Poranny

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Poranny to świetny sposób na rozpoczęcie dnia, podcast w sam raz do odsłuchania w drodze do pracy. Porządna dawka optymizmu i ciekawostek dla każdego, posłuchajcie i przekonajcie się sami. Prowadzi Filip Szarecki.
Data dodania: 2012-12-13 00:08:00
Data aktualizacji: 2013-08-22 10:08:17
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 8 lat temu
poranny: kina
Dziś kolejny raz bez podkładu! Tym razem poranny o filmach i kinach, przestawiajcie się na odsłuch. Pobierz sobie odcinek!
pobierz 7.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
poranny: spacer
Hej! A dziś nietypowy poranny albo i nawet wieczorny. Kiedy ostatnio byliście na porządnym spacerze? Posłuchajcie odcinka, ubierzcie się ciepło i w drogę! Pobierz sobie odcinek!
pobierz 5.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
poranny: asertywność
Cześć! W dzisiejszym porannym trochę o asertywności! Bądźcie asertywni i włączcie ten odcinek! :) A więcej o treningu asertywności znajdziecie tutaj. Pobierz / RSS / Dzisiejsza muzyka z odcinka
pobierz 8.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
poranny+: plecak ucieczkowy i pripersi
Cześć, dzisiejszy odcinek porannego jest bardziej konkretny niż inne dlatego nazwałem go porannym+. Dowiecie się dziś czym są plecaki ucieczkowe i kim są pirpersi. Gotowi? To słuchawki na uszy i do dzieła. :) Pobierz odcinek poranny! RSS Linki: projekt boungler, plecak ucieczkowy w pigułce, czekając na apokalipsę  – national geographic, muzyka na CC
pobierz 12.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
poranny: Dzikie domeny
Cześć! W dzisiejszym porannym dowiecie się czegoś o końcówkach adresów internetowych. Precz z pospolitym .com! Czas na coś ciekawego! Czas na coś nowego :)! Odcinek do pobrania tutaj. RSS do subskrybcji tutaj, a iTunes do odchaczenia o tu tu. A w tle przyrywał nam kawałek Journey’s End.
pobierz 8.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek