7freuds

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast psychologiczny 7freuds to prowadzone w wolnym stylu nagrania dźwiękowe, w których przedstawiamy dyskusje i wypowiedzi dotyczące psychologii i psychoterapii. W założeniu nie mają być to w pełni profesjonalne produkcje, lecz rejestracje gadatliwych momentów inspirowanych ciekawymi kwestiami przedstawianymi w przystępny do pojęcia i bardzo codzienny sposób.
Data dodania: 2012-08-07 09:58:00
Data aktualizacji: 2013-08-22 10:07:10
Audycji w katalogu: 3
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 9 lat temu
„W windzie z Nancy McWilliams” – relacja i wywiad
Zapraszamy do wysłuchania podcastu, w którym znajdziemy wywiad z Nancy McWiliams, przeprowadzony podczas serii prelekcji i superwizji zorganizowanych przez Laboratorium Psychoedukacji przy wsparciu ze strony Wydawnictwa Harmonia.
pobierz 16.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 lat temu
Psychologia i buddyzm, cz. 2 z 2
W drugim odcinku serii "Psychologia i buddyzm" kontynuujemy rozmowę z Magdaleną Wronecką i dyskutujemy o pojęciach względnego i bezwzględnego szczęścia.
pobierz 17.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 lat temu
Psychologia i buddyzm, cz. 1 z 2
W pierwszym z dwóch odcinków serii "Psychologia i buddyzm" rozmawiamy z Magdaleną Wronecką, mniszką buddyjską sanghi Kanzeon. Dyskutujemy o częściach wspólnych buddyzmu i psychologii, o inspiracjach, a także o roli buddyzmu we wspieraniu procesu resocjalizacji osób osadzonych w zakładach karnych.
pobierz 26.7 MB odcinki RSS iTunes www
miodek