Gramy na Maxa

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: PS3, Xbox 360, Nintendo Wii, PSP, NDS i inne - my kochamy każdą konsolę i każdą grę. To jest Fakt.
Data dodania: 2014-06-02 10:02:47
Data aktualizacji: 2017-11-25 09:10:07
Audycji w katalogu: 171
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 3 dni temu
GnM Plus vol. 272
W 272 odcinku GnM Plus omawiamy rozdanie nagród Golden Joystick Awards, ostro krytykujemy słowa jednego z analityków (dotyczące afery związanej z Battlefrontem II) oraz komentujemy postawę CD Projekt RED w sprawie mikrotransakcji.
pobierz 74.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 dni temu
GnM Plus vol. 271
W 271 odcinku GnM Plus rozmawiamy mikro-transakcjach w Battlefroncie II, polskich cenach na Steamie oraz nominacjach do nagród The Game Awards 2017.
pobierz 87.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 17 dni temu
GnM Plus vol. 270
W 270 odcinku GnM Plus rozmawiamy o propozycji Sony dotyczącej wypłacaniu graczom pieniędzy za zdobywane trofea, zapowiedzi smartfona od Razera oraz kolejnej konsoli od Microsoftu.
pobierz 70.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 dni temu
GnM Plus vol. 269
W 269 odcinku GnM Plus opowiadamy o swoich wrażeniach z gry w Assassin's Creed: Origins, Wolfenstein II: The New Colossus, Super Mario Odyssey oraz Gran Turismo Sport. Oprócz tego standardowo rozmawiamy o najważniejszych informacjach z branży gier z ostatniego tygodnia. Tym razem na warsztacie konferencja PlayStation na Paris Games Week.
pobierz 88.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
GnM Plus vol. 268
W 268 odcinku GnM Plus rozmawiamy o anulowaniu fabularnych dodatków do GTA V, zwolnieniu przez Electronic Arts twórców Dead Space'a i nowej gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen oraz o wprowadzaniu przez Activision niesprawiedliwego matchmakingu zmuszającego do mikro-transakcji.
pobierz 72.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
GnM Plus vol. 267
W 267 odcinku GnM Plus rozmawiamy o samodzielnym hełmie VR od facebooka, aferze związanej z loot boksami (tzw. growa afera hazardowa) oraz o usunięciu przez Electronic Arts gry z programu EA Access.
pobierz 70.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
GnM Plus vol. 266
W 266 odcinku GnM Plus rozmawiamy o dodatkach (darmowych i płatnych) do Assassin's Creed: Origins, nadchodzących targach Warsaw Games Week 2017 oraz rządowej dotacji dla Techlandu na stworzenie nowej platformy cyfrowej.
pobierz 58.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
GnM Plus vol. 265
W 265 odcinku GnM Plus Mateusz wraz z Hubertem rozmawiają o najnowszym zwiastunie Red Dead Redemption 2, podejściu Bethesdy do graczy oraz nowych wersjach konsol i gadżetów PlayStation.
pobierz 55.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
GnM Plus vol. 264
W 264 odcinku GnM Plus rozmawiamy o raporcie przygotowanym przez Unię Europejską dotyczącym piractwa, specyfikacji nadchodzącego Atariboksa oraz o opinii włodarzy z Sony na temat konsol przenośnych.
pobierz 70.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
GnM Plus vol. 263
W 263 odcinku GnM Plus rozmawiamy o planach zrobienia przez Electronic Arts tzw. Netfliksa do gier, aferze związanej ze wstrzymywaniem przez PlayStation opcji grania online między różnymi platformami oraz o najnowszej technologi Microsoftu pozwalającej zaoszczędzić transfer danych i miejsce na dysku.
pobierz 71.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
GnM Plus vol. 262
W kolejnym odcinku podcastu podsumowującego wiadomości ostatnich siedmiu dni - Mateusze oraz Paweł - rozmawiają o m.in. zarówno o anulowanym projekcie studia Obsidian o tytule Stormlands, odnowionej wersji L.A. Noir i Okami HD, kondycji polskiej branży gier jak i zalewie słabych gier na Steama.
pobierz 94.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
GnM Plus vol. 261
W 261 odcinku GnM Plus Mateusze rozmawiają o wrażeniach z gry bety Call of Duty: World War 2 oraz Destiny 2. Ponadto w podcastcie pojawia się temat tajemniczej zapowiedzi nowej gry przez Gearbox.
pobierz 72.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
GnM Plus vol. 260
W 260 odcinku GnM Plus rozmawiamy o sprzedaży Xboksa One X w wersji Project Scorpio, planach Electronic Arts dotyczących serii Mass Effect oraz o przełomowej technologi odczytywania mimiki twarzy w Star Citizen.
pobierz 54.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
GnM Plus vol. 259
GnM Plus vol. 259 to odcinek specjalny poświęcony grom które ograliśmy podczas GamesComu 2017. W dzisiejszym podcascie usłyszycie więc trochę o NFS: Payback, Ancestors, Dragon Ballu, Frostpunku, Gwincie, Battlefroncie 2 czy też The Evil Within 2.
pobierz 92.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
GnM Plus vol. 258
W 258 odcinku GnM Plus goście specjalni - Krystian Szalast i Krzysztof Lenarczyk. Oczywiście oprócz doborowego towarzystwa w podcastcie na wszystkich słuchaczy czekają trzy tematy minionego tygodnia, a w nich m.in. przecieki związane z Dragon Age 4 i Killzone 5 oraz sprawa sądowa Nintendo.
pobierz 63.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
GnM Plus vol. 257
W 257 odcinku GnM Plus opowiadamy o grach na które czekamy w drugiej połowie 2017, zastanawiamy się jaki remaster planuje dla nas Activision (po udanej premierze Crasha Bandicoota) oraz zajmujemy się sprawą kontrowersyjnych, cyfrowych transakcji zapowiedzianych do Śródziemie: Cień Wojny.
pobierz 78.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
GnM Plus vol. 256
W 256 odcinku GnM Plus Mateusze rozmawiają o podwyżce cen subskrypcji PlayStation Plus, fabularnych dodatkach do Wolfenstein II: The New Colossus oraz odnowionej wersji Midnight Club od Rockstara.
pobierz 70.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
GnM Plus vol. 255
W 255 odcinku GnM Plus Mateusze analizują zapowiedzi studia Telltale Games dotyczące m.in czwartego sezonu The Walking Dead i The Wolf Among Us 2, sprawdzają czy rzeczywiście Red Dead Redemption 2 będzie always-online oraz czy Ubisoft zainwestuje w grę typu Playerunknown's Battlegrounds.
pobierz 62.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
GnM Plus vol. 254
W 254 odcinku GnM Plus rozmawiamy najlepiej sprzedających się grach w Polsce w 2017 roku, zapowiedzi Ataribox oraz rozpoczęciu współpracy Wargamingu ze Splash Damage (Wolfenstein: Enemy Territory).
pobierz 56.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
GnM Plus vol. 253
W 253 odcinku GnM Plus Mateusze komentują najnowszy fragment rozgrywki z Wild West Online, sprawdzają plotki związane z remasterem Mafii 2 oraz dywagują na temat zapowiedzi A Total War Saga.
pobierz 53.9 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek