Hammerzeit

Na blogu » 4 lata w sieci
Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Hammerzeit - rewolucyjny dwuosobowy podcast o tym, że w życiu najważniejsze są filmy, seriale, gry, internet i głupoty oraz o tym, że trzeba się dzielić żoną. Krasomówcze zdolności autorów (czyli nasze) pozwalają słuchaczom zapomnieć się na kilkadziesiąt cennych minut. Jako Hubert i Filip opowiadamy o tym, co widzieliśmy na ekranie telewizora, kina lub komputera, sadzimy celne popkulturowe porównania, niewyraźnie wymieniamy tytuły różnych rzeczy i zdecydowanie zbyt często nie docieramy do jakiegokolwiek celu w naszych dyskusjach. Jeśli chcecie posłuchać o tym, jak się gra w Diablo oraz wiele innych produkcji, jeśli ciekawi Was, kto jest najlepszym Nickiem Furym i dlaczego jest to David Hasselhoff oraz a także jeśli chcecie wiedzieć, czy jesteśmy za starzy na targi o grach, to serdecznie zapraszamy. A jeśli nie, to też zapraszamy. Bo tematów ciągle przybywa!
Data dodania: 2014-11-20 16:11:08
Data aktualizacji: 2017-05-22 21:10:14
Audycji w katalogu: 73
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 13 dni temu
H#72: Strażnicy galaktyki vol. 2
Oto pierwszy z trzech tegorocznych filmów będących częścią Marvel Cinematic Universe. Strażnicy galaktyki zaliczają triumfalny powrót z niewielkimi potknięciami. Druga część hołduje zasadzie: więcej, mocniej, bardziej, śmieszniej, kolorowiej. Przez większość czasu się to sprawdza, więc nagraliśmy długi i optymistyczny podcast o filmie. Podcast pełen spoilerów! Bonus na start odcinka - 10 minut o zwiastunie The Defenders.
pobierz 51.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 17 dni temu
H#71: Pyrkon 2017
Hammerzeit zaliczył dłuższą przerwę, ale to wszystko dlatego, że byliśmy zajęci przygotowywaniem się na tegoroczny Pyrkon. W kooperacji ze starwars.pl nagraliśmy dla Was sporo wesołych materiałów. Jeśli nie udało się Wam przyjechać do Poznania, a chcielibyście usłyszeć, czym jest Pyrkon, to zapraszamy. Mamy wywiady z artystycznymi ziomkami, ludźmi od Star Treka, ludźmi od klocków LEGO i przedstawicielami kasty handlowej. A na dodatek zdybaliśmy sławy z TVGry i KrokietKast i wydębiliśmy mrożące krew w żyłach wyznanie. Rozmawialiśmy z: LUGPOL.pl - [link] Superheroes.com.pl -  [link] Wielkopolski Oddział Gwiezdnej Floty -  [link] TVGry - [link]
pobierz 24.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
H#70: Harrison Ford
Trzecia sylwetka wielkiego człowieka na zamknięcie trylogii poświęcona została takiemu panu, który z trylogiami czuje się nieźle. Oto kosmiczny zawadiaka, sprytny naukowiec, łowca androidów i lubiący przyrodę pilot w jednej osobie. Harrison Ford. Facet odpowiedzialny za nasze dzieciństwo. I Wasze też.
pobierz 40.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
H#69: Legion vs Iron Fist
Pospieszny odcinek podcastu o sprawach bieżących. Właśnie zadebiutował długo oczekiwany serial Iron Fist, który przecież nie mógł się nie udać (bo to Netflix!). A wcześniej zadebiutował serial-niewiadoma, Legion (bo to stacja FX, czyli tak naprawdę Fox). Żadnego z nich nie obejrzeliśmy do końca, ale będziemy się wymądrzać. Który lepszy?
pobierz 26.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
H#68: Logan
Logan to najlepszy film o superbohaterze. Albo i nie. Ale wszyscy o nim mówią, wszyscy żegnają Hugh Jackmana i jego interpretację postaci Wolverine'a, więc my też chcemy. Oto pełen spoilerów i emocji podcast o najnowszym filmie z najsłynniejszym X-Manem. Miłego słuchania!
pobierz 43.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
H#67: John Wick 2
Keanu Reeves powraca jako John Wick, my pędzimy do kina na premierę, a potem nagrywamy entuzjastyczny odcinek podcastu. Ten Hammerzeit poświęcamy w całości drugiemu rozdziałowi z planowanej trylogii o Johnie Wicku. Są spoilery, trupy, wycieczka do Rzymu i mnóstwo krwawej elegancji.
pobierz 36.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
H#66: Dirk Gently's Agents of Taboo
Pierwszy odcinek podcastu w 2017 roku poświęcamy tematowi seriali. Na samym początku poświęcamy kilka minut pierwszemy odcinkowi serialu Tabu, w którym błyszczy Tom hardy, kolejne kilka minut rozmawiamy o Dirku Gentlym, w którym świeci szaleństwo, a główna porcja nagrania omawia czwarty sezon Agentów T.A.R.C.Z.Y., w którym świeci Ghost Rider. Przydatne linki: 1945 WW2 US K Ration Breakfast MRE Review 70 Year Old Pork & Eggs Meal Ready To Eat Unboxing Policja uczy, bawi, wychowuje
pobierz 24.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
H#65: Keanu Reeves
Przed Wami drugi odcinek z cyklu Sylwetki Wielkich Ludzi. Keanu Reeves, nieśmiertelny władca kamiennej twarzy, działa na filmowym rynku od dobrych 30 lat i nie przestaje zaskakiwać. Zabierzemy Was w podróż od Billa i Teda, przez Speed i Matriksy, aż po Johna Wicka. I przy okazji pożyczymy wesołych świąt.
pobierz 45.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
H#64: Wieloosobowa recenzja Łotra 1
Po raz pierwszy i zupełnie oficjalnie Hammerzeit i starwars.pl łączą siły przed mikrofonem, by dostarczyć Wam nowość. Crossover między dwoma serwisami zaowocował pierwszym epizodem podcastu Hammerzeit, w którym jest aż 4 wyjątkowych gości: trzech związanych z serwisem starwars.pl i dodatkowo przybysz z YouTube'a, Przemek Serkowski . Wszyscy widzieli Łotra 1 na przedpremierowych seansach i razem z nami dają wyraz swojej ekscytacji.
pobierz 43.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
H#63: Westworld
Podcast Hammerzeit reaguje sprawnie na popularność serialu Westworld i natychmiast po finale pierwszego sezonu poświęca mu cały odcinek. Innymi słowy: zapraszamy na godzinę ze spoilerami dotyczącymi jednego z najciekawszych serialowych debiutów roku, a może i lat. HBO znowu gorą!
pobierz 34.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
H#62: Harry Potter i Fantastyczne zwierzęta
Była magia Doktora Strange'a, czas na magię bardziej tradycyjną, różdżkową. Ten odcinek podcastu poświęcamy książce Harry Potter i Przeklęte dziecko (która tak naprawdę jest scenariuszem sztuki), a potem płynnie przechodzimy do filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Wszystkiego najlepszego! Przydatne linki: [link] [link]
pobierz 38.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
H#61: Arnold Schwarzenegger
Nowy odcinek podcastu zawiera nowość. Chcemy rozpocząć cykl o wielkich ludziach, zatytułowany adekwatnie. Bohaterem tego odcinka jest największy z wielkich, Arnold Schwarzenegger. Tłumaczony jako Czarny Murzyn lub też Oracz Czarnoziemu gigant scen wszelakich to aktor, producent, kulturysta, filantrop i polityk. Nic, tylko chwalić! Bonusowe linki: [link] [link]
pobierz 58.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
H#60: Doktor Strange
Jak się okazuje, w 60. odcinku podcastu można omówić 14. film z Marvel Cinematic Universe i może się on okazać najlepszy. Doctor Strange jest najlepszy. Jest jednym z najlepszych. Jest spoko i jest wysoko. Całe nagranie poświęcamy nowemu marvelowemu filmowi i zachęcamy, byście zrobili to razem z nami. Bo razem jest fajniej.
pobierz 89.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
H#59: Mr. Luke Robot Cage
Po miesiącu przerwy wracamy. Musieliśmy odsapnąć po Narcos, by z należytą pieczołowitością omówić kolejne dwa seriale. Na pierwszy ogień idzie drugi sezon Mr. Robot, który miał wysoko ustawioną poprzeczkę do przeskoczenia, a zaraz potem robimy się czarni i kuloodporni, by poinformować Was, jak to z tym Luke'iem Cage'em jest. natomiast na samym wstępnie niespodziewany zwiastun Logana. Miłego odsłuchu!
pobierz 31.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
H#58: Narcos, sezon 2
Cześć. Jak się macie? Obejrzeliście już drugi sezon Narcos? Bo my tak i koniecznie musimy Wam o nim opowiedzieć. Ale zanim przejdziemy do tragicznego końca Pablo Escobara, zatrzymamy się na chwilkę przy nowy sezonie South Parku i omówimy na szybko filmik Twardowsky 2.0.
pobierz 22.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
H#57: Jason Sausage Squad
1 podcast, 2 prowadzących, 3 filmy. W nowym odcinku Hammerzeit kolejno zajmujemy się produkcjami: Jason Bourne, Sausage Party i Legion samobójców. Najwięcej miejsca poświęcamy temu ostatniemu, ale fani szpiegostwa i parówek też będą mieli czego posłuchać.
pobierz 33.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
H#56: Stranger Things
Daliśmy się porwać retromanii! Netfliksowy serial Stranger Things pojawił się znienacka i szybko zachwycił widzów w każdym zakątku globu (pod warunkiem, że owi widzowie nie są zupełnymi małolatami i uwielbiają pochodzący z USA klimat lat 80-tych). Nowy odcinek podcastu skupia się w 100% na najciekawszym serialu tego lata!
pobierz 28.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
H#55: Zwiastuny z Comic-Con 2016
Co roku w San Diego ma miejsce święto nerdów - Comic-Con, na którym filmy są dużo ważniejsze niż komiksy. Hammerzeit w nowym odcinku mierzy się z całą masą zwiastunowego dobra, jakie wlało się do internetu po tegorocznym konwencie. Ale zanim zabierzemy się za omawianie zapowiedzi, krótki przystanek w świecie gier: zaczynamy od fenomenu Pokemon GO, a potem zatrzymujemy się przy polskim Superhot . Lista zwiastunów w odcinku: Wonder Woman: [link] Justice League: [link] Suicide Squad: [link] LEGO Batman: [link] Doctor Strange: [link] Kong: [link] Fantastyczne bestie: [link] King Arthur: [link]
pobierz 34.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
H#54: Gra o tron, sezon 6
Obejrzeliśmy, przetrawiliśmy, wyjechaliśmy, wróciliśmy, nagraliśmy. Pierwszy lipcowy odcinek podcastu Hammerzeit poświęcamy w całości szóstemu sezonowi Gry o tron. Momentami było najlepiej, momentami było najgorzej, a Wy usłyszycie długą i chaotyczną recenzję. Jak zawsze.
pobierz 47.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
H#53: Dzień niepodległości: Odrodzenie
Stało się. Kosmici wrócili po 20 latach, żeby dokopać kulejącemu byłemu prezydentowi, szefowi całej nauki, kilku bezpłciowym pilotom i księżycowemu działu. Hammerzeit odwiedził kino, by obejrzeć nowy Dzień Niepodległości, a efektem obejrzenia jest pełna spoilerów, zjadliwa prawie-recenzja. Zapraszamy!
pobierz 32.3 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek