Wolność finansowa 50 na 50

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Jakub opowiada o swoich biznesach, budowaniu niezwykłych zespołów, inwestycjach w nieruchomości i o filozofii życia.
Data dodania: 2014-03-02 18:40:54
Data aktualizacji: 2018-11-26 01:00:59
Audycji w katalogu: 47
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 5 lat temu
« Jakub B. Bączek »
Pożegnanie z KonteStacją
Tak, to już ostatnia audycja z cyklu "Wolność Finansowa 50 na 50". Nie zmienia to jednak faktu, że będzie i trochę merytoryki i trochę energii i na pewno trochę humoru. Na koniec podziękowania i pożegnanie - ciut sentymentalne, ale jednak z optymizmem. Zapraszam i DZIĘKUJĘ za wspólna przygodę - to było 1,5 roku razem i bardzo sobie ten czas cenię! Wszystkiego dobrego!
pobierz 32.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Jakub B. Bączek »
Impresje po moim rekordowym wystąpieniu
Opadają powoli emocje związane z wydarzeniem "Życie bez ograniczeń" w Poznaniu. Wydarzeniem najwi·kszym w Polsce i jednym z najwi·kszych na ·wiecie w 2015 roku. Spotka·o si· tam kilkadziesi·t tysi·cy osób, które s· otwarte i maj· marzenia. Mia·em zaszczyt by· jednym z Nich i dzi· podziel· si· z Wami swoimi obserwacjami:) Zapraszam!
pobierz 34.4 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Jakub B. Bączek »
Tel Aviv, piłka nożna, wolność i marzenia:)
Z ciepłego i momentami dziwnego Tel Avivu, po dłuższej przerwie, zapraszam na odcinek o dość chaotycznej strukturze:) Trochę o tym, co u mnie, trochę o planach na pracę mentalną z piłkarzami, trochę o wolności finansowej i sporo o samym Tel Avivie. Zapraszam i dziękuję za wszystkie maile, posty i komentarzagrzewające mnie do dalszego nagywania:) Zaczynamy!
pobierz 27.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Jakub B. Bączek »
Skąd czerpać motywację?
Każdy z nas ma czasem problem z motywacją. Dziś spotykamy się z Janem Pawłem Tomaszewskim i porozmawiamy o tym, jak znaleźć w sobie siłę i energię! Warto posłuchać przed bieganiem:)
pobierz 37.0 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Jakub B. Bączek »
Zmiana proporcji na emeryturze:)
Wiele się dzieje i między innymi dlatego od jakiegoś czasu nie pojawiałem się na Kontestacji. Nie znaczy to jednak, że o Was zapomniałem:) Kilka organizacyjnych kwestii i przede wszystkim podzielę się z Wami w tym odcinku pewną modyfikacją moich planów na najbliższy rok. Zapraszam i... fajnie jest znowu nagrywać:)
pobierz 26.5 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Jakub B. Bączek »
Wywieranie wpływu na ludzi
Każdy z nas coś sprzedaje lub wywiera wpływ na innych, codziennie! Warto to robić etycznie i "z głową". Robert Cialdini pisze o kilkunastu metodach najskuteczniejszego wywieraniu wpływu. Dziś opowiem Wam o 4-ech z nich. Oprócz tego życzenia na Święta i pożegnanie na ten rok. Dzięki za te 40 spotkań w 2014-tym! Szybko zleciało, ale było warto:)
pobierz 33.4 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Jakub B. Bączek »
Jak reagować na zdenerwowanie
Dziś odpowiem na pytania Stasi, Michała i Łukasza. To ostatnie dotyczy zdenerwowania i tego, jak sobie z nim radzić. Polecam Wam bardzo ten odcinek - podam w nim 4 konkretne narzędzia do uniknięcia zdenerwowania i zachowania spokoju wewnętrznego, a w dzisiejszych czasach jest to chyba kluczowa umiejętność, żeby nie zwariować:) Oprócz tego zaproszenia na LIVE w najbliższą sobotę i szansa na wygranie jednej z 40-stu darmowych wejściówek na event z Nickiem Vujicicem!
pobierz 30.4 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Jakub B. Bączek »
Wakacyjnie z Karaibów i Meksyku:)
Dziś typowo wakacyjnie więc raczej bez merytoryki. Za to z dużą ilością słońca, luzu i humoru. Posyłam Wam dobrą energię i kilka historii z rejsy po Karaibach. O desperacji Jamajczyków, raju podatkowym na Kajmanach i "zimnym" Meksyku. Zapraszam!
pobierz 30.4 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Jakub B. Bączek »
Prosto z Miami: wolność finansowa w praktyce
Siedząc w restauracji na Ocean Drive mam dla Was inspirację do wyobrażania sobie własnej wolności i kilka obserwacji z Florydy. Nie wiem, jaka pogoda w Polsce, ale jeśli chcecie trochę słońca to zapraszam - posyłam Internetem:)
pobierz 26.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Jakub B. Bączek »
O biznesie z Barceloną w tle
Jak ma się przykład Barcelony do Twojej firmy? Czemu architekt Antonio Gaudi byłby doskonałym przedsiębiorcą? Jak skorzystać z przesłania Gaudiego? Myślę, że sporo inspiracji i przykładów z Katalonii jak na jedną audycję, a zmieściło się nawet oświadczenie w sprawie osotatnich wydarzeń i komentarz do właśnie zakończonych wyborów:) Obficie i na temat - zapraszam:)
pobierz 36.5 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Jakub B. Bączek »
100 Marzeń
Wolność finansowa, której dziś będzie dużo, to także odwaga wyborów. Niezwykłe doświadczenie, do którego Cię zapraszam to "100 Marzeń". Myślę, że to dobra mp3 na bieganie, siłownie czy też jazdę autem - sprawdź dlaczego:)
pobierz 43.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Jakub B. Bączek »
Życie bez ograniczeń
Spełniam kolejne swoje marzenie. Kto wie, czy nie większe nawet niż Mistrzostwo Świata w siatkówce. Bardzo osobiście i z trudną do ukrycia ekscytacją, dzielę się dziś z Wami szczegółami jedengo z największych wyzwań w moim życiu. Od dziś wszystko nabiera dla mnie nowego znaczenia:) Zapraszam! PS. Nowy, wolnościowy jingiel Łukasza - polecam!
pobierz 36.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Jakub B. Bączek »
Uzależnieni od Facebooka
Zanim zjedzą śniadanie, muszą sprawdzić, czy na Facebooku są jakieś nowe wiadomości. Zapraszają do grona swoich znajomych osoby, których nigdy nie widzieli na oczy. Na pytanie o gust odpowiadają "Lubię to"... Facebookomaniacy... A tak na poważnie: o moim stosunku do Face'a, badaniach z czasów kiedy byłem naukowcem i planach na najbliższe dni:) Zapraszam!
pobierz 32.7 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Jakub B. Bączek »
15 książek i 3 piosenki
W lekkiej audycji polecam dziś 15 książek, które zrobiły na mnie wrażenie i prezentuję 3 polskie piosenki z niewiarygodnie mądrymi tekstami. Serdecznie polecam:D (dawno nie było już tak "osobiście" i prywatnie)
pobierz 42.3 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Jakub B. Bączek »
Mieszkania z przetargów spółdzielczych
Dobrym źródłem informacji, dzięki któremu możesz znaleźć tanie i fajne mieszkania do Twoich inwestycji, są przetargi spółdzielcze. Dziś audycja konkretna do bólu: na przykładzie przetargu, w którym sam kilka dni temu uczestniczyłem opisuję 10 kroków do nabycia dużo tańszego niż na rynku mieszkania pod wynajem. Jeśli interesuje Cię wolność finansowa, koniecznie przesłuchaj to nagranie! Zapraszam:)
pobierz 43.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Jakub B. Bączek »
Czas na emeryturę i dalekie podróże:)
Kończy się półrocze w którym pracowałem i wraz z datą moich urodzin zaczęła się połóka roku, w której będę na emeryturze. Planuję odwiedzić 6-7 krajów jeszcze do końca 2014 roku i na pewno odpocząć po trudach Mistrzostw Świata Siatkarzy, które zakończyliśmy co prawda wielkim sukcesem ale też poświęcając wiele. Przy okazji odpowiadam na 3 pytania od Was: o castingi, o pracoholizm i o słomiany zapał. Zapraszam:)
pobierz 38.0 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Jakub B. Bączek »
Media społecznościowe wg Oskara
Oskar Kaczmarczyk - statystyk reprezentcji Polski w siatkówce, dzieli się swoją wiedzą z zakresu sportu, metod analitycznych, a także mediów społecznościowych. Kolejna audycja w formie wywiadu, którą naprawdę trzeba odsłuchać do końca!
pobierz 42.5 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Jakub B. Bączek »
Dlaczego siatkarze wygrali?
Pierwszy wywiad dla mediów po spektakularnym zwycięstwie polskiej reporezentacji siatkarzy z Brazylią, z Niemca, z Rosją i innymi mniej symbilicznymi reprezentacjami. Odpowiada Jakub Bączek, trener mentalny siatrzarzy od niedawna i siatkarek od wielu lat.
pobierz 25.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Jakub B. Bączek »
Trening mentalny - kilka sekretów
Coraz więcej osób pyta mnie o moją współpracę z kadrą narodową siatkarzy i o trening mentalny w ogóle. Zdradzę więc kilka swoich sekretów i w tej audycji podam 5 zasad swojej filozofii pracy mentalnej. Co ważne, nie dotyczą one tylko sportu - można je zastosować w każdych warunkach do polepszenia jakości swojego życia.
pobierz 43.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Jakub B. Bączek »
Dream Team - jak zbudować zespół marzeń?
Każda firma i każda drużyna sportowa to zbiór ludzi. Jak stworzyć między tymi ludzmi atmosferę zwycięstwa i jakie jest 5 cech wybitnych zespołów? Jeśli chcesz poczyć czym jest dream team, możesz mieć na to wpływ za pomocą konkretnych narzędzi z tej audycji.
pobierz 41.2 MB odcinki RSS iTunes
Starsze
»
miodek