Wings for Life World Run Podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Światowy Bieg Wings for Life od 2014 roku startuje jednego dnia, o tej samej godzinie, żeby pomóc w odnalezieniu metody leczenia przerwanego rdzenia kręgowego. Brzmi jak coś niemożliwego? Nie dla naszej społeczności! Dołączcie do Wings for Life World Run i zacznijcie trenować z nami do startu 9 maja 2021. Łukasz Stasiak i jego goście zadbają, żebyście zachowali odpowiednie tempo!
Data dodania: 2021-01-22 11:30:18
Data aktualizacji: 2021-03-02 10:45:05
Audycji w katalogu: 8
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 12 dni temu
Andrzej Bargiel | "Najważniejsza jest ciekawość!"
Czego nauczyło go zdobywanie najwyższych szczytów świata? Jak radzi sobie z porażkami? Skąd czerpie motywację? Lekcja o determinacji, pokorze i dystansie prosto od Andrzeja Bargiela.
pobierz 30.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 25 dni temu
Filip Chajzer | "Gdybym ja wiedział..."
Czy nordic walking to sport dla emerytów? Jak schudnąć bez diety? Co powiedziałby swojej osiemnastoletniej wersji? Filip Chajzer o dbaniu o formę po kontuzji, filozofii deficytu i błędach młodości.
pobierz 48.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Kasia Wolska | "Zahartowana, że hej!"
Wolska trenuje i... dzieli się przepisem na zdrowszy 2021. Dowiedzcie się, jak zostać naukowcem ds. własnego organizmu, odnaleźć balans i zahartować swoją psychikę. Jako bonus- techniczne porady przed startem 9 maja i kilka słów o morsowaniu!
pobierz 50.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Alan Andersz | "Niemożliwe nie istnieje!"
Porządna dawka motywacji prosto od Alana Andersza - aktora, tancerza, skoczka spadochronowego, paintballowego gracza, motocyklisty... Człowieka, którego nie da się zaszufladkować i powstrzymać przed realizowaniem własnych celów!
pobierz 39.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Kuba Przygoński | "Byle jak najdłużej na pełnym gazie!"
Rok 2020, czyli rajd z tysiącem zwrotów. Kuba Przygoński opowie jak radzić sobie z nagłymi zmianami, dlaczego nigdy nie warto się poddawać i co jako kierowcy rajdowemu daje mu bieganie?
pobierz 51.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Bartek Olszewski | "Kiedyś nie myślałem, że przebiegnę maraton!"
Rozładowany GPS, nieuprany dres, nadmiar obowiązków? Bartosz Olszewski i Łukasz Stasiak rozprawią się ze wszystkimi biegowymi wymówkami! Przekonajcie się, jak podejmowanie wyzwań może wpłynąć na wasze życie i dlaczego nie warto nakładać na siebie ograniczeń.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Dominika Stelmach | "Czasami zastanawiam się, czy warto?"
Czy da się przebiec 100 km w butach do tenisa? O czym myśli się podczas ultramaratonu? Jak wygląda Światowy Bieg Wings for Life na różnych kontynentach? Dominika Stelmach zna odpowiedzi na wszystkie te pytania! Posłuchajcie historii kobiety, która swoje biegowe hobby zamieniła na... tytuły Mistrzyni Polski. Wszystko zaczęło się w Poznaniu, 3 maja 2015 roku..
pobierz 46.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Czas na rozgrzewkę!
Rozpoczynamy przygotowania do kolejnej edycji Wings for Life World Run. W tym roku nie będziecie trenować sami! Załóżcie słuchawki i ruszajcie przed siebie w towarzystwie Łukasza Stasiaka oraz ambasadorów biegu. Po każdym z odcinków dodatkowo opublikujemy playlistę od każdego z naszych gości. To tak na wypadek, gdyby ciężko było Wam się zatrzymać ;)
pobierz 1.1 MB odcinki RSS iTunes www
miodek