Kooperacja

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Nowości ze świata gier video, luźne rozmowy o najnowszych i starszych tytułach na różne platformy. Poruszamy także tematy retro grania, sporadycznie urządzamy też wycieczki w stronę filmów i muzyki.
Data dodania: 2015-03-05 22:10:54
Data aktualizacji: 2016-11-04 10:30:15
Audycji w katalogu: 53
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #53
Odcinek krótszy niż zwykle, w całości poświęcony nowym tworom Sony. Niech Pro będzie z wami!
pobierz 16.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #52
Wracamy po dłuższej przerwie! Na tapecie Deus Ex Mankind Divided, Beta Titanfall 2, PS4 Slim i inne gorące tematy.
pobierz 35.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #51
Wreszcie wychodzi No Man's Sky - nie graliśmy, ale oczywiście nie omieszkujemy skomentować :) Poza tym, gadamy o trybie Crowd Play od Telltale Games, kończącym się 2-terrabajtowym Xboxie i żeby nie było, o Suicide Squad. Gramy ponownie w Dooma, w Don't Starv Shipwrecked, Gravity Rush Remastered i w Elders Scrolls Legends.  
pobierz 36.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #50
Rozmawiamy o najnowszych NX-owych plotach, o przyszłości Sonica, o Plusach, Goldach, trochę o filmach z Comic Con. Odrabiamy też growe zaległości - GTA 5 i Life is Strange.
pobierz 31.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #49
Zaczynamy oczywiście od nowego fenomenu, czyli Pokemon Go. Później trochę nowych zapowiedzi, trochę o śliskich sprawach Warner Bros i innych rewelacjach. Graliśmy w Kill Strain, Paragon i..Rocket Knight Adventures, czyli w platformówkę na Mega Drive z 1993 roku.
pobierz 31.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #48
Afery hazardowe, wyprzedaże na bazarach, kajający się developerzy, symulator policjanta idącego na emeryturę i inne niepowiązane ze sobą tematy. Gramy w Inside, Chaos Reborn, Resident Evil 0.
pobierz 35.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #47
Wracamy jeszcze na chwilę do E3 (Nintendo i PC Gaming Show), ponownie gramy w Fallouta 4 i testujemy Elite Pada do Xboxa One.
pobierz 32.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #46
Oto i jest - odcinek specjalny poświęcony E3. Jest długi, obleśny i tłusty. Smacznego! :)
pobierz 75.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #45
Gadamy o tym co już wiadomo, a czego jeszcze nie o tegorocznych targach E3, o nowych polskich grach i o innych rarytasach. Sprawdzamy betę Children of Tommorow i nadal walczymy w Fire Emblem. 
pobierz 33.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #44
Tradycyjnie ostatnio - plotki o nowych konsolach (Xbox Scorpio, Nintendo MH).Poza tym powraca temat Last Guardian, cieszymy się na pogłoski o nowym Quake'u, gadamy o nowych kartach Nvidii i o wielu innych rzeczach. Gramy w Fire Emblem Conquest, trochę w Warhammer Vermintide. Jest też zaległych kilka słów o becie Overwatch.
pobierz 39.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #43
Sypnęło znikąd zapowiedziami, poza tym Disney kończy z Infinity, Nintendo kręci filmy, a Capcom słucha fanów. Gramy w nowego Doom'a i Life is Strange.
pobierz 42.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #42
W najnowszym podcaście kilka słów o Dishonored 2, które niedawno otrzymało datę premiery, o recenzjach Uncharted 4, nowym Battlefieldzie i Call of Duty, o Żółwiach Ninja i o wielu innych rzeczach. Ograło się więcej Nioh, swój czas ma też świeżutki tytuł od Remedy, czyli Qua.....Alan Wake:)
pobierz 32.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #41
Wyjątkowo newsowy odcinek - wszyscy zapowiadają nowe konsole,nowe gry, nowe Kickstartery. Poza tym, rozmawiamy o demie Nioh i nasamym końcu o jeszcze trochę o Dark Souls.
pobierz 43.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #40
W tym tygodniu 60 minut o Dark Souls 3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach :)
pobierz 29.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #39
W najnowszym odcinku standardowo trochę nowości oraz wyjątkowo dużo gier. I starych i nowych. Usłyszycie o Hyper Light Drifter, Crypt of the Necrodancer, Zombi na PS4, Castlevania: Aria of Sorrow i o Alisia Dragoon.
pobierz 34.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #38
Tym razem chłopaki popisują się wiedzą informatyczną, są nęceni przez Sony VR i wczuwają się w świąteczny nastrój. Ciąg dalszy wrażeń z Zeldy Twilight Princess, pojawia się też świetne Salt and Sanctuary.
pobierz 38.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #37
Phil Spencer nie wie co mówi, Microsoft nie wie co robi, Nintendo sprzedaje lepsze konsole byśmy mogli grać na Snesie, jaskiniowcy chowają się w jaskiniach, a Link i tak ma to gdzieś. Słuchajcie Kooperacji! Ograne: - Far Cry Primal - Uncharted 4 Multiplayer Beta - Broforce - The Legend of Zelda: Twilight Princess HD  
pobierz 22.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #36
W tym tygodniu gadamy o Pokemonach, kradzieży grafik koncepcyjnych i o najnowszych premierach. Ograne: This War of Mine i Gunman Clive 2.
pobierz 18.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #35
W najnowszej Kooperacji rozmawiamy o zapowiedzianej konferencji Bethesdy na E3, o funkcji cross-buy na platformach Microsoftu i oczywiście o ogranych perełkach. W tym tygodniu to Darkest Dungeon, Firewatch i Metroid Zero Mission.
pobierz 17.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Podcast Kooperacja #34
Może nie zagraliśmy w najnowszy poziom Dooma od Johna Romero, ale sprawdziliśmy za to betę The Division, Divinity Original Sin oraz najnowszy (ostatni wydany?) akt Kentucky Route Zero. 
pobierz 29.3 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek