Podcast Internetowych Sprzedawców

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: To jest podcast Podcast Internetowych Sprzedawców, w którym chcę nauczyć Cię jak zwiększać sprzedaż i przy okazji nie zwariować. Od wielu lat pomagam polskim przedsiębiorcom internetowym zdobywać nowych klientów oraz zamieniać obserwatorów w kupujących. Dlatego jeżeli startujesz w sprzedaży internetowej lub prowadzisz ten biznes od lat, ale chcesz to robić skuteczniej i mieć więcej czasu dla siebie, usiądź wygodnie i skorzystaj z mojego doświadczenia. Jestem 100% praktykiem. Autorem bloga PerswazjaWSprzedazy.pl, współtwórcą systemu do email marketingu GetAll.pl oraz założycielem i Twórcą Akademii Social Media - wyjątkowej uczelni, która kształci przyszłych Social Media Expertów. Słuchaj, wdrażaj i ciesz się efektami. Ty zajmij się biznesem, a ja powiem Ci jak zwiększyć sprzedaż.
Data dodania: 2020-11-23 10:46:22
Data aktualizacji: 2021-01-27 09:35:04
Audycji w katalogu: 23
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 dni temu
PIS 023 Tik Tok dla biznesu - 10 powodów dla których warto założyć tam konto
Czy Tik Tok jest dobrym miejscem na marketing Twojej firmy? Czy przypadkiem nie jest to serwis społecznościowy, który kieruje swój przekaż do dzieci? Czy wreszcie TikTok to płytkie treści i dziwne wyzwania? Tak naprawdę Tik Tok może być świetnym miejscem na promocję i reklamę Twojej firmy. W tym odcinku Podcastu Internetowych Sprzedawców zdradzam Ci 10 powodów dla których warto dołączyć do Tik Toka nawet jeżeli nie masz zamiaru tańczyć.
pobierz 29.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 dni temu
PIS 022 6 Sprawdzonych Sposobów Na Organiczne Zasięgi Na facebooku
Ostatnio na grupie Akademii Social Media jedna z uczestniczek zadała pytanie o zasięgi organiczne na Facebooku. Pomyślałem sobie, że to bardzo ważny temat w czasach mody na Instagram, gdzie twórcy biją się o followersów zapominając o fanach. W tym nagraniu opowiadam o 6 sprawdzonych sposobach, które dają realne zasięgi i przyciągają fanów jak magnes. W tym odcinku Podcastu Internetowych Sprzedawców m.in. : ✅ Na czym polega testowanie zainteresowań na świeżych fanach ✅ Moje wnioski po 11 lat prowadzenia fanpage ✅ Poznasz 3 typy obserwujących nasz fanpage ✅ Jaki TYP postów wygeneruje Ci olbrzymie zasięgi ✅ Co powoduje, że masz większe zasięgi niż Twoja konkurencja ✅ W których godzinach najlepiej zapraszać do polubienia postu na Facebooku ✅ Jak obniżyć do ZERA koszty pozyskania fanów z płatnej reklamy ✅ Jak zrobić podgląd reklamy na Facebooku ✅ Jak wygląda nasz tunel sprzedażowy ✅ Jak uruchomić mechanizm polecania twojego Fanpage przez innych ✅ Ukryty i mało popularny trick na zwiększenie zasięgów na Fanpage ✅ Jak pozycjonować regionalny Fanpage i mieć większe zasięgi Tutaj możesz dołączyć do Akademii Social Media za 1 zł [link]
pobierz 26.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 16 dni temu
PIS 021 Jak działa algorytm YouTube czyli 8 sposobów na więcej wyświetleń filmu
#youtube #podcast #algorytm Dlaczego uważam, że YouTube to najlepsze miejsce do budowania społeczności? Z prostej przyczyny – YouTube to najlepszy kanał, który da Ci ruch z wyszukiwarki, który następnie możesz przenieść na Instagram. Dodatkowo, tylko YouTube posiada tak zaawansowane narzędzia analityczne a pamiętaj, że jeżeli wiesz, które filmy dają Ci największe zasięgi to możesz nagrywać więcej treści w tym stylu. W tym odcinku PODCASTU opowiadam o 8 elementach, które wpływają na algorytm YouTube. Wdróż je a zobaczysz jak skutecznie wzrosną Twoje zasięgi na YouTube. z 21 odcinka PODCASTU Internetowych Sprzedawców dowiesz się ✅ co oznacza idea serwisu nr 2 i dlaczego jest tak ważna? ✅ w której minucie ujawnić najciekawszą rzecz w nagraniu? ✅ dlaczego każdy serwis społecznościowy przypomina restaurację? ✅ Dlaczego filmiki powyżej 8 minut mają większe zasięgi niż inne nagrania? ✅ W jakich niszach zarobisz większe pieniądze na reklamie? ✅ Dlaczego systematyczność na YouTube jest taka ważna? ✅ Dlaczego warto mieć co najmniej 50 umieszczonych nagrań na YouTube ✅ Dlaczego tak ważny jest bufor? ✅ Poznasz 5 zasad miniatur o wysokiej klikalności ✅ W jakim programie składam filmy ✅ Jak stworzyć perfekcyjny tytuł filmiku na YouTube ✅ Poznasz sposób YouTube na sprawdzanie poprawności działania algorytmu YouTube ✅ Gdzie znaleźć osoby, które zmontują Twój filmik za 20 zł ✅ Jakie korzyści da Ci systematyczne nagrywanie materiałów wideo na YouTube Jeżeli chcesz dołączyć do Akademii Social Media możesz to zrobić TUTAJ:
pobierz 34.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 dni temu
PIS 020 - Copywriting 11 Sposobów Na Lepsze Teksty I Sprzedające Oferty
Gdybyś zapytał mnie o tą jedną, najważniejszą umiejętność, która przydaje się w codziennej pracy marketera internetowego to bez wahania wskazałbym na copywriting. W dzisiejszym odcinku podcastu zdradzę Ci 11 najlepszych tricków dzięki którym zaczniesz pisać w taki sposób, że klienci nie będą mogli powstrzymać się od zakupów właśnie u Ciebie. Oto co konkretnie znajdziesz w odcinku: ✅ Jak pisać, żeby odbiorca nas rozumiał i kupował właśnie u nas a nie u konkurencji? ✅ Dlaczego pewien młody copywriter spędzał czas ze starszymi osobami w przychodni? ✅ Na czym polega idea Core Influence? ✅ Jak spowodować, że twój tekst zahipnotyzuje czytelnika? ✅ Czym jest technika open loops w copywritingu? ✅ W jaki sposób budować ciekawość ✅ Jak pracuje dobry copywriter? ✅ Konkret czy ogół, czyli jakiego języka używać, żeby uwodzić klientów? ✅ Dlaczego Adam Małysz wyobrażał sobie skok a muzycy wyobrażali sobie utwory na gitarę? ✅ Dlaczego warto dzielić długi tekst na mniejsze części? ✅ Poznasz proste ćwiczenia, dzięki którym zaczniesz tworzyć lepsze nagłówki
pobierz 36.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
PIS 019 Jak dotrzeć do osób zainteresowanych Twoim produktem lub usługą 6 Sprawdzonych SPOSOBÓW
Jednym z największych wyzwań początkujących przedsiębiorców jest zdobycie pierwszych klientów. W tym odcinku opowiem Ci o 6 sprawdzonych metodach pozyskiwania kupujących w Internecie. Zdziwisz się, że część z tych metod nie zajmie Ci więcej niż 10 minut pracy. W tym podcaście dowiesz się m.in. ✅ czy promowanie postów to zawsze kiepski pomysł? ✅ w jakich branżach możesz sprzedawać na tzw. zimnym ruchu a które produkty warto promować w tunelu sprzedażowym ✅ co zrobić, gdy nie masz pieniędzy na reklamę? ✅ jak ustawić reklamę, gdy na Facebooku gdy nie możesz wpisać danego zainteresowania? ✅ czym jest remarketing i jak wdrożyć go do swojej firmy? ✅ jak reklamować biznes regionalny i zdominować konkurencję? ✅ w jaki sposób piksel Facebooka i tag remarketingowy Google pomnoży twoje zyski?
pobierz 26.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
PIS 018 7 najczęściej komentowanych typów postów w Social Media
Komentarze na Instagramie i Facebooku to paliwo zasięgów. Wielu moich słuchaczy jest zdesperowanych tzw. martwym profilem. Dodają posty, tworzą treści, ale niestety nikt nie chce komentować tego co piszą i dlatego w tym odcinku podcastu dam Ci gotowy zestaw 7 typów postów na Instagramie i Facebooku, które zbierają więcej komentarzy niż inne. Oprócz tych 7 typów postów z podcastu dowiesz się: Dlaczego komentarze w social media są tak ważne? Jak działają posty motywacyjne i w jaki sposób je Tworzyć? Jak sentyment działa na obszar decyzji w naszym mózgu? Jak wykorzystać historie, które przekonają klienta do zakupu? To tylko fragment tego co znajdziesz w najnowszym odcinku podcastu.
pobierz 20.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
PIS 017 Dlaczego Twój Instagram Nie Rośnie 9 Największych Błędów
Prowadzisz profil na Instagramie, ale niestety nie przybywa Ci followersów a komentarze pojawiają się sporadycznie? Prawdopodobnie popełniasz pewne błędy, których nie wybacza tak łatwo algorytm Instagrama. W tym odcinku Podcastu Internetowych Sprzedawców omawiam 9 najczęstszych błędów popełnianych przez właścicieli kont na Instagramie. Dołącz do mnie na Instagramie
pobierz 25.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
PIS 016 Co zrobić gdy Twój sklep internetowy nie sprzedaje - 10 konkretnych kroków
Bardzo często moi klienci konsultacyjni zgłaszają do mnie problem słabej sprzedaży w sklepie internetowym. Zauważyłem, że podczas tego typu sesji pojawiają się stale te same problemy, dlatego w tym odcinku Podcastu Internetowych Sprzedawców dam Ci 10 konkretnych podpowiedzi, aby generować większą sprzedaż w sklepie internetowym. W odcinku m.in. ✅ Pomysł na prosty test sklepu internetowego? ✅ Jak i dlaczego warto ustawić remarketing na Facebooku i Google ✅ Jak zmniejszyć o 30% liczbę porzuconych koszyków? ✅ Co zrobić, żeby być wyżej w Google? ✅ Dlaczego uważam, że klienci czytają dłuższe opisy? ✅ Do czego możesz porównać ecommerce żeby łatwiej zrozumieć wszystkie procesy zachodzące na sklepie? ✅ Jak i w jakim celu skonfigurować ścieżki zakupowe w Google Analytics?
pobierz 26.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
PIS 015 Jak zaplanować działania w Social Media w 6 KROKACH
Jeżeli nie wiesz od czego zacząć planowanie działań w social media to ten odcinek podcastu jest dla Ciebie. Dowiesz się jakie 6 kroków musisz wykonać żeby działać strategicznie i mieć więcej czasu na inne zadania. Z odcinka dowiesz się: ✅ Za pomocą jakiego narzędzia najlepiej zaplanować działania? ✅ Które serwisy społecznościowe wybrać a które pominąć? ✅ O której godzinie dodawać posty? ✅ Czy zawsze musisz Tworzyć treści od podstaw? ✅ Dowiesz się czym są natywne treści ✅ Poznasz moje sprawdzone strategie na planowanie postów i automatyzację pracy w Social Media.
pobierz 26.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
PIS 014 Relacje na Instagramie 10 powodów dla których warto je dodawać prowadząc firmę
Relacje na Instagramie stają się coraz bardziej popularne wśród użytkowników tego serwisu. Jeżeli prowadzisz firmę i chcesz zdobyć nowych klientów, ale brakuje Ci czasu na dopracowywanie treści to właśnie relację są idealnym sposobem na to, żeby przypominać się swojej społeczności. Twoi followersi chcą mieć z Tobą stały kontakt. Dzięki krótkim relacjom jesteś w stanie przypominać się im bez długich przygotowań i zaawanasowanego montażu wideo. Dochodzą do tego różne opcje angażujące twoją społeczność tj. naklejki, quizy i ankiety. Wierzę, że te 10 powodów, które omawiam w tym odcinku podcastu przekona cię do zaangażowania się w budowanie kolejnego kanału komunikacji z twoimi oddanymi followersami. Jeżeli chcesz dołączyć do mnie na Instagramie możesz zrobić to tutaj: [link]
pobierz 20.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
PIS 013 TOP 15 najlepszych i sprawdzonych sposobów na zdobycie aktywnych followersów na Instagramie
W najnowszym odcinku Podcastu Internetowych Sprzedawców zdradzam 15 najskuteczniejszych sposobów na zdobycie dużej ilości wartościowych followersów na Instagramie. W odcinku m.in. ✅ Jak przekonać innych do obserwowania Twojego profilu? ✅ Jakie działania mogą spowodować ban na Instagramie? ✅ Najważniejsze pytanie jakie musisz sobie zadać gdy zaczynasz intensywnie pozyskiwać followersów? ✅ Dlaczego warto przenosić fanów z Facebooka na Instagram? ✅ Poznasz sekret pewnej Influencerki, który dał jej prawie dwa miliony followersów ✅ Jak ustawić reklamę na pozyskiwanie followersów? ✅ Co tak naprawdę działa w procesie pozyskiwaniu followersów a co jest niedziałającym mitem? ✅ Czy hashtagi pomagają zdobywać followersów? ✅ Jak sprawdzić w jaki sposób duże profile zdobywają followersów?
pobierz 33.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
PIS 012 Jak nagrać i sprzedać swój pierwszy kurs online?
Swój pierwszy kurs nagrałem w 2010 roku a dotyczył on Facebooka. Motywacja była prosta - jak przenieść swój biznes do Internetu. Od tamtego czasu nagrałem ponad 50 różnych kursów wideo. W tym odcinku podcastu streszczam całą ścieżkę w 40 minutowej pigułce. Owocnego słuchania. Jeżeli masz pytania dotyczące nagrywania kursów pisz na [email]
pobierz 50.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
PIS 011 Jak skutecznie prowadzić FANPAGE 7 praktycznych wskazówek
W tym odcinku odpowiadam na bardzo ważne pytanie - jak prowadzić Fanpage żeby angażować, robić duże zasięgi i sprzedawać. Większość firm nie zaczyna obecnie od strony www, pierwsze kroki kierujemy na Facebooka i tam zakładamy swoją stronę. Niestety, Facebook obecnie ucina zasięgi i zanim się obejrzysz większość twoich fanów przestanie widzieć Twoje wpisy. W tym odcinku daję Ci 7 technik dzięki którym zaangażujesz fanów i zaczniesz sprzedawać na swojej Facebookowej stronie. Owocnego słuchania.
pobierz 20.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
PIS 010 Jak dotrzeć do 1 % najlepszych klientów na rynku
Ustawiając reklamę na Facebooku myślisz o dotarciu do idealnej grupy docelowej za pomocą zainteresowań. Jeżeli szukasz osób zainteresowanych podcastem po prostu wpisujesz tę frazę w zainteresowaniach. Jest jednak automatyczny system, który wyszuka dla Ciebie 1% osób najbardziej podobnych do twoich najlepszych klientów. Jak działa funkcja lookalike? Jakie błędy można popełnić wykorzystując tę funkcję? O tym dowiesz się w najnowszym odcinku Podcastu Internetowych Sprzedawców.
pobierz 11.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
PIS 009 Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu Twojej firmy?
Jak sztuczna inteligencja zmienia świat reklamy? W jaki sposób działa big data kolosów technologicznych? Skąd Facebook wie, że urodziłaś dziecko? Te wszystkie informacje mogą Cię przerazić ale z drugiej strony strony mogą stać się inspiracją do wykorzystania tych danych w swoich działaniach marketingowych.
pobierz 25.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
PIS 008 Perfekcyjny post na Instagramie w 11 krokach
Instagram przyciąga w Polsce coraz więcej obserwujących. Wiele firm chce tworzyć treści dla tego popularnego serwisu społecznościowego, ale tylko nieliczni wiedzą jak to robić dobrze. W tym odcinku podcastu opowiem o 11 krokach do perfekcyjnego postu na Instagramie.
pobierz 21.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
PIS 007 Czym jest i jak usunąć shadowbana na Instagramie i Facebooku?
Jednym z częstych pytań, które zadają mi uczestnicy moich szkoleń jest kwestia tzw. shadowbanów na Instagramie i Facebooku. Nikt nie lubi być karany, ale jeżeli kara związana jest z brakiem informacji i ogólną dezorientacją jest jeszcze gorzej. Z tego nagrania dowiesz się m.in. ✅ Czym jest shadowban i jak sobie z nim poradzić? ✅ Za co można dostać shadowbana? ✅ Jak przebiega proces odwołania od kary FB i Instagrama? ✅ Czym jest zjawisko czarnej skrzynki? ✅ Rób swoje bo wpadniesz w obsesję ✅ Na jak długo dostaje się bana? ✅ Czy pisanie z supportem FB pomaga? ✅ Ile interakcji możesz wykonać na Instagramie w czasie 60 minut? ✅ Jak dywersyfikować ruch w Social Media?
pobierz 24.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
PIS 006 Jak zrozumieć i wykorzystać 11 celów reklamowych Facebook Ads
Pierwszym krokiem podczas procesu ustawiania reklamy na Facebooku jest wybór celu reklamowego. Niestety, jeżeli dokonasz złego wyboru może to zemścić się przepaleniem budżetu reklamowego. Na szczęście w tym odcinku podcastu opowiem Ci o wszystkich sekretach celów reklamowych Facebook Ads. Z odcinka dowiesz się m.in.: ✅ Czy zawsze korzystanie z przycisku promuj post jest złym pomysłem ✅ Jakie 3 kategorie celów reklamowych wyróżnia Facebook? ✅ Jaka jest różnica pomiędzy zasięgiem a rozpoznawalnością marki ✅ Dlaczego reklama na Facebooku działa zawsze? ✅ Jak działa prawo zaangażowania w środowisku reklamy na Facebooku? ✅ Dlaczego każdy z nas ma innego Facebooka? ✅ Jak nie trafisz do bogatych klientów? ✅ Jaki cel reklamowy sprawdzi się świetnie w branży nieruchomości? ✅ Dlaczego konwersacja jest bliska konwersji? ✅ Czy cel konwersja na pewno da ci sprzedaż? ✅ Dlaczego chińska sztuczna inteligencja uczy się szybciej i jaki ma to związek z Facebook ADS ✅ Poznasz regułę 50 na 7
pobierz 25.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
PIS 005 Jak wykorzystać algorytm Instagrama i zwiększyć zasięgi 5 sprawdzonych metod
W tym odcinku podcastu opowiadam o algorytmie Instagrama oraz o wskaźnikach, które Instagram bierze pod uwagę przy ocenie postów. Z nagrania dowiesz się na jakie 5 elementów warto zwrócić uwagę podczas rozwoju profilu na Instagramie oraz w jaki sposób zwiększać zasięgi organiczne.
pobierz 15.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
PIS 004 21 elementów które musisz brać pod uwagę zanim założysz sklep internetowy
W tym odcinku opowiadam o 21 elementach które musisz wziąć pod uwagę jeżeli zamierzasz lub prowadzisz sklep internetowy. Mam świadomość, że te proste porady pozwolą Ci zaoszczędzić dużo czasu, pieniędzy i nerwów.
pobierz 34.6 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek