Brak Sygnału

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Brak Sygnału jest niczym innym, jak autorską audycją dźwiękową poruszającą tematy, które mnie interesują i o których mam ochotę sobie pogadać. Prowadzi Przemek Szczepaniuk.
Data dodania: 2012-04-06 23:35:50
Data aktualizacji: 2013-05-26 17:00:30
Audycji w katalogu: 56
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 8 lat temu
To już koniec…
Z przyczyn osobistych zamykam teatrzyk pt. Podkast Brak Sygnału tym samym kończąc przygodę z podkastingiem. Dziękuję wszystkim sympatykom, słuchaczom i gościom za wspólnie spędzony czas. Foto: [link] Posłuchaj też Bracia Ikara Bray Air Spectacular 2010 And the winner is…
pobierz 10.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
Matka diabła i kustosz
Tak sobie myślę czy gdyby matka diabła wzięła udział w operacji „kustosz”, to uwolniła by sępa-robota z sejfu? W dzisiejszym odcinku usłyszycie o spotkaniu blogerów w Irlandii, książkach, ebookach, czytniku kindle, audiobookach, filmach, kinie, serialach i podkastach polskiego radia. Sporo tego. Nie za dużo? Posłuchaj też Szerokiej drogi The Expendables po irlandzku And the winner is…
pobierz 29.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
Generacja auta czy smartfona?
Zrobiło się cieplej w Irlandii, to już mogę oficjalnie ponarzekać na zimę. Już chyba nie wróci? W odcinku mówię o irlandzkich kierowcach, którym się nie chce odśnieżyć samochodu i kupić zestawu słuchawkowego. Mocno komentuję również kiepski transport publiczny w Dublinie. Wpadł mi w ręce (w łącza?) ciekawy artykuł o „generacji iPhone’a”. Z jego treści możemy [...]
pobierz 18.3 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
Bruksela, Bruxelles, Brussel, Brüssel
Wraz z Ulą zapraszamy do zwiedzenia Brukseli. Do stolicy Belgii wygraliśmy się na początku roku i spędziliśmy w tym mieście 3 dni. Pogoda w miarę dopisała i wbrew obiegowym opiniom, że Bruksela to nudne miasto, my bawiliśmy się tam wybornie, zajadając gofry z czekoladą i popijając je piwem Kwak, które serwowane jest w oryginalnych kuflach [...]
pobierz 41.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
Mojego roweru recenzja
Mężczyźni nie potrafią okazywać uczuć – stwierdziła Ula podczas nagrania tego odcinka. Czy tak jest na prawdę? Na to pytanie staramy się odpowiedzieć podczas dyskusji nad filmem Mój rower w reżyserii Piotra Trzaskalskiego, który mieliśmy okazję obejrzeć w jednym z dublińskich kin.
pobierz 22.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
International Charity Bazaar 2012
Kawa z Etiopii, Tamales z Meksyku, miętowa herbata z Maroka, ciasto z Ukrainy, dywany z Iranu, pierogi i bigos z wódką z Polski? To wszystko i o wiele więcej można zobaczyć i spróbować w jednym miejscu. International Charity Bazaar jest to corocznym wydarzeniem, które poprzez pokazywanie i promowanie kultury innych krajów pozwala zebrać pieniądze na [...]
pobierz 17.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
Pięćdziesiątka ze Szczygłem
Stało się! Oto publikuję 50. odcinek podkastu Brak Sygnału. Z okazji tego małego jubileuszu mam dla najszybszych słuchaczy pewien upominek. Szczegóły w odcinku. W Odcinku również dzielę się opinią na temat dwóch książek Mariusza Szczygła – Niedziela, która zdarzyła się w środę oraz Zrób sobie raj.
pobierz 10.4 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
Przez Azję w sześć miesięcy
Poznajcie Marcina – podróżnika i fotografa, któremu nawet śmierć nie straszna. O mało nie spłonął przygnieciony własnym motocyklem w Czechach, a w Mongolii został napadnięty przez tubylca, za co Marcin wpakował napastnika do więzienia na kilka lat. A to, że mało nie zamarzł pod Mount Everest, to już przechodzi ludzkie pojęcie… To tylko niektóre z [...]
pobierz 41.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
Paweł, fotograf Big Brothera
Paweł Syrius jest zawodowym fotografem, którego działalność, zdjęcia, kursy i wideokasty możecie znaleźć na stronie syrjus.pl. Posłuchajcie rozmowy z Pawłem o jego największej pasji czyli o fotografii. Zapraszam!
pobierz 35.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
Geocaching po słowiańsku
Zapraszam na drugą część podkastu poświęconą geocachingowi. Po całodniowych poszukiwaniach skrytek udało się nagrać odcinek, w którym głosu udzielili starzy znajomi Piotrek i Arek oraz Sławek – prowadzący blog Słowianin w Irlandii.
pobierz 25.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
Geocaching po irlandzku
Leżąc na soczyście zielonej trawce w posiadłości Newcastle Demesne, wraz z Pendragonem oraz Szczepanem Szczepkowskim, opowiadamy o geocachingu – grze terenowej która zawładnęła całym światem.
pobierz 37.4 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
Zakamarki Audio
Dziś przed mikrofon zaprosiłem Igora Kruszewskiego – gitarzystę, kompozytora, inżyniera dźwięku, a przede wszystkim autora bloga Zakamarki Audio. Igor zdradza nam tajniki poprawnego nagrywania głosu czyli podkasting w pigułce. Fragment utworu to Neon Shining Grahama Mitchella – nagrany i zmiksowany w domowym studio Igora.
pobierz 23.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 lat temu
Gagi-gagi, ablu-ablu
Wraz z Anną Paś, redaktorką portalu PolskiExpress.ie zapraszam do wysłuchania rozmowy z Piotrem Czerwińskim, autorem książek Pokalanie, Przebiegum życiae i Międzynaród.
pobierz 42.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 lat temu
Filizofia Kendry
Zapraszam do rozmowy z Pawłem Starzakiem, który opowiada o założonym przez siebie Wydawnictwie Kendra Publishing. Do zgarnięcia są również wykłady Alana Wattsa, które są wydawane przez Wydawnictwo.
pobierz 29.7 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 lat temu
Rajd Dakar 2012
O Rajdzie Dakar 2012, który odbył się w dniach 1 -15 stycznia br. przeprowadzony był na terenie trzech państw: Argentyny, Chile i Peru.
pobierz 22.0 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 lat temu
Václav Havel. Děkujeme
Václav Havel (5 X 1936 – 18 XII 2011). Wielki pisarz małego języka. Wielki człowiek małego narodu. Bardzo wielki prezydent bardzo małego państwa. Polityka nr 52, 2011
pobierz 11.0 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 lat temu
Boxing Day
Słów kilka o tym jak wyglądają święta w Irlandii. A dokładniej promocje świąteczne.
pobierz 5.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 lat temu
Góry Wicklow [wideokast]
Zapraszam do obejrzenia wideokastu z przejażdżki górami Wicklow.

pobierz 279.5 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 lat temu
Good luck, Mr Gorsky!
W odcinku kilka przemyśleń na temat podkastowania oraz wyjaśnienie tajemnicy słów Neila Amstronga. Polecam również znakomitego bloga, którego autorem jest Biskup.
pobierz 28.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 lat temu
Taste & Music Fest 2011
W tym odcinku zapraszamy do wysłuchania relacji z festiwalu dobrego jedzenia i nastrojowej muzyki czyli Taste & Music Fest 2011, który odbył się w Dún Laoghaire 28 sierpnia 2011 roku.
pobierz 17.4 MB odcinki RSS iTunes
Starsze
»
miodek