iCast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Cykliczny podcast na temat firmy Apple i wszystkiego co z nią związane.
Data dodania: 2013-08-08 11:47:47
Data aktualizacji: 2014-04-07 08:40:16
Audycji w katalogu: 25
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 7 lat temu
OneCast #25 - Powiedz dwa. Trzy
Witamy was serdecznie w nowym cyklicznym podcascie o Apple którego nazwa to OneCast. W dzisiejszym odcinku omawiamy : - Siri asystent głosowy w iPhone, brak języka polskiego - iWatch - kupujemy czy też nie. - Inteligętne domy z WiFi oraz Bluetooth - Pizza Hut + Xbox = Milion $ - Google sprzedało Motorolę - Lenovo - Deluxe Skii Jumping na iOS (prawie) - Clean My Mac 2 - posprzątaj OS X - PeekCalendar i Sunrise - kalendarze na iOS - Flappy Bird - czyli jak wkur** się na iPhone czy iPadzie Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. Twórcy na Twiterze: @thometomasz @lukaszbogacz Podcast @OneCastPodcast OneTech [link] Jesteś zainteresowany reklamą ? Napisz do nas, przedstawimy wszystkie warunki wraz ze statystykami podcastu. Kontakt: [email]
pobierz 31.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 7 lat temu
OneCast #24 - 30 lat z Macintoshem
Witamy was serdecznie w nowym cyklicznym podcascie o Apple którego nazwa to OneCast. Wstęp dzisiejszego odcinka dedykowany jest komputerowi Mac oraz jego pierwszemu wystąpieniu w 1984 roku. W dzisiejszym odcinku omawiamy : - 30 Lat Macintosha - Awaria Google czyli koniec świata - iOS 7.1 beta 4 - nowości i zmiany - Nowe Apple TV z dostępem do App Store już w połowie 2014 roku - OC Dock dla iPhone 5/5S - FavouriteContacts 7 - ulubione kontakty w centrum powiadomień - Radium - najlepsze radio na iOS - Jak wykonać zrzuty ekranu w OS X Mavericks Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. Twórcy na Twiterze: @thometomasz @lukaszbogacz Podcast @OneCastPodcast OneTech [link] Jesteś zainteresowany reklamą ? Napisz do nas, przedstawimy wszystkie warunki wraz ze statystykami podcastu. Kontakt: [email]
pobierz 27.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 7 lat temu
iCast #23 - Jailbreak na święta od Evasi0n !
Witamy was serdecznie w nowym cyklicznym podcascie o Apple którego nazwa to #iCast. W dzisiejszym odcinku omawiamy : - Jailbreak na iOS 7 - iOS 7 wersja beta 2 - Playstation 4 - Yahoo Weather na iPada - Mac Pro w cenie mieszkania lub samochodu - Przeceny w App Store - Podziękowania i życzenia ! Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. Twórcy na Twiterze: @thometomasz @mordrad @arise1337 @lukaszbogacz @iwozak Podcast iCast @iCast_ Facebook - iCast Nowy portal o technologiach: [link] [link] Jesteś zainteresowany reklamą ? Napisz do nas, przedstawimy wszystkie warunki wraz ze statystykami podcastu.
pobierz 30.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 7 lat temu
iCast #22 - There's something in the AIR !
Witamy was serdecznie w nowym cyklicznym podcascie o Apple którego nazwa to #iCast. W dzisiejszym odcinku omawiamy : - iPad Air w rzeczywistości (Unboxing i pierwsze wrażenia) - iPad Mini Retina (dostępność) - jaki dysk SSD kupić do Maca i jak bez problemu zmigrować z HDD - Google + i YouTube łączy komentarze. WTF!? - kiepska dostępność iPhone 5S w Polsce - "iPad Air nie zachwyca, nie robi świetnego wrażenia.." SW Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. Twórcy na Twiterze: @thometomasz @mordrad @arise1337 @lukaszbogacz @iwozak Podcast iCast @iCast_ Facebook - iCast Nowy portal o technologiach: [link] [link] Jesteś zainteresowany reklamą ? Napisz do nas, przedstawimy wszystkie warunki wraz ze statystykami podcastu.
pobierz 26.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 7 lat temu
iCast #21 - To ostatnia konferencja, którą świat wybaczy Apple...
Witamy was serdecznie w nowym cyklicznym podcascie o Apple którego nazwa to #iCast. Nazwę odcinka zainspirował świetny artykuł na pewnym portalu o technologiach. W dzisiejszym odcinku omawiamy : - podsumowanie konferencji Apple - iPad Mini Retina vs iPad Air - MacBook Pro Retina, Mac Pro - OS X Mavericks - iLife i iWork za free - Kupno iPhone 5S w Play lub Orange Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. Twórcy na Twiterze: @thometomasz @mordrad @arise1337 @lukaszbogacz @iwozak Podcast iCast @iCast_ Facebook - iCast Nowy portal o technologiach: [link] [link] Jesteś zainteresowany reklamą ? Napisz do nas, przedstawimy wszystkie warunki wraz ze statystykami podcastu.
pobierz 42.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 7 lat temu
iCast #20 - We have still a lot to cover !
Witamy was serdecznie w nowym cyklicznym podcascie o Apple którego nazwa to #iCast. W dzisiejszym odcinku omawiamy : - Konferencja Apple 22 października : nowe iPady, MacBook'i, Apple TV, OS X Mavericks - iPhone 5 vs iPhone 5S - różnic brak - kupujemy używanego iPhone na Allegro i innych portalach - Retina czy zwykły ekran oto jest pytanie - iPad Mini 2 - ponowne płatności za redesing aplikacji do iOS 7. Nie lubimy tego ! - Nexus 5 nadchodzi flagowy model smartfona od Google - Oglądaj wspólnie z nami konferencje Apple w iSpace Rzeszów, konkursy i specjalne rabaty dla uczestników Więcej informacji na temat wydarzenia: Konferencja Apple w Rzeszowie, Zapraszamy ! Kliknij po więcej informacji ! Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. Twórcy na Twiterze: @thometomasz @mordrad @arise1337 @lukaszbogacz @iwozak Podcast iCast @iCast_ Facebook - iCast Nowy portal o technologiach: [link] [link] Jesteś zainteresowany reklamą ? Napisz do nas, przedstawimy wszystkie warunki wraz ze statystykami podcastu.
pobierz 34.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
iCast #19 - Żyj kolorowiej WTF ?!
Witamy was serdecznie w nowym cyklicznym podcascie o Apple którego nazwa to #iCast. W dzisiejszym odcinku omawiamy : - iPhone 5C i 5S - mniej specyfikacji więcej przemyśleń - czy warto wymieniać iPhone 5 na 5S lub 5C ? - iOS 7 w wersji finalnej - co, jak i gdzie - Phoneblocks czy to ma sens ? - iWork i iLife za darmo dla nowych urządzeń - Redesign aplikacji pod iOS 7 - Nexus 5 - Apple Care dla iPhone w Polsce Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. Twórcy na Twiterze: @thometomasz @mordrad @arise1337 @lukaszbogacz @iwozak Podcast iCast @iCast_ Facebook - iCast Nowy portal o technologiach: [link] [link] Jesteś zainteresowany reklamą ? Napisz do nas, przedstawimy wszystkie warunki wraz ze statystykami podcastu.
pobierz 29.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
iCast #18 - Krótko i informacyjnie
Witamy was serdecznie w nowym cyklicznym podcascie o Apple którego nazwa to #iCast. Dziś krótki informacyjny odcinek :) Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. Twórcy na Twiterze: @thometomasz @mordrad @arise1337 @lukaszbogacz @iwozak Podcast iCast @iCast_ Facebook - iCast Nowy portal o technologiach: [link] [link] Jesteś zainteresowany reklamą ? Napisz do nas, przedstawimy wszystkie warunki wraz ze statystykami podcastu.
pobierz 2.7 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
iCast #17 - Gorący temat
Witamy was serdecznie w nowym cyklicznym podcascie o Apple którego nazwa to #iCast. Chromecast pogromcą Apple TV za 35 $ ? Raczej nie, ale sam pomysł i cena są zachęcające. Nowy Nexus 7 - czas na iPada Mini z Retiną, Asus zrobił kawał dobrej roboty. iWork dla iCloud Beta - działa świetnie jak na betę, jestem na prawde mile zaskoczony. Jeżeli tak to będzie działać w wersji finalnej, za aplikacjami tęsknić nie będę. 13 calowy iPad ? No Way ! iPhone 5S - co zmienią, co mogą zmienić - plotki, ploteczki iPhone Plastic, iPhone C, Budżetowy iPhone - kto, co jak i gdzie. Czy Apple zrobi swoje urządzenie z plastiku ? xRec - Nagrywaj wideo z iPhone bez jailbreaku ! iOS 7 Beta 4 - działa bardzo dobrze, chociaż ma jeszcze trochę bugów. Twórcy na Twiterze: Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. @thometomasz @mordrad @arise1337 @lukaszbogacz @iwozak Podcast iCast @iCast_ Facebook - iCast Nowy portal o technologiach: [link] [link] Jesteś zainteresowany reklamą ? Napisz do nas, przedstawimy wszystkie warunki wraz ze statystykami podcastu."
pobierz 26.5 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
iCast #16 - Jak być #iPadOnly z Michałem Śliwińskim
Witamy was serdecznie w nowym cyklicznym podcascie o Apple którego nazwa to #iCast. Dziś zapraszamy was do odcinka specjalnego poświęconego książce #iPadOnly. Książka, która pokazuje jak nasz iPad może stać się głównym narzędziem pracy, zastąpić nasze komputery i całkowicie przejąć kontrole nad naszą firmą, prowadzeniem bloga i tym podobnych rzeczy. Gościem dzisiejszego odcinka jest współautor książki Michał Śliwiński (@msliwinski) Michał opowiada trochę o sobie oraz o książce. Nie zdradzamy wam jej zawartości ale staramy się nadmienić co możecie tam znaleźć i co może się wam przydać przy pracy na iPadzie. Wybaczcie że nie zadaliśmy wszystkich pytań, które zostały nadesłane - nie zmieścilibyśmy się w czasie. Część pierwsza trochę gorsza jakościowo, później Michał zmienił sprzęcior na Macbook'a Air :) Serdecznie polecam wam dzisiejszy odcinek, ponieważ jest na prawdę bardzo ciekawy. Strony internetowe Michała: [link] [link] [link] Twórcy na Twiterze: Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. @thometomasz @mordrad @arise1337 @lukaszbogacz @iwozak Podcast iCast @iCast_ Facebook - iCast Nowy portal o technologiach: [link] [link] Jesteś zainteresowany reklamą ? Napisz do nas, przedstawimy wszystkie warunki wraz ze statystykami podcastu."
pobierz 31.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
iCast #15 - Krótko i na temat...
Witajcie, W dzisiejszym krótkim 47 minutowym odcinku rozmawiamy o bardzo ciekawych tematach i gościu który pojawi się już w następnej odsłonie iCast Koniec Google Reeder'a - Feedly na ratunek oraz inne alternatywy dla zakochanych w RSS. Vizify stworzy wideo - biografię Twojego Twittera, jeżeli korzystasz z tego portalu społecznościowego nie możesz przejść obojętnie obok tej darmowej usługi. Co wybrać iPad Mini czy iPad 4 generacji - króciutko w paru argumentach staramy się pomóc w wyborze sprzętu dla siebie. Jelly Bean zagościł na większości urządzeń z Androidem - to chyba sukces tej platformy. Limbo na iOS oraz Androida - świetna gra, jeżeli jeszcze nie widzieliście serdecznie zapraszamy i polecamy. #iPad Only - czyli książka opisująca jak korzystać z iPada jako głównego komputera. Motyw przewodni kolejnego odcinka gdzie gościem będzie autor tej produkcji @msliwinski. Już teraz zapraszamy do kolejnego odcinka, gdzie @msliwinski będzie opowiadał na temat swojej książki oraz odpowiadał na nasze pytania związanej z pracą na iPadzie jak głównej maszynie roboczej. Jeżeli chcecie zadać jakieś pytanie Panu Michałowi możecie je napisać do nas na Twiterze stosując dopisek @iCast_ Twórcy na Twiterze: Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. @thometomasz @mordrad @arise1337 @lukaszbogacz @iwozak Podcast iCast @iCast_ Facebook - iCast Nowy portal o technologiach: [link] [link] Jesteś zainteresowany reklamą ? Napisz do nas, przedstawimy wszystkie warunki wraz ze statystykami podcastu."
pobierz 22.4 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
iCast#14 - Beta, betą pogania
Witamy was serdecznie w nowym cyklicznym podcascie o Apple którego nazwa to #iCast. Witajcie, W dzisiejszym odcinku omawiamy iOS 7 po tygodniu użytkowania na głównym sprzęcie który był nam potrzebny całymi dniami. iOS 7 Beta 2 - drobne poprawki oraz powrót dyktafonu z nowymi lepszymi funkcjami :) Jak zainstalować iOS 7 beta 2 bez konta developerskiego - PORADNIK iOS 7 na iPadzie - wrażenia i dopasowanie iOS do większego ekranu Redesign ikon w iOS 7 - wyglądają lepiej Rób piękne zdjęcia iPhonem - przegląd aplikacji Windows na Mac - to bardzo proste - sprawdź sam ! Instagram nagrywa wideo - czy to koniec VINE ? Nie masz newsfeed na Facebook'u ? Wtyczka z Chrome załatwi Ci go wcześniej ! Dziękujemy wam za wszystkie pobrania :) Twórcy na Twiterze: Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. @thometomasz @mordrad @arise1337 @lukaszbogacz @iwozak Podcast iCast @iCast_ Facebook - iCast Nowy portal o technologiach: [link] [link] Jesteś zainteresowany reklamą ? Napisz do nas, przedstawimy wszystkie warunki wraz ze statystykami podcastu.
pobierz 44.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
iCast #13 - Podsumowanie WWDC oraz targów E3
Witamy was serdecznie w nowym cyklicznym podcascie o Apple którego nazwa to #iCast. Wyszedł nam "naszym" zdaniem bardzo fajny odcinek. Dziś zapraszamy was do wspólnego podsumowania konferencji WWDC 2013 oraz targów E3. Skupiamy się oczywiście bardziej na tej pierwszej natomiast trzeba też coś powiedzieć o nowej generacji konsol dla graczy. Czy Sony posprzątało rynek konsoli ? Oferta wydaje się być lepsza w stosunku do konkurencji. Anki Drive - czy ktokolwiek w Polsce się tym zainteresuje ? Apple na WWDC zaprezentowało nowy system Mavericks. Skończyła się zatem era kotów, nowości które zostały ujęte w nowym systemie są na prawdę ciekawe. Więcej informacji usłyszycie w tym odcinku. iOS 7 to najbardziej kontrowersyjny temat ostatnich dni. Zainstalowaliśmy betę i możemy przekazać wam trochę ciekawych informacji. Czy wam podoba się nowy iOS ? Macbook Air z nową baterią, dyskiem ssd i procesorem hasswel od Intela. To wszystko tworzy świetną maszynę za przystępną cene. Mac Pro - czyli komputer dla najbardziej zaawansowanych użytkowników. Odświeżony kombajn od Apple wygląda jak komputer Dartha Vadera. Pokazano bardzo dużo nowości które w tym odcinku opowiadamy na prawdę bardzo szczegółowo. Odcinek jest troszeczkę dłuższy ale wydaje nam się, że wytworzyła się ciekawa dyskusja. Dziękujemy wam za wszystkie pobrania :) ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ANKIECIE DOTYCZĄCEJ iOS 7: Nowoczesna interaktywna ankieta: [link] Tutaj macie link do filmu o którym wspomniał Łukasz w 35 minucie nagrania: [link] Uwaga konkurs z nagrodami o wartości 180 EURO: [link] Twórcy na Twiterze: Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. @thometomasz @mordrad @arise1337 @lukaszbogacz @iwozak Podcast iCast @iCast_ Facebook - iCast Nowy portal o technologiach: [link] [link] Jesteś zainteresowany reklamą ? Napisz do nas, przedstawimy wszystkie warunki wraz ze statystykami podcastu.
pobierz 165.7 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
iCast #12 - Poczuć atmosferę WWDC...
Witamy was serdecznie w nowym cyklicznym podcascie o Apple którego nazwa to #iCast. Na wstępie chcieliśmy wam serdecznie podziękować za wszystkie pobrania naszego podcastu, jesteśmy bardzo mile zaskoczeni ilością osób do których trafiają nasze wypociny. Dziękujemy. Poruszamy dzisiaj wiele tematów dotyczących samej konferencji WWDC oraz funkcji które byłyby mile widziany w iOS 7. Czy "ręka" Jonathan'a Ive zapewni nam świetny wygląd nowego systemu operacyjnego na iPhone, iPad i iPod'a ? Jak będzie z otwartością Apple ? Czy jest szansa na bardziej otwartą strukturę systemu ? Nie wydaje nam się .. Tim na D11 - padło parę pytań i wiele ciekawych odpowiedzi.. Facebook nadal każę nam czekać, nie wiem jak wy ale ja już tracę cierpliwość.. Targi E3 - co, gdzie, kiedy i jak .. Aplikacja Apple wydana specjalnie na WWDC : czy zdradza wygląd nowego iOS ? Ubuntu 13.04 - świetny system na starsze PC, serdecznie polecamy zainstalować sobie tą platformę. Zapraszamy was do spędzenia dnia 10 czerwca razem z nami na transmisji Live z konferencji Apple. Wystarczy śledzić nas na portalach społecznościowych - na pewno link was nie ominie. Uwaga konkurs z nagrodami o wartości 180 EURO: [link] Twórcy na Twiterze: Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. @thometomasz @mordrad @arise1337 @lukaszbogacz @iwozak Podcast iCast @iCast_ Facebook - iCast Nowy portal o technologiach: [link] [link] Jesteś zainteresowany reklamą ? Napisz do nas, przedstawimy wszystkie warunki wraz ze statystykami podcastu.
pobierz 91.5 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
iCast #10 - Zagraniczne iCiekawostki, iOS 7
Witamy was serdecznie w nowym cyklicznym podcascie o Apple którego nazwa to #iCast. Dzisiaj opowiadamy trochę na temat zagranicznych faktów jeśli chodzi o pakiety internetowe i to jak jest on naliczany w różnych miejscach typu hotspot. Jakie są ceny w Austrii czy we Włoszech na sprzęt elektroniczny - odpowiedź jest prosta : niższe. Piękny sklep MC World w galerii G3 - krótki opis sklepiku. NC + dostało 11 milionów kary - jak uzyskać lepszą ofertę po fuzji. Viber dostaje aktualizacja dla MAC oraz PC, szykuje się konkurencja dla Skype ? Onet Dysk kolejna chmura w internetowym światku… Świetna gra logiczna na iOS : Dots Nasz nowy projekt portalu o nowych technologiach jest już prawie ukończony jeżeli macie dość Antyweb czy SW to bądźcie czujni, wkrótce poznacie szczegóły. Będą bardzo fajne konkursy na otwarcie działalności naszego portalu. Potrzebujesz sprzętu Apple zapraszamy : [link] Twórcy na Twiterze: Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. @thometomasz @mordrad @arise1337 @iWozak [link] - oficjalna strona podcastu
pobierz 93.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
iCast #11 - Wciąż się staramy...
Witamy was serdecznie w nowym cyklicznym podcascie o Apple którego nazwa to #iCast. Dzisiaj troszeczkę inne tematy niż Apple, z racji tego co działo się ostatnio w innych technologicznych firmach. Za pewne po 10 czerwca odcinek będzie bardzo Applowy. Google I/O 2013 - Warto było ? Według nas prezentacja jak najbardziej udana. Opowiadamy o wszystkich nowościach które zaprezentowane zostały na keynote Google. Nowe Mapy Google poprzez www oraz dedykowana aplikacja na iPada. Google Hangouts na iOS - pięknye multi platformowy komunikator Google Music All Access - czy to potrzebne ? Xbox One - nowa konsola od Microsoftu JolyCloud - wszystkie chmury w jednym miejscu Mailbox dla iPada - czekamy na poprawki Uwaga konkurs z nagrodami o wartości 180 EURO: [link] Twórcy na Twiterze: Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. @thometomasz @mordrad @arise1337 @iCast_ Facebook - iCast Nowy portal o technologiach: [link] [link]
pobierz 106.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
iCast #9 - Apple się kończy...
Witamy was serdecznie w nowym cyklicznym podcascie o Apple którego nazwa to #iCast. Dzisiaj w troszeczkę innym składzie: Mateusz Michałowicz, Rafał Ignaczak i Kamil Woźniak. Bez cięcia, lecimy na żywo. Serwisowe problemy Mateusza z kartą WIFI w laptopie Della rozwiązane! Wyniki finansowe Apple - "firma upada poprzez bardzo niski przypływ finansowy" Telefon Bonda ? Chyba jest jednak zbyt kiepski jak na agenta 007, powinien przerzucić się na iPhone 5. AppShoper powraca na iOS bez wsparcia dla iPada ale z nowymi funkcjami. iOS 7 zbliża się wielkimi krokami - WWDC tuż tuż. Paczka programów od MacHeist dla MAC OS X. Potrzebujesz sprzętu Apple zapraszamy : [link] Twórcy na Twiterze: Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. @thometomasz @mordrad @arise1337 [link] - wolisz czytać ? zapraszamy :)
pobierz 83.4 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
iCast #8 - There's an App for that
Witamy was serdecznie w nowym cyklicznym podcascie o Apple którego nazwa to #iCast. W dzisiejszym odcinku rozmawiamy na temat aktualizacji Facebooka która wprowadza nową opcję Chat Heads. Omawiamy chmury Dropbox, Box oraz Copy zastanawiając się czy aż tyle miejsca w internetowej chmurze jest nam potrzebne. Przedstawiamy dużo bardzo fajnych aplikacji na iOS które na pewno znajdą zastosowanie u każdego z was. Jak zwykle czasami odbiegamy od schematów i tematów co wyszło temu odcinkowi na dobre. Poprawiliśmy jakość dźwięku mam nadzieję, że w tym odcinku już wszystko wyszło tak jak należy. Zapraszamy do odsłuchu ! [link] [link] Potrzebujesz sprzętu Apple zapraszamy : [link] Twórcy na Twiterze: Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. @thometomasz @mordrad @arise1337 @iCast_ Facebook - iCast
pobierz 86.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
iCast #7 - Miniaturyzacja nie zrobi nam dobrze
Witamy was serdecznie w nowym cyklicznym podcascie o Apple którego nazwa to #iCast. W dzisiejszym odcinku rozmawiamy na temat Facebook Home; plusy i minusy nowej nakładki na Androida. HTC FIRST za 99$ czy to możliwe w Polsce ? Zmieniliśmy feed podcastu, jeżeli chcecie być nadal z nami musicie zrobić nową subsrypcję aktualnego feeda. Wzrosną prędkości pobierania naszego podcastu - tym lepiej dla was. Doradzamy czy warto kupić MacBook'a Pro Retinę który jest nie do aktualizacji jeśli chodzi o komponenty czy może warto zainwestować w zwykłego MacBook'a Pro bez retiny ale z możliwością wymiany w przyszłości komponentów. Tańsze Maki również w Polsce ? Odnowione produkty o 15 20 % taniej na Apple Store już wkrótce. Bardzo dobre i godne polecenia etui SGP Crumena S NC+ - blamaż platformy N i C+ po fuzji Konkurs iPure: [link] Za użyczenie sprzętu do testów serdecznie dziękujemy firmie GoClever. GoClever DVR SPORT GOLD [link] Potrzebujesz sprzętu Apple zapraszamy : [link] Twórcy na Twiterze: Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. @thometomasz @mordrad @arise1337 @iCast_ Facebook - iCast
pobierz 73.4 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 lat temu
iCast #6 - Chwyć iPada, bądź stojakiem ..
Witamy was serdecznie w nowym cyklicznym podcascie o Apple którego nazwa to #iCast. W dzisiejszym odcinku opowiemy o darmowych gigabajtach danych od Dropboxa w powiązaniu z Samsungiem Galaxy, czytaniu na iPadzie i jego możliwościach poprzez Woblink, Legimi itd. Oglądaj TV na iPadzie dzięki netvi.tv bez Jailbreak'a. Dotykowy MacBook ? Seriously ? Dexim Flip Foldable Dock za 9 zł - dock wraz z bezprzewodową ładowarką o pojemności 2200 mhA Blamaż RCS2 przy wyborze prac w konkursie " Mój dzień z iPadem" - 0 komentarza z ich strony. Zobaczcie sami: [link] Konkurs : wygraj kod na Foldify - wystarczy zrobić pracę na kartce lub iPadzie związaną z iCast oraz Apple i wysłać nam ją poprzez formularz kontaktowy przez stronę - macie czas do 12 kwietnia ;) Zapraszamy do odsłuchu ! Poprawiliśmy jakość dzięki waszym uwagą mamy nadzieję że z czasem będzie co raz lepiej :) Dwójka z trójki posiada mikrofony Samson i Behringer. Gry oraz aplikacje: Llumino - kalkulator na iOS Nextplus - aplikacja do oglądania telewizji na iOS Potrzebujesz sprzętu Apple zapraszamy : [link] Twórcy na Twiterze: Zapraszamy do obserwowania nas oraz subskrybcji podcastu w iTunes. [link] - wolisz czytać ? zapraszamy :) @thometomasz @mordrad @arise1337 @iCast_ Facebook - iCast
pobierz 67.8 MB odcinki RSS iTunes
Starsze
»
miodek