Rozgrywka

Na blogu » 4 lata w sieci
Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: O grach od innej strony.
Data dodania: 2013-04-15 20:01:06
Data aktualizacji: 2017-07-20 12:40:07
Audycji w katalogu: 181
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 8 dni temu
Rozgrywka #139 - Powrót Krula
Zmieniamy się dla Was, czyli Rozgrywka w starym, dobrym stylu - jest dużo Kazza, newsy trwają godzinę, a w recenzjach masa staroci. Adek pojawia się ponownie i kto wie, może zostanie na dłużej? Z kolei Prez wpadł tylko na chwilę, pogadać o giereczkach, a potem musiał wracać do przyszłości, z której ściągnął go Cooldan, cofając się w czasie. O co tu chodzi tak jakby? My też nie wiemy, ale z pewnością Razer to jakoś z sensem poskładał... chyba. PS. Oto nowość nad nowościami i na bank nikt na to przed nami nie wpadł - od teraz przy każdej omawianej pozycji dopisujemy czas jej rozpoczęcia!
pobierz 225.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
Grube Rozmowy #10 – Ksywa i Śmierć
Witajcie po raz dziesiąty - żadnych wielkich rewolucji nie ma, ale nie jest też nudno. Znowu sobie rozmawiamy. Zaczynamy od genezy naszych przydomków, a kończymy na nieuchronnej śmierci i ogólnej zgubie ludzkości. Jest równie przyjemnie jak ostatnim razem. To co, gotowi na gadających grubasów? Zapraszamy!
pobierz 121.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Rozgrywka #138 – Zemsta Stalina
Związek Radziecki, rok 1980. Właśnie trwają testy prototypowego śmigłowca, który przechyli szalę zwycięstwa na naszą stronę. Nikt nie jest niewinny w wojnie z fanbojstwem. Kapitan Deusz gładzi wąsa. Jest wyraźnie zadowolony. Drugi pilot, Adrian Trollnaś, doskonale poradził sobie z wykonaniem zadania – maszyna nie tylko uniosła się w powietrze, ale również nie runęła z hukiem...
pobierz 212.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Grube Rozmowy #9 - Kraina Wielkiej Dolewki
Atakujemy kolejnymi rozkminami. Rozmawiamy o kierunku, w jakim podąża ruch social justice, zastanawiamy się, po co epatować homoseksualizmem Jezusa, czy wreszcie - narzekamy na ludzi i to nie tylko tych w Internecie! Całość rozpoczynamy odpowiedzią na pytanie, kto może pocałować Preza w dupę, a kończymy jego relacją z wyjazdu do Atlanty. Miłego słuchania!
pobierz 200.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Rozgrywka #137 - Karygalny Błąd
Polski statek kosmiczny "GÓWNIAK-137" sunie przez pustkę kosmosu. Zadanie jest proste - dolecieć do stacji radiowej i nadać komunikat, który dosięgnie nawet odległych rubieży. Trzyosobowa załoga robi wszystko, co w ich mocy, żeby dotrzeć do celu, jednak zanim im się uda, będą musieli zmierzyć się z głupotą Internetu, autocelowaniem i hordami zombie.
pobierz 163.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Rozgrywka #136 - Hejt na puzzle
Nazbierało się nam giereczek do recenzji, więc znowu zamiast śmieszkować, to sobie o nich rozmawiamy. W dodatku, o zgrozo, często mówimy merytorycznie i z sensem. To znaczy chyba z sensem – w oparach narkotyków i bimbru zawsze nam się wydaje, że mówimy do rzeczy, a potem wychodzi taki Koldan czy inny Czajnik Tatum.
pobierz 167.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Grube Rozmowy #8: Mass Effect Wietnam
Po dłuższej przerwie wracamy z odcinkiem, który zahacza nie tylko o najdalsze zakątki globu, ale i kosmosu! Narzekamy na narzekanie, zachęcamy do koncentrowania się na rzeczach dobrych, a Prez opowiada trochę o swoim wyjeździe do Wietnamu. Tyle słowem wstępu – pikantne szczegóły czekają na Was w trakcie audycji.
pobierz 153.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Rozgrywka #135 - Co Wy robicie ze swoim życiem?
U nas wszystko dobrze. Cooldan bawi się swoim wężem, Prez czeka w kolejce do bety, a Razer z Deuszem szkalują młode aktorki. Mówimy o rzeczach i sprawach, rzucamy seksistowskie komentarze i gramy w gry podczas nagrania – moglibyśmy powiedzieć, że to kwestia podzielności uwagi, ale wszyscy dobrze wiemy, że to po prostu brak szacunku.
pobierz 174.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Specjał Rozgrywki - Ghost Recon
Podczas zadań specjalnych lepiej być gotowym na wszystko, dlatego Prez razem z Cooldanem postanowili zwerbować Pawła Kozierkiewicza (pseudonim: Plushowy) oraz Pawła Borawskiego (pseudonim: Fett) z magazynu Gamer.mag. W trakcie misji jako wsparcie dołączył również Michał Piwowarczyk (pseudonim: MPiwo) z podcastu Niezatapialni. W tak silnym składzie nie było mowy o porażce, dlatego przed Wami naprawdę konkretny, napakowany akcją odcinek specjalny, w którym rozmawiamy o Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, a także innych bardziej lub mniej taktycznych strzelankach. Zapnijcie pasy, ruszamy!
pobierz 139.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Rozgrywka #134 - Norwesko-cygański sznyt
Po odrobinę dłuższej przerwie powracamy w składzie jakiego jeszcze nie było. Zwiedzamy Boliwię, wąchamy trawę w Hyrule a nawet bawimy się morderczymi klockami. Nie zabraknie polskiego JRPGa, nowości ogranych przez Krulla i nagłego ataku nostalgii. No i będzie coś o Switchu. Przygotujcie się na najdłuższy odcinek od wielu tygodni.
pobierz 213.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Grube Rozmowy #7 – Kulinarny Offtop
Piękno Grubych Rozmów polega na tym, że rozmawiamy o czym tylko chcemy, a ponieważ siedem to wyjątkowa liczba, postanowiliśmy uczcić ją dyskusją o jedzeniu i piciu. Będzie smakowicie, będzie rubasznie i alkoholowo.
pobierz 205.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Rozgrywka #133 - Wszyscy krzyczą horajzon
Wszyscy krzyczą eloooo! Serwujemy odcinek wypchany bo brzegi grami. Znowu zwiedzamy wirtualną Boliwię, przemierzamy świat post-apo, w którym przeżyli tylko konsolowcy oraz omawiamy erpega, który mógłby być książką. Gramy w strategię na padzie, pijemy niezidentyfikowane eliksiry, które na pewno nie są trucizną, czy wreszcie ciepło wspominamy wizyty nie tylko w domu Bakerów, ale również starusieńkim Silent Hill.
pobierz 180.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Grube Rozmowy #6 - Zmęczenie Materiału
Preza ogarnęło tymczasowe zmęczenie materiału. Chciał się chłop wygadać, a przypadkiem zaczął wątek, który zajął nam połowę odcinka. Pomarudziliśmy o pracy, ambicji, samorozwoju, zarobkach i zakupach w delikatesach.
pobierz 188.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Rozgrywka #132 - Transplantacja
Trzech dzielnych wojowników światła stanęło na drodze ciemności. Bety i gry we wczesnym dostępie zaatakowały z całą mocą, ale dla nich to była drobnostka. Na dokładkę rozprawili się z polskim horrorem i greckimi zamieszkami. Jak zawsze nie zabrakło off topów, kulturki i solidnej porcji śmiechu. Zapraszamy do Rozgrywki 132!
pobierz 131.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Grube Rozmowy #5 - Podróżujące Penisy
Dlaczego siusiak wywołuje taki szok za każdym razem, kiedy pojawi się w grze wideo, skoro kobieca nagość już nikogo nie dziwi? Czy wszyscy barbarzyńcy mieli przyrodzenie do kolan? Gdzie najlepiej pojechać na wakacje?
pobierz 137.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Rozgrywka #131 - Lorem Ipsum
Rozgrywka to nie jest normalny podcast. A już na pewno normalni nie są jego prowadzący. Dlatego, jeśli to Wasz pierwszy kontakt z nami, nie zaczynajcie przypadkiem od tego odcinka. Serio...
pobierz 166.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Grube Rozmowy #4 – Sequel Nienawiści
Tego się nie spodziewaliście. Tacy grubi, a tak szybko nagrywają! Tym razem znowu o muzyce, ale też o sequelach znanych serii oraz pewnej bardzo ważnej powieści graficznej.
pobierz 196.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Grube Rozmowy #3 – Muzyczne Fantazje Strategiczne
Po bardzo długiej przerwie wracamy z nowym odcinkiem i mocnym postanowieniem częstszego nagrywania. A ponieważ rozmawia się nam jak zawsze doskonale, z regularnością kolejnych rozmów nie powinno być od tej pory problemu!
pobierz 172.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Rozgrywka Rogue 1 Specjał
Specjał o Star Wars zaraz zacznie być równie tradycyjny co ten świąteczny. Na to wyjdzie, jeśli nowe filmy ukazywać się będą co roku. Czy to dobrze? Czy źle? Czy Prez znowu narzeka? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w środku. I zostańcie po napisach - tak nam się dobrze rozmawiało, że część dyskusji przeniosła się do bloopersów!
pobierz 132.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Rozgrywka Krismes Specjał 2016
Tradycyjnie już, na koniec roku, mamy dla Was odcinek specjalny, a w nim kolejną podróż w czasie. Postanowiliśmy na chwilę poczuć się dziećmi i ograliśmy kilka tytułów sprzed około 20 lat. Wspominamy Amigę, dyskietki, salony z automatami i pierwsze PSX. Omawiamy pozycje, w które zagrywaliśmy się za małolata i zestawiamy wspomnienia z reczywistością, a także sprawdzamy, jak gra się w nie po latach. Dla jednych będzie to archeologia, a dla innych nostalgiczny powrót do przeszłości.
pobierz 133.4 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek