Rozgrywka

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: O grach od innej strony.
Data dodania: 2013-04-15 20:01:06
Data aktualizacji: 2017-11-23 19:00:03
Audycji w katalogu: 194
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 6 dni temu
Rozgrywka #146 - Już w to graliśmy
Kolejna porcja wody uderzyła go w twarz owiniętą przemoczoną całkiem już tkaniną. Ciecz przedostawała się do nozdrzy i ust, zalewała płuca. Kiedy woda przestawała lecieć, przez moment słyszał krzyki ludzi, którzy nad nim stali: "Dlaczego kupiłeś Xboxa X" - w jego uszach szumiało i krzyki robiły się coraz mniej wyraźne. Zaczął odpływać myślami w przeszłość... Lądowanie w Normandii. Przeżył je tyle razy, że już nic nie mogło go ruszyć. Okupacja USA - to też już widział. Mogli go torturować i krzyczeć w nieskończoność, on już grał we wszystko. Nie zależało mu. Nic już nie słyszał, a w oczach zaczęło ciemnieć, kiedy nagle pomieszczeniem szarpnął wstrząs. Woda przestała lecieć, krzyki ucichły, a pisk w uszach zaczął być coraz mniej słyszalny. Ktoś ściągnął mu ręcznik z twarzy. Światło zbyt go oślepiło, żeby widzieć wyraźnie, ale rozpoznał kontury. Brodata głowa powiedziała do niego: "Chodź ze mną, jeśli chcesz promki".
pobierz 197.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 dni temu
Grube Rozmowy #13 - Piotr Szychowski
Oto Piotrek. Piotrek jest fanatykiem Star Wars, Władcy Pierścieni i Planescape Torment. Piotrek gra w gry od dziecka. Lubi też South Park i żarty o pierdzeniu, dlatego nie jest do końca normalny. Piotrek ciężko pracował, zanim został prezenterem Xbox Polska. Teraz już się głównie obija, znalazł więc czas, żeby z nami pogadać - o byciu geekiem, ambicjach i pracy u boku Miss Poloni. Zapraszamy!
pobierz 181.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 16 dni temu
Specjał Rozgrywki – N7 Day 2017
7 listopada, czyli November 7th, to święto wszystkich fanów kosmicznej serii tworzonej przez Bioware. Prez zaprosił na nagranie Annę z Wszystko Gra, Piotra z Pad TV oraz Pawła z DoDechy, żeby zapytać o ich wrażenia z wydanej w tym roku najnowszej odsłony serii Mass Effect: Andromeda. Nie zabrakło też wspominek z poprzednich odsłon serii, dywagacji na temat tego, co w chcielibyśmy zobaczyć w kolejnych grach z tego uniwersum, a także kilku ciekawych off-topów.
pobierz 95.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
Rozgrywka #145 - Nikt nie odchodzi w trakcie nagrania
Stał przed lustrem w samych pończochach i trząsł się z podniecenia. Poprawił perukę na głowie i umalował usta krwistą czerwienią, ulubionym kolorem jego żony. Wargi drżały mu, kiedy po cichu wypowiadał słowa: "Gdybym tylko, gdybym tylko mógł..." - zatrzymał na chwilę, kiedy do przebieralni wpadł Adek. W czarnym smokingu, z nienagannie przystrzyżona brodą, wyglądał świetnie. Mieć takiego chłopa jak Adek to marzenie - pomyślał Cooldan. "Stary, już czas. I na litość boską, załóż coś na siebie, przecież nie wystąpisz w samych pończochach" - Adek wyszedł, a Cooldan spojrzał jeszcze raz w lustro. Chętnie wystąpiłby tylko w pończochach, bo wiedział, że na sali będą dzieci. Wcisnął się więc w swoją aksamitną balową suknię, szytą na miarę u jednego z najlepszych paryskich krawców. "Gdybym tylko mógł cofnąć czas"- zanucił pod nosem. Był gotowy!
pobierz 198.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
Specjał Rozgrywki - Blade Runner
Ile jest Blade Runner'a w Blader Runner 2049? Czy dostaliśmy sequel tak dobry, jak oryginał? Ile jest w tym wszystkim Philipa K. Dicka? Czy Hans Zimmer dał radę zrobić soundtrack chociaż w połowie tak dobry jak arcydzieło Vangelisa? I wreszcie - czy słuchacze marzą o elektryzujących odcinkach specjalnych? Deszczowa i melancholijna pogoda za oknem to idealny pretekst do tego, aby zamknąć się w pokoju ze słuchawkami na uszach i szklaneczką dobrego whisky w ręku, żeby posłuchać tej niecodziennej jak na Rozgrywkę audycji, w której omawiamy powieść "Czy Androidy marzą o elektrycznych owcach?" oraz dwa filmy, które powstały na jej podstawie. W nagraniu wzięli udział: Grzegorz, Maciej, Amadeusz (po raz pierwszy w Specjalu) oraz Tomasz z Wszystko Gra!
pobierz 123.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Rozgrywka #144 - Wszyscy powinni zdechnąć
Celem tego odcinka było utworzenie w ludzkiej świadomości duchowej wspólnoty ze wszystkimi istotami żywymi na Ziemi. Chcieliśmy poznać odpowiedzi na wiele trapiących nas pytań. Jak rozpoznać, gdzie kończy się podcast, a zaczyna człowiek?
pobierz 233.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Rozgrywka #143 - Krępująca cisza
Zastanawialiście się kiedyś co wspólnego mogą mieć: dziewictwo Preza, grobowce oraz niezręczna cisza? A może ciekawi Was jak tworzyć bugi z duszą? Oprócz tego dowiecie się co jest największym utrapieniem ludzi z Wysp Południowych, o konsekwencjach braku mrugania, jak się lata po kosmosie, a także wiele wiele innych. Tylko dzisiaj, specjalnie dla Was, Rozgrywka 143 za jedyne 9.99$*.
pobierz 175.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Rozgrywka #142 - Siedem jak Średniak
Tym razem bez zbędnych ceregieli. W ekspresowym wstępie dzielimy się naszymi wrażeniami z najważniejszej gamingowej imprezy tego lata. Jeszcze krócej rozmawiamy o Gamescomie. Poszukujemy zaginionego Maćka, Cooldan ćwiczy alfabet, Krul mashuje buttony, Prez próbuje nie zamarznąć, a Adek kulturalnie gra w karty. Na koniec zastanawiamy się, kto zasiądzie na tronie, a kto będzie musiał wyruchać smoka. Wyjątkowo przeklinamy trochę więcej niż zwykle, ale musicie nas zrozumieć, w końcu zaginął nasz kolega!
pobierz 196.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Rozgrywka #141 - Kapitan Majtas: Przegląd Bloga
Odczyt z dziennika pokładowego statku Rozgrywka 141. Dane uszkodzone. Próba naprawy uszkodzonych sektorów pamięci. Odtwarzanie. - Nie jest dobrze - powiedział główny pilot Cooldan spoglądając smutno na puste miejsce kapitana - od kilku dni dostajemy dwuwyrazowe, niezrozumiałe wiadomości. Szyk liter nie pasuje, do żadnego znanego nam języka, a autorem każdorazowa jest 9, nic nieznaczących cyfr.
pobierz 154.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Grube Rozmowy #12 – Walkman
Potrzebowaliśmy tego odcinka. Luźnego, przyjemnego i pełnego wspominek. Mamy znowu po kilkanaście lat. Kasety walają się po całym pokoju. Na biurku, obok zdjęcia pierwszej szkolnej miłości, leży walkman i książki Pratchetta. Pomiędzy strony powtykane są karty Magic the Gathering, służące za zakładki. Tylko biała talia leży równo ułożona w szufladzie – jest najmocniejsza. Z magnetofonu dobiegają szarpane dźwięki Green Day. Życie jest piękne.
pobierz 196.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Rozgrywka #140 - Wakacje 2017
"Coś tu się nie zgadza" - powiedział Kazz gładząc ścianę tybetańskiego klasztoru i popijając rosyjski bimber prosto z gwinta. "Fizyka jest jakaś nie taka..." - rzucił w zamyśleniu. Reszta czekała w milczeniu. W swoich lateksowych wdziankach przypominali obsadę parodii porno. Już dawno temu przestali liczyć na to, że ktoś weźmie ich serial na poważnie. W powietrzu wisiał spoiler, ale Razer dzielnie go wypikał, licząc na to, że nie ominął ani jednego momentu - w przeciwnym razie ktoś mógłby się jeszcze obesrać.
pobierz 225.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Pierdololo Rozgrywki #1 - Superbohaterowie
Wtem! O co chodzi tak jakby? Kazz zawsze marzył o nagrywaniu podcastu o niczym (jakby Rozgrywka mu nie wystarczyła), postanowiliśmy więc nagrać taki odcinek, w którym sobie gadamy o wszystkim. Wyszło takie pierdololo, potem przeszliśmy do dyskusji o komiksach i filmach na ich podstawie, w międzyczasie wplatając kilka słów o tym, czy o tamtych. Ogólnie rzeczy i sprawy. Tak więc oto i jest - odcinek pierwszy. Od Was zależy, czy będą kolejne.
pobierz 212.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Grube Rozmowy #11 – Szymon Adamus
Siema! Zgodnie z pierwotnymi założeniami, od czasu do czas na nagranie wpadnie do nas gość specjalny. W tym odcinku jest to Szymon Adamus. Rozmawiamy o jego pracy, zainteresowaniach i o tworzeniu gier. Potem pytamy go o różne pierdoły i płynnie przechodzimy do dyskusji o muzyce, filmach i serialach. Obsmarowujemy Aliena i Ridleya Scotta aż miło. Przy okazji jest to najdłuższy odcinek jaki do tej pory powstał. Miłego!
pobierz 220.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Rozgrywka #139 - Powrót Krula
Zmieniamy się dla Was, czyli Rozgrywka w starym, dobrym stylu - jest dużo Kazza, newsy trwają godzinę, a w recenzjach masa staroci. Adek pojawia się ponownie i kto wie, może zostanie na dłużej? Z kolei Prez wpadł tylko na chwilę, pogadać o giereczkach, a potem musiał wracać do przyszłości, z której ściągnął go Cooldan, cofając się w czasie. O co tu chodzi tak jakby? My też nie wiemy, ale z pewnością Razer to jakoś z sensem poskładał... chyba. PS. Oto nowość nad nowościami i na bank nikt na to przed nami nie wpadł - od teraz przy każdej omawianej pozycji dopisujemy czas jej rozpoczęcia!
pobierz 225.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Grube Rozmowy #10 – Ksywa i Śmierć
Witajcie po raz dziesiąty - żadnych wielkich rewolucji nie ma, ale nie jest też nudno. Znowu sobie rozmawiamy. Zaczynamy od genezy naszych przydomków, a kończymy na nieuchronnej śmierci i ogólnej zgubie ludzkości. Jest równie przyjemnie jak ostatnim razem. To co, gotowi na gadających grubasów? Zapraszamy!
pobierz 121.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Rozgrywka #138 – Zemsta Stalina
Związek Radziecki, rok 1980. Właśnie trwają testy prototypowego śmigłowca, który przechyli szalę zwycięstwa na naszą stronę. Nikt nie jest niewinny w wojnie z fanbojstwem. Kapitan Deusz gładzi wąsa. Jest wyraźnie zadowolony. Drugi pilot, Adrian Trollnaś, doskonale poradził sobie z wykonaniem zadania – maszyna nie tylko uniosła się w powietrze, ale również nie runęła z hukiem...
pobierz 212.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Grube Rozmowy #9 - Kraina Wielkiej Dolewki
Atakujemy kolejnymi rozkminami. Rozmawiamy o kierunku, w jakim podąża ruch social justice, zastanawiamy się, po co epatować homoseksualizmem Jezusa, czy wreszcie - narzekamy na ludzi i to nie tylko tych w Internecie! Całość rozpoczynamy odpowiedzią na pytanie, kto może pocałować Preza w dupę, a kończymy jego relacją z wyjazdu do Atlanty. Miłego słuchania!
pobierz 200.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Rozgrywka #137 - Karygalny Błąd
Polski statek kosmiczny "GÓWNIAK-137" sunie przez pustkę kosmosu. Zadanie jest proste - dolecieć do stacji radiowej i nadać komunikat, który dosięgnie nawet odległych rubieży. Trzyosobowa załoga robi wszystko, co w ich mocy, żeby dotrzeć do celu, jednak zanim im się uda, będą musieli zmierzyć się z głupotą Internetu, autocelowaniem i hordami zombie.
pobierz 163.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Rozgrywka #136 - Hejt na puzzle
Nazbierało się nam giereczek do recenzji, więc znowu zamiast śmieszkować, to sobie o nich rozmawiamy. W dodatku, o zgrozo, często mówimy merytorycznie i z sensem. To znaczy chyba z sensem – w oparach narkotyków i bimbru zawsze nam się wydaje, że mówimy do rzeczy, a potem wychodzi taki Koldan czy inny Czajnik Tatum.
pobierz 167.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Grube Rozmowy #8: Mass Effect Wietnam
Po dłuższej przerwie wracamy z odcinkiem, który zahacza nie tylko o najdalsze zakątki globu, ale i kosmosu! Narzekamy na narzekanie, zachęcamy do koncentrowania się na rzeczach dobrych, a Prez opowiada trochę o swoim wyjeździe do Wietnamu. Tyle słowem wstępu – pikantne szczegóły czekają na Was w trakcie audycji.
pobierz 153.0 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek