Rozmowy w Nocy

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Nocne rozmowy prosto z USA.
Data dodania: 2012-11-26 10:11:00
Data aktualizacji: 2019-01-30 19:35:07
Audycji w katalogu: 83
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 5 lat temu
« Kuba »
Matrix po polsku
Czym jest Matrix? Co mają wspólnego światy równoległe genetyka i wolna wola. Jak przestać reagować i zacząć myśleć? Jak odłączyć się od Matrixa i czy warto czekać na zbawiciela – na te i wiele innych egzystencjalnych dylematów próbuje odpowiedzieć Kuba rozmawiając ze słuchaczami programu Rozmowy w Nocy.
pobierz 106.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
« Kuba »
Pursuit of happiness - po polsku. Gość: Krawiec
Co powoduje że jesteśmy szczęśliwi? Jak działa sukces? Kiedy warto zmienić pracę? Przepis na szczęście, sukces i kilka porad dla przyszłych emigrantów. Muzyka: Moove
pobierz 130.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
« Kuba »
Tęczowe Rodziny Gość Marta Abramowicz
Ile tolerancji na co dzień w Polsce doświadczają tęczowe rodziny. Czy mniejszości seksualne powinny obawiać się rządów PiSu, O stosunku kościoła do naszych stosunków. O małżeństwach i o adopcji dzieci przez pary homoseksualne rozmawia Kuba z Martą Abramowicz.
pobierz 71.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
« Kuba »
Poprawiacze Świata- w dzieciństwie ktoś ich bił.
Jak zatrzymać ataki terrorystyczne? Czy multikulti działa? Co Anonymous myśli o terrorystach i jaki ma plan? O egzotycznych koalicjach utworzonych w walce ISIS. Jaka jest faktyczna sytuacja państwa islamskiego. O tragicznych wydarzeniach w Paryżu 13 Listopada 2015 i chorobie nowotworowej świata w programie Rozmowy w Nocy.
pobierz 75.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
« Kuba »
Science Fiction po polsku.
Sekrety DNA, komu opłaca się koniec świata i jak działa algorytm sztucznej inteligencji. Co ma wspólnego film Death Race 2000 z najnowszym modelem samochodu Tesla? O nowej historii stworzenia, przeszczepach serca Rothschilda, eugenice i powrocie do przeszłości w fantastyczniej atmosferze rozmawiają Kuba i Wiesław Gość: Wiesław Boczar Muzyka: Night Rider, Funky Tank
pobierz 121.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
« Kuba »
Niebezpieczne Pytania gość Wiesław Boczar
Co psuje świat? O piaskownicy managerów, malarii, Józefie Piłsudskim, smalcu, alergiach pracujących biedakach i GMO rozmawiają Wiesław i Kuba. Wydaje się to niemożliwe ale udało nam się połączyć PRL, termometry rtęciowe sposób na odchudzanie z komputeryzacja ZUSu. Mity, historie i marzenia – niezwykłych obywateli świata, dobre telefony od słuchaczy.
pobierz 102.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
« Kuba »
Polityka Narkotykowa gość Marcin Chałupka
O substancjach psychoaktywnych w polskiej rzeczywistości. Komu opłaca się nielegalna marihuana? Czym różni się prokuratura na wschodzie i zachodzie Polski? Dlaczego w Polsce grozi 15 lat za sprowadzenie leku a za gwałt dostaje się 8 lat. Który noblista lubił przypalić i telefon od farmaceuty który potrafi przywrócić wiarę. Program tylko dla dorosłych.
pobierz 87.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
« Kuba »
Sąd nad Sędziami Gość: Waldemar Deska
Wszystko o polskiej mafii wymiaru niesprawiedliwości. Dlaczego w polskich sądach gwałci się konstytucję? Czym jest Stalinowska Doktryna Prawna? Co cenzuruje gazeta wyborcza? O miłych pracownikach urzędu skarbowego, karze chłosty, i sposobie na bycie lepszym emigrantem. Waldek, Krawiec i Kuba rozmawiają o pomyśle utworzenia Sądu nad Sądami Urzędnikami i Przedstawicielami Władz
pobierz 99.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
« Kuba »
Kto Rządzi Światem
Czym jest Grupa Bilderberg? Kompletna list polskich członków. Kilka informacji które wyciekły. O powodach istnienia organizacji, światowych spiskach, Anne Applebaum Aleksandrze Kwaśniewskim i Wiktorze Orbanie rozmawia Kuba z Michałem w programie Rozmowy w Nocy. Relacja prosto z tyrolskich Alp ze spotkania Grupy Bilderberg 2015. Tego w Polskich mediach jeszcze nie było – bez cenzury cała prawa o największym, najistotniejszym i najbardziej ignorowanym spisku we współczesnej historii.
pobierz 96.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - „Je Suis Charlie” po Polsku. Gra planszowa "w świat".
pobierz 32.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - Rozmowy w Nocy
pobierz 1.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - Rozmowy w Nocy www.RozmowywNocy.com
pobierz 1.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - POLszczenie z dystansem. Gość: Krawiec
pobierz 88.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - O Rosji i o polskich Chinach Europy. Gość: Tomasz Omański
pobierz 26.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - „Zwykły Człowiek” – dlaczego już nie kocha Janusza Palikota. Gość: Janusz Gabriel Niedźwiecki
pobierz 23.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - STARE odgrzewane ziemniaki ale dobre :) - Jak wykorzystać plemnik, o rzucaniu palenia i lęku przed pierwszym dniem w pracy.
pobierz 32.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - Czego boją się Polacy? Gość: Niemagister Wojciech Zarzycki
pobierz 27.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - Psychodeliczny Teleexpress - audycja dla ludzi spalonych
pobierz 26.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 lat temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w nocy - Nowe Taśmy Karola i Krawca - "Aftera" Taśmowa u Kuby w Barze.
Zrzeszenie sprzątaczek i kelnerów vs BOR czyli kto komu kreci loda? Telefon od Lecha Wałęsy. Gdzie najlepiej nagrywają? O domniemanej zemście Kwaśniewskiego rękami Urbana. Przedłużane penisy -- sekrety Jakubasa i komu zależało na wycieku. [link] w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00.Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.
pobierz 44.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 lat temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w nocy - 1200 złoty polskiego emeryta -część 2- www.RozmowywNocy.com
Muzyka i tekst - KubaDziś dzień jak co dzień kasy brak, A śmetnik jest otwarty Już na żer pora iśćBo kiedyś śmietnik miałem sam, Dziś wpuszczę Cię do jego bram Już pora na żer iść a,C,G,a Uczyłem rosyjskiego nikt nie chce mnie kolego I 1200 złoty renty mamCukszycę i 2 raki full długów i kozakiNa lato to złe buty dla mnie saCukszycę i 2 raki full długów i kozakiNa lato to złe buty dla mnie saF,C,E,aF,C,EF,E,aŁapówki nie dając, W szpitalu czakając Smoleński widzę kraj Nadzieji już nie mam, obietnic nie sprzedamSmoleński wide kraj a,C,G,aF,C,EŚmietniki ja zwiedzam tak market odwiedzam W tym kraju równość jest I głowa mnie boli gdy polityk pier**** W tym kraju równość jest I głowa mnie boli gdy polityk pier**** W tym kraju równość jest a,C,G,aF,C,EF,E,awww.RozmowywNocy.comRozmowy w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00.Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.
pobierz 1.6 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek