Szerokim Kątem

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast o fotografii na wesoło, złośliwie i niedługo.
Data dodania: 2015-03-05 23:02:46
Data aktualizacji: 2016-09-04 15:50:10
Audycji w katalogu: 11
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 6 lat temu
Szerokim Kątem 27 – pieprzne święta akopalipsy
Ten odcinek jest zdecydowanie dozwolony od lat 18 (chyba, że jesteście rebelami). Rozmawiamy w nich o świętach, fotografii przy jajeczku oraz zagładzie świata jako konsekwencji wciskania się z aparatem w rodzinne wydarzenia.
pobierz 15.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Szerokim Kątem 26 – o pokazywaniu w internecie
Zainspirowani tekstem z PetaPixel rozmawiamy sobie o pokazywaniu w internecie. Ale nie o pokazywaniu wszystkojednoczego, tylko o pokazywaniu zdjęć. Z reguły swoich Internetowe galerie, o których wspominamy: 500px, 1x, ViewBug, Flickr
pobierz 14.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Szerokim Kątem 25 – o koniach i dobrej fotografii
W nieco jubileuszowym odcinku rozmawiamy sobie o tym czym jest dobra fotografia, czy takowa w ogóle istnieje, co składa się na nią. Motywem przewodnim jest koń, a Mariusz stara się przekonać wszystkich, że jazda na oklep jest przyjemna.
pobierz 19.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 lat temu
Szerokim Kątem 24 – szalenie senny odcinek
Wracamy! Prawie po roku przerwy jesteśmy znów z Wami i od razu uprzedzamy, że odcinek jest straszny. Zapomnieliśmy jak się nagrywa, a dodatkowo wstaliśmy o strasznie wczesnej porze by zrobić zdjęcia budzącej (lub kładącej się spać Warszawy). Odcinek zatem jest o niczym (w sumie jak zawsze), ale za miesiąc będzie lepiej Czuwaj!
pobierz 19.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 lat temu
Szerokim Kątem 23 – o prezentach świątecznych
Święta tuż-tuż więc postanowiliśmy porozmawiać o tym jakie prezenty mogłyby ucieszyć fotografa, ale też o tym jakimi prezentami fotograf mógłby ucieszyć innych.
pobierz 16.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 lat temu
Szerokim Kątem 22 – o miłości
Wpadł nam do głowy temat miłości w fotografii. Okazało się, że to bardzo trudny temat więc z czegoś co mogło być ciekawą audycją wyszło… to co zwykle
pobierz 14.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
Szerokim Kątem 21 – o konkursach fotograficznych
Po kolejnej dłuższej przerwie wracamy na fonię W tym odcinku rozmawiamy sobie o konkursach fotograficznych, a dokładniej o ich regulaminach i co w nich się kryć może złego dla Was.
pobierz 19.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
Szerokim Kątem 20 – fotograficzne szufladki
Od jakiegoś czasu widzimy niepokojący trend skupiania się na sprzęcie, którym było robione zdjęcie a nie na samym zdjęciu i o tym właśnie rozmawiamy w tym odcinku. Ah, wspominamy też o nowej Leice, która pojawiła się niedawno.
pobierz 14.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
Szerokim Kątem 19 – lato idzie
Wiosna w powietrzu, coraz mocniej czuć w powietrzu nadchodzące lato (czujecie prawda?) i dlatego chcieliśmy porozmawiać o tym, jakie okazje pojawiają się przed fotografem o tej porze roku. Niestety długi majówkowy weekend sprawił, że odcinek wyszedł mocno fristajlowy, mocno fantazyjny i w zasadzie… chyba całkowicie o niczym. Wybaczcie
pobierz 16.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
Szerokim Kątem 18 – słuchając Mariana Schmidta
W osiemnastym odcinku porzucamy sprawy przyziemne i walcząc z tremą rozmawiamy z ikoną fotografii – Marianem Schmidt’em, o bardziej duchowych aspektach fotografowania.
pobierz 28.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
Szerokim Kątem 17 – O zdjęć oglądaniu
Rozmawiamy o tym czy poza robieniem zdjęć warto je również oglądać. Zwłaszcza te cudze. I jeśli warto to gdzie najlepiej. Czy na ekranie monitora, w albumie a może w galerii?
pobierz 19.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek