Niemyśli Maziego

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Mrcin Garbowski, który prowokacyjnie i w nieszablonowy sposób analizuje problemy z pogranicza filozofii, nauki i polityki z perspektywy konserwatywno-wolnościowego-transhumanisty.
Data dodania: 2015-05-17 22:14:13
Data aktualizacji: 2018-11-26 01:02:40
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 6 lat temu
« Marcin 'Mazi' Garbowski »
JOW-y uzdrowią państwo?
Mój głos w debacie na temat potencjalnych korzyści i zagrożeń związanych z wprowadzeniem jednomandatowej ordynacji wyborczej w wyborach do sejmu w Polsce. Na co powinien wolnościowiec zwrócić uwagę oceniając ten system w kontekście teorii państwa i filozofii polityki.

pobierz 9.0 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Marcin 'Mazi' Garbowski »
Stan gry przed drugą turą
Komentarz do wyników pierwszej tury wyborów prezydenckich oraz rozgrywek, które nastąpiły już po ogłoszeniu wyników wyborów. Co dalej z anty-systemowcami i jakie konfiguracje są możliwe na jesieni.
pobierz 5.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Marcin 'Mazi' Garbowski »
Kto pomagał nazistom w Holokauście?
Audycja o kolejnej awanturze dotyczącej roli Polaków w Holokauście, o tym kto tak na prawdę pomagał, czy pańśtwo polskie musi przepraszać za wszystko i wszystkich oraz dlaczego polityka historyczna Polski prosi się o znaczną rewizję.
pobierz 7.7 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Marcin 'Mazi' Garbowski »
Czy Polska jest najważniejsza?
Jak istotną rolę gra narodowość w życiu człowieka? Czy lepiej żyć w kraju niepodległym, ale źle zarządzanym, czy w dobrze zorganizowanym państwie podległym? Jak dalece można być patriotą by nie popaść w szowinizm?
pobierz 7.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 lat temu
« Marcin 'Mazi' Garbowski »
Kto na prezydenta Polski? Łukaszenka, czy Orban?
Jaki jest sens jednoczenia się różnych środowisk, głosowania na kandydatów systemowych, bądź anty-systemowych? Czy którykolwiek kandydat ma predyspozycje by przeprowadzić nasz kraj przez trudne czasy? A może by tak zaimportować kandydata?
pobierz 6.8 MB odcinki RSS iTunes
miodek