Planszulting

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Planszówkowy consulting i insulting w Twoim domu
Data dodania: 2020-10-31 18:55:57
Data aktualizacji: 2021-03-09 04:35:06
Audycji w katalogu: 23
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek 23 - Top 7 + 1 of ALL TIME
Nie każda gra to złoto, choć się błyszczy, Nie każdy błądzi, kto euruje, Nie każdy karton starość zniszczy. Kart w głębi lód raczej nie skuje, Z meepli strzelą znów ogniska, I branżunię rozświetlą błyskawice. Złamana gra balans odzyska, Królowie tułaczowie wracają na stolicę. W odcinku po powrocie opowiadamy bardzo pobieżnie o 2020, kilku rozczarowaniach. Pingus wypytuje Napiera jak to jest być developerem. A na koniec ponownie przedstawiamy się swoim TOP 7+1 (patent pending) of ALL TIME. Linki: Kanał Pingusa o 7 Cudach: [link] SU:SD o Crockinole: [link]
pobierz 82.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Odcinek #22 - Gejming w czasach zarazy #ZostanWDomu
W tym wyjątkowym odcinku nagrywanym przez internet mówimy w co graliśmy w lepszych czasach:  Dżem Dobry Between Two Cities: Capitals  Wavelength  Miasteczka (Tiny Towns)   A poza tym mówimy o top7 gier, które sprawdzają w takim trudnym czasie jak obecnie.
pobierz 70.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Odcinek 21 - Niektórych czas pożegnać
W tym odcinku w rozjazdówce opowiadamy o: Everdell Pandemii Azul: summer pavilion Estoril 1942: Miasto Szpiegów Res Arcana A potem mówimy jakie gry będziemy usuwać z naszej kolekcji w najbliższym czasie.
pobierz 66.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Odcinek #20 - Podsumowanie 2019
Spóźnione Wesołych Swiąt i Do siego roku! W rozjazdcówce opowiadamy o: Fox in the forest  The Mind Karczma pod pękatym kuflem A następnie mamy top7, które zagraliśmy w 2019 po raz pierwszy. Po top7 Napier omawia jeszcze: Aquatica Dżem Dobry Secret Hitler
pobierz 67.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Odcinek #19 - 7 prezentów na swięta
W tym odcinku w rozjazdówce opowiadamy o: Planszówki na Narodowym Minerały Kartografowie The Magnificient Hawaii The Mind A następnie wymieniamy to co polecamy kupić na święta w najróżniejszych kategoriach.
pobierz 59.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Odcinek #18 - Za dłuuuuugieee
W tym odcinku w rozjazdówce omawiamy: Root  Dochodzenie Ryzyk Fizyk Fantastyczne Światy Draftosaurus Notre Dame Jednym słowem Sentient Sencha A następnie omawiamy TOP7 zbyt długich gier.
pobierz 78.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Odcinek #17 - Po przerwie... Essen
W tym odcinku po dłuższej przerwie zapraszamy na odcinek, w którym omawiamy Essen 2019 i następujące gry:  Tammany Hall  Blockers!  Boomerang  Draftosaurus  Flick of faith  Modern Art  Fox in the forest  Point Salad  Fast sloths
pobierz 62.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Odcinek #16 - Dwie pary i przystań zagłady
W tym odcinku w rozjazdówce opowiadamy ze szczegółami o: Nations z dodatkiem Dynasties Grimm Masquarade Gloomhaven A na końcu wymieniamy nasze top7 gier na 4 osoby.
pobierz 85.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Odcinek #15 Znadplanszultingu i Indyki
W tym (rekordowo długim) odcinku, w rozjazdówce opowiadamy o: Tzolkin i dodatku Plemiona i Przepowiednie Automania Inuit the snow folk Stone Age A następnie mówimy o top7 naszych "indyków" czyli grach, które kiedyś uwielbialiśmy, a teraz lubimy mniej.
pobierz 113.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Odcinek #14 Dla początkujących
W tym odcinku w rozjazdówce opowiadamy o:  Królestwo w Budowie  Szmal  Abyss  Dodatku do Cywilizacji poprzez wieki (Cuda i Liderzy)   A na koniec omawiamy nasze top7 gier, które są dobre do wciągania innych w nasze ulubione hobby (chodzi o planszówki, nie XIV wieczne ogrodnictwo)   Napier informuje o swoich nowych powiązaniach w branżuni.
pobierz 84.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Odcinek #13 Dla wtajemniczonych
W tym odcinku Napier spełnia marzenia Pingusa.   W rozjazdówce mówimy o: Onitama  Kroniki Zbrodni  Deus  Cywilizacja poprzez wieki  Liar's Dice   A w top7 mówimy o grach, w które wolimy grać z ludźmi, którzy już w te gry grali.   Jeśli macie pomysły na topki, które chcecie zobaczyć dajcie znać w komentarzach
pobierz 78.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Odcinek #12 Dotychczas niespełnione marzenia
Mamy gościa! (Ewę) W tym odcinku w rozjazdówce opowiadamy o dużej liczbie gier, o których już mówiliśmy: - Hadara  - Wsiąść do pociągu Londyn  - Wilkołakach (One Night ultimate werewolf) I kilku nowych: - Ganymede - Martwa Zima A następnie mówimy o grach, których nie mamy, a chcielibyśmy mieć.
pobierz 85.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Odcinek #11 Liczy się wnętrze
W tym odcinku w rozjazdówce opowiadamy o: Lords of Hellas Hadara Ganymede Mondo Złapmy Lwa! Coup G54 Rebellion 7 cudów świata (dodatki: Babel i fanowski Lost Wonders) Planeta A następnie mówimy o grach, które pomimo tego, że nie są ładne to skradły nasze serca i umysły.
pobierz 66.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Odcinek #10 Nie na swoim miejscu
W rozjazdówce opowiadamy o: - Century Korzenny Szlak - Grajeczka - Bolidy I wymieniamy top7 gier, które naszym zdaniem są za wysoko w rankingu BoardGameGeek.com Ostrzeżenie: po 3cim jinglu, dźwięk może być głośny dla osób na słuchawkach momentami.
pobierz 76.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Odcinek #9 Z każdą razą krzynkę lepiej
 W rozjazdówce bardzo opowiadamy o:  7 cudów świata (znowu) i fanowskim dodatku Lost Legends II  Blood Rage - Blue Moon Legendy  Ale Cyrk!   A następnie mówimy o TOP7 gier, które z kolejnymi graniami robiły się coraz lepsze. 
pobierz 83.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Odcinek #1 wprowadzenie Top7 All Time
Pierwszy pilotowy odcinek, przepraszamy za jakość dźwięku.
pobierz 89.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Odcinek #2 Top 7 gier które nie dostaną więcej szans
 Mówimy w co ostatnio zagraliśmy i w jakie gry nie chcemy już grać, bo nam osobiście się nie podobają. 
pobierz 82.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Odcinek #8 - Oszukali?!?
W rozjazdówce bardzo krótko opowiadamy o: - Kim jest Janusz - Welcome To (znowu) - Królestwo Królików A następnie mówimy o TOP7 gier, które nasz OSZUKAŁY. Wspominamy też krótko o tym co nam wpadło w oko przy okazji Genconu.
pobierz 87.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Odcinek #7 Klimat, panie klimat
W rozjazdówce opowiadamy o:- Podwodnych miastach- Sushi Go Party (znowu)- Marco Polo- 7 cudów świata pojedynek A następnie mówimy o klimacie. Co to dla nas jest, jak jest ważny, jakie gry są klimatyczne, a jakie tylko udają? Opowiadamy też o grach legacy i mówimy jak bardzo zgadzamy się lub nie z Jury Spiel Des Jahres
pobierz 72.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Odcinek #6 Top 7 Gier Na Początek Kolekcji
W rozjazdówce opowiadamy o:- Sushi Go Party- Wsiąść do pociągu LondynA następnie mówimy o top7, które ciężko nam jednoznacznie nazwać, ale wyszło z tego fajne top7 na początek kolekcji / gier które powinny się znaleźć w każdej grupie.
pobierz 68.3 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek