Gramy na Maxa

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: PS3, Xbox 360, Nintendo Wii, PSP, NDS i inne - my kochamy każdą konsolę i każdą grę. To jest Fakt.
Data dodania: 2014-06-02 10:02:47
Data aktualizacji: 2017-09-23 01:50:02
Audycji w katalogu: 162
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 3 dni temu
GnM Plus vol. 263
W 263 odcinku GnM Plus rozmawiamy o planach zrobienia przez Electronic Arts tzw. Netfliksa do gier, aferze związanej ze wstrzymywaniem przez PlayStation opcji grania online między różnymi platformami oraz o najnowszej technologi Microsoftu pozwalającej zaoszczędzić transfer danych i miejsce na dysku.
pobierz 71.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 dni temu
GnM Plus vol. 262
W kolejnym odcinku podcastu podsumowującego wiadomości ostatnich siedmiu dni - Mateusze oraz Paweł - rozmawiają o m.in. zarówno o anulowanym projekcie studia Obsidian o tytule Stormlands, odnowionej wersji L.A. Noir i Okami HD, kondycji polskiej branży gier jak i zalewie słabych gier na Steama.
pobierz 94.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 16 dni temu
GnM Plus vol. 261
W 261 odcinku GnM Plus Mateusze rozmawiają o wrażeniach z gry bety Call of Duty: World War 2 oraz Destiny 2. Ponadto w podcastcie pojawia się temat tajemniczej zapowiedzi nowej gry przez Gearbox.
pobierz 72.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
GnM Plus vol. 260
W 260 odcinku GnM Plus rozmawiamy o sprzedaży Xboksa One X w wersji Project Scorpio, planach Electronic Arts dotyczących serii Mass Effect oraz o przełomowej technologi odczytywania mimiki twarzy w Star Citizen.
pobierz 54.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
GnM Plus vol. 259
GnM Plus vol. 259 to odcinek specjalny poświęcony grom które ograliśmy podczas GamesComu 2017. W dzisiejszym podcascie usłyszycie więc trochę o NFS: Payback, Ancestors, Dragon Ballu, Frostpunku, Gwincie, Battlefroncie 2 czy też The Evil Within 2.
pobierz 92.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
GnM Plus vol. 258
W 258 odcinku GnM Plus goście specjalni - Krystian Szalast i Krzysztof Lenarczyk. Oczywiście oprócz doborowego towarzystwa w podcastcie na wszystkich słuchaczy czekają trzy tematy minionego tygodnia, a w nich m.in. przecieki związane z Dragon Age 4 i Killzone 5 oraz sprawa sądowa Nintendo.
pobierz 63.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
GnM Plus vol. 257
W 257 odcinku GnM Plus opowiadamy o grach na które czekamy w drugiej połowie 2017, zastanawiamy się jaki remaster planuje dla nas Activision (po udanej premierze Crasha Bandicoota) oraz zajmujemy się sprawą kontrowersyjnych, cyfrowych transakcji zapowiedzianych do Śródziemie: Cień Wojny.
pobierz 78.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
GnM Plus vol. 256
W 256 odcinku GnM Plus Mateusze rozmawiają o podwyżce cen subskrypcji PlayStation Plus, fabularnych dodatkach do Wolfenstein II: The New Colossus oraz odnowionej wersji Midnight Club od Rockstara.
pobierz 70.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
GnM Plus vol. 255
W 255 odcinku GnM Plus Mateusze analizują zapowiedzi studia Telltale Games dotyczące m.in czwartego sezonu The Walking Dead i The Wolf Among Us 2, sprawdzają czy rzeczywiście Red Dead Redemption 2 będzie always-online oraz czy Ubisoft zainwestuje w grę typu Playerunknown's Battlegrounds.
pobierz 62.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
GnM Plus vol. 254
W 254 odcinku GnM Plus rozmawiamy najlepiej sprzedających się grach w Polsce w 2017 roku, zapowiedzi Ataribox oraz rozpoczęciu współpracy Wargamingu ze Splash Damage (Wolfenstein: Enemy Territory).
pobierz 56.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
GnM Plus vol. 253
W 253 odcinku GnM Plus Mateusze komentują najnowszy fragment rozgrywki z Wild West Online, sprawdzają plotki związane z remasterem Mafii 2 oraz dywagują na temat zapowiedzi A Total War Saga.
pobierz 53.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
GnM Plus vol. 252
W 252 odcinku GnM Plus rozmawiamy o przeciekach związanych z pojawieniem się Bayonetty na Nintendo Switch, o zwolnieniu Tomasza Gopa (odpowiedzialnego za Lords of the Fallen 2) z CI Games oraz o polskiej grze Konklawe od katowickiego studia Jujubee.
pobierz 47.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
GnM Plus vol. 251
W 251 odcinku GnM Plus rozmawiamy o nowych szczegółach związanych z Anthem, strategii CI Games na najbliższe lata oraz o zapowiedzi przez Nintendo SNES'a Classic Mini.
pobierz 71.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
GnM Plus vol. 250
W 250 odcinku GnM Plus rozmawiamy o destrukcji w Crackdownie 3, zablokowaniu modów do Grand Theft Auto V oraz o grach z E3, które (niesłusznie) przeszły bez większego echa (m.in. Vampyr czy Ori and the Will of Wisps).
pobierz 70.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
GnM Plus vol. 249
Mateusze i Paweł w najnowszym, 249 odcinku GnM Plus wybiarają po trzy, według nich, najciekawsze gry targów E3 2017? Czy wśród nich jest nowy Wolfenstein 2, Anthem, Beyond Good & Evil 2, Assassin's Creed: Origins czy FIFA 18? O tym dowiecie się już słuchając najnowszego odcinka podcastu!
pobierz 92.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
GnM Plus vol. 248
W 248 odcinku GnM Plus rozmawiamy o zapowiedzi nowego Need For Speeda: Payback, sprawdzamy plotki związane z nowym projektem Bethesdy - Starfield (w uniwersum Fallouta) oraz odkrywamy nadchodzący tytuł od Ninja Theory - Hellblade: Senua's Sacrifice.
pobierz 68.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
GnM Plus vol. 247
W 247 odcinku GnM Plus rozmawiamy o zapowiedzi produkcji nowej serii gier przez Platinium Games (choć studio nie wyklucza prac nad Bayonettą 3), szczegółach związanych z nadchodzącym Far Cry'em 5 oraz o przeciekach z USA dotyczących Assasssin's Creed: Origins (niestety fragment zwiastuna, który wyciekł okazał się być dobrze przygotowanym fotomontażem).
pobierz 58.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
GnM Plus vol. 246
W 246 odcinku GnM Plus rozmawiamy o przesunięciu premiery Red Dead Redemption 2, pierwszych szczegółach związanych z Destiny 2 oraz o zapowiedzi Far Cry'a 5.
pobierz 73.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
GnM Plus vol. 245
W 245 odcinku GnM Plus na początku rozmawiamy o wrażeniach z gry w Tekkena 7 oraz The Surge, następnie dyskutujemy na temat przyszłości serii Mass Effect (a raczej jej braku), zapowiedzi Ubisoftu (Far Cry 5 i The Crew 2) jak i sprzedaży przez Square-Enix studia odpowiedzialnego za Hitmana.
pobierz 58.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
GnM Plus vol. 244
W 244 odcinku GnM Plus rozmawiamy o zapowiedzi Need for Speed 2017, nowych (nieoficjalnych) szczegółach związanych z Assassin's Creed: Origins (dawna nazwa - Empire) oraz plotkach związanych z Far Cry 5 - czyżby na Dziki Zachodzie? Oprócz tego co nieco o wrażeniach z gry w Quake: Champions i Little Nightmares.
pobierz 76.2 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek