Radio Ofilmie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast omawiający najnowsze produkcje filmowe.
Data dodania: 2012-08-31 12:57:00
Data aktualizacji: 2013-08-22 10:07:17
Audycji w katalogu: 10
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 10 lat temu
Radio Ofilmie nr 21
O „The Social Network” jest tak głośno, że Radio Ofilmie musiało powrócić z niebytu, by porozmawiać o najnowszej produkcji Davida Finchera. Naszym gościem w była Esme z Filmastera, czyli filmowego serwisu społecznościowego – jakże tematycznie!  (przy okazji zapraszamy na nasze ofilmowe konto na Filmasterze). Chyba było dość gorąco, bo różnica zdań między uczestnikami dyskusji okazała się [...]
pobierz 60.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 lat temu
Radio Ofilmie nr 20
O nowej produkcji reżysera „Terminatora”, „Obcego 2″ i „Titanica” mówi cały świat, więc i Radio Ofilmie musiało jej poświęcić audycję. Teraz przedstawiamy ją Wam. Naszym gościem w rozmowie był Michuk z Filmastera, czyli portalu z którym właśnie rozpoczęliśmy współpracę (przy okazji zapraszamy na ofilmowe konto na tym portalu!). Wydawać by się mogło, że na temat [...]
pobierz 58.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 lat temu
Radio Ofilmie nr 19
Grudniowa odsłona Radia Ofilmie w pewnym sensie jest wyjątkowa - oto po raz pierwszy poświęciliśmy całą audycję polskiemu filmowi. Choćby sam ten fakt może świadczyć o tym, że mamy do czynienia ze znaczącą rodzimą produkcją. Jest tak w istocie. Film pobudził nas do długiej i - mamy nadzieję - ciekawej dyskusji, której nie można uznać za stricte filmową. [...]  
pobierz 67.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 lat temu
Radio Ofilmie nr 18
Ofilmowy podcast reaktywuje się po bardzo przedłużonej przerwie okołowakacyjnej, która przeciągnęła się na prawie całą jesień… I mamy nadzieję, że pierwsza od ponad trzech miesięcy audycja zadowoli Was, naszych słuchaczy. Zwłaszcza, że Radiu Ofilmie właśnie stuknęła pierwsza rocznica! Przedstawiamy zatem kolejny odcinek, który – trzeba powiedzieć – powstawał w bólach. Koleś spóźnił się na nagranie [...]
pobierz 58.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Radio Ofilmie nr 17
Tym razem dyskutujemy o świeżej premierze, na którą czekało bardzo wiele osób. Na ekrany trafili "Wrogowie publiczni", zatem Radio Ofilmie zastanawia się, co w nowym gangsterskim filmie Michaela Manna wypaliło, a co nie.      
pobierz 37.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Radio Ofilmie nr 16
Radio Ofilmie dochodzi do siebie po kolejnej sporej przerwie. Długa nieobecność najwyraźniej sprzyja... długości odcinka. Dlatego w tym tygodniu Ofilmowcy długo i namiętnie rozliczają się z "Terminatorem Ocalenie".      
pobierz 32.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Radio Ofilmie nr 15
Radio Ofilmie wita się z nową stroną klubu i… żegna się z Clintem Eastwoodem. Dzisiejszy odcinek w całości poświęciliśmy ostatniemu filmowi, w którym ten aktor i reżyser wystąpił przed kamerą. Co prawda od premiery upłynęło już trochę czasu, ale to fim wart rozmowy.
pobierz 22.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Radio Ofilmie nr 14
Woody Allen regularnie raz na rok kręci filmy, a my w Radiu Ofilmie raz na tydzień rozmawiamy o kinie. Tym razem bierzemy zatem na warsztat nową produkcję nowojorczyka.
pobierz 25.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Radio Ofilmie nr 13
W tym tygodniu rozmawiamy o ekranizacji "Miasta ślepców" wyróżnionego Nagrodą Nobla Jose Saramago, którą sfilmował Fernando Meirelles. Na ile udało się przełożenie specyficznej prozy na ekran?
pobierz 20.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Radio Ofilmie nr 12
W tym tygodniu Radio Ofilmie rozmawia o niezbyt docenionym przez krytykę filmie Toma Tykwera pt. "The International", który od prawie miesiąca gości na naszych ekranach. My uważamy, że warto o nim mówić.
pobierz 26.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek