Afiliacja i inne zjawiska marketingowe

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Marketing. Afiliacja. Zarabianie przez Internet. Hasła dla niektórych tajemnicze, dla innych doskonale znane. Niezależnie od tego, w której grupie jesteś, eksperci MyLead odcinek po odcinku przedstawią Ci wszelkie aspekty związane z tymi zagadnieniami i podzielą się swoją wieloletnią wiedzą. Lepsze wyniki i pieniądze na koncie - gwarantowane.
Data dodania: 2020-09-04 18:35:41
Data aktualizacji: 2020-11-27 21:30:05
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany wczoraj
Jak zarabiać w Internecie na social mediach? #5
To już piąty odcinek podcastu MyLead! Tym razem Czarek – nasz doświadczony mentor – opowie Ci o sposobach zarabiania na Facebooku i Instagramie. Zarabianie na mediach społecznościowych jest opłacalne, ale wiąże się z pewnymi ograniczeniami, które w prosty sposób można ominąć. Jak to zrobić? Posłuchaj o skutecznych praktykach na uniknięcie blokad na FB i Instagramie.
pobierz 23.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
Jak MyLead wykrywa fraudy? #4
Posłuchaj podcastu z Pawłem z MyLead, który stopniowo wprowadzi Cię w świat afiliacji i zarabiania w internecie, bez wychodzenia z domu. Dzięki temu odcinkowi poszerzysz swoją wiedzę o systemie traktującym, a także dowiesz się, czym jest system antyfraudowy. Poznasz również korzyści płynące z bycia skutecznym i uczciwym wydawcą. Kliknij i posłuchaj.
pobierz 18.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 29 dni temu
Wyższy zysk dla Twojej firmy. Jak? #3
W trzecim odcinku Paweł z MyLead opowiada o afiliacji od strony reklamodawcy. Z tego podcastu dowiesz się: kto może zostać reklamodawcą, co można dzięki temu zyskać, a także poznasz praktyki reklamowe reklamodawców. Chcesz rozpocząć pracę jako reklamodawca w afiliacji? Posłuchaj, jak zacząć.
pobierz 18.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Jak zarabia się przez Internet? #2
W drugim odcinku naszego podcastu Paweł - Head of Affiliate w MyLead, opowie o marketingu afiliacyjnym z perspektywy wydawcy. Jakimi metodami można zarabiać przez Internet? Jakie istnieją modele monetyzacji? Czy inwestycja w afiliacji jest potrzebna? Jeśli tak, to w co inwestować? Posłuchaj i znajdź odpowiedzi na te i wiele więcej pytań.
pobierz 27.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
6.8 miliardów dolarów w 2020. Czym jest afiliacja? #1
Mamy to! Wystartowaliśmy z pierwszym odcinkiem naszego podcastu o szeroko pojętym marketingu internetowym i zarabianiu w Internecie. Paweł Wojcieszak – Head of Affiliate – opowiada w tym materiale o marketingu afiliacyjnym od A do Z. Poświęć kilkanaście minut, by dowiedzieć się, m.in.: czym jest marketing afiliacyjny, jaką rolę pełni sieć afiliacyjna oraz jakie są nowe możliwości zarabiania.
pobierz 25.9 MB odcinki RSS iTunes www
miodek