Masz 3 życia

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Czy może być coś lepszego od facetów gadających o grach komputerowych? Nie. Prezentujemy Wam audycję Masz 3 Życia – co tydzień w Akademickim Radiu Luz rozmawiamy o tym, w co graliśmy, gramy lub będziemy grali. Odkrywamy dla Was nowe i nieznane tytuły, a także dyskutujemy nad tymi najpopularniejszymi. Będziemy mówić o Niemcu, który gra w symulator farmy i ma problemy z podłączeniem kultywatora do ciągnika oraz podpowiemy, jak wyrwać dziewczynę na Gran Turismo 4. Mateusz Gasiński, Michał Hawełka, Kamil Mazur i Miłosz Szymczak - to jest ekipa odpowiedzialna za wszystko co usłyszycie w każdą niedzielę o 15:00 na antenie Radia LUZ na 91,6 FM we Wrocławiu i na www.radioluz.pwr.edu.pl
Data dodania: 2015-03-10 17:25:34
Data aktualizacji: 2019-05-06 11:05:09
Audycji w katalogu: 84
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2019-03-24
BIT Festival 2019 to dziesiąta już edycja imprezy poświęconej nowym technologiom, a w szczególności grom wideo, która organizowana jest przez organizację studencką BEST Wrocław działającą na Politechnice Wrocławskiej. O tym, czym jest festiwal, czego możemy się na nim spodziewać i dlaczego powinniśmy wziąć w nim udział rozmawialiśmy z Iloną Serotiuk i Szymonem Werkowskim.
pobierz 18.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2019-03-17
Game Developers Conference - coroczna impreza organizowana w San Francisco dla twórców gier to największe takie wydarzenie na świecie. Z tego też powodu często pojawiają się na niej dość istotne informacje i zapowiedzi, które mogą zainteresować również graczy. W tym roku nie będzie inaczej - swoją obecność na GDC 2019 zapowiedziało między innymi Google, które podobno szykuje nam niezłą niespodziankę.
pobierz 26.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2019-03-03
Tłusty Czwartek już za nami, ale wciąż mając na sumieniu o jeden pączek za dużo, kierujemy naszą dyskusję ku grom, w którym motyw jedzenia pełni istotną rolę. Opowiemy o tytułach, w których przeróżne składniki spożywcze pojawiają się w oczywistej formie, ale również o takich, gdzie jedzenie samo w sobie jest sednem gry. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 28.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2019-02-24
Apex Legends zafundował nam niezłą niespodziankę. Przecież dopiero co EA pokazało Anthema w pełnej krasie, a już niby bokiem, ale tak naprawdę torując sobie drogę środkiem i rozpychając się między Fortnitem a PUBG, wprowadziło na rynek Battle Royale killera, który prawdopodobnie zdetronizuje pozostałe tytuły z tego gatunku. O naszych przemyśleniach na ten temat możecie posłuchać w dzisiejszej audycji.
pobierz 29.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2019-02-17
W środę Nintendo uraczyło nas pierwszym w tym roku przekazem z serii Nintendo Direct. Był on w całości poświęconym tytułom nadchodzącym na konsolę Nintendo Switch jeszcze w tym roku. Zupełnie nowe gry indie, porty starych tytułów z innych platform, równoległe premiery gier multiplatformowych oraz najważniejsze - produkcje na wyłączność pochodzące od samego Nintendo - to o nich rozmawiamy w dzisiejszej audycji.
pobierz 31.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2019-02-10
10 years challenge w nieco innej odsłonie. Dzisiaj wracamy pamięcią do roku 2009 i przypominamy sobie, jakie gry miały wtedy swoją premierę. Zdziwicie się, jak stare są niektóre z tytułów, w które nawet dzisiaj świetnie się gra. Ba, jeden z nich to wciąż lider wśród multiplayerów. Zapraszamy do nostalgicznej podróży w czasie!
pobierz 34.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2019-02-03
Kontrolery - dzisiaj nawet zagorzali pecetowcy zamieniają na nie swoje gamerskie myszki i klawiatury (z wyjątkiem kilku specyficznych gatunków gier). Które z nich wybierają i dlaczego takie, a nie inne - to jedne z kwestii, które poruszymy w dzisiejszej audycji.
pobierz 31.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2019-01-27
Farming Simulator 19 otrzyma własną ligę do zmagań e-sportowych z wysoką pulą wygranych. Jeśli dziwi was, że można rywalizować prasując słomę w kostkę na czas, to posłuchajcie naszej audycji. W niej oprócz rozważań na temat traktorowych zawodów wspomnimy również o innych tytułach, które na pierwszy rzut oka nie zostały stworzone z myślą o e-sporcie.
pobierz 33.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2019-01-20
Consumer Electronics Show 2019 to coroczne targi elektroniki użytkowej organizowane w Las Vegas. W tym roku nie zabrakło wielu nowych urządzeń, w tym naprawdę ciekawych nowinek techniczych. Wybraliśmy najciekawsze z nich i zastanawiamy się, jak działają, komu się przydadzą i czy mają w ogóle sens.
pobierz 27.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2019-01-13
Goścmi naszej dzisiejszej audycji są Andrzej i Filip Mitura - kolejno artysta i organizator wernisażu prac związanych z grą Książę i Tchórz. Ta polska przygodówka wydana w 1998 roku zachwycała przede wszystkim warstwą graficzną, która - jak się okazuje - była ręcznie malowana. 24 stycznia o godzinie 19:00 w klubie Czuła Jest Noc we Wrocławiu odbędzie się wernisaż fizycznych, oryginalnych prac Andrzeja Mitury i Andrzeja Kukuły z gry Książę i Tchórz.
pobierz 50.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2019-01-06
Rok 2019 - to niemu poświęciliśmy dzisiejszą audycję. Porozmawiamy o grach, które mają się ukazać w ciągu najbliższych 12 miesięcy oraz o nadziejach, jakie z nimi wiążemy. Microsoft, Sony i Nintendo przygotowały naprawdę dobre tytuły, ale równie interesujące są też plotki o nowych konsolach. Nowa, dziewiąta generacja urządzeń do grania być może zostanie zapowiedziana jeszcze w tym roku.
pobierz 28.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2018-12-23
E-sport w Polsce dopiero się rozwija, ale jest na dobrej drodze do wejścia pod strzechy naszych domów. Nie mogliśmy poruszyć tego tematu bez eksperta, którym w tej audycji jest Klaudia Wawrzyniak - wiceprezes Akademickiego Stowarzyszenia E-sportowe na Politechnice Wrocławskiej. Pytaliśmy między innymi o to, jak to jest z e-sportem na uczelni, czy można łączyć sportowe granie ze studiami oraz czy Fortnite jest grą turniejową.
pobierz 31.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2018-12-09
Temat The Game Awards powraca - jesteśmy już po gali rozdania nagród, podczas której oprócz tej oczywistej części znalazł się też czas na zapowiedzi nowych tytułów. Jeśli nie chciało Wam się wstawać w środku nocy i nie mieliście dotąd czasu zapoznać się z zapowiedziami i laureatami, zapraszamy do słuchania!
pobierz 30.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2018-12-02
Dzisiaj zajmiemy się tematem grania w chmurze. Streamowanie rozgrywki umożliwia grę w najnowsze, najbardziej wymagające tytuły na podstawowym sprzęcie z dobrym dostępem do internetu. Choć temat brzmi dość eksperymentalnie, to technologia ta jest już bardzo rozwinięta i dość powszechnie stosowana. Czy kolejna generacja konsol będzie zaledwie przystawkami telewizyjnymi do strumieniowania gier?
pobierz 36.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2018-11-25
Zbliża się czas tegorocznych podsumowań, również w branży gier wideo. Zaczynamy od gier, które zawiodły oczekiwania twórców, graczy, a często obu jednocześnie. Co w tym roku słabo się sprzedało i jakie tytuły były tak złe, że nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego - to niektóre z kwestii, które dzisiaj poruszymy.
pobierz 32.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2018-11-18
The Game Awards - potocznie zwane growymi Oscarami, to jeden z największych plebiscytów i tym samym jedna z największych nagród w branży. Opowiemy sobie o tegorocznej edycji i o tym, który tytuł zasługuje naszym zdaniem na grę roku.
pobierz 38.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2018-11-11
Wolność i walka o nią - gry o takiej tematyce są bohaterami dzisiejszej audycji z uwagi na setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.
pobierz 57.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2018-11-04
Wizjonerstwo czy skok na kasę? Tegoroczny BlizzCon budzi skrajne emocje i skrajne opinie. Jeśli chcecie wiedzieć, o czym mowa, słuchajcie nas dzisiaj o 11:00 na antenie Radia LUZ.
pobierz 57.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2018-10-28
Red Dead Redemption 2 - jeden z tegorocznych hiciorów jest już dostępny. Czy spełnił pokładane w nim nadzieje? Czy dostarczone przez Rockstara przygody na Dzikim Zachodzie są lepsze niż w poprzedniku? Oprócz odpowiedzi na te pytania poruszymy też historię całej serii.
pobierz 25.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Masz 3 Życia 2018-10-14
Wielki upadek studia Telltale Games. Czy można było to przewidzieć? Jak można było temu zapobiec? I co z najpopularniejszą serią tych twórców, The Walking Dead? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziecie w dzisiejszej audycji.
pobierz 22.1 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek