Dźwiękościeżka

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu.
Data dodania: 2020-10-31 18:57:30
Data aktualizacji: 2021-03-04 16:35:07
Audycji w katalogu: 46
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 11 dni temu
[dźwiękościeżka] - Steve Jobs - Daniel Pemberton
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej [Steve Jobs] reżyseria: Danny Boyle || muzyka: Daniel Pemberton lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu. utwory wykorzystane w dzisiejszym podcaście: 1. Jack It Up - Daniel Pemberton 2. Change the  World - Daniel Pemberton 3. It's not Working - Daniel Pemberton 4. The Circus of Machines I (Overture) - Daniel Pemberton wszystkie utwory wykorzystane legalnie na mocy umowy z ZAiKS. 
pobierz 18.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 27 dni temu
[dźwiękościeżka] - American Beauty - Thomas Newman
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej [ American Beauty] reżyseria: Sam Mendes || muzyka: Thomas Newman lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu. utwory wykorzystane w dzisiejszym podcaście: 1. Dead Already - Thomas Newman 2. Root Beer - Thomas Newman 3.Lunch With The King - Thomas Newman 4. Arose - Thomas Newman 5. Choking The Bishop - Thomas Newman 6. American Beauty - Thomas Newman wszystkie utwory wykorzystane legalnie na mocy umowy z ZAiKS. 
pobierz 16.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
[dźwiękościeżka] - Buena Vista Social Club
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej [ Buena Vista Social Club] reżyseria: Wim Wenders || muzyka: Buena Vista Social Club lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu. utwory wykorzystane w dzisiejszym podcaście: 1. Chan Chan - Buena Vista Social Club 2. Dos Gardenias - Buena Vista Social Club 3. Amor De Loca Juventud - Buena Vista Social Club 4. Veinte Anos - Buena Vista Social Club wszystkie utwory wykorzystane legalnie na mocy umowy z ZAiKS. 
pobierz 17.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
[dźwiękościeżka] - O Brother, Where Art Thou? - T Bone Burnett
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej [ O Brother, Where Art Thou? ] reżyseria: Joel Coen || produkcja muzyczna: T Bone Burnett lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu. utwory wykorzystane w dzisiejszym podcaście: 1. Down to the River to Pray - Alison Krauss 2. I Am a Man of Constant Sorrow (feat. Dan Tyminski) - The Soggy Bottom Boys 3. Didn't Leave Nobody But the Baby - Emmylou Harris, Alison Krauss & Gillian Welch 4. You Are My Sunshine - Norman Blake wszystkie utwory wykorzystane legalnie na mocy umowy z ZAiKS. 
pobierz 16.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[dźwiękościeżka] - Odcinek Świąteczny
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej [ Odcinek Świąteczny] soundtracki z bożonarodzeniowych filmów lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu. utwory wykorzystane w dzisiejszym podcaście: 1. Home Alone Main Theme - John Williams 2. Maestro - Hans Zimmer 3. Christmas Time Is Here - Vince Guaraldi 4. Żółty Szalik - Michał Lorenc wszystkie utwory wykorzystane legalnie na mocy umowy z ZAiKS. 
pobierz 19.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[dźwiękościeżka] - Rush (1991) - Eric Clapton
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej [ Rush] reżyseria: Lili Fini Zanuck || muzyka: Eric Clapton lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu. utwory wykorzystane w dzisiejszym podcaście: 1. Kristen and Jim - Eric Clapton 2. Preludin Fugue - Eric Clapton 3. Tracks and Lines - Eric Clapton 4. Tears in Heaven - Eric Clapton wszystkie utwory wykorzystane legalnie na mocy umowy z ZAiKS. 
pobierz 17.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[dźwiękościeżka] - (tv) House of Cards - Jeff Beal
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej [ House of Cards] produkcja: Netflix || muzyka: Jeff Beal lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu. utwory wykorzystane w dzisiejszym podcaście: 1. Main Title Theme - Jeff Beal 2. Perfectly Timed Exit - Jeff Beal 3. Losing Rachel - Jeff Beal 4. One Bit at a Time - Jeff Beal wszystkie utwory wykorzystane legalnie na mocy umowy z ZAiKS. 
pobierz 14.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[dźwiękościeżka] - The Last of the Mohicans - Trevor Jones / Randy Edelman
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej [ The Last of the Mohicans ] reżyseria: Michael Mann || muzyka: Trevor Jones / Randy Edelman lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu. utwory wykorzystane w dzisiejszym podcaście: 1. Main Title - Trevor Jones / Randy Edelman 2. Elk Hunt - Trevor Jones / Randy Edelman 3. Cora - Trevor Jones / Randy Edelman 4. Promentory - Trevor Jones / Randy Edelman 5. I Will Find You - Trevor Jones / Randy Edelman ( wykonanie: Clannad )  wszystkie utwory wykorzystane legalnie na mocy umowy z ZAiKS. 
pobierz 17.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[dźwiękościeżka] - Where The Wild Things Are - Karen O. / Carter Burwell
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej [ Where The Wild Things Are ] reżyseria: Spike Jonze || muzyka: Karen O. / Carter Burwell lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu. utwory wykorzystane w dzisiejszym podcaście: 1. Igloo - Karen O. 2. All Is Love - Karen O. 3. We Love You - Carter Burwell 4. Hideaway - Karen O. wszystkie utwory wykorzystane legalnie na mocy umowy z ZAiKS. 
pobierz 17.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
[dźwiękościeżka] - Mo'Better Blues - Terence Blanchard
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej [ Mo'Better Blues ] reżyseria: Spike Lee || muzyka: Terence Blanchard / Branford Marsalis lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu. utwory wykorzystane w dzisiejszym podcaście: 1. Harlem Blues -  Cynda Williams, The Branford Marsalis Quartet. Featuring: Terence Blanchard 2. Mo'Better Blues - The Branford Marsalis Quartet. Featuring: Terence Blanchard 3. Pop Top 40 - Denzel Washington, Wesley Snipes, The Branford Marsalis Quartet. Featuring: Terence Blanchard 4. Say Hey -  The Branford Marsalis Quartet. Featuring: Terence Blanchard wszystkie utwory wykorzystane legalnie na mocy umowy z ZAiKS. 
pobierz 19.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
[dźwiękościeżka] - (tv) Robin of Sherwood - Clannad
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej [ Robin of Sherwood ] produkcja: BBC || muzyka: Clannad lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu. utwory wykorzystane w dzisiejszym podcaście: 1. Robin (The Hooded Man) - Clannad 2. Strange Land - Clannad 3. Lady Marian - Clannad 4. Now is Here - Clannad wszystkie utwory wykorzystane legalnie na mocy umowy z ZAiKS. 
pobierz 17.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
[dźwiękościeżka] - Victoria
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej [ Victoria ] reżyseria: Sebastian Schipper || muzyka: Nils Frahm lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu. utwory wykorzystane w dzisiejszym podcaście: Our Own Roof - Nils Frahm Them - Nils Frahm Pendulum - Nils Frahm A Stolen Car - Nat King ColeNils Frahm wszystkie utwory wykorzystane legalnie na mocy umowy z ZAiKS. 
pobierz 21.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
[dźwiękościeżka] - In the Mood for Love
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej [ In the Mood for Love ] reżyseria: Wong Kar Wai  ||  muzyka: Michael Galasso lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu. utwory wykorzystane w dzisiejszym podcaście: Yumeji's Theme - Shigeru Umebayashi ITMFL III - Micheal Galasso Casanova / Flute - Micheal Galasso Quizás, Quizás, Quizás (Perhaps, Perhaps, Perhaps) - Nat King Cole Angkor Wat Theme Finale - Micheal Galasso wszystkie utwory wykorzystane legalnie na mocy umowy z ZAiKS.
pobierz 14.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
[dźwiękościeżka] - Ennio Morricone ( 1928-2020 )
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej [ Ennio Morricone ] pożegnanie artysty lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu. utwory wykorzystane w dzisiejszym podcaście: [ The Mission ] Gabriel's Oboe (Yo-Yo Ma Plays Ennio Morricone) [ The Mission ] The Falls (Yo-Yo Ma Plays Ennio Morricone) [ Le Professional ] Chi Mai (Morricone 60 - 2016 Version) [ Cinema Paradiso ] Love Theme (Morricone 60 - 2016 Version) [ The Good The Bad and The Ugly ] The Ecstasy Of Gold (Morricone 60 - 2016 Version) wszystkie utwory wykorzystane legalnie na mocy umowy z ZAiKS. 
pobierz 17.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
[dźwiękościeżka] - Stealing Beauty
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej [ Stealing Beauty ]  reżyseria i wybór piosenek do filmu: Bernardo Bertolucci lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu.
pobierz 19.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
[ dźwiękościeżka ] - Henryk Wars
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej dziś zaczynam nowy cykl audycji, wyłącznie o polskich kompozytorach filmowych. a na początek mistrz kina przedwojennego. muzyk, aranżer, kompozytor i prekursor jazzu w Polsce Henryk Wars cudze chwalimy a swego nie znamy. Najwyższy czas z tym skończyć. zapraszam do [ dźwiękościeżki.PL ] lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu.
pobierz 15.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
[ dźwiękościeżka ] - Singin' in the Rain
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej [ Singin' in the Rain ]  reżyseria: Stanley Donen & Gene Kelly ||  muzyka: Arthur Freed & Nacio Herb Brown lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu.
pobierz 15.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
[dźwiękościeżka] - Game of Thrones
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej [ Game of Thrones ]  produkcja: HBO ||  muzyka: Ramin Djawadi lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu.
pobierz 17.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Inside Llewyn Davis
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej [ Inside Llewyn Davis ]  reżyseria: Joel i Ethan Coen ||  produkcja muzyczna: T Bone Burnett  lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu.
pobierz 16.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
La Reine Margot | Królowa Margot
dźwiękościeżka - podcast o muzyce filmowej [ Hero ]  reżyseria: Patrice Chéreau  ||  muzyka: Goran Bregović lubię filmy / lubię je oglądać i je robić / ale ten podcast przede wszystkim jest o muzyce filmowej / bo to taka szczególna forma, która powstaje po to żeby wspierać film / ale czasem, naprawdę rzadko, nagle taki soundtrack staje się dziełem samodzielnym  i wtedy ma się do czynienia z prawdziwą sztuką / a to jest dokładnie to - czego szukam w życiu.
pobierz 19.4 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek