Masz 3 życia

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Czy może być coś lepszego od facetów gadających o grach komputerowych? Nie. Prezentujemy Wam audycję Masz 3 Życia – co tydzień w Akademickim Radiu Luz rozmawiamy o tym, w co graliśmy, gramy lub będziemy grali. Odkrywamy dla Was nowe i nieznane tytuły, a także dyskutujemy nad tymi najpopularniejszymi. Będziemy mówić o Niemcu, który gra w symulator farmy i ma problemy z podłączeniem kultywatora do ciągnika oraz podpowiemy, jak wyrwać dziewczynę na Gran Turismo 4. Mateusz Gasiński, Michał Hawełka, Kamil Mazur i Miłosz Szymczak - to jest ekipa odpowiedzialna za wszystko co usłyszycie w każdą niedzielę o 15:00 na antenie Radia LUZ na 91,6 FM we Wrocławiu i na www.radioluz.pwr.edu.pl
Data dodania: 2015-03-10 17:25:34
Data aktualizacji: 2019-01-20 17:05:18
Audycji w katalogu: 77
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 14 dni temu
Masz 3 Życia 2019-01-06
Rok 2019 - to niemu poświęciliśmy dzisiejszą audycję. Porozmawiamy o grach, które mają się ukazać w ciągu najbliższych 12 miesięcy oraz o nadziejach, jakie z nimi wiążemy. Microsoft, Sony i Nintendo przygotowały naprawdę dobre tytuły, ale równie interesujące są też plotki o nowych konsolach. Nowa, dziewiąta generacja urządzeń do grania być może zostanie zapowiedziana jeszcze w tym roku.
pobierz 28.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
Masz 3 Życia 2018-12-23
E-sport w Polsce dopiero się rozwija, ale jest na dobrej drodze do wejścia pod strzechy naszych domów. Nie mogliśmy poruszyć tego tematu bez eksperta, którym w tej audycji jest Klaudia Wawrzyniak - wiceprezes Akademickiego Stowarzyszenia E-sportowe na Politechnice Wrocławskiej. Pytaliśmy między innymi o to, jak to jest z e-sportem na uczelni, czy można łączyć sportowe granie ze studiami oraz czy Fortnite jest grą turniejową.
pobierz 31.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Masz 3 Życia 2018-12-09
Temat The Game Awards powraca - jesteśmy już po gali rozdania nagród, podczas której oprócz tej oczywistej części znalazł się też czas na zapowiedzi nowych tytułów. Jeśli nie chciało Wam się wstawać w środku nocy i nie mieliście dotąd czasu zapoznać się z zapowiedziami i laureatami, zapraszamy do słuchania!
pobierz 30.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Masz 3 Życia 2018-12-02
Dzisiaj zajmiemy się tematem grania w chmurze. Streamowanie rozgrywki umożliwia grę w najnowsze, najbardziej wymagające tytuły na podstawowym sprzęcie z dobrym dostępem do internetu. Choć temat brzmi dość eksperymentalnie, to technologia ta jest już bardzo rozwinięta i dość powszechnie stosowana. Czy kolejna generacja konsol będzie zaledwie przystawkami telewizyjnymi do strumieniowania gier?
pobierz 36.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Masz 3 Życia 2018-11-25
Zbliża się czas tegorocznych podsumowań, również w branży gier wideo. Zaczynamy od gier, które zawiodły oczekiwania twórców, graczy, a często obu jednocześnie. Co w tym roku słabo się sprzedało i jakie tytuły były tak złe, że nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego - to niektóre z kwestii, które dzisiaj poruszymy.
pobierz 32.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Masz 3 Życia 2018-11-18
The Game Awards - potocznie zwane growymi Oscarami, to jeden z największych plebiscytów i tym samym jedna z największych nagród w branży. Opowiemy sobie o tegorocznej edycji i o tym, który tytuł zasługuje naszym zdaniem na grę roku.
pobierz 38.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Masz 3 Życia 2018-11-11
Wolność i walka o nią - gry o takiej tematyce są bohaterami dzisiejszej audycji z uwagi na setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.
pobierz 57.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Masz 3 Życia 2018-11-04
Wizjonerstwo czy skok na kasę? Tegoroczny BlizzCon budzi skrajne emocje i skrajne opinie. Jeśli chcecie wiedzieć, o czym mowa, słuchajcie nas dzisiaj o 11:00 na antenie Radia LUZ.
pobierz 57.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Masz 3 Życia 2018-10-28
Red Dead Redemption 2 - jeden z tegorocznych hiciorów jest już dostępny. Czy spełnił pokładane w nim nadzieje? Czy dostarczone przez Rockstara przygody na Dzikim Zachodzie są lepsze niż w poprzedniku? Oprócz odpowiedzi na te pytania poruszymy też historię całej serii.
pobierz 25.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Masz 3 Życia 2018-10-14
Wielki upadek studia Telltale Games. Czy można było to przewidzieć? Jak można było temu zapobiec? I co z najpopularniejszą serią tych twórców, The Walking Dead? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziecie w dzisiejszej audycji.
pobierz 22.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Masz 3 Życia 2018-10-07
Nowa, jesienna ramówka w Radiu LUZ oznacza powrót audycji Masz 3 Życia na antenę. Temat przyszedł sam - pan Andrzej Sapkowski żąda 60 milionów złotych od CD Projekt RED. Spróbujemy z dwóch stron podejść do tematu, czy te pieniądze i czy w takiej kwocie mu się należą.
pobierz 30.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Masz 3 Życia #52
Dziś od 16:00 Hawek opowie wam o grze Tom Clancy's The Division. Chwilę później przepytamy naszych gości - Grzegorza i Macieja - o grę 4 Seasons, której są autorami.
pobierz 42.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Masz 3 Życia #51
W dzisiejszej audycji usłyszycie sporo nowości, w tym cały pakiet poświęcony informacjom od Nintendo. Dodatkowo opowiemy Wam o wersjach beta gier Hitman i Uncharted 4 oraz powrócimy wspomnieniami do Battlefield 4.
pobierz 42.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Masz 3 Życia #50
Oprócz nowości w tej audycji usłyszycie pierwsze wrażenia z wersji preview gry Master of Orion oraz recenzję najnowszego Street Fightera z numerem V. Poza tym dużo zapowiedzi odnośnie marcowych premier.
pobierz 33.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Masz 3 Życia #49
Wczoraj Hawek dał się pożreć zombiakom, ale dzięki współczesnej medycynie będzie mógł pojawić się dzisiaj w audycji i opowiedzieć Wam o świetnym polskim horrorze Layers of Fear od Bloober Team, a także o Assasin's Creed China. Oprócz tego Miłosz powie o innym świeżym, polskim tytule - Magic Flute od LabLike.
pobierz 41.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Masz 3 Życia #48
Masz 3 Życia odwiedzili dzisiaj goście z organizacji BEST Wrocław, którzy opowiedzą o BIT Festivalu - imprezie dla graczy i nie tylko graczy, która odbędzie się w marcu na Politechnice Wrocławskiej. Poza tym Miłosz opowie o programistycznej grze TIS-100.
pobierz 34.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Masz 3 Życia #47
Już za chwilę audycja na 91,6 FM i na [link]. Dziś XCOM 2, Witness i dziwna indie gra od Miłosza (12ibt6).
pobierz 44.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Masz 3 Życia #46
Dzisiaj powiemy o becie Tom Clancy's The Division, a także o Homeworld: Deserts of Kharak. Na koniec - lutowe premiery, czyli czego możecie się spodziewać w przyszłym miesiącu Emotikon wink
pobierz 40.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Masz 3 Życia #45
Dziś w audycji powiemy o RadioHammer i Resident Evil 0, a także o nowym sezonie w Diablo 3.
pobierz 41.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Masz 3 Życia #44
Dzisiaj będzie o Plants vs Zombies: Garden Warfare 2, Saints Row: Gat out of Hell oraz Amplitude.
pobierz 43.6 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek