Realni

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Realni to podcast o piłce nożnej tworzony i prowadzony przez trzech fanów futbolu: Bartek Danielak, Mateusz Chołuj oraz Piotr Śmiałek. W czasie audycji wymieniamy się poglądami i dyskutujemy na tematy związane z tym pięknym sportem. Zaczynaliśmy od omawiania Ligi Hiszpańskiej, a teraz to ewoluowało i przerodziło się w podcast w którym podsumowujemy najciekawsze wydarzenia piłkarskie, omawiamy najsilniejsze ligi Europy i międzynarodowe puchary czy turnieje, rozmawiamy o transferach i wiele więcej. Wszystko to doprawione półprofesjonalnym podejściem i humorystycznym klimatem panującym w Naszym podcaście na który Was serdecznie zapraszamy.
Data dodania: 2013-09-09 23:16:51
Data aktualizacji: 2015-06-21 12:50:02
Audycji w katalogu: 55
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 6 lat temu
Realni – 61 – Śrubokręt w nodze
Dzisiejszy odcinek miał być zapowiedzią wielkiego finału LM 2015. Wyszło zgoła inaczej i ten niespełna dwugodzinny odcinek poświęciliśmy na analizę tego co działo się i będzie działo w Realu po zmianie trenera, oraz na dyskusje dlaczego Luis Enrique nie jest dobrym trenerem. Na dokładkę doszliśmy do tego, że Messi to jednak bezkonkurencyjnie najlepszy zawodnik na […] The post Realni – 61 – Śrubokręt w nodze appeared first on Realni .
pobierz 94.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Realni – 60 – Barcelona z tytułem, Real bez trenera
Podsumowanie rewanżowych meczów półfinałowych ligi mistrzów oraz ligi hiszpańskiej oraz angielskiej. Wisienką na torcie jest komentarz dotyczący zwolnienia trenera Realu Madryt- Carlo Ancelotti. Zapraszamy! W odcinku udział wzięli: Mateusz Chołuj Piotr Śmiałek (@noSmialy) Subskrypcja Realni w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszamy do dodania nas za pomocą kanału RSS. Do tego […] The post Realni – 60 – Barcelona z tytułem, Real bez trenera appeared first on Realni .
pobierz 82.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Realni – 59 – Barcelona mistrzem?
Cześć, tym razem o pierwszych meczach półfinałowych Ligi Mistrzów- Juventus vs. Real Madryt oraz Barcelona vs. Bayern Monachium. Na deser omawiamy mecz, który przybliżył graczy Barcelony do zdobycia swojego pierwszego z trzech możliwych tytułów w sezonie, czyli Real Madryt vs. Valencia! Zapraszamy! W odcinku udział wzięli: Bartek Danielak (@DannyDanielak) Piotr Śmiałek (@noSmialy) Subskrypcja Realni w […] The post Realni – 59 – Barcelona mistrzem? appeared first on Realni .
pobierz 41.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Realni – 58 – Wracamy „cyklicznie”
Cześć, wracamy po dłuższej przerwie. Okazuje się, że Bartek nie zapomniał jak prowadzić monolog, a Piotrek to ta sama wychowana osoba, która nie lubi się wtrącać W odcinku omawiamy pięć najsilniejszych lig- angielska, hiszpańska, włoska, francuska, niemiecka. Oczywiście nie mogło zabraknąć chwili poświęconej na Ligę Mistrzów, w której zostały już tylko cztery ekipy- Juventus, Real […] The post Realni – 58 – Wracamy „cyklicznie” appeared first on Realni .
pobierz 50.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Realni – 57 – I już po…
W tym odcinku skupiliśmy się na analizie meczu na Camp nou Barcelona vs Real Madryt oraz hit Ligi Angielskiej- Liverpool vs. Manchester United. W odcinku udział wzięli: Bartek Danielak (@DannyDanielak) Mateusz Chołuj Piotr Śmiałek (@noSmialy) Subskrypcja Realni w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszamy do dodania nas za pomocą kanału RSS. […] The post Realni – 57 – I już po… appeared first on Realni .
pobierz 64.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Realni – 56 – Pary ćwierćfinałowe LM i zapowiedź El Clásico!
Krótkie podsumowanie lig, dokańczamy omawianie meczów 1/16 Ligi Mistrzów, krótko o parach ćwierćfinałowych i wisienka na torcie, Barcelona vs. Real Madrid! W odcinku udział wzięli: Bartek Danielak (@DannyDanielak) Mateusz Chołuj Piotr Śmiałek (@noSmialy) Subskrypcja Realni w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszamy do dodania nas za pomocą kanału RSS. Do tego […] The post Realni – 56 – Pary ćwierćfinałowe LM i zapowiedź El Clásico! appeared first on Realni .
pobierz 73.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Realni – 55 – Wracamy razem z LM i żałosnym Realem
Długo nas nie było, wszystko wyjaśniamy w odcinku.   Poza tym sporo o słabej dyspozycji Królewskich w ostatnich tygodniach, o genialnej walce PSG i krótkie omówienie Ligi Hiszpańskiej i Ligi Angielskiej. W odcinku udział wzięli: Bartek Danielak (@DannyDanielak) Mateusz Chołuj Piotr Śmiałek (@noSmialy) Subskrypcja Realni w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes […] The post Realni – 55 – Wracamy razem z LM i żałosnym Realem appeared first on Realni .
pobierz 65.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Realni – 54 – Kryzys Realu Madryt
W tym odcinku wracamy po raz kolejny we dwóch, tym razem z Dannym na czele. Oczekiwanym tematem było oczywiście spotkanie Realu na Vincente Calderon i krótka analiza tego jak Atleti zabiło Real. Poza tym standardowe omówienie ligi hiszpańskiej i angielskiej wraz z nadchodzącymi ciekawymi meczami. W odcinku udział wzięli: Bartek Danielak (@DannyDanielak) Piotr Śmiałek (@noSmialy) […] The post Realni – 54 – Kryzys Realu Madryt appeared first on Realni .
pobierz 38.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Realni – 53 – Chamstwo na boisku
Cześć. Witamy Was po dłuższej przerwie w dobrych humorach, ale niestety tylko we dwójkę. Omawiamy sytuacje w ligach, rozmawiamy o meczach, ale głównym tematem przewodnim było tytułowe chamstwo na boisku. Zapraszamy! W odcinku udział wzięli: Mateusz Chołuj (@Tajson94) Piotr Śmiałek (@noSmialy) Subskrypcja Realni w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszamy do […] The post Realni – 53 – Chamstwo na boisku appeared first on Realni .
pobierz 72.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Realni – 52 – Noworoczne zmiany Barcelony i Złota Piłka
Powracamy w nowym roku w całym składzie! Zaczynamy od podsumowań ligi angielskiej i hiszpańskiej. Omawiamy słabą formę graczy z krzyżem w herbie (Real Madryt), zmiany dziejące się w Barcelonie oraz dyskutujemy na temat Złotej piłki, która zostanie ogłoszona już 12 stycznia. Szczęśliwego nowego roku! W odcinku udział wzięli: Bartek Danielak (@DannyDanielak) Mateusz Chołuj (@Tajson94) Piotr […] The post Realni – 52 – Noworoczne zmiany Barcelony i Złota Piłka appeared first on Realni .
pobierz 72.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Realni – 51 – Świątecznie!
Dzisiaj bardzo luźno i bardzo świątecznie. Trochę o LM, trochę o lidze Angielskiej i KMŚ.   Wesołych Świąt od całej ekipy W odcinku udział wzięli: Bartek Danielak (@DannyDanielak) Mateusz Chołuj (@Tajson94) Piotr Śmiałek (@noSmialy) Subskrypcja Realni w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszamy do dodania nas za pomocą kanału RSS. Do tego […] The post Realni – 51 – Świątecznie! appeared first on Realni .
pobierz 49.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Realni – 50 – Jubileusz bez Mateusza…
Cześć, tym razem nagrywamy przed ligą mistrzów, której to poświęciliśmy trochę więcej czasu niż zazwyczaj, aby zapowiedzieć 6 kolejkę. Jak zauważyliście, jest to pięćdziesiąty odcinek podcastu. Niestety ten mały jubileusz przyćmił brak Mateusza Chołuja, z którym to świętować będziemy w następnym nagraniu! Oczywiście, oprócz zapowiedzi ostatniej kolejki zabraknąć nie mogło (standardowo) ligi angielskiej oraz hiszpańskiej. […] The post Realni – 50 – Jubileusz bez Mateusza… appeared first on Realni .
pobierz 46.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Realni – 49 – Najładniejsza bramka i najlepszy trener!
Cześć. Tym razem wracamy do Was przed meczami ligowymi. Bardzo przepraszamy, że tak wyszło, ale ciężko było ustalić idealny termin nagrania dla wszystkich i dlatego tym razem zabraknie Piotrka. W 49 odcinku porozmawialiśmy i omówiliśmy bardzo ciekawe mecze takie jak: Manchester City vs. Southampton; Southampton vs. Arsenal; Manchester United vs. Stoke City; Chelsea vs. Tottenham; […] The post Realni – 49 – Najładniejsza bramka i najlepszy trener! appeared first on Realni .
pobierz 80.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Realni – 48 – O dwóch gigantach z Manchester’u!
Kolejny raz spotykamy się we trzech, tym razem żeby porozmawiać o najciekawszych wydarzeniach zeszłego tygodnia w ligach europejskich. Zaczynamy od Anglii gdzie Crystal Palace wygrywa z Liverpoolem, Tottenham szczęśliwie ratuje 3 punkty z Hull, a Southampton wraca z remisem z Birmingham. Do tego dłuższe podsumowanie szlagieru kolejki czyli Arsenal – Manchester United. Bartek oglądał jeszcze […] The post Realni – 48 – O dwóch gigantach z Manchester’u! appeared first on Realni .
pobierz 85.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Realni – 47 – Przerwa reprezentacyjna
Dzisiaj w pełnym składzie omawiamy sobie kilka meczy, które odbyły się w czasie przerwy od klubowej piłki. Na początek patriotycznie o meczach Polski z Gruzją oraz ze Szwajcarią. Potem dwa słowa o cholernie nudnym meczu Hiszpanów z Niemcami. Do tego na deser Portugalia – Argentyna. Jak to zwykle bywa, główną atrakcją przerw na mecze międzynarodowe […] The post Realni – 47 – Przerwa reprezentacyjna appeared first on Realni .
pobierz 50.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Realni – 46 – Francuski szlagier
Tym razem z odcinkiem 46 wracamy do „realnych” korzeni, ponieważ nagraliśmy w „oryginalnym” składzie (czyt. bez Piotrka ). Zaczynamy najciekawszymi (naszym zdaniem) wydarzeniami z ostatniej kolejki ligi mistrzów. Dalej lecimy za pierwszą hiszpańską piątką, po czym przechodzimy do ligi angielskiej i meczu na „czycie”- Liverpool vs. Chelsea. Deser był, a wisienką na torcie będzie tytułowy […] The post Realni – 46 – Francuski szlagier appeared first on Realni .
pobierz 70.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Realni – 45 – Dużo i jeszcze więcej!
Dzisiaj zaskakująco, bo bez Bartka. Ale to, nie przeszkodziło nam, aby omówić najciekawsze mecze i wydarzenia ze świata piłki nożnej. W odcinku numer 45, omówiliśmy ligę angielską, zaczynając od derbów Manchesteru, przechodząc przez Alexisa i deal’u Barcelony, kończąc na formie Chelsea. Dalej zwiedziliśmy stadiony półwyspu Iberyjskiego w meczach Granada vs Real Madryt, Barcelona vs Celta […] The post Realni – 45 – Dużo i jeszcze więcej! appeared first on Realni .
pobierz 78.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Realni – 44 – Europejskie mecze na szczycie!
Dzisiaj nasze wrażenia po najgorętszym meczu minionego weekendu, a dla wielu pewnie i piłkarskiej jesieni czyli ligowym El Clasico na Santiago Bernabeu. Ponadto omawiamy sytuacje Ligi Hiszpańskiej i Ligi Angielskiej. Na koniec relacja z kolejnego starcia na szczycie czyli Manchester United kontra Chelsea Londyn. W odcinku udział wzięli: Bartek Danielak (@DannyDanielak) Piotr Śmiałek (@noSmialy) Subskrypcja […] The post Realni – 44 – Europejskie mecze na szczycie! appeared first on Realni .
pobierz 62.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Realni – 43 – El Clasico!
W dzisiejszym odcinku podsumowanie wszystkich grup Ligi Mistrzów. Dłużej zatrzymujemy się przy meczach Olympiacos – Juve, Bayern – Roma, Liverpool – Real, Chelsea – Maribor i Sporting – Schalke. Na deser oczywiście El Clasico. Przechodzimy wszystkie linie po kolei analizując kto powinien wystąpić. Wspominamy o Luisie Suarezie i genialnej rywalizacji Leo Messiego i Cristiano Ronaldo. […] The post Realni – 43 – El Clasico! appeared first on Realni .
pobierz 85.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Realni – 42 – Forma Polski – Niemcy i Szkocja
Dzisiaj inaczej niż zawsze. Po raz pierwszy w historii cały odcinek przeznaczyliśmy, aby omówić obecną formę i sytuację reprezentacji Polski. Omawiamy swoje wrażenia po meczach z reprezentacją Niemiec i Szkocji. Rozmawiamy o naszych oczekiwaniach oraz poświęcamy krótką chwilę, aby wspomnieć także o innych meczach reprezentacyjnych. Zapraszamy! W odcinku udział wzięli: Bartek Danielak (@DannyDanielak) Mateusz Chołuj […] The post Realni – 42 – Forma Polski – Niemcy i Szkocja appeared first on Realni .
pobierz 44.7 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek