Archiwum Wincentego

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Prowadzącym jest Wincenty, który zaprasza na kolejne spotkania, w którym będzie opowiadał o dawnych dziejach, czyli o Historii Polskiego podcastingu.
Data dodania: 2012-10-25 11:14:00
Data aktualizacji: 2020-02-17 20:01:40
Audycji w katalogu: 9
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 8 lat temu
« Filip Dawidziński »
Wincenty Gwiazdorem
Serdecznie witamy świątczecznie czyli dziś kolejny wspomnieniowy odcinek, i choć ten jest w miare świeży, ale przyszła chęć na przypomnienie Wigilii Podcasterów w nieco odkurzonej, wyczyszczonej wersji. Zatem dziś dobry kwadrans z dobrymi podcastofonowymi głosami. Zapraszamy do słuchania i dziękując za te kilka odcinków w 2012 roku, obiecujemy i poprawę jakości, regularności oraz naprawdę dobrą tematykę w nowym 2013 roku. A dlaczego Wincenty Gwiazdorem, no bo w Poznańskiem na święta przychodzi Gwiazdor, Mikołaj jest 6 grudnia!
pobierz 37.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« Filip Dawidziński »
Wincenty Amerykaninem
No i kolejny odcinek z Wincentym w tle. Dziś zapraszamy na daleką podróż, czyli wraz z autorem udamy się za ocean, by przysłuchać się i posłuchać podcastera, który nadawał onegdaj z dalekiej ameryki. Trochę dywagacji, trochę osobistych wycieczek, ale mamy nadzieję, iż odcinek będzie ciekawy oraz interesujący. Zapraszamy serdecznie.
pobierz 33.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« Filip Dawidziński »
Wincenty Krakowiakiem
Dziś zapraszamy na bardzo długi odcinek. Ale żeby dobrze przedstawić historię tego człowieka, to trzeba się rozgadać. Dziś żyd i homofob w jednym. Polak, libertarianin i bard. Muzyk, piosenkarz, może nawet gwiazda nowych mediów. Dziś on, jeden jedyny, niepowtarzalny "podcaster z Krakowa". Zatem zapraszamy na kolejny odcinek Wincentowego gadania.
pobierz 81.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« Filip Dawidziński »
Wincenty Muzykiem
Wincenty po raz szósty wita się ze słuchaczami i dziś zapraszamy na omówienie dwóch projektów z muzyką w tle. Dlaczego z muzyką dowiecie się w odcinku, ale jedno możemy wam powiedzieć, że nasza Partia lubowała się w takich dźwiękach i takich to historiach. Dobre, mocne brzmienie oraz dobre muzyczne głosy. Zatem dwa projekty, co za tym idzie, odcinek lekko dłuższy. To wszystko w dzisiejszym wystąpieniu.
pobierz 46.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« Filip Dawidziński »
Wincenty Pionierem
No to jest taka nie pisana zasada, że każdy staje się podcasterem po pięciu opublikowanych odcinkach. Dziś zatem Wincenty traci dziewictwo w dość nieoczekiwanych okolicznościach. Znaczy się traci z mężczyzną. Dokładnie z Jackiem Artymiakiem, o którym w króciutkim odcinku opowiada. O Jacku ciężko mówić, bo to postać enigmatyczna, ale coś tam nagrane i powiedziane zostało. Tak czy owak zapraszamy.
pobierz 9.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
« Filip Dawidziński »
Wincenty Historykiem
Dziś zapraszamy na pierwszy porządny, już nie efekciarski odcinek, czyli pokrótce przedstawimy listę wszystkich polskich podcastów z roku 2005. Oczywiście lista może być nie kompletna, może być zła, może być skażona obcymi elementami imperialistycznymi, ale to wszystko co mamy, i to jest wszystko co nam wiadomo. Zatem 19 pozycji, pół godziny nawijki. To wszystko dzisiaj.
pobierz 27.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
« Filip Dawidziński »
Wincenty Nauczycielem
Dziś Wincenty się wymądrza. Będzie nadawał prawie 50 minut o tym, co ważne jest w przodownictwie pracy, o tym co jest potrzebne, by być przodownikiem pracy. To wszystko w dzisiejszym spotkaniu z najprzystojniejszym i najmilszym polskim podcasterem "starej daty". Dużo przydatnych informacji, jak zostać nadawaczem, kilka zasad, kilka rad i dużo pozytywnych fluidów dla każdego zaczynającego. Zatem do zestawów nasłuchowych marsz, i słuchamy, bo tak partia każe!!! O Link do wykładu na na plenum PZPR proszę pisać osobiście do Wincentego.
pobierz 46.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
« Filip Dawidziński »
Wincenty Górnikiem
Serdecznie zapraszamy na drugi odcinek opowieści Wincenta i dziś zagłębimy się w jego życie osobiste. Zatem po mimo tego, że Wincenty jest skromnym, zwykłym, nieśmiałym chłopem, to żeby wszytko zacząć tak jak należy, trzeba się porządnie przedstawić. I dziś jest ku temu i pora i sposobność. Zatem zapraszamy na mały, osobisty wywód o niesamowicie ciekawym i nietuzinkowym życiu naszego głównego bohatera. Znaczy się będzie film robiony o Wincentym a w dzisiejszym odcinku sposobność nie nadarzy, żeby przesłuchać kilka dialogów o naszym głównym bohaterze. Zapraszamy do głośników!
pobierz 27.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
« Filip Dawidziński »
Wincenty Pilotem
Serdecznie zapraszamy na pierwszy odcinek naszej historii. Dziś Wincenty, nasz tytułowy bohater będzie na lotnisku bawił się w pilota. Wincenty jest znany z tego, że kocha nie tylko podziemne kopalniane klimaty, ale także lubuję się w sprawach nie do końca przyziemnych. Zatem dziś jego pierwsza opowiastka, czyli Wincenty powie jak to wszystko się zaczęło i dlaczego postanowił się podzielić swoimi mądrościami życiowymi.
pobierz 23.1 MB odcinki RSS iTunes www
miodek