Motocast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast dla wszystkich, którzy nie mają czasu lub nie mogą przeglądać portali internetowych w poszukiwaniu interesujących informacji ze świata motocykli.
Data dodania: 2012-11-27 10:09:00
Data aktualizacji: 2013-11-14 10:50:15
Audycji w katalogu: 6
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 8 lat temu
MotoCast – odcinek 6
Zapraszam na szósty odcinek MotoCast. Tym razem nowości rynkowe od Triumpha i Hondy, fotoradary, radiowozy ITD, kolejne problemy z nową ustawą o kierujących pojazdami, a także Dakar i MotoGP.
pobierz 5.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
MotoCast – Odcinek 5
Nowy rok, nowe możliwości, nowy odcinek podcastu. Chciałem nagrać w święta, ale gardło odmówiło mi posłuszeństwa. W zamian za to dziś prawie same dobre wiadomości. Miłego słuchania.
pobierz 6.4 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
MotoCast.pl – Odcinek 4
W czwartym odcinku MotoCast dowiecie się między innymi o nowych modelach kasków firm Shark i AGV, a także poznacie ceny turystyków BMW i kalendarz Red Bull X-Fighters 2013 oraz wiele innych, ciekawych rzeczy. Podcast powstaje przy współpracy z portalem MOTOGEN.
pobierz 5.4 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
MotoCast.pl odcinek 3
Witajcie z powrotem. Jestem już po przeprowadzce na nowy serwer i nagraniu kolejnej porcji informacji ze świata motocykli. Dzisiaj Yamaha R250, nowe modele Buell, zmiany w przepisach dotyczących prawa jazdy i inne, nie mniej ważne informacje.  
pobierz 9.0 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
MotoCast.pl odcinek 2
Witajcie po krótkiej przerwie spowodowanej problemami z dostępem do FTP. Przed Wami kolejny odcinek i kolejna porcja informacji. Tym razem sporo zmian prawnych oraz kolejne newsy ze świata MotoGP. Możecie teraz subskrybować MotoCast przez iTunes – link do strony. Przypominam … Czytaj dalej →
pobierz 8.5 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
MotoCast.pl odcinek 1
Witajcie! Pierwszy odcinek MotoCast gotowy. Specjalnie zwlekałem do czwartku, ponieważ we wtorek i środę odbywały się testy MotoGP w Walencji. Co prawda posezonowe, ale nie mniej istotne. Dla fanów drogowych motocykli postanowiłem wybrać kilka modeli spośród tego, co zostało zaprezentowane … Czytaj dalej →
pobierz 11.9 MB odcinki RSS iTunes
miodek