Czteropak

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Data dodania: 2012-04-06 23:35:50
Data aktualizacji: 2012-10-21 14:30:02
Audycji w katalogu: 52
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 8 lat temu
Kuniec zabawy
Ostatni, nieco dziadowski odcinek czteropaku. A w nim: Dla czego nie jest dobrze zatrudniać się we firmie, której szefuje twój znajomy. O naszych podcastowych planach na przyszłość Kilka podziękowań dla tych którzy nam szkodzili, pomagali no i przede wszystkim byli z nami słuchając naszych wypocin przez te kilka miesięcy. Niestety nie rozstajemy się ze sceną podcastową. Jeśli by jednak ktoś chciał nas przekonać do zmiany tej tragicznej w skutkach decyzji zapraszamy pod adresy mailowe dostępne tu . Ostatecznie, jeśli determinacja wasza była by tak durza, że wyczekiwanie naszych kontrargumentów doprowadzało by was do gorączki możecie zaćwierkać do myszy kota lub Samochodu . Bądźcie więc czujni i słuchajcie polskich podcastów!
pobierz 22.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
51. Czyli moje słowno muzyczne porzegnanie
Prowadzi Hubert Meyer Ostatni podcast muzyczny, w którym można mnie usłyszeć, a biorąc pod uwagę częstotliwość moich odcinków stricte gadanych, najpewniej mój ostatni czteropak w ogóle, który jednak nie kończy całego projektu. W audycji opowiadam o tym dla czego tak oraz przedstawiam to, co wpadło mi w ucho w tym miesiącu i nie tylko: Rogera Subiranę , Bruno Sanfilippo oraz bing satellites Do usłyszenia!
pobierz 47.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Softspace cz.2.
Wyjątkowo jednemu artyście poświęcone zostały dwa odcinki. W drugiej części jest więcej muzyki, a znacznie mniej opisywania artysty, znanego już z odcinka numer 38. W podcaście zostały zaprezentowane utwory z następujących płyt: Pools , Finality , Flora and fauna , End of the beginning , Galactic collisions oraz DayDreams .
pobierz 107.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
masaż czekoladą
Karolina opowiada o zastosowaniu i technice masażu czekoladą.
pobierz 6.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
48
Muzyczne zaproszenie na odbywający się w ten weekend 3loop festival
pobierz 8.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Stancja to shit cz.2
Podcast został nagrany 10 lipca ale niestety dopiero teraz udało się go wrzucić. W tym odcinku Artur Rutkowski spogląda na sprawę stancji z nieco innej perspektywy niż jest to pokazane w odcinku numer 33. Niniejszy odcinek jest uzupełnieniem wspomnianej audycji. Tutaj głuwnym tematem jest nie tyle stancja, co mieszkanie z niepełnosprawnymi chociaż nie odbiega to zbytnio od tematu.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
odcinek 46
Podcast narzeczeński nr. 5, w którym opowiadamy, czym może się zakończyć całkowite i bezgraniczne zaufanie do... Lekarzy.
pobierz 11.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Bańka Chińska
Mysza opowiada o bańce Chińskiej i jej historii, oraz o jej zastosowaniu obecnie zyskującym na popularności.
pobierz 8.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
44. Niedoskonały
Prowadzi Hubert Meyer. Odcinek szumiący, humkający. Jednym słowem nie doskonały. Bo tak wyszło. A w nim: Jednak nie masz ci u nas wolności słowa, czyli jak z igły robią widły. Jak klasa polityczna traci klasę, czyli homo kontra hetero. Plus moje wynurzenia o wikipaństwie, co by miłościwie nam panujących zmieść z powierzchni. Indżoj, dałnlałd end klik.
pobierz 13.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
O Qrde!
Prowadzi Hubert Meyer. W tym odcinku przedstawiam po ambientowej przerwie, kawał polskiego, energetycznego rocka z damskim wokalem. W podkładzie Matteo Cargnelutti intro Nanowar Słuchaj, pobieraj, indżoj i kliknij, że lubisz.
pobierz 17.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
wielki brat patrzy. I śmieci
Prowadzi Hubert Meyer. A w odcinku: święty spokój. Nowy sposób na pedofili. Sofort, czyli wielki brat już w twoim banku. Serwisy społecznościowe. Miecz obusieczny. Klik, dałnlołd end indżoj!
pobierz 19.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
odcinek 41 zapiekanka z ziemniaków
Narzeczeński podcast kulinarny? A i owszem. Jedno gada od rzeczy, drugie gotuje. Tym razem zapiekanka z kiełbasy, cebuli, ziemniaków, sera żółtego oraz nieco piepszu i soli. Poza tym w audycji o tym, co u nas i ogólnie Karolina więcej gada w drugiej połowie, ja zasypiam, choć tego nie słychać niech żyje goldwave!
pobierz 22.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Robert Moog
Artur Rutkowski i Hubert Meyer wspominają zmarłego siedem lat temu Roberta Mooga. W ostatnią środę (23 maja) była 78 rocznica urodzin tego wynalazcy. Na końcu odcinka zaprezentowane zostały następujące utwory: Józef Skrzek Viator 1973-2007 - Bonus I, II oraz IV. Klaus Schulze i Pete Namluk The dark side of the moog IX - utwory 01, 04, 05 i 06.
pobierz 90.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
energostatyczny ambient, prosto z litwy
Dziś przedstawiam artystę wydającego swoje produkcje min. w netlabelu energostatic , zainspirowanego ambientowymi klasykami w rodzaju Brian'a Eno czy znanego wszystkim aphex Tween. Słabe, ledwo słyszalne arpeggiatory + dobrze pomyślane przestrzenie, i miłośnikowi el-muzyki, a ambientu w szczególności niczego więcej nie trzeba. Więc indżoj, hef fan i takie tam...
pobierz 27.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Softspace
Po audycjach poglądowych czas na El-Muzykę. W tym odcinku Artur Rutkowski przedstawia artystę o pseudonimie Softspace publikującego swoją twórczość na jamendo oraz w labelu MusicTrade. W odcinku krutko omuwione są nowości związane z portalem jamendo. W Audycji poleciały utwory Softspace z płyt: A moment of infinity, Amazing entities, Bytes and bits, Cosmic bus, Sunrise, The darkness oraz Space Base Berlin.
pobierz 103.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
ryba, czyli kradziejstwo, ale nie do końca
W jednym podcaście dwaj mili prowadzący sobie porozmawiali, mysza postanowiła pomysł zrealizować, a proces realizacji nagrać. Indżoj!
pobierz 9.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
spheruleus i ciut narzekania
Prowadzi Hubert Meyer. Prowadzi i narzeka na spiski, dzięki którym pojawiają się jego podcasty el-muzyczne a także przedstawia projekt Spheruleus, prezentujący całkiem fajny, relaksujący i jak to się teraz -modnie nazywa w pewnych kręgach mających w zwyczaju nawet własne wizje wywołane muzyką jakoś nazywać, "bo to cool jest", "dreamy" ambient.
pobierz 15.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
czteropak 35. Wstecznictwo kolejowe
Podcast narzeczeński nr. 3, w którym mysza i killer opowiadają o przygodzie, związanej z uwstecznionym systemem sprzedaży biletów na pkp. I to uwstecznionym dosłownie...
pobierz 12.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
INDECTomia
Kolejny odcinek w wykonaniu Artura Rutkowskiego, również zarejestrowany w wieczór pierwszomajowy. Autor ewidentnie był podminowany tym co wyprawiają polscy naukowcy informatyki na uczelniach. Dlatego też wybaczcie zbyt częste używanie "po prostu", ale po prostu inaczej się nie dało. :D Rzecz generalnie tyczy się "wspaniałego" systemu wykrywania przestępstw i przestępców zwanego INDECTem.
pobierz 13.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
czteropak 33 o tym, że stancja to shit i inne blubry
Drugi, długo weekendowy odcinek podcastu narzeczeńskiego, w którym siedząc na tarasie domu rodziców killera opowiada się o tym co zmieniło się od ostatniej wizyty tamże, i przestrzega przed parowaniem się na stancjach. Nagrania zrealizowane przy pomocy zooma h2 z kapsułkami binauralnymi pewnej "mało znanej firmy". Jeśli coś szumi, to przedwzmacniacze zooma, więc audiofile, wybaczcie. Odcinek dedykowany ewenementom wszelakim
pobierz 22.6 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek