Adrian vs. Michał

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Rozmawiamy o hokeju na lodzie w wydaniu najlepszej ligi na świecie czyli NHL! Nie brakuje wątków pobocznych, czyli popularnych tematów "rozgrzewkowych" na tapetę w nich bierzemy najciekawsze wydarzenia z wszystkich dziedzin życia.
Data dodania: 2015-06-16 22:45:00
Data aktualizacji: 2016-10-02 11:20:16
Audycji w katalogu: 94
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 4 lata temu
Adrian vs Michał #92 – podcast o NHL
Najciemniej pod latarnią, o czym przekonało się dwóch złoczyńców którzy “porwali” ze sklepu sieci Biedronka alkohol na oszałamiającą kwotę. Podajemy Artykuł Adrian vs Michał #92 – podcast o NHL pochodzi z serwisu NHL w PL .
pobierz 47.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Adrian vs Michał #91 – audycja o NHL
Wrzesień znów czarny, polski sport znów na krawędzi. Czy my nie przerabialiśmy już tego w zeszłym roku i dwa lata Artykuł Adrian vs Michał #91 – audycja o NHL pochodzi z serwisu NHL w PL .
pobierz 43.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Adrian vs Michał #90 – podcast o NHL
Nasz redakcyjny kolega Mateusz Kinic musi wybaczyć nam żartobliwą wejściówkę, oddajemy ci hołd Mati za tak rozlegle lokowane sympatie hokejowe. Artykuł Adrian vs Michał #90 – podcast o NHL pochodzi z serwisu NHL w PL .
pobierz 39.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Dyskusje: brak której reprezentacji to największa strata dla turnieju olimpijskiego?
Masz wolny kwadrans? W nowej formie dyskusji będziecie mieli okazji posłuchać wypowiedzi 3-4 osób na nagraniu audio! To krótsza forma Artykuł Dyskusje: brak której reprezentacji to największa strata dla turnieju olimpijskiego? pochodzi z serwisu NHL w PL .
pobierz 14.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Adrian vs Michał #88 – audycja o NHL
Jeśli nawet Maciej Orłoś się “skończył” w roli prowadzącego Teleexpres to wszystko się kiedyś kończy. Nawet nasz ranking wszech czasów, Artykuł Adrian vs Michał #88 – audycja o NHL pochodzi z serwisu NHL w PL .
pobierz 65.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Adrian vs Michał #88 – podcast o NHL
Polaków na Wyspach Brytyjskich coraz więcej, Brexit jakoś nas szczególnie nie dotknął. Ostrzeżenie w sprawie zbiorowych podróży, pamiętajcie zabrać ze Artykuł Adrian vs Michał #88 – podcast o NHL pochodzi z serwisu NHL w PL .
pobierz 57.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Adrian vs Michał #87 – audycja o NHL
Podziękowania dla prezesa TVP, który miał już nie być prezesem, ale ostatecznie jest. Na polityce znamy się mało albo wcale Artykuł Adrian vs Michał #87 – audycja o NHL pochodzi z serwisu NHL w PL .
pobierz 50.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Adrian vs Michał #86 – podcast o NHL
Burza psuje jakość pierwszych 15 minut, ale nie na tyle żeby nie można było posłuchać jak rozmawiamy o polskich wpadkach Artykuł Adrian vs Michał #86 – podcast o NHL pochodzi z serwisu NHL w PL .
pobierz 50.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Adrian vs Michał #85 – audycja o NHL
Ile olimpijskich medali przywiozą Polacy z Rio? Rozpoczynamy od licytacji w tej sprawie. Adrian mówi że sześć to mało, ja Artykuł Adrian vs Michał #85 – audycja o NHL pochodzi z serwisu NHL w PL .
pobierz 59.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Adrian vs Michał #84 – podcast o NHL
O tym jak 18-latkowie widzą 30-latków i jak to postrzeganie zmienia się gdy jesteś po drugiej stronie barykady. Na szczęście Artykuł Adrian vs Michał #84 – podcast o NHL pochodzi z serwisu NHL w PL .
pobierz 51.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Adrian vs Michał #83 – audycja o NHL
Na północnej prerii Polski pies zapiał/zaszczekał. Czas to na podcast, a w nim. Trzy grupy ludzi zbierających Pokemony, nie należymy Artykuł Adrian vs Michał #83 – audycja o NHL pochodzi z serwisu NHL w PL .
pobierz 53.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Adrian vs Michał #82 – audycja o NHL
Urządzamy sobie małe podsumowanie ankiety, informuje Adriana o cząstkowych wynikach i trochę czujemy się jak na wyborach. Dużo obiecuję, no Artykuł Adrian vs Michał #82 – audycja o NHL pochodzi z serwisu NHL w PL .
pobierz 54.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Adrian vs Michał #81 – podcast o NHL
Lęk przed bieganiem, spuchnięte kolano i kwestia tego czy lepiej mieć przedziurawioną rękę nad ranem czy po kolacji. W trakcie Artykuł Adrian vs Michał #81 – podcast o NHL pochodzi z serwisu NHL w PL .
pobierz 60.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Adrian vs. Michał #80 – audycja o NHL
Magik w telewizji wbija prezenterkom gwóźdź w rękę, Polska odpada z Euro, a w NHL gorączka pierwszego dnia jest grubą
pobierz 58.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Adrian vs. Michał #79 – podcast o NHL
CO ZA DZIEŃ W NHL, co za dzień w moim życiu. Ciężki dzień, wypełniony pracą i wykorzystany nie w stu Artykuł Adrian vs. Michał #79 – podcast o NHL pochodzi z serwisu NHL w PL .
pobierz 62.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Pięć rzeczy, które musisz wiedzieć o pierwszej rundzie draftu + zapis relacji AUDIO
Auston Matthews został wybrany z pierwszym numerem w drafcie NHL przez Toronto Maple Leafs. Amerykanin, który przez ostatni sezon występował Artykuł Pięć rzeczy, które musisz wiedzieć o pierwszej rundzie draftu + zapis relacji AUDIO pochodzi z serwisu NHL w PL .
pobierz 283.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Adrian vs. Michał #78 – audycja o NHL
Russell Crowe i sprawa polska, a także to czy soccer wyprzedził hockey w USA to tematy rozgrzewkowe. Potem już masa Artykuł Adrian vs. Michał #78 – audycja o NHL pochodzi z serwisu NHL w PL .
pobierz 48.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Adrian vs. Michał #77 – podcast o NHL
Słabe to ERŁO, to jednak nie hokej. Próbowałem poczuć to co pół narodu, ale jakoś nie potrafię się tym podniecać. Artykuł Adrian vs. Michał #77 – podcast o NHL pochodzi z serwisu NHL w PL .
pobierz 48.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Adrian vs. Michał #76 – audycja o NHL
Gorączka piłkarskiego Euro ogarnia też nas, tzn. tak jakby, bo wychodzi na to że ja nie wiem nawet kiedy mecz Artykuł Adrian vs. Michał #76 – audycja o NHL pochodzi z serwisu NHL w PL .
pobierz 44.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Adrian vs. Michał #75 – podcast o NHL
Stoi na stacji lokomotywa, śpi w niej redaktor Adrian na maxa. Zapłacić będzie musiał stóweczkę, za dodatkowe kilometry w pociągu. Artykuł Adrian vs. Michał #75 – podcast o NHL pochodzi z serwisu NHL w PL .
pobierz 47.2 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek