Afiliacja i inne zjawiska marketingowe

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Marketing. Afiliacja. Zarabianie przez Internet. Hasła dla niektórych tajemnicze, dla innych doskonale znane. Niezależnie od tego, w której grupie jesteś, eksperci MyLead odcinek po odcinku przedstawią Ci wszelkie aspekty związane z tymi zagadnieniami i podzielą się swoją wieloletnią wiedzą. Lepsze wyniki i pieniądze na koncie - gwarantowane.
Data dodania: 2020-09-04 18:35:41
Data aktualizacji: 2021-03-06 22:10:04
Audycji w katalogu: 10
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 16 dni temu
Baza mailingowa. Jak zarabiać na mailingu? #10 MyLead
Tematem przewodnim 10-ego odcinka podcastu MyLead jest e-mail marketing. Mentor afiliacji Mysc odpowie na pytania czy, jak i gdzie warto stosować tę formę marketingu przy promocji ofert afiliacyjnych. Po wysłuchaniu tego odcinka sam dojdziesz do wniosku, że zarabianie na mailingu jest opłacalne i warto wykorzystywać potencjał tej formy kontaktu z klientem również w afiliacji.
pobierz 21.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Nisze rynkowe. Czym są i jak ich szukać? #9 MyLead
W tym odcinku Mysc, mentor afiliacji, omówi niszę rynkową i odpowie na najważniejsze pytania, czyli: co to jest nisza, czym się kierować przy wyborze niszy oraz jak ją skutecznie monetyzować przy pomocy odpowiednich programów partnerskich. Wysłuchaj całego odcinka i dowiedz się więcej.
pobierz 16.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
TEGO NIE RÓB! Błędy i zarabianie online #8 MyLead
W tym odcinku mentor Adam opowie Ci o najczęściej popełnianych błędach w afiliacji oraz mitach dotyczących zarabiania online. Dowiesz się, jak unikać ewentualnych błędów oraz co zrobić, gdy zostaną one już popełnione. Dalej Adam obali, m.in. mit o tym, że zarabianie przez internet to oszustwo. Posłuchaj i naucz się dobrych praktyk, które przyniosą Ci zysk.
pobierz 24.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Jak zarobić promując randki? #7
To już siódmy odcinek podcastu MyLead! Czarek opowiada w nim, czym są randkowe programy partnerskie, a także zdradza, jak na nich zarabiać. Wymienia też popularne praktyki reklamowe w tej kategorii, a na końcu wyjaśnia czym są smartlinki randkowe. Posłuchaj specjalisty z branży afiliacji i bądź bogatszy o wiedzę praktyka.
pobierz 12.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak zbudować swoją stronę internetową? #6
W tym odcinku Czarek opowie Ci, czym jest własna strona internetowa, a także wyjaśni, jak krok po kroku stworzyć darmową stronę. Doradzi też, jakie funkcjonalności należy uwzględnić w trakcie tworzenia projektu. Jeśli i Ty chciałbyś zbudować swoją własną stronę, to koniecznie wysłuchaj tego podcastu.
pobierz 13.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak zarabiać w Internecie na social mediach? #5
To już piąty odcinek podcastu MyLead! Tym razem Czarek – nasz doświadczony mentor – opowie Ci o sposobach zarabiania na Facebooku i Instagramie. Zarabianie na mediach społecznościowych jest opłacalne, ale wiąże się z pewnymi ograniczeniami, które w prosty sposób można ominąć. Jak to zrobić? Posłuchaj o skutecznych praktykach na uniknięcie blokad na FB i Instagramie.
pobierz 23.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Jak MyLead wykrywa fraudy? #4
Posłuchaj podcastu z Pawłem z MyLead, który stopniowo wprowadzi Cię w świat afiliacji i zarabiania w internecie, bez wychodzenia z domu. Dzięki temu odcinkowi poszerzysz swoją wiedzę o systemie traktującym, a także dowiesz się, czym jest system antyfraudowy. Poznasz również korzyści płynące z bycia skutecznym i uczciwym wydawcą. Kliknij i posłuchaj.
pobierz 18.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Wyższy zysk dla Twojej firmy. Jak? #3
W trzecim odcinku Paweł z MyLead opowiada o afiliacji od strony reklamodawcy. Z tego podcastu dowiesz się: kto może zostać reklamodawcą, co można dzięki temu zyskać, a także poznasz praktyki reklamowe reklamodawców. Chcesz rozpocząć pracę jako reklamodawca w afiliacji? Posłuchaj, jak zacząć.
pobierz 18.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Jak zarabia się przez Internet? #2
W drugim odcinku naszego podcastu Paweł - Head of Affiliate w MyLead, opowie o marketingu afiliacyjnym z perspektywy wydawcy. Jakimi metodami można zarabiać przez Internet? Jakie istnieją modele monetyzacji? Czy inwestycja w afiliacji jest potrzebna? Jeśli tak, to w co inwestować? Posłuchaj i znajdź odpowiedzi na te i wiele więcej pytań.
pobierz 27.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
6.8 miliardów dolarów w 2020. Czym jest afiliacja? #1
Mamy to! Wystartowaliśmy z pierwszym odcinkiem naszego podcastu o szeroko pojętym marketingu internetowym i zarabianiu w Internecie. Paweł Wojcieszak – Head of Affiliate – opowiada w tym materiale o marketingu afiliacyjnym od A do Z. Poświęć kilkanaście minut, by dowiedzieć się, m.in.: czym jest marketing afiliacyjny, jaką rolę pełni sieć afiliacyjna oraz jakie są nowe możliwości zarabiania.
pobierz 25.9 MB odcinki RSS iTunes www
miodek