Radio 9 Lubin

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Pierwszy całkowicie hobbystyczny podcast z Lubina w woj. dolnośląskim.
Data dodania: 2012-10-04 23:24:00
Data aktualizacji: 2019-08-17 02:15:06
Audycji w katalogu: 25
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 4 lata temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA NR 237
Po długiej przerwie ponownie witam na stronie bloga podcastowej "dziewiątki". W ramach magazynu o nauce i technice "Do potęgi dziewiątej" udałem się wraz z mikrofonem do jednego z wrocławskich autoryzowanych serwisów smartfonów, dzięki temu dowiecie się jak skutecznie zadbać o swój telefon. Za pomoc w realizacji programu dziękuję autoryzowanemu punktowi serwisowemu HUAWEI we Wrocławiu przy ul. Ruskiej 34. Użyty utwór muzyczny: Lamprey - Happy (na licencji Creative Commons 3.0 - uznanie autorstwa). POBIERZ PODCAST NR 237 lub POSŁUCHAJ NA STRONIE:
pobierz 24.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA 236
W sobotnim meczu 25.października podopieczni Gheorghe "Gianni" Cretu zmierzyli się na lubińskim parkiecie hali RCS z Cerradem Czarnymi Radom. Pierwszy set okazał się szczęśliwy dla miedziowych, którzy wygrali go 25:22. W drugim secie drużyna z Lubina powtórzyła wynik z pi erwszego seta 25:22. Kolejny, trzeci już set pokazał, że goście z Radomia próbują jednak zawalczyć o zwycięstwo - Czarni wygrali go 25:21. Czwarty z setów przyniósł glorię chwały dla naszych siatkarzy, którzy zakończyli go wynikiem 25:21, zaś mecz wynikiem 3:1 dla Cuprum Lubin. W dzisiejszej audycji po raz pierwszy siatkarskie ((studio sport)) a w nim relacja z ostatnich meczy miedziowych siatkarzy. POBIERZ PODCAST NR 236 lub POSŁUCHAJ NA STRONIE:
pobierz 18.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA 208
Tym razem w wakacyjnej audycji "dziewiątki" korespondencja zagraniczna Łukasza Witkowskiego z partnerskiego podcastu Polskie Detroit dotycząca Korei Południowej. Zapraszam, do pachnącej i pysznej audycji :) POBIERZ PODCAST NR 208 lub POSŁUCHAJ NA STRONIE:
pobierz 31.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA 207
Kolejne wakacyjne spotkanie z "dziewiątką" w plenerze. Muzycznie, wakacyjnie, ciepło i miło. Takie mają być i mam nadzieję, że są wakacje z Radiem 9 Lubin. Kilka utworów specjalnie dla was na te ciepłe dni. POBIERZ PODCAST NR 207 lub POSŁUCHAJ NA STRONIE:
pobierz 31.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA 206
Plenerowo, wakacyjnie i tym razem bardzo muzycznie. Wakacyjne, imprezowe rytmy z reaktywacją cyklu "Trance Action Podcast". Udamy się w muzyczną i jakże rytmiczną podróż wakacyjną z utworami z serwisu musicalley. POBIERZ PODCAST NR 206 lub POSŁUCHAJ NA STRONIE:
pobierz 32.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA 204
Plenerowe audycje dziewiątki sezon roku 2013 odcinek 1. Dzisiaj kilka słów o tym o czym należy pamiętać wybierając się na wakacyjne wojaże. Oczywiście w audycji nie brakuje również muzyki oraz informacji z Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. POBIERZ PODCAST NR 204 lub POSŁUCHAJ NA STRONIE:
pobierz 42.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA 203
W audycji nr 203 wydanie specjalne magazynu "9. film horror", tym razem Adam zawędrował do Wrocławia na IX Dni Fantastyki, jednak nie z tego powodu się tam zjawił, ponieważ jednym z punktów tego konwentu był "VHS Hell", czyli cykliczne pokazy filmów klasy B z przełomu lat 80 i 90. Czym dokładnie są te pokazy, jakie filmy można na nich obejrzeć, skąd się wziął pomysł, czy filmy VHS cieszą się nadal popularnością, na te i inne pytania odpowie w audycji organizator "VHS Hell", a więcej na ten temat możecie znaleźć   na oficjalnym profilu VHS Hell . POBIERZ PODCAST NR 203 lub POSŁUCHAJ NA STRONIE:
pobierz 32.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA 201
Szóste urodziny podcastowej dziewiątki. Tym razem Trance Action Podcast, czyli odcinek cyklu, który już dawno nie gościł na antenie Radia 9 Lubin. Zapraszam do muzycznej audycji ;) POBIERZ PODCAST NR 201 lub POSŁUCHAJ NA STRONIE:
pobierz 33.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA 200
Tym razem dowiecie się o cyfrowej telewizji naziemnej oraz o korzyściach jakie przynosi cyfrazacja mediów w naszym kraju. 22.04. wyłączono bowiem na dolnym śląsku nadajniki telewizji analogowej, z ekranów zniknęły także programy regionalne sieci ODRA. O tym jak odbierać naziemną telewizję cyfrową, a może skorzystać z usług sieci kablowych w dzisiejszej audycji. POBIERZ PODCAST NR 200 lub POSŁUCHAJ NA STRONIE:
pobierz 42.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA 198
Wiosna za oknem... bynajmniej tak powinien się zaczynać ten post jednakże wiosny jak na dziś doświadczamy jedynie w kalendarzu, a tymczasem audycja nr 198 już jest. Darek z Adamem przedstawiają tym razem kilka utworów muzycznych znanych z rockowej dziewiątki. POBIERZ PODCAST NR 198 lub POSŁUCHAJ NA STRONIE:
pobierz 31.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA 195
Walentynki to dzień szczególny dla niektórych. Z tej okazji przygotowaliśmy audycję muzyczną i troszkę o walentynkach mówimy. POBIERZ PODCAST NR 195 lub POSŁUCHAJ NA STRONIE:
pobierz 25.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA 194
Podcastowa dziewiątka po raz pierwszy w roku 2013.  Tym razem przedstawiamy Wam bezpieczne metody zakupów w internecie i sklepie przy użyciu kart płatniczych. POBIERZ PODCAST NR 194 lub POSŁUCHAJ NA STRONIE
pobierz 40.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA 193
Ostatnie w roku 2012. świąteczne wydanie audycji Podcastu Radio 9 Lubin. Krótkie podsumowanie roku, a także małe plany na rok 2013. Wszystkim słuchaczom "dziewiątki" życzymy:  WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!! POBIERZ PODCAST NR 193   lub POSŁUCHAJ NA STRONIE:
pobierz 24.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA 192
Muzyczne, grudniowe, zimowe wydanie podcastowej dziewiątki, w której przypominam kilka utworów z "dziewiątkowej" playlisty. Miłego słuchania. POBIERZ PODCAST NR 192 lub POSŁUCHAJ NA STRONIE:
pobierz 28.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA 191
Muzyczne wydanie podcastowej dziewiątki. Prezentuję Wam kilka utworów wprost z serwisu musicalley. Na początku audycji nie brakuje oczywiście kilku informacji kulturalnych z Lubina. POBIERZ PODCAST NR 191 lub POSŁUCHAJ NA STRONIE:
pobierz 31.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA 190
Specjalne wydanie magazynu o nauce i technice "do potęgi dziewiątej", a w nim reportaż o super ściśle tajnym obiekcie z okresu zimnej wojny - Oku Moskwy znajdującym się zaledwie 9 km od bylej elektrowni atomowej w Czarnobylu. Wraz z Adamem zapraszamy do audycji nr 190. W audycji wykorzystano utwory na licencji Creative Commons z serwisów: Musicalley: Ozonowyi Sloy Russian Band - Haladnaja wajna, oraz Freesound: Nathanshadow - horror ambient, Acclivity Boing, Royal cavern - wind, Oppsum nightmare soundscape 001 i 002, Thanvannispen - piano impression1, Kathkaku - caden 2drums oraz Marcato harp i marcato violin i wicked marcato dump, Suonho scaryscape philotromeda oraz underyourskin, Klankbeeld - horror ambience 10, Adneonlux - soundscape radio geiger, Wikipedia: Sound clip of sound transmitted by Duga POBIERZ PODCAST NR 190 lub POSŁUCHAJ NA STRONIE:
pobierz 34.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA 189
Kolejne wydanie magazynu filmowego o horrorach, tym razem film z lat 90-tych. Na to wyjątkowo mroczne i  specjalne, Helloween'owe wydanie magazynu oraz podcastowej dziewiątki zapraszają Darek & Adam. W audycji wykorzystano utwory na licencji Creative Commons z serwisów: MusicAlley: Murder County Murder your darlings oraz Freesound: Irad Earthscan, Acclivity Summer evening my garden, Acclivity Cuckoo, Acclivity Woodspigeonnr, Heigh Hoo Silence, Nurykabe Woodloop, Dj Chronos Monster drone 2, Bansemer owl in flat rock with cricketts, Wolivieri Shore 08, Eric 5335 Town or suburbs amb summer night Eric 5335 south florida suburbs night, Sinatra 314 footsteps in wood loop, Vedas comming home POBIERZ PODCAST NR 189 lub POSŁUCHAJ NA STRONIE:
pobierz 37.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA 188
Kolejne wydanie magazynu filmowego "9 Film Horror" autorstwa Adama, tym razem w ramach serii "7, 8, 9" prezentowana będzie "ósemka". Jeśli nie wiecie o co chodzi to na pewno odpowiedź znajdziecie w tej audycji. Ponadto w podcaście kilka informacji dotyczących Ośrodka Kultury Wzgórze Zamkowe. Jako podkład muzyczny magazynu filmowego użyto utworów: Outer Space soundscape - Argitoth, Gerard Adam piano detuned piano impression1, Suonho - Scary Scapes, będących na licencji Creative Commons. POBIERZ PODCAST NR 188 lub POSŁUCHAJ NA STRONIE:
pobierz 32.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA 187
ZŁOTA POLSKA JESIEŃ - to kolejny po letnim cykl podcastowej dziewiątki. Tym razem oprócz informacji z Ośrodka Kultury Wzgórze Zamkowe oraz Regionalnego Centrum Sportowego także magazyn "Dziewiąty film horror". Od tej audycji istnieje również możliwość przesyłania życzeń i pozdrowień, wystarczy napisać e-mail na adres: [email] lub też pozostawić życzenia w komentarzach do podcastu a w następnej audycji będziecie je mogli usłyszeć wraz z muzyczną dedykacją :) POBIERZ PODCAST NR 187 lub POSŁUCHAJ NA STRONIE:
pobierz 31.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« DAREK - WLDC PODCAST »
AUDYCJA 186
W dzisiejszym podcaście m.in. kilka słów o paraolimpiadzie w Londynie, informacje z Regionalnego Centrum Sportowego, a także wizyta we Wrocławskim Parku Wodnym. POBIERZ PODCAST NR 186 lub POSŁUCHAJ NA STRONIE:
pobierz 34.5 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek