Ernet Cast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Data dodania: 2012-04-06 23:35:50
Data aktualizacji: 2020-08-30 16:55:05
Audycji w katalogu: 24
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 4 lata temu
#21 Czwarty
Odcinek dwudziesty pierwszy: Czwarty. Kontynuacja tematu związanego z randkowaniem. Początek związku to nie tylko motylki w brzuchu, to też rzeczywistość, a w niej szafa z trupami z którymi musimy się zmierzyć. Upchamy je i zrobimy wszystko aby tam zostały, czy może obudzimy klasycznego Zombie? To nie komiks i film w którym łatwo się powala te stwory, bo te z szafy, potrafią być bardziej zabójcze.
pobierz 7.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
#20 Trzeci
Odcinek dwudziesty: Trzeci. Kontynuacja tematu związanego z randkowaniem. Portale randkowe mają to do siebie, że nie spotykamy się tam pierwszy raz twarzą w twarz, więc musimy sobie taką osobę "wyklikać". Kiedy więc już przyjdzie ten moment na spotkanie, czego możemy oczekiwać i po kim? Czy może fenyloetyloamina sprawi że zapomnimy o całym świecie?
pobierz 10.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
eXtra: Qpa Mać!
Odcinek eXtra: Qpa Mać! Pierwszy odcinek eXtra, w którym opowiem o moich zmaganiach, jako psiarza z otoczeniem. To zupełnie nowa seria, z tych co to nazwać trzeba eXtra! Jest to osobny projekt, niekoniecznie cykliczny. Przedstawiać w nim będę kwestie które nie wpisują się w obecny kanon środowego Podcastu, a zawarty w nim temat nie cierpi zwłoki by go przedstawić.
pobierz 11.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
#19 Drugi
Odcinek dziewiętnasty: Drugi. Kontynuacja tematu związanego z randkowaniem. W tym tygodniu patrzę na profile randkowe przez swój pryzmat, wkraczając w ten świat, gdzie traktuję siebie i innych jak towar na poziomie przebierania zdjęć i opisów pod nimi. Z przyświecającą mi myślą, by przejść do aktu drugiego - spotkania.
pobierz 10.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
#18 Pierwszy
Odcinek osiemnasty: a przewrotnie Pierwszy. Pierwszy ze względu na powrót po latach i pierwszy z serii, która na chwilę obecną wydaje się że nie ma końca. W tym odcinku spróbuje zmierzyć się z tematem dotyczącym portali randkowych i traktowaniu się wzajemnym przez jego użytkowników, patrząc na temat moimi oczyma i opowiadanym jak zawsze moim głosem.
pobierz 13.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 lat temu
#17 Apokaliptyczny
Odcinek siedemnasty: czyli próba podjęcia tematu dotyczącego człowieka w cyfrowym świecie, tego dziś i jutro. Czy mamy powód by obawiać się technologii? Podkład muzyczny: Antony Raijekov – Don-ki-Not
pobierz 7.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 lat temu
#16 Dziękczynny
Odcinek szesnasty: czyli kolejny raz złapałem za mikrofon. W którym staram się nie nawijać makaronu na uszy. Podkład muzyczny: Antony Raijekov – Don-ki-Not
pobierz 7.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 lat temu
#15 Frankenstainowy: Pierwszy
Odcinek piętnasty: „Frankenstainowy: Pierwszy”, powrót podcastu w którym prezentuję pierwszy rozdział powieści Marka Michalskiego pt. „Dzieci Frankensteina”. *UWAGA: W nagraniu padają słowa powszechnie uznawane za wulgarne
pobierz 11.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 lat temu
#14 Serialowy
Odcinek czternasty: czyli kiedy mam dzień wolny, lub 40 minut ekstra wolnego, to oglądam seriale. Podkład muzyczny: Antony Raijekov – Don-ki-Not
pobierz 10.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 lat temu
#13 Unijny
Odcinek trzynasty: Moje pierwsze spotkanie z programem Unijnym. Podkład muzyczny: Antony Raijekov – Don-ki-Not
pobierz 10.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 lat temu
#0.1 komunikat kontRstacyjny!
Ostatnia wiadomość podcastu kontRstacja, która zmienia się w podcast eRnet CAST.
pobierz 2.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 lat temu
#12 Szkolny
Odcinek dwunasty: O szkole, tej dziś i tej wczoraj. Gościnnie występuje Marysia, pierwszy i nie ostatni raz. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts II (18 utwór)
pobierz 10.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 lat temu
#11 Multimedialny
Odcinek jedenasty: Piąty odcinek trylogii multimedialnej, w kilku częściach. Mały Wielki powrót kontRstacji, a w nim podsumowanie ostatnich czterech odcinków z serii Trylogia w kilku częciach. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts II (18 utwór)
pobierz 9.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 lat temu
#10 Programowy
Odcinek dziesiąty: Czwarty odcinek trylogii multimedialnej, w kilku częściach. Kilka słów o programach, grach i firmach które je produkują. Nie zabrakło też podziwu dla firmy Apple. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts II (18 utwór)
pobierz 10.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 lat temu
#9 Książkowy
Odcinek dziewiąty: Trzeci odcinek trylogii multimedialnej, w kilku częściach. Kilka słów o książkach, o potrzebie ich czytania, niezależnie od formy ich wydania. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts II (18 utwór)
pobierz 10.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 lat temu
#8 Muzyczny
Odcinek ósmy: Drugi odcinek trylogii multimedialnej, w kilku częściach. Rzut okiem na rynek sprzedaży muzyki na naszej Polskiej ziemi. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts II (18 utwór)
pobierz 9.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 lat temu
#7 Filmowy
Odcinek siódmy: Czyli pierwszy odcinek trylogii multimedialnej, w kilku odcinkach. Dlaczego lektor, dlaczego tytuł który nie ma nic wspólnego z oryginałem, co z dodatkami do filmów wydanych na DVD ? Czyli duże kino w naszych warunkach. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts II (18 utwór)
pobierz 12.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 lat temu
#6 Internetowy
Odcinek szósty: Za rok minie pełnoletność znajomości pomiędzy mną a internetem. Kilka słów wypada powiedzieć z tej okazji, tym bardziej, że początek jest uzupełnieniem poprzedniego odcinka Wspomnieniowego. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts II (18 utwór)
pobierz 9.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 lat temu
#5 Wspomnieniowy
Odcinek piąty: Sentymentalna podróż do 1985 roku, w którym to w domu pojawił się pierwszy komputer, zarazem jeden z pierwszych w Olsztynie. Wspomnieniowy dotyczy też kolejnych komputerów, które na biurku następowały po sobie. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts II (18 utwór)
pobierz 9.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 lat temu
#4 Reklamowy
Odcinek czwarty: O tym jak twardym jestem orzechem do zgryzienia dla reklamodawców. Czyli dlaczego nie lubię reklam. Podkład muzyczny: Nine Inch Nails z płyty "Ghosts" utwór Ghosts IV (33 utwór)
pobierz 9.7 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek