Ernet Cast

Na blogu » 4 lata w sieci
Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Data dodania: 2012-04-06 23:35:50
Data aktualizacji: 2017-07-25 05:30:03
Audycji w katalogu: 19
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 6 lat temu
#17 Apokaliptyczny
Odcinek siedemnasty: czyli próba podjęcia tematu dotyczącego człowieka w cyfrowym świecie, tego dziś i jutro. Czy mamy powód by obawiać się technologii? Podkład muzyczny: Antony Raijekov – Don-ki-Not
pobierz 7.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
#16 Dziękczynny
Odcinek szesnasty: czyli kolejny raz złapałem za mikrofon. W którym staram się nie nawijać makaronu na uszy. Podkład muzyczny: Antony Raijekov – Don-ki-Not
pobierz 7.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
#15 Frankenstainowy: Pierwszy
Odcinek piętnasty: „Frankenstainowy: Pierwszy”, powrót podcastu w którym prezentuję pierwszy rozdział powieści Marka Michalskiego pt. „Dzieci Frankensteina”. *UWAGA: W nagraniu padają słowa powszechnie uznawane za wulgarne
pobierz 11.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 lat temu
#14 Serialowy
Odcinek czternasty: czyli kiedy mam dzień wolny, lub 40 minut ekstra wolnego, to oglądam seriale. Podkład muzyczny: Antony Raijekov – Don-ki-Not
pobierz 10.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 lat temu
#13 Unijny
Odcinek trzynasty: Moje pierwsze spotkanie z programem Unijnym. Podkład muzyczny: Antony Raijekov – Don-ki-Not
pobierz 10.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 lat temu
#0.1 komunikat kontRstacyjny!
Ostatnia wiadomość podcastu kontRstacja, która zmienia się w podcast eRnet CAST.
pobierz 2.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 lat temu
#12 Szkolny
Odcinek dwunasty: O szkole, tej dziś i tej wczoraj. Gościnnie występuje Marysia, pierwszy i nie ostatni raz. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts II (18 utwór)
pobierz 10.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 lat temu
#11 Multimedialny
Odcinek jedenasty: Piąty odcinek trylogii multimedialnej, w kilku częściach. Mały Wielki powrót kontRstacji, a w nim podsumowanie ostatnich czterech odcinków z serii Trylogia w kilku częciach. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts II (18 utwór)
pobierz 9.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 lat temu
#10 Programowy
Odcinek dziesiąty: Czwarty odcinek trylogii multimedialnej, w kilku częściach. Kilka słów o programach, grach i firmach które je produkują. Nie zabrakło też podziwu dla firmy Apple. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts II (18 utwór)
pobierz 10.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 lat temu
#9 Książkowy
Odcinek dziewiąty: Trzeci odcinek trylogii multimedialnej, w kilku częściach. Kilka słów o książkach, o potrzebie ich czytania, niezależnie od formy ich wydania. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts II (18 utwór)
pobierz 10.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 lat temu
#8 Muzyczny
Odcinek ósmy: Drugi odcinek trylogii multimedialnej, w kilku częściach. Rzut okiem na rynek sprzedaży muzyki na naszej Polskiej ziemi. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts II (18 utwór)
pobierz 9.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 lat temu
#7 Filmowy
Odcinek siódmy: Czyli pierwszy odcinek trylogii multimedialnej, w kilku odcinkach. Dlaczego lektor, dlaczego tytuł który nie ma nic wspólnego z oryginałem, co z dodatkami do filmów wydanych na DVD ? Czyli duże kino w naszych warunkach. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts II (18 utwór)
pobierz 12.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 lat temu
#6 Internetowy
Odcinek szósty: Za rok minie pełnoletność znajomości pomiędzy mną a internetem. Kilka słów wypada powiedzieć z tej okazji, tym bardziej, że początek jest uzupełnieniem poprzedniego odcinka Wspomnieniowego. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts II (18 utwór)
pobierz 9.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 lat temu
#5 Wspomnieniowy
Odcinek piąty: Sentymentalna podróż do 1985 roku, w którym to w domu pojawił się pierwszy komputer, zarazem jeden z pierwszych w Olsztynie. Wspomnieniowy dotyczy też kolejnych komputerów, które na biurku następowały po sobie. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts II (18 utwór)
pobierz 9.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
#4 Reklamowy
Odcinek czwarty: O tym jak twardym jestem orzechem do zgryzienia dla reklamodawców. Czyli dlaczego nie lubię reklam. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts IV (33 utwór)
pobierz 9.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
#3 Spacerowy
Odcinek trzeci: Spacerowy... zapraszam do spaceru w moim i mojego psa towarzystwie po szczycieńskim osiedlu. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts IV (33 utwór) *UWAGA: W nagraniu padają słowa powszechnie uznawane za wulgarne
pobierz 8.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
#2 Abonamentowy
Odcinek drugi: Abonamentowy, czyli dlaczego mówie NIE opłatom abonamentowym za media publiczne. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts IV (33 utwór)
pobierz 7.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
#1 Schizofreniczny
Odcinek pierwszy: O ludziach kamerach, niemal maskotkach na szybach i miłośnikach plotek. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts IV (33 utwór)
pobierz 7.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
#0 Nagranie pierwsze
Test opisu, test podcastu, test testów
pobierz 7.7 MB odcinki RSS iTunes www
miodek