Brak Sygnału

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Brak Sygnału jest niczym innym, jak autorską audycją dźwiękową poruszającą tematy, które mnie interesują i o których mam ochotę sobie pogadać. Prowadzi Przemek Szczepaniuk.
Data dodania: 2012-04-06 23:35:50
Data aktualizacji: 2013-05-26 17:00:30
Audycji w katalogu: 56
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 8 lat temu
To już koniec…
Z przyczyn osobistych zamykam teatrzyk pt. Podkast Brak Sygnału tym samym kończąc przygodę z podkastingiem. Dziękuję wszystkim sympatykom, słuchaczom i gościom za wspólnie spędzony czas. Foto: [link] Posłuchaj też Bracia Ikara Bray Air Spectacular 2010 And the winner is…
pobierz 10.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
Matka diabła i kustosz
Tak sobie myślę czy gdyby matka diabła wzięła udział w operacji „kustosz”, to uwolniła by sępa-robota z sejfu? W dzisiejszym odcinku usłyszycie o spotkaniu blogerów w Irlandii, książkach, ebookach, czytniku kindle, audiobookach, filmach, kinie, serialach i podkastach polskiego radia. Sporo tego. Nie za dużo? Posłuchaj też Szerokiej drogi The Expendables po irlandzku And the winner is…
pobierz 29.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
Generacja auta czy smartfona?
Zrobiło się cieplej w Irlandii, to już mogę oficjalnie ponarzekać na zimę. Już chyba nie wróci? W odcinku mówię o irlandzkich kierowcach, którym się nie chce odśnieżyć samochodu i kupić zestawu słuchawkowego. Mocno komentuję również kiepski transport publiczny w Dublinie. Wpadł mi w ręce (w łącza?) ciekawy artykuł o „generacji iPhone’a”. Z jego treści możemy [...]
pobierz 18.3 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
Bruksela, Bruxelles, Brussel, Brüssel
Wraz z Ulą zapraszamy do zwiedzenia Brukseli. Do stolicy Belgii wygraliśmy się na początku roku i spędziliśmy w tym mieście 3 dni. Pogoda w miarę dopisała i wbrew obiegowym opiniom, że Bruksela to nudne miasto, my bawiliśmy się tam wybornie, zajadając gofry z czekoladą i popijając je piwem Kwak, które serwowane jest w oryginalnych kuflach [...]
pobierz 41.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
Mojego roweru recenzja
Mężczyźni nie potrafią okazywać uczuć – stwierdziła Ula podczas nagrania tego odcinka. Czy tak jest na prawdę? Na to pytanie staramy się odpowiedzieć podczas dyskusji nad filmem Mój rower w reżyserii Piotra Trzaskalskiego, który mieliśmy okazję obejrzeć w jednym z dublińskich kin.
pobierz 22.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
International Charity Bazaar 2012
Kawa z Etiopii, Tamales z Meksyku, miętowa herbata z Maroka, ciasto z Ukrainy, dywany z Iranu, pierogi i bigos z wódką z Polski? To wszystko i o wiele więcej można zobaczyć i spróbować w jednym miejscu. International Charity Bazaar jest to corocznym wydarzeniem, które poprzez pokazywanie i promowanie kultury innych krajów pozwala zebrać pieniądze na [...]
pobierz 17.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
Pięćdziesiątka ze Szczygłem
Stało się! Oto publikuję 50. odcinek podkastu Brak Sygnału. Z okazji tego małego jubileuszu mam dla najszybszych słuchaczy pewien upominek. Szczegóły w odcinku. W Odcinku również dzielę się opinią na temat dwóch książek Mariusza Szczygła – Niedziela, która zdarzyła się w środę oraz Zrób sobie raj.
pobierz 10.4 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
Przez Azję w sześć miesięcy
Poznajcie Marcina – podróżnika i fotografa, któremu nawet śmierć nie straszna. O mało nie spłonął przygnieciony własnym motocyklem w Czechach, a w Mongolii został napadnięty przez tubylca, za co Marcin wpakował napastnika do więzienia na kilka lat. A to, że mało nie zamarzł pod Mount Everest, to już przechodzi ludzkie pojęcie… To tylko niektóre z [...]
pobierz 41.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
Paweł, fotograf Big Brothera
Paweł Syrius jest zawodowym fotografem, którego działalność, zdjęcia, kursy i wideokasty możecie znaleźć na stronie syrjus.pl. Posłuchajcie rozmowy z Pawłem o jego największej pasji czyli o fotografii. Zapraszam!
pobierz 35.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 lat temu
Geocaching po słowiańsku
Zapraszam na drugą część podkastu poświęconą geocachingowi. Po całodniowych poszukiwaniach skrytek udało się nagrać odcinek, w którym głosu udzielili starzy znajomi Piotrek i Arek oraz Sławek – prowadzący blog Słowianin w Irlandii.
pobierz 25.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 lat temu
Geocaching po irlandzku
Leżąc na soczyście zielonej trawce w posiadłości Newcastle Demesne, wraz z Pendragonem oraz Szczepanem Szczepkowskim, opowiadamy o geocachingu – grze terenowej która zawładnęła całym światem.
pobierz 37.4 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 lat temu
Zakamarki Audio
Dziś przed mikrofon zaprosiłem Igora Kruszewskiego – gitarzystę, kompozytora, inżyniera dźwięku, a przede wszystkim autora bloga Zakamarki Audio. Igor zdradza nam tajniki poprawnego nagrywania głosu czyli podkasting w pigułce. Fragment utworu to Neon Shining Grahama Mitchella – nagrany i zmiksowany w domowym studio Igora.
pobierz 23.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 lat temu
Gagi-gagi, ablu-ablu
Wraz z Anną Paś, redaktorką portalu PolskiExpress.ie zapraszam do wysłuchania rozmowy z Piotrem Czerwińskim, autorem książek Pokalanie, Przebiegum życiae i Międzynaród.
pobierz 42.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 lat temu
Filizofia Kendry
Zapraszam do rozmowy z Pawłem Starzakiem, który opowiada o założonym przez siebie Wydawnictwie Kendra Publishing. Do zgarnięcia są również wykłady Alana Wattsa, które są wydawane przez Wydawnictwo.
pobierz 29.7 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 lat temu
Rajd Dakar 2012
O Rajdzie Dakar 2012, który odbył się w dniach 1 -15 stycznia br. przeprowadzony był na terenie trzech państw: Argentyny, Chile i Peru.
pobierz 22.0 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 lat temu
Václav Havel. Děkujeme
Václav Havel (5 X 1936 – 18 XII 2011). Wielki pisarz małego języka. Wielki człowiek małego narodu. Bardzo wielki prezydent bardzo małego państwa. Polityka nr 52, 2011
pobierz 11.0 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 lat temu
Boxing Day
Słów kilka o tym jak wyglądają święta w Irlandii. A dokładniej promocje świąteczne.
pobierz 5.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 lat temu
Góry Wicklow [wideokast]
Zapraszam do obejrzenia wideokastu z przejażdżki górami Wicklow.

pobierz 279.5 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 lat temu
Good luck, Mr Gorsky!
W odcinku kilka przemyśleń na temat podkastowania oraz wyjaśnienie tajemnicy słów Neila Amstronga. Polecam również znakomitego bloga, którego autorem jest Biskup.
pobierz 28.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 10 lat temu
Taste & Music Fest 2011
W tym odcinku zapraszamy do wysłuchania relacji z festiwalu dobrego jedzenia i nastrojowej muzyki czyli Taste & Music Fest 2011, który odbył się w Dún Laoghaire 28 sierpnia 2011 roku.
pobierz 17.4 MB odcinki RSS iTunes
Starsze
»
miodek