Fakapy

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: O nauczkach w życiu i biznesie.
Data dodania: 2020-10-31 19:09:14
Data aktualizacji: 2020-11-28 11:00:05
Audycji w katalogu: 6
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 4 dni temu
#6 - Jak to się robi w agencji interaktywnej? | Andrzej Kozdęba
W szóstym odcinku podcastu goszczę Andrzeja Kozdębę – współwłaściciela agencji interaktywnej Brave New i właściciela marki i sklepu KodujMata. Andrzej to człowiek, który lubi mieć wszystko zaplanowane. Jest zdobywcą Korony Maratonów Polskich, wykładowcą akademicki i autorem bloga Ja mówię TO. Przez prawie pół roku łączył poznawanie Azji z pracą zdalną, prowadzeniem sklepu internetowego i agencji. Posłuchacie go w podcaście Co nas kręci w internecie. Z dzisiejszej rozmowy dowiecie się, między innymi: * Jak współprowadzi się firmę będąc tysiące kilometrów do domu i swoich współpracowników? * Jakie są najczęstsze i najcięższe wyzwania w pracy z klientami przy tworzeniu identyfikacji marek i stron internetowych? * Z jakimi problemami mierzą się świeżo upieczeni przedsiębiorcy i pracodawcy i czego nauczyli się dzięki temu Andrzej i jego wspólnik – Michał? Zapraszam do wysłuchania odcinka.
pobierz 68.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 18 dni temu
#5 - Jak fakapują mówcy? | Elena Pawęta
W piątym odcinku "Fakapów" goszczę Elenę Pawętę - mówczynię, trenerkę, wykładowczynię SGH i organizatorkę TEDxów. Rozmawiamy między innymi o tym: * Czy karierę mówcy się planuje? * Jakie wpadki przydarzają się w trakcie wystąpień na scenie...? * ... a jakie w przypadku sesji online? * Jak przemawia się nie mając głosu? * Czym jest TEDx, jak się go organizuje i jakie błędy prrawdopodobnie przy tym popełnimy?
pobierz 60.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#4 Jak fakapować w majestacie prawa | Piotr Kantorowski
W czwartym odcinku podcastu rozmawiam z Piotrem Kantorowskim - radcą prawnym, podcasterem, blogerem, współautorem książki i biegaczem ultra. Porozmawiamy o tym: * Jak upchnąć te wszystkie aktywności w zaledie 24 godzinach? * Jakie fakapy, pod kątem prawnym, mogą popełniać twórcy internetowi? * Jakie wpadki przydarzyły sie Piotrowi w karierze radcy prawnika i przedsiębiorcy tworzącego własny biznes? * Czy i jak kancelarie prawnicze odnajduą się w świecie online? * Jaka była reakcja Piotra i jego wspólnika na COVID i jak doszło do jej publikacji?
pobierz 82.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#3 - Jak nie być charyzmatycznym bucem? | Dawid Straszak
W trzecim odcinku podcastu "Fakapy" rozmawiam z Dawidem Straszakiem, fanatykiem i badaczem charyzmy i prowadzącym "Podcast Charyzmatyczny". W trakcie rozmowy poruszymy takie tematy jak: * Czym w ogóle jest charyzma? * Kiedy faktycznie jesteśmy charyzmatyczni, a kiedy tylko nam się wydaje? * Czy to uniwersalna cecha? * Jak można poprawić swoją umiejętność wywierania wpływu, a jak tego nie robić? * Kiedy wykorzystujemy ją do niecnych celów i jak się przed tym ustrzec?
pobierz 93.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#2 - Fakapy w pracy Project Managera | Igor Mróz
W drugim odcinku podcastu rozmawiam z Igorem Mrozem, Project Managerem z kilkunastoletnim doświadczeniem i właścicielem firmy Zero Bullshit Management . Porozmawiamy, między innymi o tym: * Jak to się stało, że Igor postanowił zostać PMem? * Czy warto dostarczać absolutnie idealne rozwiązania i czy to w ogóle się udaje? * Jak wielkie korporacje podchodziły do Scruma kilkanaście lat temu? * Czy stawianie procesów ponad relacjami ze współpracownikami to dobry pomysł? * Do jakiego stanu może doprowadzić "przerozwojowanie"?
pobierz 83.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#1 - O fakapach w prowadzeniu firmy szkoleniowej | Grażyna Młynarczyk
W pierwszym odcinku podcastu rozmawiam z Grażyną Młynarczyk, Dyrektor Zarządzającą Dale Carnegie of Poland i kobietą odpowiedzialną za obecność tej marki w Polscie. Porozmawiamy, między innymi o tym: * Jak doszło do tego, że marka Dale Carnegie jest obecna w naszym kraju? * Czy warto upierać się przy robieniu wszystkiego samodzielnie? * O chodzeniu na kompromisy i realizowaniu wizji klienta zamiast byciu konsekwentnym w budowaniu pozycji marki * O reakcji na COVID-19 w przypadku całkowitego braku szkoleń online w portfolio firmy
pobierz 77.8 MB odcinki RSS iTunes www
miodek