Spontanicznie Pompatyczni

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Spontaniczny podcast, dwóch ziomeczków, z ogromnym dystansem do siebie i od siebie (2135km) a także różnorodnym postrzeganiem Świata. Porządkując bałagan na własnym strychu, rozmawiają o tym co (nie kto) ich dotyka, o ludziach, rozwoju, rozwijaniu i o wszystkim z czym każdy z nas w pewnym stopniu się boryka.
Data dodania: 2021-01-03 12:19:02
Data aktualizacji: 2021-01-27 10:00:07
Audycji w katalogu: 8
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 9 dni temu
Wyluzuj ze stresem!
Stres. Wróg czy sprzymierzeniec? Gdy trzeba mobilizuje do działania, a gdy najmniej się tego spodziewamy, potrafi narobić niewyobrażalnych szkód. Stres bez życia, nie istnieje. Życie bez stresu również. Skazani na towarzystwo stresu, musimy wiedzieć w jaki sposób nie dać  się zdominować. Spontanicznie Zestresowani zapraszają na stresujący odcinek o Stresie.  Wyluzujcie razem z nami!
pobierz 54.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 dni temu
Zaplątani w wirtualnej sieci
Nasze życie (nie mylić z rzycią) jest jak ryba zaplątana w sieć. Z pomocą wielu bodźców łowi się nas codziennie, przyciągając uwagę i łapiąc na haczyk.  Mimo wielu zalet, sieć może okazać się dla nas zgubą, dlatego czasem warto płynąć pod prąd, by nie skończyć jak typowy „karp w galarecie”. W tym odcinku rozmawiamy o naszej codziennej wirtualnej rzeczywistości. Zapraszamy Spontanicznie Posejdoniczni
pobierz 50.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Byliśmy niegrzeczni! Który z nas dostanie rózgą?
Słyszycie? Ktoś chodzi po dachu! To chyba Mikołaj! Niestety, brodaty w te święta pracuje na home office. Dlatego zostaliśmy oddelegowani prosto z bieguna północnego. Artur jako elf i Piotr jako reniferu. Mimo ogromnego skillu podrywowego nie damy rady przelecieć całego świata w jedną noc, jednak żeby Was nie zawieść, mamy dla Was niespodziankę! Specjalny, świąteczny odcinek podcastu, w którym opowiemy o naszych tradycjach i zwyczajach świątecznych, zdradzimy tajniki świątecznego podrywu, a także podzielimy się z Wami symbolicznym opłatkiem. Spontanicznych uniesień w święta i Pompatycznych refleksji. Wesołych Świąt!
pobierz 112.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Przerywamy milczenie! Tylko dla ludzi o mocnych uszach!
Tabu - wszyscy zdajemy sobie sprawę, że istnieje.  W naszym świecie służy nam za kurtynę, skrywając niewygodne sekrety. Czasem znajdzie się śmiałek, który ją odsłoni ponosząc konsekwencję swojej decyzji - taki czyn jest karany.  Łamiąc metafizyczną barierę wypuszczamy na wolność niewidoczne dotąd demony, o których wolimy nie mówić.  Ale my się ich nie boimy!  W tym odcinku złamiemy konwenanse i porozmawiamy o tym, o czym rozmawiać nie wolno. O wszystkim tym co jest niewygodne, ale o czym rozmawiać warto!  Bierzemy Tabu na warsztat. Zapraszamy!
pobierz 152.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Ujawniamy tajemnice ludzkości! Czy jesteście gotowi na prawdę?
Stało się!  Spontanicznie odkryliśmy największe tajemnice świata i wbrew zdrowemu rozsądkowi dzielimy się nimi na łamach naszego podcastu.  Mamy tylko nadzieję, że wyemitowany odcinek, nie zniknie gdy rządy odkryją że znamy prawdę!  Zachęcamy do odsłuchania, póki nas nie zagłuszą!  Pytanie tylko, czy jesteście gotowi na prawdę?
pobierz 114.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Technologiczna symbioza
Dzisiaj zabierzemy Was w podróż sentymentów i rozważań. Naszym dzisiejszym gościem jest Technologia. Co nam daje? A może coś odbiera? Tego dowiecie się w naszym najnowszym odcinku.  Pamiętajcie! Koniecznie załóżcie aluminiowe czapeczki!
pobierz 36.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Aż strach się bać!
Tym razem, nasza skromna redakcja podcastowa, mimo wielkich oporów, stanęła oko w oko... ze Strachem. Być może Strach nie taki straszny, jak go "wróblują", zwłaszcza gdy akurat wróbli nie straszy, a nagrywa razem z nami podcast. Czy jesteście na tyle odważni by podnieść rękawice i razem z nami, spotkać się ze strachem?  Zapraszamy, na dzisiejszy podcast, tak przerażający, że Aż strach się bać! 
pobierz 46.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Gang malkontentów
Pierwszym gościem naszego podcastu będzie Marudzenie. Marudzenie towarzyszy nam od zawsze, zazwyczaj siedzi przyczajone w kącie, gotowe się ujawnić gdy tylko sąsiad kupi lepsze auto albo w pracy ominie nas awans. Marudzenie ponarzekało trochę, ale przyjęło w końcu nasze zaproszenie i udało nam się rozłożyć je na czynniki pierwsze, a także przeanalizować techniki obronne gdyby zaszła taka potrzeba. O marudzeniu, bez marudzenia. Zapraszamy, Spontanicznie Pompatyczni.
pobierz 43.8 MB odcinki RSS iTunes www
miodek