Audiofala

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Pokasterska audycja radiowa.
Data dodania: 2012-07-22 15:01:00
Data aktualizacji: 2013-08-08 11:51:18
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 9 lat temu
Audiofala 005
Tym razem dwóch prowadzących ten podcast: Marcin Czerczak i Filip Szarecki oraz ich gość Krzysztof Trynkiewicz, podcaster, bloger i doradca ze strony Sukces Strony rozmawiają o metodach pozyskiwania większego ruchu dla stron internetowych. Jakimi metodami zwiększyć ruch na swoim blogu lub podcaście? – to pytanie nurtuje wielu z nas. Watro więc posłuchać tego odcinka podcastu Audiofala.
pobierz 51.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Audiofala 004
Dzisiaj gośćmi Audiofali są Retro Bracia z podcastu Retro Radio czyli Arek Trędowski i Adam Trędowski. Dowiadujemy się czym jest podcast nostalgiczny i epoka retro.
pobierz 51.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Audiofala 003
Rozmawiamy o European Podcast Award – konkursie na najlepszy polski Podcast roku 2011
pobierz 53.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Audiofala 002
Dzisiejszym gościem Audiofali był Maciej Budzich – obserwator i fan mediów, bloger z Mediafun.pl Rozmawialiśmy o rozproszeniu treści w internecie i sposobach ich agregacji w nowoczesnych urządzeniach, które obecnie nam towarzyszą. Poleciliśmy też naszym słuchaczom najciekawsze odcinki polskich podcastów, które ukazały się w ostatnich dniach. Oto one: AgentTomasz, Bezdomni, K-POK, Sukces Strony, Radio SK, Travelcast, Tyflopodcast
pobierz 50.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Audiofala 001
Pierwsza audycja z cyklu Audiofala. Ni to podcast ni to radio Mieliśmy trochę kłopotów z ruszeniem bez odsłuchu i ze zmieszczeniem się w określonym czasie. Nic to, jak mówią – pierwsze koty za płoty. Zapraszamy do słuchania kolejnej audycji na żywo już w najbliższą niedzielę o godzinie 21 w radio Wnet.
pobierz 49.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek