłem w akcie wykupienia z niewoli dwóch pakistańskich rodzin. Wydarzenia te ukazały mi obraz Bożego zbawienia. Artykuł Wykup z niewoli obrazem zbawienia pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 37.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Chcę być jak Eleazar
Tytułowy Eleazar to postać, która ostatnio zwróciła moją uwagę. Był on jednym z trzech najlepszych żołnierzy Dawida. W czym jest on dla mnie przykładem? Artykuł Chcę być jak Eleazar pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 25.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Bądźmy jak Abigail
Abigail to jedna z moich ulubionych postaci biblijnych i chociaż nie czytamy o niej zbyt wiele, to jednak ma ona nam, żyjącym dzisiaj chrześcijanom, coś ważnego do powiedzenia. Artykuł Bądźmy jak Abigail pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 32.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Krótka relacja oraz podsumowanie miesiąca kwietnia
Krótka relacja wideo z pomocy udzielonej w kwietniu 2020 roku. Chwała Bogu! Artykuł Krótka relacja oraz podsumowanie miesiąca kwietnia pochodzi z serwisu Dom Słowa .

pobierz 60.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Dzieci, młodzieńcy, ojcowie
"Dzieci, młodzieńcy i ojcowie" to swego rodzaju świadectwo. Spojrzenie wstecz na drogę rozwoju, którą przebyłem w życiu z Bogiem. Artykuł Dzieci, młodzieńcy, ojcowie pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 61.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Sprawozdanie z pomocy, kwiecień 2020
9 maja 2020 Relacja z pomocy żywnościowej dla chrześcijan z Fajsalabadu Działalność misyjna W kwietniu 2020 roku napisała do mnie siostra Razia. Prosiła o wsparcie, gdyż zarówno jej rodzina jak … Sprawozdanie z pomocy, kwiecień 2020 Otwórz Artykuł Sprawozdanie z pomocy, kwiecień 2020 pochodzi z serwisu Dom Słowa .

pobierz 8.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Relacja z pomocy. Pakistan, cegielnia 24.04.2020
Relacja z pomocy zorganizowanej dla pakistańskich chrześcijan żyjących i pracujących niewolniczo w cegielni. Artykuł Relacja z pomocy. Pakistan, cegielnia 24.04.2020 pochodzi z serwisu Dom Słowa .

pobierz 172.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Relacja z pomocy 22 kwiecień 2020
Krótki materiał wideo przedstawiający relację z pomocy udzielonej chrześcijanom w Pakistanie. Artykuł Relacja z pomocy 22 kwiecień 2020 pochodzi z serwisu Dom Słowa .

pobierz 375.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Rozważanie o Achanie
Problemy w chrześcijańskim życiu osobistym, rodzinnym i w służbie. Zniechęcenie, zamęt, zamieszanie. Takie objawy mogą świadczyć o obecności i działalności Achana. Artykuł Rozważanie o Achanie pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 51.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Czy oddaliśmy Bogu wszystko
Jakiś czas temu pewna siostra w Panu Jezusie zapytała mnie w mailu czy zrobiłem już nagranie na temat finansów. Artykuł Czy oddaliśmy Bogu wszystko pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 45.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Bój, bieg, wiara
"Dobry bój bojowałem, biegu dokonałem, wiarę zachowałem" Takimi słowami Apostoł Paweł podsumował swoje chrześcijańskie życie. A ja, czy mógłbym powiedzieć tak samo? Artykuł Bój, bieg, wiara pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 25.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Nie stawiajmy przeszkód Ewangelii
Czy my, biblijni chrześcijanie, ludzie wierzący możemy stanowić przeszkodę w słuchaniu i przyjęciu Ewangelii przez innych? Artykuł Nie stawiajmy przeszkód Ewangelii pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 35.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
A łoże nieskalane
Co wolno chrześcijańskim małżeństwom w sypialni? Czy Pan Bóg zamyka oczy na to, co tam robimy? Czy też może w tak intymnym miejscu obowiązują również Jego standardy? Czy Biblia mówi coś o seksualnym pożyciu małżonków? Artykuł A łoże nieskalane pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 40.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Upewnij się, że Twój system jest właściwy
Instalowałem system operacyjny na komputerze. Podczas różnych związanych z tym czynności i okoliczności zrodziła się we mnie kwestia bardzo ważna dla każdego chrześcijanina indywidualnie, niezależnie do jakiej denominacji należy. Artykuł Upewnij się, że Twój system jest właściwy pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 41.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Nie samym chlebem, nie będziesz kusił i tylko Panu służyć będziesz – trzy lekcje z kuszenia Pana Jezusa
Nie samym chlebem żyje człowiek, nie będziesz kusił Pana Boga swego i tylko Panu się kłaniać i służyć będziesz to trzy odpowiedzi udzielone przez Pana Jezusa szatanowi gdy był przez niego kuszony. Artykuł Nie samym chlebem, nie będziesz kusił i tylko Panu służyć będziesz – trzy lekcje z kuszenia Pana Jezusa pochodzi z serwisu Dom Słowa .
pobierz 32.8 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek