Sknerus Podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast prowadzi trzech gości: Artur, Cichy oraz Paweł. Rozmawiamy o tanich grach, gdzie jedyna zasada to jej cena – nie może przekroczyć 20zł. Po co? Każdy z nas miewa wieczory, gdy nie w głowie mu imprezowanie, kina, teatry czy skandynawska literatura. Czasami chcemy usiąść przed monitorem i w coś zagrać. Czasami w coś głupiego. Albo i mądrego ale nie chcemy mieć wyrzutów sumienia. I stąd pomysł na podcast – Sknerus. Rozmawiamy o tanich grach, rozkładając je na części pierwsze i analizując czy były warte tych paru złotych. Staramy się unikać gier, które są w dużej promocji – czyli hitów, które kiedyć wychodziły za setki złotych, a teraz kosztują grosze. Szukamy gier, które w swoim założeniu miały być tanie od samego początku. Nie akceptujemy gier free to play. Bo nie.
Data dodania: 2014-09-22 16:26:38
Data aktualizacji: 2015-11-27 06:20:10
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 6 lat temu
Sknerus #04 – Banished
Nie ma to jak nie nagrać nic przez przeszło 3 miesiące, a potem wrzucić dwa nowe odcinki… Tym razem mamy dla Was prawdziwy RARYTAS. Pierwsza gra w naszym podcascie, o której mogę powiedzieć, że wbija w fotel. Nie wiem, czy to kwestia zwiększonego budżetu, czy to dlatego, że tym razem …
pobierz 34.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Sknerus #03 – Papers, please
Tak… to prawda… długo kazaliśmy na siebie czekać. Otarliśmy się o podcastowy niebyt. Niewiele brakowało, a nie wyszlibyśmy z otchłani. A wszystko dlatego, że chwilowo stać było nas na drogie gry i szkoda nam było czasu na taniochę. A tak serio, to przezwyciężyliśmy kryzys. Zebraliśmy się w nowym składzie. I …
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Sknerus #02 – To The Moon
Długo nas nie było, ale jak przystało na ekstremalnie profesjonalnych recenzentów gry, ostatni miesiąc spędziliśmy na ogrywaniu wysokich lotów produkcji, która jest tematem drugiego odcinka naszego podcastu. Panie i Panowie… posłuchajcie co mieliśmy do powiedzenia o To the Moon!
pobierz 25.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 lat temu
Sknerus #01 – American Lowrider
Na pierwszy ogień ruszamy z grą o amerykańskich samochodach, ziomalach i pustych miastach, czyli o grze, która ma więcej wspólnego z naszym rodzimym podwórkiem niż myśleliśmy. Panie i Panowie oto 5 złotowy – American Lowriders.
pobierz 25.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek