AcceptED

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: AcceptED to podcast poświęcony tematyce takiej jak: zdrowie psychiczne, zaburzenia odżywiania, samoakceptacja.
Data dodania: 2020-11-06 09:52:46
Data aktualizacji: 2021-03-09 04:40:05
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 miesiące temu
Rola dietetyka w zaburzeniach odżywiania
Dietetyk odgrywa bardzo istotną rolę w procesie leczenia zaburzeń odżywiania. Na czym dokładnie polega jego praca? Z jakimi problemami zgłaszają się najczęściej pacjenci? Tego wszystkiego i nie tylko dowiecie się słuchając najnowszego odcinka podcastu!
pobierz 55.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Zaburzenia psychiczne w świecie filmu
Dzisiaj środa, a więc pora na nowy od odcinek podcastu! . W nowym odcinku będziecie mieli okazję posłuchać rozmowy z Mateuszem - moim chłopakiem, ale przede wszystkim młodym i utalentowanym filmowcem, który jest jednocześnie miłośnikiem psychologii. . Temat, który będziemy poruszać to ᴢᴀʙᴜʀᴢᴇɴɪᴀ ᴘsʏᴄʜɪᴄᴢɴᴇ ᴡ śᴡɪᴇᴄɪᴇ ғɪʟᴍᴜ. Wybierając filmy i seriale staraliśmy się aby były one nieoczywiste. Niestety wiele filmów przedstawia zaburzenia psychiczne w sposób negatywny, wręcz karykaturalny, czego chcieliśmy uniknąć. . W tym odcinku będziemy rozmawiać o filmach takich jak: ✅ Incepcja ✅ Synekdocha, Nowy Jork ✅ Fight Club (Podziemny krąg) ✅ Joker ❗Uwaga - będą spoilery❗ Jeśli nie oglądaliście któregoś z filmów to tak jak mówi w rozmowie Mateusz - zastopujcie podcast, obejrzyjcie dany film i włączcie ponownie!
pobierz 95.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Co jest najważniejsze w leczeniu zaburzeń odżywiania
Co jest najważniejsze w leczeniu zaburzeń odżywiania by Dominika Polakowska
pobierz 40.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Czy da się wyzdrowieć z zaburzeń odżywiania?
Zaburzenia odżywiania są obecnie coraz częściej występującym schorzeniem. Wiele osób, które nadal chorują żyje w przekonaniu, że nie da się z nich wyjść. Czy aby na pewno? Na to i inne pytania znajdziecie odpowiedź w najnowszym odcinku mojego podcastu!
pobierz 96.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Wizerunek kobiety w mediach
Kobieta - jak wiele wymagań jej się stawia? Jak wiele z nich dyktują media? Jaki wizerunek kobiety kreują? Czy istnieje idealny model kobiety? Jak możemy rozumieć naturalność? O tym wszystkim i nie tylko już teraz w moim podcaście.
pobierz 61.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek