Rozgrywka

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: O grach od innej strony.
Data dodania: 2013-04-15 20:01:06
Data aktualizacji: 2017-09-21 02:30:04
Audycji w katalogu: 187
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 16 dni temu
Rozgrywka #142 - Siedem jak Średniak
Tym razem bez zbędnych ceregieli. W ekspresowym wstępie dzielimy się naszymi wrażeniami z najważniejszej gamingowej imprezy tego lata. Jeszcze krócej rozmawiamy o Gamescomie. Poszukujemy zaginionego Maćka, Cooldan ćwiczy alfabet, Krul mashuje buttony, Prez próbuje nie zamarznąć, a Adek kulturalnie gra w karty. Na koniec zastanawiamy się, kto zasiądzie na tronie, a kto będzie musiał wyruchać smoka. Wyjątkowo przeklinamy trochę więcej niż zwykle, ale musicie nas zrozumieć, w końcu zaginął nasz kolega!
pobierz 196.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Rozgrywka #141 - Kapitan Majtas: Przegląd Bloga
Odczyt z dziennika pokładowego statku Rozgrywka 141. Dane uszkodzone. Próba naprawy uszkodzonych sektorów pamięci. Odtwarzanie. - Nie jest dobrze - powiedział główny pilot Cooldan spoglądając smutno na puste miejsce kapitana - od kilku dni dostajemy dwuwyrazowe, niezrozumiałe wiadomości. Szyk liter nie pasuje, do żadnego znanego nam języka, a autorem każdorazowa jest 9, nic nieznaczących cyfr.
pobierz 154.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Grube Rozmowy #12 – Walkman
Potrzebowaliśmy tego odcinka. Luźnego, przyjemnego i pełnego wspominek. Mamy znowu po kilkanaście lat. Kasety walają się po całym pokoju. Na biurku, obok zdjęcia pierwszej szkolnej miłości, leży walkman i książki Pratchetta. Pomiędzy strony powtykane są karty Magic the Gathering, służące za zakładki. Tylko biała talia leży równo ułożona w szufladzie – jest najmocniejsza. Z magnetofonu dobiegają szarpane dźwięki Green Day. Życie jest piękne.
pobierz 196.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Rozgrywka #140 - Wakacje 2017
"Coś tu się nie zgadza" - powiedział Kazz gładząc ścianę tybetańskiego klasztoru i popijając rosyjski bimber prosto z gwinta. "Fizyka jest jakaś nie taka..." - rzucił w zamyśleniu. Reszta czekała w milczeniu. W swoich lateksowych wdziankach przypominali obsadę parodii porno. Już dawno temu przestali liczyć na to, że ktoś weźmie ich serial na poważnie. W powietrzu wisiał spoiler, ale Razer dzielnie go wypikał, licząc na to, że nie ominął ani jednego momentu - w przeciwnym razie ktoś mógłby się jeszcze obesrać.
pobierz 225.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Pierdololo Rozgrywki #1 - Superbohaterowie
Wtem! O co chodzi tak jakby? Kazz zawsze marzył o nagrywaniu podcastu o niczym (jakby Rozgrywka mu nie wystarczyła), postanowiliśmy więc nagrać taki odcinek, w którym sobie gadamy o wszystkim. Wyszło takie pierdololo, potem przeszliśmy do dyskusji o komiksach i filmach na ich podstawie, w międzyczasie wplatając kilka słów o tym, czy o tamtych. Ogólnie rzeczy i sprawy. Tak więc oto i jest - odcinek pierwszy. Od Was zależy, czy będą kolejne.
pobierz 212.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Grube Rozmowy #11 – Szymon Adamus
Siema! Zgodnie z pierwotnymi założeniami, od czasu do czas na nagranie wpadnie do nas gość specjalny. W tym odcinku jest to Szymon Adamus. Rozmawiamy o jego pracy, zainteresowaniach i o tworzeniu gier. Potem pytamy go o różne pierdoły i płynnie przechodzimy do dyskusji o muzyce, filmach i serialach. Obsmarowujemy Aliena i Ridleya Scotta aż miło. Przy okazji jest to najdłuższy odcinek jaki do tej pory powstał. Miłego!
pobierz 220.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Rozgrywka #139 - Powrót Krula
Zmieniamy się dla Was, czyli Rozgrywka w starym, dobrym stylu - jest dużo Kazza, newsy trwają godzinę, a w recenzjach masa staroci. Adek pojawia się ponownie i kto wie, może zostanie na dłużej? Z kolei Prez wpadł tylko na chwilę, pogadać o giereczkach, a potem musiał wracać do przyszłości, z której ściągnął go Cooldan, cofając się w czasie. O co tu chodzi tak jakby? My też nie wiemy, ale z pewnością Razer to jakoś z sensem poskładał... chyba. PS. Oto nowość nad nowościami i na bank nikt na to przed nami nie wpadł - od teraz przy każdej omawianej pozycji dopisujemy czas jej rozpoczęcia!
pobierz 225.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Grube Rozmowy #10 – Ksywa i Śmierć
Witajcie po raz dziesiąty - żadnych wielkich rewolucji nie ma, ale nie jest też nudno. Znowu sobie rozmawiamy. Zaczynamy od genezy naszych przydomków, a kończymy na nieuchronnej śmierci i ogólnej zgubie ludzkości. Jest równie przyjemnie jak ostatnim razem. To co, gotowi na gadających grubasów? Zapraszamy!
pobierz 121.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Rozgrywka #138 – Zemsta Stalina
Związek Radziecki, rok 1980. Właśnie trwają testy prototypowego śmigłowca, który przechyli szalę zwycięstwa na naszą stronę. Nikt nie jest niewinny w wojnie z fanbojstwem. Kapitan Deusz gładzi wąsa. Jest wyraźnie zadowolony. Drugi pilot, Adrian Trollnaś, doskonale poradził sobie z wykonaniem zadania – maszyna nie tylko uniosła się w powietrze, ale również nie runęła z hukiem...
pobierz 212.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Grube Rozmowy #9 - Kraina Wielkiej Dolewki
Atakujemy kolejnymi rozkminami. Rozmawiamy o kierunku, w jakim podąża ruch social justice, zastanawiamy się, po co epatować homoseksualizmem Jezusa, czy wreszcie - narzekamy na ludzi i to nie tylko tych w Internecie! Całość rozpoczynamy odpowiedzią na pytanie, kto może pocałować Preza w dupę, a kończymy jego relacją z wyjazdu do Atlanty. Miłego słuchania!
pobierz 200.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Rozgrywka #137 - Karygalny Błąd
Polski statek kosmiczny "GÓWNIAK-137" sunie przez pustkę kosmosu. Zadanie jest proste - dolecieć do stacji radiowej i nadać komunikat, który dosięgnie nawet odległych rubieży. Trzyosobowa załoga robi wszystko, co w ich mocy, żeby dotrzeć do celu, jednak zanim im się uda, będą musieli zmierzyć się z głupotą Internetu, autocelowaniem i hordami zombie.
pobierz 163.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Rozgrywka #136 - Hejt na puzzle
Nazbierało się nam giereczek do recenzji, więc znowu zamiast śmieszkować, to sobie o nich rozmawiamy. W dodatku, o zgrozo, często mówimy merytorycznie i z sensem. To znaczy chyba z sensem – w oparach narkotyków i bimbru zawsze nam się wydaje, że mówimy do rzeczy, a potem wychodzi taki Koldan czy inny Czajnik Tatum.
pobierz 167.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Grube Rozmowy #8: Mass Effect Wietnam
Po dłuższej przerwie wracamy z odcinkiem, który zahacza nie tylko o najdalsze zakątki globu, ale i kosmosu! Narzekamy na narzekanie, zachęcamy do koncentrowania się na rzeczach dobrych, a Prez opowiada trochę o swoim wyjeździe do Wietnamu. Tyle słowem wstępu – pikantne szczegóły czekają na Was w trakcie audycji.
pobierz 153.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Rozgrywka #135 - Co Wy robicie ze swoim życiem?
U nas wszystko dobrze. Cooldan bawi się swoim wężem, Prez czeka w kolejce do bety, a Razer z Deuszem szkalują młode aktorki. Mówimy o rzeczach i sprawach, rzucamy seksistowskie komentarze i gramy w gry podczas nagrania – moglibyśmy powiedzieć, że to kwestia podzielności uwagi, ale wszyscy dobrze wiemy, że to po prostu brak szacunku.
pobierz 174.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Specjał Rozgrywki - Ghost Recon
Podczas zadań specjalnych lepiej być gotowym na wszystko, dlatego Prez razem z Cooldanem postanowili zwerbować Pawła Kozierkiewicza (pseudonim: Plushowy) oraz Pawła Borawskiego (pseudonim: Fett) z magazynu Gamer.mag. W trakcie misji jako wsparcie dołączył również Michał Piwowarczyk (pseudonim: MPiwo) z podcastu Niezatapialni. W tak silnym składzie nie było mowy o porażce, dlatego przed Wami naprawdę konkretny, napakowany akcją odcinek specjalny, w którym rozmawiamy o Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, a także innych bardziej lub mniej taktycznych strzelankach. Zapnijcie pasy, ruszamy!
pobierz 139.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Rozgrywka #134 - Norwesko-cygański sznyt
Po odrobinę dłuższej przerwie powracamy w składzie jakiego jeszcze nie było. Zwiedzamy Boliwię, wąchamy trawę w Hyrule a nawet bawimy się morderczymi klockami. Nie zabraknie polskiego JRPGa, nowości ogranych przez Krulla i nagłego ataku nostalgii. No i będzie coś o Switchu. Przygotujcie się na najdłuższy odcinek od wielu tygodni.
pobierz 213.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Grube Rozmowy #7 – Kulinarny Offtop
Piękno Grubych Rozmów polega na tym, że rozmawiamy o czym tylko chcemy, a ponieważ siedem to wyjątkowa liczba, postanowiliśmy uczcić ją dyskusją o jedzeniu i piciu. Będzie smakowicie, będzie rubasznie i alkoholowo.
pobierz 205.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Rozgrywka #133 - Wszyscy krzyczą horajzon
Wszyscy krzyczą eloooo! Serwujemy odcinek wypchany bo brzegi grami. Znowu zwiedzamy wirtualną Boliwię, przemierzamy świat post-apo, w którym przeżyli tylko konsolowcy oraz omawiamy erpega, który mógłby być książką. Gramy w strategię na padzie, pijemy niezidentyfikowane eliksiry, które na pewno nie są trucizną, czy wreszcie ciepło wspominamy wizyty nie tylko w domu Bakerów, ale również starusieńkim Silent Hill.
pobierz 180.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Grube Rozmowy #6 - Zmęczenie Materiału
Preza ogarnęło tymczasowe zmęczenie materiału. Chciał się chłop wygadać, a przypadkiem zaczął wątek, który zajął nam połowę odcinka. Pomarudziliśmy o pracy, ambicji, samorozwoju, zarobkach i zakupach w delikatesach.
pobierz 188.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Rozgrywka #132 - Transplantacja
Trzech dzielnych wojowników światła stanęło na drodze ciemności. Bety i gry we wczesnym dostępie zaatakowały z całą mocą, ale dla nich to była drobnostka. Na dokładkę rozprawili się z polskim horrorem i greckimi zamieszkami. Jak zawsze nie zabrakło off topów, kulturki i solidnej porcji śmiechu. Zapraszamy do Rozgrywki 132!
pobierz 131.9 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek