InputLag

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Nietypowy podcast o grach, na luzie i bez cenzury!
Data dodania: 2013-12-04 22:36:02
Data aktualizacji: 2019-10-14 07:30:03
Audycji w katalogu: 157
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 3 lata temu
InputLag #101 – E3 2018 Special
Klękajcie narody! A któż to zebrał się, by omówić konferencje? A któż to ponarzekał na nieogarów? A któż to cykał fotki nie patrząc na RODO? To wszystko a nawet jeszcze więcej w specjalnym odcinku o E3 2018! Enjoy! Jak to powiedział Matt – It’s good to be back! Tęskniliście? Kto wie, może kiedyś znowu nawiedzimy […] Artykuł InputLag #101 – E3 2018 Special pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 260.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
InputLag #100 – Koniec
Stało się dotarliśmy do setnego wydania InputLag, który niestety też będzie zwieńczeniem naszych działań. Oczywiście nie mogło zabraknąc w takim wypadku wspomnień, rozgrzebywania przeszłości itd., ale znalezliśmy też miejsce na najnowsze gry, filmy i seriale. Dziękujemy wszystkim za tę wspaniała podróż, napewno zobaczymy się jeszcze raz, w nieznanych jeszcze tylko okolicznościach. Miłego słuchania i w […] Artykuł InputLag #100 – Koniec pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 239.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
InputLag #99 – Powrót Ryja!
Wiecie, jak to jest – dzieje się coś na świecie, kogoś to nie obchodzi, ten ktoś o tym mówi, dołączają inni i w ten sposób rośnie zjawisko, które wszyscy mają gdzieś. Oto 99. odcinek w pigułce – nawijaliśmy jak najęci o Gamescomie pominiętym przez każdego, a przez Adziora przestanym w jednej budzie. O aż dziewięciu […] Artykuł InputLag #99 – Powrót Ryja! pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 138.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
InputLag #98 – Wszystko po staremu
Trudno powiedzieć, czy to efekt tęsknoty ekipy za samą sobą, czy jej mózgi sprażone upałami. To zostawimy naszym lekarzom, fakt faktem – gdy Magda myśli o puchatych zwierzętach, a Matt kupuje koc z owczej wełny od Twitcha, to atmosfera odcinka robi się bardzo egzotyczna. Dla kontrastu – siedząc w jednej (maksymalnie!) warstwie ubioru pogadaliśmy o […] Artykuł InputLag #98 – Wszystko po staremu pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 127.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
InputLag #97 – Podejście trzecie
Adzior spodobał się naszej społeczności, dlatego postanowiliśmy, że zabawi u nas troszkę dłużej Do ekipy wrócił też Furio, który po przygodach w Japonii jest gotów do wskrzeszenia kącika Elite! Skład uzupełniają też Ryjek i Matt, którzy jak co odcinek – zadbali o nowo-gierkową stronę audycji.  Doszło również do ciekawej dysputy na temat streamów i tego, […] Artykuł InputLag #97 – Podejście trzecie pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 159.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
InputLag #96 – E3 2017
Tradycyjnie, jak co roku, po każdym E3 zebraliśmy się do podsumowania największych targów gier na świecie. Oprócz naszego składu, do nagrania dołączył Adam „Adzior” Saczko, który zadbał o merytoryczną wartość naszej audycji. Rozpiska choć uszczuplona, wypełniła cały odcinek po brzegi
pobierz 152.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
InputLag #95 – Powrót króla
Oto on. Tekken 7. Gra, którą wypada mieć. Ale czy na pewno? A może jednak zainwestować w Injustice 2? Ryjek wcisnął jRPG, Kubie wcisnęliśmy Mario Kart – zabawie nie było końca. W dalszej części dłuższe dywagacje na temat tego, czy Wonder Woman jest dobrym filmem i powrót do początku wieku, kiedy popularne były serie Piraci […] Artykuł InputLag #95 – Powrót króla pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 119.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
InputLag #94 – Cycki, majtki i roboty
W nieco okrojonym składzie dorwaliśmy się do paru głośnych premier ostatnich tygodni. W rozpisce takie hiciory jak Nier: Automata, Tales of Berseria, Prey, Persona 5 i The Surge. Odcinek ten ucieszy przede wszystkim fanów jRPG oraz gier wymagających. Jeśli nie dajesz sobie w kaszę dmuchać, czekają Cię ponad dwie godziny merytorycznej wymiany zdań, o której […] Artykuł InputLag #94 – Cycki, majtki i roboty pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 150.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
InputLag #93 – Wielkie powroty Rumcajsa
Wybaczcie lekką obsuwę w montażu odcinka, jednak pokonały nas choroby. Bez zbędnego pieprzenia, lecimy z koksem w prawie klasycznym składzie :) Newsy: Starcraft za free G2A vs Gearbox War Battlefront II anyone? Quantic Dream już pracuje nad kolejną grą YouTube i reklamy Call of Duty: WW2 Gry: GT Sport Disc Jam Koniec Wiedźmina - na chwile Paladins F2P Ghost Recon: Wildlands DLC 10 Second ninja Bladebound Kącik Elite :) Filmy, seriale: Fast & Furious 8 (FOTY) Ghost in The Shell Life   Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Marek "Furio" Kłos Jakub "JakupW" Wojtkowiak FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag #93 – Wielkie powroty Rumcajsa pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 148.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
InputLag #92 – Z koksem i kosmosem!
W tym odcinku prym wiodą dwie duże produkcje AAA - Ghost Recon Wildlands i Mass: Effect Andromeda. Magda dorzuca kolejnego japońszczaka, który #nikogo, ale może tym razem kogoś jednak :) Opłakujemy Mad Catz, zastanawiamy się nad przyszłością konsol, gdzie Scorpio dzieli społeczność graczy niczym swego czasu miało to zrobić PS4 Pro. Jednym słowem - jest czego słuchać. Dla wielbicieli Magdy najważniejszy news - mówi więcej! :) Newsy: Mad Catz R.I.P. Milion Nier: Automata w rękach graczy Zelda na PC w 4K Destiny 2 Xbox Scorpio Gry: Ghost Recon: Wildlands Mass Effect: Andromeda Toukiden 2 Filmy, seriale: Ghost in the Shell   Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Magdalena "Flyboy" Kucharska // @_flyboy FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag #92 – Z koksem i kosmosem! pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 124.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
InputLag #91 – Horizon: Zelda Switch
Roszady mieszkaniowo-eventowe pokrzyżowały nam plany, ale nareszcie udało się zasiąść i nagrać kolejny odcinek. Okres wyczekiwania zadośćuczynimy Wam grubym materiałem! Newsy: IEM 2017 Netflix Iron Fist Event Gry: Switchuś! Zelda: Breath of the Wild Horizon: Zero Dawn Berserk Elite Dangerous i Patch 2.3 Filmy, seriale: Logan Kong: Wyspa Czaszki Ukryte Działania   Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Jakub „Pan Kubaka” Karaś // Pan Kubaka Marek "Furio" Kłos Magdalena "Flyboy" Kucharska // @_flyboy FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag #91 – Horizon: Zelda Switch pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 127.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
NTC #31 – Nowe początki
Po dwóch tygodniach wracamy z 31 odcinkiem NTC.   Zdecydowaliśmy się przebudować mocno formułe podcastu i zaoferować coś innego niż reszta bazując bardziej na rozmowach niż relacjach.   Tak więc nie recenzujemy gier, nie mówimy o ostatnich wieściach z branży, w miejsce tego stawiamy na doznania i doświadczenie nabyte przez lata, na czymś, gdzie każdy może mieć własną opinię i odnieść się do rozmowy.   Zapraszamy! Artykuł NTC #31 – Nowe początki pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 172.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
InputLag #90 – I See
Chorzy fizycznie, mentalnie i psychicznie powracamy aby omówić gry, seriale, sprzęty... no aby pogadać, no... głównie o muzyce Country i grach sprzed ponad 10 lat, no ale kto gru... bogatemu zabroni, tak? Zapraszamy. I see. Newsy: PS4 Firmware 4.50 i tryb Turbo Destiny 2 w tym roku South Park znów opóźniony PewDiePie drama Gry: Shenmue Conan Dragon Age: Inqusition Yakuza:0 For Honor Ghost Recon Wildlands Filmy, seriale: John Wick 2 Lego Batman The Path Nashville Sprzęt: LG 34UC87C Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Jakub „Pan Kubaka” Karaś // Pan Kubaka Marek "Furio" Kłos Magdalena "Flyboy" Kucharska // @_flyboy FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag #90 – I See pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 157.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Input Lag #89 – #Mielonka!
Dziś w nieco okrojonym składzie, ale to okazja dla Magdy, by sprawdzić się w warunkach bojowych, gdzie wujek Furio nie wspomoże siermiężnym dowcipem! Naszym zdaniem poradziła sobie rewelacyjnie! W odcinku wrażenia konsolowca po starciu z 4K #PCMasterRace, recenzje Resident Evil VII i filmy, filmy i jeszcze raz Netflix. Dla każdego coś dobrego! Newsy: 30-lecie Final Fantasy Forum CD Projekt RED zhakowane - zmieńcie hasła! Nową grę Warner Bros  poznamy na początku marca Battlefront II na gwiazdkę 2017 roku Nowa gra Bioware Gry: #PCMasterRace show Gravity Rush 2 pierwsze wrażenia Tides of Numenera Rise & Shine Resident Evil VII kącik japońszczyzny co nikogo Film: Resident Evil: Final Chapter Dlaczego On Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Jakub „Pan Kubaka” Karaś // Pan Kubaka Magdalena "Flyboy" Kucharska // @_flyboy FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł Input Lag #89 – #Mielonka! pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 105.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Input Lag #88 – Elite Vegas
Cóż to były za dwa tygodnie! Furio sławił polską myśl technologiczną w Las Vegas, Ryjek jak to Ryjek, nie mógł powstrzymać się od zakupu nowej zabawki i ogrywania czego popadnie na wszystkim co posiada, Matt nadrabiał starocie i przygotowywał się na skok w Andromedę a Magda... a faktycznie: Do składu dołącza Magda ;) Od dziś jej żeński głos wspomoże podcast, a japońskie gierki "które-nikogo" na stałe wpiszą się w rozpiskę. Przywitajmy ją gorącymi brawami i przejdźmy do odsłuchu! Newsy: CES 2017 w Las Vegas Nintendo Switch Scalebound anulowany Gry: Pokemon Moon Dark Souls III Elite Dangerous Fate/Extella World of Final Fantasy Kącik zaległości Matta: Shadow of Mordor & Mass Effect Trilogy Film: Pasażerowie Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Marek "Furio" Kłos Magdalena "Flyboy" Kucharska // @_flyboy FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł Input Lag #88 – Elite Vegas pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 152.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Input Lag #87 – Podsumowanie 2016 roku!
Wybaczcie drobne opóźnienie, ale Matt nam zardzewiał i nie wiedział jak się tnie ścieżki. Ale o to jest! Specjalny odcinek w którym mogliście pośrednio wziąć udział poprzez oddawanie głosów w ankiecie online! Czas na podsumowanie 2016 roku! Oto kategorie, które omawialiśmy - jakie są Wasze typy? 1. Najładniejsza gra roku? 2. Najlepszy Exclusive? 3. Lokalizacja roku? 4. Fabuła roku? 5. Moment roku? 6. Najlepsza gra z PSStore/Xbox Marketplace? 7. Mobilna Gra roku? 8. Największa niespodzianka? 9. Największe rozczarowanie? 10. Guilty Pleasure? 11. Soundtrack roku? 12. Najlepszy dodatek DLC? 13. Najlepsze Multi? 14. Gra roku? 15. Najbardziej zjebana gra? 16. Najbardziej ześwirowana gra? 17. Najważniejsze/najciekawsze wydarzenie w branży? 18. Najgorsze wydarzenie w branży [FAIL]? 19. Najlepsza gra w co-opie? 20. Najlepsza gra na imprezę? 21. Najlepsza gra dla najmłodszych? 22. Najlepsza gra na ostrą fazę? 23. Najbardziej wyczekiwana? Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Jakub "Pan Kubaka" Karaś // Pan Kubaka FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł Input Lag #87 – Podsumowanie 2016 roku! pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 89.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
InputLag Special #4 – Rogue One
Jak musieliśmy czekać latami na nowe Star Wars to było źle. Tymczasem od siódmej odsłony mija rok i dostajemy kolejny film w realiach Gwiezdnych Wojen i... no pewnie, że teraz też źle... Chciałem jeszcze coś napisać ale już mi ciśnienie skacze... Od dyskusji o najlepszym robocie po dysputy na temat gry aktorskiej zmarłych aktorów. Rogue One wzbudził wiele emocji jak na film, który nie posiada fabuły, a cięcia budżetowe ratowane są recyclingiem kadrów z poprzednich odsłon. Jakim więc cudem zbiera oceny 8/10 ? Uwaga: ep zawiera spoilery, w tym największy - Matt to po prostu maruda. Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Marek "Furio" Kłos Jakub Wojtkowiak Muzyka w tle: "Sovereign" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License [link] FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag Special #4 – Rogue One pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 105.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
InputLag Special #3 – Final Fantasy XV
No i po wszystkim. Dziesięć lat czekania, mnóstwo zmian koncepcyjnych i kadrowych, ale najnowszy 'fajnal' ujrzał światło dnia. W tym samym dniu, my przestaliśmy widzieć jakiekolwiek światło, oprocz tego, emitowanego przez monitory podczas maratonu najnowszej odsłony serii, która ironicznie nie chce się skończyć. ...a! Podcast zawiera spoilery na całego, więc czujcie się ostrzeżeni. Gościnnie na special dołącza do nas znów Magda, Bartek spał albo nas już nie lubi. Tymczasem postaramy się odpowiedzieć, czy FFXV to nie tylko dobra gra, ale i dobry Final w którym Angela Merkel spotyka Promko i z którego tak ostatecznie nie wiele wiadomo, bo jeszcze Square-Enix gry tak naprawdę nie skończyło... Miłego słuchania :) Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Magda "Flyboy" // @_flyboy na Twitterze Muzyka w tle: "Sovereign" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License [link] FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag Special #3 – Final Fantasy XV pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 186.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
InputLag #86 – Final
Z opóźnieniem bo jeden taki nie mógł oderwać się od Boyband Simulatora, szczęśliwie wszystko musi mieć kiedyś swój koniec. Teraz tylko wysłuchać o nowym "fajnalu" i można wrócić do normalnego życia.   Ale w tak zwanym między czasie miałą również miejsce konferencja PlayStation, na której pokazało się wiele rzeczy, na które mniej lub bardziej czekamy. Na przykład nikt nie czeka na Ni No Kuni 2 i w ogołe to głupia gra jest, jak chcecie wiedzieć czemu, to zapraszamy. Rundown 2:28 50 mln sprzedanych PS4 9:48 Patronite Matta Konferencja PSX 16:17 Uncharted: Lost Legacy 19:22 The Last of Us 2 26:16 Crash Bandicoot N.Sane Trilogy 30:13 Wipeout Omega Collection 34:13 Parappa the Rapper 35:06 NieR: Automata 38:01 Ace Combat 7 (VR) 39:01 Resident Evil 7 41:11 Knack 2 44:09 Horizon Zero Dawn 47:16 Ni No Kuni 2 49:18 Marvel vs Capcom: Infnite 51:21 Yakuza Kiwami 54:02 Pyre 55:50 Nioh 59:25 The Last Guardian 1:03:27 Persona 5 1:04:27 Gran Turismo Sport 1:09:47 Let id Die 1:11:22 Absolver 1:12:13 StarBlood Arena 1:13:39 Nex Machina 1:15:10 Strafe 1:17:36 Mother Russia Bleeds 1:20:00 Dreadnought 1:21:48 Rain World 1:22:27 Ys: Origin 1:23:04 Garou: Mark of the Wolves 1:25:31 Windjammers 1:29:09 Watch Dogs 2 1:41:37 Final Fantasy XV 2:23:41 Suchar 2:24:23 Final Fantasy Anniversary Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Jakub "Pan Kubaka" Karaś // Pan Kubaka Marek "Furio" Kłos Muzyka w tle: "Sovereign" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License [link] FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag #86 – Final pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 172.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
InputLag Special #2 – Final Fantasy
"Finale" można kochać lub nienawidzić. Każdy jednak o nich przynajmniej słyszał, a wielu z nas zostawiło z nimi dużą część swego życia, generując w zamian dużo więcej niż tylko wspomnienia... na przykład odcinek specjalny podcastu! Gościnnie na special dołącza do nas Magda i Bartek, którzy swą wiedzą pomogą w zgłębieniu sekretów tej serii. Na przykład czemu Michael Bay jest jej irytującą częścią... Zapraszamy do słuchania i komentowania! Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Magda "Flyboy" // @_flyboy na Twitterze Bartosz Mszyca // AsianJamPodcast Muzyka w tle: "Sovereign" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License [link] FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag Special #2 – Final Fantasy pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 316.4 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek