Szklana Szczęka Show

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast ze świata MMA.
Data dodania: 2015-03-05 22:49:19
Data aktualizacji: 2019-04-15 02:00:23
Audycji w katalogu: 38
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 5 lat temu
MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 318
W dzisiejszym odcinku podsumujemy wyprawę Polaków na Zagrzeb z okazji UFC Fight Night oraz kolejną galę xCage w Toruniu. Prócz tego kontemplujemy tragiczne wydarzenia związane ze śmiercią Joao Carvalho na gali w Irlandii oraz zapowiadamy obfity w wydarzenia weekend w MMA polskim i zagranicznym. Skład: Tidżej, Wojsław, Mateusz Soundcloud: Wersja mp3 do ściągnięcia Post MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 318 pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Dobry, Zły i Brzydki #5 – FEN 11, Zabor, Datsik, Time of Masters, Kowalkiewicz i sędziowanie
W piątym odcinku audycji „Dobry, Zły i Brzydki” rozmawiamy o: FEN 11, ZaborGate, Time of Masters, Spartan Fight 2, sędziowaniu w Koszalinie, Joannie Jędrzejczyk, Karolinie Kowalkiewicz, Wiaczesławie Datsiku i prawie patentowym oraz autorskim. Skład: Łukasz „Juras” Jurkowski, Paweł „Żmija” Kowalik i Dominik Durniat Link MP3 Post Dobry, Zły i Brzydki #5 – FEN 11, Zabor, Datsik, Time of Masters, Kowalkiewicz i sędziowanie pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 38.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 316
W dzisiejszej edycji obszernie podsumowujemy KSW 34, rozmawiamy o planach na KSW 35 i dalej oraz na koniec rozmowa o dwóch głównych walkach UFC 196. PS: Z powodów problemów z łączem internetowym i oprogramowaniem przepraszamy za jakość dźwięku. Skład: Tidżej, Wojek, Piotrek Soundcloud: Wersja mp3 do ściągnięcia Post MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 316 pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Dobry, Zły i Brzydki #4 – KSW, UFC, Jędrzejczyk, Akop i pieniądze od sponsorów
W czwartym odcinku audycji „Dobry, Zły i Brzydki” rozmawiamy o KSW 34, UFC 196, konferencji Unstoppable, przyszłości Conora McGregora i Mieshy Tate, Akopie Szostaku i pieniądzach od sponsorów. Skład: Łukasz „Juras” Jurkowski, Paweł Kowalik, Dominik Durniat Link MP3. Post Dobry, Zły i Brzydki #4 – KSW, UFC, Jędrzejczyk, Akop i pieniądze od sponsorów pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 315
Kolejny odcinek „Szczęki” poświęciliśmy dyskusji na temat UFC Fight Night w Londynie ze szczególnym uwzględnieniem walki Bisping vs. Silva oraz zwycięskich pojedynków Krzysztofa Jotki i Daniela Omielańczuka. Zahaczamy też o ujawnione wyniki oglądalności UFC na Extreme Sports Channel. Prócz tego zastanawiamy się nad przebiegiem każdej z walk na nadchodzącym KSW i głównych pojedynków UFC 196. Post MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 315 pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Dobry, Zły i Brzydki #3 – UFC w Londynie, Bedorf, McGregor, Diaz i drogie samochody
Trzeci odcinek „Dobry, Zły i Brzydki”. Tym razem mówimy trochę o UFC w Londynie, konferencji z udziałem Conora McGregora i Nate’a Diaza, KSW 34, drogich samochodach i PLMMA.tv. Link MP3. Post Dobry, Zły i Brzydki #3 – UFC w Londynie, Bedorf, McGregor, Diaz i drogie samochody pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 314
W tym tygodniu rozmawiamy o głównych pojedynkach gali UFC Fight Night: Cowboy^2, cyrku jaki zaserwował Bellator z walką Kimbo, fantastycznej wojnie Szlemenki z Wasilewskim na M-1 Challenge, debiucie Marcina Prachnio na One Championship a także o kontuzjach na poziomie mistrzowskim w MMA i przenosinach gali KSW na piątek. Audycję kończy zapowiedź gali UFC w Londynie Post MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 314 pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Dobry, Zły i Brzydki #2 – Patek, Mańkowski, McGregor, Pudzian i jaja w Belatorze
Kolejny odcinek „Dobry, Zły i Brzydki”. Tym razem komentujemy sprawę nieoddanych pieniędzy po IFN 1, kontuzję Borysa Mankowskiego, zmiany w walce wieczoru UFC 196, jaja z Bellatora, występ Mariusza Pudzianowskiego w „Przygarnij mnie” i nie tylko. MP3: Wersja mp3 do ściągnięcia SoundCloud: Post Dobry, Zły i Brzydki #2 – Patek, Mańkowski, McGregor, Pudzian i jaja w Belatorze pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 28.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 313
Kolejny odcinek „Szczęki” w którym dyskutujemy o pojedynkach z minionego tygodnia czyli walkach z Absolute Championship Berkut, UFC Fight Night wraz z pojedynkiem Damiana Grabowskiego z Derrickiem Lewisem, występie Kamila Łebkowskiego w Japonii oraz pojedynku Hejtstop vs. Pudzian. Skład: Tidżej, Wojek, Piotrek Soundcloud: Wersja mp3 do ściągnięcia Wersja Youtube: Post MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 313 pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 312
Kolejny odcinek „Szczęki” w którym dyskutujemy o: Skład: Soundcloud: wkrótce Wersja mp3 do ściągnięcia Wersja Youtube: wkrótce Post MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 312 pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 311
Kolejny odcinek „Szczęki” w którym dyskutujemy o UFC: Dillashaw vs. Cruz, polskim desancie na UFC w Chorwacji, udziale Joanny Jędrzejczyk w The Ultimate Fighter oraz nowych zestawieniach na galach KSW i FEN. Na koniec zapowiedź gali UFC Bader vs. Johnson Skład: Wojek, Paweł, Artur Ostaszewski Wersja mp3 do ściągnięcia Link MP3 Youtube Post MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 311 pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 310
W dość nietypowym odcinku Szklanej Szczęki pochylamy się nad ostatnimi galami FEN 10: Gold Edition i PLMMA 62. Rozmawiamy też na temat sukcesów Joanny Jędrzejczyk w plebiscycie „Przeglądu Sportowego” oraz reklamie Samsunga, wpadki dopingowej Yoela Romero, wzmożonej kontroli antydopingowej oraz karach za łamanie umowy z Reebokiem. Skład: Wojek, Marcin i Dominik Wersja mp3 do ściągnięcia Link MP3 Youtube: wkrótce Post MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 310 pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 307
Po maratonie gal UFC złożonym z UFC 194, TUF Finale i Fight Night usiłujemy zebrać większość tych wydarzeń do kupy i zmieścić się jednocześnie w ramach czasowych dyskutując o tryumfie McGregora i przyszłości kategorii piórkowej, dominacji Rockholda i rundach 10-7 oraz o tym dlaczego kobiety walczące w MMA mają jaja. Skład: Tidżej, Marcin, Logan Wersja Post MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 307 pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 306
Trzysta szósty odcinek naszej audycji jest poświęcony wyłącznie wydarzeniom KSW 33 gdzie analizujemy każdą walkę i zastanawiamy się jakim echem odbiła się walka stulecia w Polskim MMA. Skład: Tidżej, Piotrek, Artur Mazur Wersja mp3 do ściągnięcia Link MP3 Youtube [link] Post MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 306 pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 305
Po szybkim podsumowaniu gali UFC w Monterrey a zwłaszcza pojedynku Bartosza Fabińskiego przechodzimy do obszernej zapowiedzi KSW 33 i super-walki Materla vs. Mamed. Skład: Tidżej, Marcin, Artur Ostaszewski Wersja mp3 do ściągnięcia Link MP3 Youtube Post MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 305 pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 304
Kolejny odcinek podcastu poświęcamy refleksjom nad świetnością Joanny Jędrzejczyk i kontrastującymi nieudanymi występami Polaków na światowych arenach w minionych dwóch tygodniach, nad sensacyjną porażką idolki i pupilki Dany White’a Rondy Rousey oraz nad podsumowaniem efektownej gali FEN 9 z Wrocławia. Skład: Tidżej, Wojek, Piotrek, Paweł Wersja mp3 do ściągnięcia Link MP3 Youtube [link] Post MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 304 pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 302
Dziś podsumowujemy UFC Dublin i wygraną Krzysztofa Jotki, zastanawiamy się czy Incredible Fight Night była bardziej Incredible czy Insolvent, wspominamy o kolejnej nieprzyjemnej wycieczce polskich fighterów na wschód przy okazji ACB i zapowiadamy KSW 32: Road To Wembley. Skład: Tidżej, Marcin, Dominik Wersja mp3 do ściągnięcia Link MP3 Youtube soon Post MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 302 pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 295
Dziś zastanawiamy się nad przyczynami niemocy Jana Błachowicza na UFC 191, podsumowujemy całą galę z Vegas oraz dzielimy się wrażeniami z xCage. Skład: Tidżej, Wojek, ... Post MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 295 pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 294
Po sierpniowym urlopie wracamy do działania z podsumowaniem minionych gal UFC oraz dyskusją na różne sprawy bieżące jak ostatnie trendy w matchmakingu UFC, zmiany w ... Post MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 294 pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 291
Dziś pochylamy się nad wzlotami i upadkami Polaków na UFC Glasgow, omawiamy pozostałe pojedynki z tej karty, rozważamy co może przynieść powrót Fiodora i doceniamy ... Post MMA Rocks Radio: Szklana Szczęka Show ep. 291 pojawił się poraz pierwszy w MMA Rocks! .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek